Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Húsdaráló fórum

Húsdaráló (beszélgetős fórum)


13. 74f8c12b8e (válaszként erre: 12. - Baby-G)
2012. okt. 3. 12:08

nem jól kérdeztem:szóval ha egy ilyen tetovált vadmotoros,vagy hosszúhaj,piercingek,fekete ruha:attól a férfitól nem volna nagyon meglepő.

Ha viszont nagyon disztingvált külsejű egyébként,akkor..ki tudja,mi van benne még.

Haverok(nem barátok!) előtt a legtöbb férfi igyekszik felvágni,vagánykodni,és akár többet is megtesz,mint valóban szeretne,pl egy iylen panoptikumban..Bár engem zavarna,ha a páromat így látnám.

Akarsz te ettől a pasitól hosszabb távon valamit?Ha nem,akkor ne vívódj ezen..ha meg igen..hát jól gondold meg.

Többször volt alkalmam tapasztalni,vagyis inkább közelről látni,hogy a jóképű férfiak,akik sok nőt megkaphatnak:nagyon elszalad velük a ló,és természetesnek veszik,hogy a nő mindent megtesz nekik,a ""kegyeikért"",hiszen náluk sorbaállnak.

Úgyhogy nem tartom kizártnak,hogy hamarosan kezdődnek a bizarr kívánságok.

12. Baby-G (válaszként erre: 11. - 74f8c12b8e)
2012. okt. 3. 10:36

Kinezetre semmi problema vele , sot nagyon jokepu ferfi .

Lattam rola olyan kepeket is melyeken haverokkal volt talan egy panoptikumban ..

Veres halott babuk voltak ott . egy noi babunak pl el volt vagva a nyaka tiszta ver volt minden .es o meg ugy csinalt a kepen mintha meg akarta volna nyalogatni . a masikon meg veres husdarabok logtak a plafonrol lancon mint egy fel diszno kb . es azt olelgettek .ezeket nem o mutatta en talaltam meg neten .

11. 74f8c12b8e (válaszként erre: 10. - Baby-G)
2012. okt. 3. 07:37

Ezt azért nem könnyű-és talán nem is érdemes elfelejteni,hogy valaki a kielégülés után nem rágyújt,nem elalszik,nem a nő fülébe döngicsél kedvességeket,hanem kézdarálót néz..

Külsőre is ilyen "vadember" típus?

Az jó,ha Rammsteinen edzett vagy:)Akkor tudhatod,hogy mi van az emberben a sötétebb rekeszekben.

nem mondott semmit:ezért érdemes rákérdezni,ha máskor is ez lesz a rutin,hogy ezt nézi szex után.

10. Baby-G (válaszként erre: 7. - 74f8c12b8e)
2012. okt. 2. 21:41

Nem tunt egyaltalan feszultnek sosem , a munkaja sem olyan . Annyira mondjuk nem ismerem .


A Rammsteint en imadom, de inkabb koncert dvd-ket szoktam nezni .


Nem mondott semmit , mikor megnyitotta az oldalt , hogy miert , vagy idesuss, akarmi. En meg inkabb gyorsan el akartam felejteni , es elvezni az egyuttletet .

2012. okt. 2. 20:43
Vágydaráló! :/
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Baby-G)
2012. okt. 2. 20:42
Nem érzem problémásnak a helyzetet.
7. 74f8c12b8e (válaszként erre: 6. - Baby-G)
2012. okt. 2. 13:45

Nekem is annak tűnik,de ha még egyszer kinyitja előtted,kérdezd meg!feltétlenül.

Hátha így akarja bevezeti az egyéb ötleteit,ami persze nem feltétlenül kéz-zúzás.


Egyébként milyen ember?nagyon feszültnek tűnik?nehéz élete,vagy nehéz munkája van?

Én is voltam már oylan síkideg,hogy a rammstein klipjeit néztem napokig,az sem egy csipkerózsika.de egyébként normális vagyok asszem:D csak akkor nagyon ki voltam nyúvadva.

6. Baby-G (válaszként erre: 3. - 74f8c12b8e)
2012. okt. 2. 13:36

Nem kerdeztem csak gyorsan becsuktam a szemem .

Miert nezeget vki ilyeneket ? Foleg szex utan ...nekem betegesnek tunik .

2012. okt. 2. 13:36
Ha egyszer, akkor ne törődj vele. Lehet hallotta aznap a melóhelyén, és szex után hirtelen kitisztult az agya, eszébe jutott, megnézte, hogy el ne felejtse.:)) Már megijedtem, hogy rendszeres.:DD
4. Baby-G (válaszként erre: 2. - Bowie)
2012. okt. 2. 13:34
Nem . egyszer fordult elo .
3. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1. - Baby-G)
2012. okt. 2. 13:33

huhh:( :(

megkérdezted,miért nézi?

Hiszen a szemed láttára szedte elő,szinte direkt meg akarta mutatni.

2012. okt. 2. 13:32
Mindig ez van??
2012. okt. 2. 13:28

Mi a velemenyetek arrol a ferfirol , aki egy fantasztikus , erzeki szeretkezes utan , meg agyban hevereszve , egymashoz bujva, beszelgetes kozben a laptopon egy olyan oldalt kezd el nezegetni , melyen emberek husdaraloval osszezuzott kezei lathatok ??!!!

Szakertoi velemenynek foleg orulnek , de nagyon szivesen olvasok minden hsz-t. Meloban vagyok igy elnezest ha nem

reagalok azonnal . Koszonom .


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook