Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 3. héttől köztes vérzés mitől lehet? fórum

3. héttől köztes vérzés mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


12. zzsuga
2012. okt. 2. 10:40
ja most látom, hogy a tsh minimális, az mennyi volt?
11. zzsuga (válaszként erre: 10. - Toerisz)
2012. okt. 2. 10:39
Mi van az inzulinnal? Ő a főbűnös? mi az a minimális eltérés? Minimálisnál nem kapnak gyógyszert, csak diéta és mozgás, nem meforalt. A meforaltól viszont javulnia kellett volna a pecsételésnek, ha nem javult az azt jelenti, hogy nem jó a gyógyszer vagy erős az adag vagy gyenge, de tutira nem jó...
10. Toerisz (válaszként erre: 8. - Zzsuga)
2012. okt. 2. 10:05
Cukor terhelés is volt, minimálisan eltér a tsh-m, kaptam rá Meforalt, azt szedem is.
9. Toerisz (válaszként erre: 7. - 4f8ae69d1b)
2012. okt. 2. 10:03
Pont ezt teszem most, annyi javult, hogy nem vagyok felpuffadva.
8. zzsuga (válaszként erre: 5. - Toerisz)
2012. okt. 2. 09:45
Cukor-inzulin terhelése voltál már? Ugyanis, hiéba jó a progi szionted a 21. napon, a magas inzulin tönkrevágja a sárgatestet és ezért kezdhetsz el barnázni. A négy vetélés után pdeig ha nem volt még ilyen terhelés tutira megcsináltatnám, mert a bebó lehet ezért sem sikerül. Nekem minden hormonlelete jó, tsh, t3,t4 jó, elvetéltem és kiderült hogy bizony magas az inzulin érték és már magsa a cukor is. Nem vagyok túlsúlyos, sőt mostmár a diéra miatt már sovány kategóriába tartozok és bizony nekem is nagyon jó a 21 napi progi szint, de a 23 vagy 25 naptól kezdődóen barnázgatok, mert a magas inzilin tönkervágja a sárgatestet..., ami kell az eleján a babab fejlődéséhez...
7. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 5. - Toerisz)
2012. okt. 2. 09:36

Remélem,hamar megtalálod a választ:)

lehet egy gyógynövényes teakúra is segíthetne..

ártani nem árt,ha nincs miomad,cisztád,és rendben vannak a hormonok..egy sima palástfű-cickafarktea jól jöhet..

a cickafark teát a ciklus első felében,míg a palástfűvet a második felében kell inni..1-1 csésze..1 hónap szünet,és kezd újra..ne vidd túlzásba..elég egy csésze.

6. Vigyorex6 (válaszként erre: 5. - Toerisz)
2012. okt. 2. 09:31
Mennyi volt a progeszteronod az ovuláció után? 21. vagy 23. napon?
5. Toerisz (válaszként erre: 4. - 4f8ae69d1b)
2012. okt. 2. 09:25

Óh, már mindenemet megvizsgálták, orvosi kérdőjel vagyok :)

Pajzsmirigyem rendben.

Azért kérdezem, hátha valakinek volt hasonló.

4. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 3. - Toerisz)
2012. okt. 2. 09:22

:( sajnálom..

akkor esetleg hormonvizsgálatra kellene menned..

ösztrogén vagy túl kevés progeszteron állít elő pajzsmirigy problémát..lehet egy kivizsgálás nem árt..

2012. okt. 2. 09:18

4. hónapja a peteérés után egy héttel rendszeresen enyhe köztes vérzés jelentkezik. Volt valakinek ilyen? Voltam dokinál, ő megnézett uh-val, de nem talált semmit.

3. éve nem szedek fogamzásgátlót, és babát szeretnénk. 4 vetélésen vagyok túl, és most kezdhetnénk az új "projektbe" de így kicsit félek.

2. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 1. - Toerisz)
2012. okt. 2. 09:18
Felfázás,esetleg együtlét utáni enyhe vérzés,méhszájseb,hormonváltozás..
2012. okt. 2. 09:16
3. héttől köztes vérzés mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook