Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Internetezéshez melyik molbiltelefont ajánlanátok leginkább? fórum

Internetezéshez melyik molbiltelefont ajánlanátok leginkább? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
63. eandi78 (válaszként erre: 61. - Bummihatka)
2012. okt. 10. 13:20
Messengert használok és whatsappot:) Skype-ra regisztráltam még régebben, de pc-n se használtam. Messenger miatt nálam kicsit ki is esik android, mert nincs rá microsoftos app. Lehet azóta már van, de a többi meg nem működött túl jól.
62. bummihatka (válaszként erre: 60. - Homern)
2012. okt. 10. 07:42
Ebből kiderül, hogy a párod eléggé ért hozzá, nyilván ismer téged is és a kínálatot is, nem fog egy rossz telefonra rábeszélni :-)
61. bummihatka (válaszként erre: 59. - Eandi78)
2012. okt. 10. 07:41

Örülök, hogy egyetértünk:-) Egyébként próbálkozik a droid is a jó memóriakezeléssel, de véleményem szerint még mindig az az egy gondja van csak, hogy túl sokféle hardverhez kell optimalizálni, ennyi és semmi más.


Igen igazad van a windowsal kapcsolatban, de a WP7-ig sajnos voltak egyéb lemondások, ami nekem zavaró lett volna, pl a bluetooth fájküldés gond, a csengőhag farigcsálás, vagy hogy a Lumia 610-en nem igazán megy a skype. Oké elsősorban vibert használok (és javasolom minden droidosnak, akinek van mobilnete) de a skype akkor is kell :-)

60. homern (válaszként erre: 59. - Eandi78)
2012. okt. 9. 23:37

na igen,nekem felesleges lenne ennél jobbat a kezembe adni :D


legyen rajta naptár,jó képet készítsen,telefonálni sms-t küldeni és netezni tudjak ,mindezt normális méretű kijelzőn :D

angry birds tökéletes rajta :) (kiírja amúgy a play hogy amit épp nézek kompatibilis-e az én telefonommal,ha igen és nem akar necces dolgokba belenyúlni az alkalmazás akkor letöltöm..)


páromnak már kicsit mások az igényei,programozó,igazi kocka,androidos fejlesztéssel is szórakozik... mobilja egy rém alap készülék,neki más játékszerei vannak :) olyanok meg nekem nem kellenének mindennapi használatra.

59. eandi78 (válaszként erre: 58. - Bummihatka)
2012. okt. 9. 22:17

Nőnek szerintem is elég. Nem hinném, hogy felnőtt nők közül kerülnek ki azok, akik a legújabb gépgyilkos játékkal játszanak. A többi app meg talán nem igényel több magot. Persze a sok "kocka" férfi ezt nem így gondolja:)

Nekem összesen 5 app van, amit használok is. Twitter, sports-tracker, whatsapp, adobe reader, angry birds (azért néha jól jön a játék is:) ). Ebből egyik se fog akadni 512mb-on. Windows meg pl. figyel arra, hogy gyengébb telefonra nem is engedi telepíteni, így elkerülve fagyást, akadást. Lehet ez androidnál is így van, nem töltöttem rá semmit, nem tudom.

2012. okt. 9. 22:05
Szerintem pedig a legtöbb nőnek elég 1 mag még 1 évig kb, nem mindenki használ 100 féle applikációt. De amúgy is rengetegen használnak csúcskategóriát úgy, hogy valójában nem használják ki, azt hogy tényleg okos az a teló. Én úgy érzem, amikor másokkal telefonról beszélek, hogy tényleg a többségnek elég, hogy csillivilli legyen, főleg ha harapott alma van rajta, de kihasználni kevesen használják ki az előnyeit
57. eandi78 (válaszként erre: 56. - Homern)
2012. okt. 9. 15:14
512 mb ram és 1 mag már most is kevés:((((((( Főleg androidnál:( Persze nagyon sok alkalmazás így is fut, de ennél gyengébbet tényleg nem szabad venni.
56. homern (válaszként erre: 55. - Bummihatka)
2012. okt. 9. 11:41
Köszönöm :) rendszeresen használom azóta,nagyon megszerettem :) próbáltam előtte iphone-t meg egyéb hiperszuper kütyüket,de ez az én kezemnek való :)) hogy mi épp a divat és melyik a legújabb nálam nem szempont.egyedül azt néztük ilyen szempontból,hogy legyen annyira erős,hogy az 1-2 év múlva megjelenő alkalmazások is nagy eséllyel jól fussanak majd rajta.
55. bummihatka (válaszként erre: 54. - Homern)
2012. okt. 8. 17:05
Szerintem jó választás, ha nem mindig a legújabb modellt akarod magadnál hordani. Szép is és jó is, szóval leld sok örömöd benne!
54. homern (válaszként erre: 44. - Salzburg1)
2012. okt. 7. 23:14

én végül egy xperia arc s-t vettem. arra amire nekem kell nagyon jó,fontos volt hogy még egykezes legyen,ez épp belefér,egy picit nagyobb kijelzőt már nem tudnék 1 kézzel navigálni :)

gyors,jó képeket készít,egyszerű használni,netezni is jó rajta(kivéve a hoxa...az nagyon idegesítő rajta,de a többi honlap amiket használok rendben van :) ) telefonálni is épp jó,nem egy akkora méretű cuccot kell a fülemhez tartani mint a pda-m :D

ha nagyobb képenyő kell valamihez lenyúlom a párom tabletjét vagy viszem az eee pc-t...de ilyen ritkán lesz szerintem,ez tényleg jó kis kütyü. 1 hátránya van,a gyerek nem tudja rajta használni a programjait, még nem olyan ügyes,ahhoz a tablet kell.

2012. okt. 7. 20:35
Budaörsi mm-ban volt galaxy s2 és iphone 4s is kitéve. Nekem egyértelműen az iphone tetszett. Az árcédulája kevésbé:)
52. Salzburg1 (válaszként erre: 50. - Bummihatka)
2012. okt. 6. 10:52
Köszönöm meg ahogy nézem, a Note is 80nál kezdődik.AKkor Inkább Iphone 4 lesz,mert az olcsóbb sokkal, 50-60tól már lehet találni aprókban.
51. Salzburg1 (válaszként erre: 49. - Michelle.r)
2012. okt. 6. 10:50
Olyan aki magánember,de még garis telót ad el,erre gondoltam.
2012. okt. 5. 22:02
Note egyébként nem egy rossz választás, de jön ki a Note 2 hamarosan, igaz nem lesz olcsó....
49. michelle.r (válaszként erre: 48. - Salzburg1)
2012. okt. 5. 21:37
Úgy érted Magyarországon? Akik lopott mobillal üzletelnek, azok a világon mindenütt egyformák. Magánember nem ad garanciát.
48. Salzburg1 (válaszként erre: 47. - Michelle.r)
2012. okt. 5. 21:22
Pedig láttam hirdetéseket 40 körüli áron.Az biztos,hogy magyarban csak garisat veszek,tehát remélem nincs benne semmi trükk.Ha ezek nem garisak,akkor nem érdekelnek.
47. michelle.r (válaszként erre: 44. - Salzburg1)
2012. okt. 5. 11:46
Nem hiszem el, hogy aki a 4-est eladja, az nem lopott 40.000ért, vagy nincs valami olyan hibája, amitől a hajadat fogod tépni. A hármasokat adják 30-40 körül.
46. Salzburg1 (válaszként erre: 39. - Eandi78)
2012. okt. 5. 10:32
Nem hiszem,hogy zavarna a nagyobb kijelző...de nem tudom azért 100%ra...annál is inkább,mert a laptop helyett többet szeretnék sokkal netezni mobilon,akkor meg inkább legyen nagyobb kijelzős.Az Ihpone 4 most egyre inkább számításba kerül,mert a Galaxy S2, illetve Note azért 70 alatt nem találtam,még IPhone 4S azért találtam már jobb áron.
45. Salzburg1 (válaszként erre: 38. - Bummihatka)
2012. okt. 5. 10:24
igen, alaposan megnézve igazad lehet, az árak magasabbak,csak írtam,hogy találtam ilyen áron is,de azok tényleg gyanúsak lehetnek
44. Salzburg1 (válaszként erre: 37. - Homern)
2012. okt. 5. 10:13
Az nem hiszem,hogy hátrány lenne a nagyobb kijelző nekem,viszont, az,hogy apróhirdetésekben is 80nál kezdődik a Galaxy Note,azért az elgondolkodtató,pláne úgy,hogy IPhone 4-et már találtam 40 körüli áron is.
43. bummihatka (válaszként erre: 42. - Eandi78)
2012. okt. 4. 22:26
Szerintem nem csak kijelzőben, hanem többféle szempontból. Szépen fejlődik a windows phone, kiváncsi leszek a 8-ra, kár hogy a 7-esről nem lehet majd frissíteni, de ettől eltekintve szerintem fejlődésnek indultak abszolút. Nokiának amúgy is drukkolok. Sok évig csak nokiám volt és ha így fejlődnek akkor lesz is még :-)
42. eandi78 (válaszként erre: 41. - Bummihatka)
2012. okt. 4. 21:52

Kijelzőben mindenképp:) Mikor 3GS-t megkaptam csúcs kijelzője volt. Lumia óta meg olyan gagyi. Ha nem sajnálnám a pénzt 3GS-t cserélném 4\4S-re (5 nem érdekel), lumiát meg 920-ra:)

De ha lesz jó wp8-as tablet, ami még flash-t is tud, akkor egy időre lemondok a mobilcseréről:))))

41. bummihatka (válaszként erre: 39. - Eandi78)
2012. okt. 4. 19:24
Én a helyedben a Lumia 920-ra mennék, szerintem az lenne neked előrelépés, IPhone 4 vissza inkább.
40. eandi78 (válaszként erre: 38. - Bummihatka)
2012. okt. 4. 19:17
Tényleg, azok 100e ft felett vannak használtan is.
39. eandi78 (válaszként erre: 36. - Salzburg1)
2012. okt. 4. 19:15

Láttál már élőben iphone 4 vagy 4s-t? Csak a kijelzője miatt kérdezem. Mobilra optimalizált oldalak jól olvashatók 3,6"-on is, többi oldalnak meg mindegy. De kisebb kijelzőst nem vennék. Nagyobb kijelzővel meg olyan nagyok a telefonok:(

4" lenne ideális, de lehet nekem 4,5" lesz következő. HTC 8s 4", de gyenge. Lumia 820 4,3", de levehető a hátlapja az nálam fél év után.halál, mert eltörik. Marad Lumia 920 4,5" kijelzővel. Már csak árcédulától félek, azt hiszem egy ideig marad lumia 800.

Ha nem vagy telefonguru és megbízható készülék kell, továbbra is a kisebb kijelzőst iphone-t javaslom. Én is elgondolkoztam, hogy inkább egy iphone 4 kellene, nem olyan rosszak azok.

38. bummihatka (válaszként erre: 36. - Salzburg1)
2012. okt. 4. 19:02
IPhone 4S..40.000-ért? Akkor azzal valami gond lesz, magasabb árban vannak jóval...
37. homern (válaszként erre: 36. - Salzburg1)
2012. okt. 4. 18:05

én is épp telefonkeresőben vagyok,a főbb szempontok a nagyon jó fénykép és a nagyobb kijelző,amin kényelmes netezni.

megnéztem a galaxy note-ot,de az óriási :S nem sokkal kisebb mint az e-book olvasóm,telefonként nagyon kényelmetlen lenne már szerintem.kipróbáltad már?

2012. okt. 4. 17:55
Ahogy eddig látom aprohirdetésekben IPhone 4S van 40 körül, Galaxy S2 70ért, Galaxy Note 80ért.Egyenlőre Iphone felé hajlok,legolcsóbb+legtöbben ajánlották.Mi a véleményetek?
35. bummihatka (válaszként erre: 34. - Salzburg1)
2012. okt. 4. 17:27
az iphone 4-nek nincs nagy kijelzője szerintem. 3,5-ös. Viszont ha iphone, akkor inkább a 4s-t válaszd, ne a sima 4-et szerintem.
34. Salzburg1 (válaszként erre: 31. - Bummihatka)
2012. okt. 4. 16:14
Köszi, a kijelző az fontos,hogy minél nagyobb legyen,igen a vodánál ár szerinti sorrendben beszéltük a dolgokat, először a 100 feletti bolti árasokat,utána a 100 alatti áron lévőket.Abban bízom,hogy amely üzletben 100 felett van, PL:IPhone 4, Galaxy S2 is találok,valamit jó áron valami aprohirdetéses oldalon.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook