Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jelentkezett valaki a BioTech Testcsere Programra? fórum

Jelentkezett valaki a BioTech Testcsere Programra? (beszélgetős fórum)


2012. okt. 5. 23:02
:-( nem sikerült de kíváncsian várom mi lesz a beígért meglepetés!
2012. okt. 2. 21:44
Október ötödikén küldik ki az értesítéseket. Én is jelentkeztem, bombajó lehetőség! Meglátjuk..... :)
2012. okt. 2. 15:30

Ez a "program" 1 hónapig tart, 30 napig ingyen adja a Gastroyal az ételt, a BioTech 30.000 Ft értékben ad étrendkiegészítő, vitamin és zsírégető készítményeket, emellett pedig ingyen lehet használni személyi edző segítségével 1 hónapig adott konditermeket.


Érdekelne, hogy értesítettek már valakit?

2012. okt. 2. 04:37
Mivel gondolom ez a Bioteches akció a Scitec hasonló akcióját hivatott utánozni, nem valószínű, hogy ez egy fogyi tábor lenne, hanem inkább a termékek testépítő hatékonyságát próbálják vele reklámozni. De nem tudom mik voltak a feltételek...
2012. okt. 2. 00:12
Én is így gondoltam... :)
2012. okt. 2. 00:05
Több ezren jelentkeztek!
2012. okt. 1. 23:56

Van itt olyan kedves Hoxás, aki jelentkezett a Testcsere Programba? Elméletileg ma jár/járt le a jelentkezési határidő... kíváncsi lennék összesen hány ember jelentkezett a 20 "kiadó helyre". Nem merem beleélni magam abba, hogy sikerülhet, mert a Gastroyal-os hasonló "akciónál" nagyot csalódtam, de ennek már jó pár hónapja...


Úgy döntöttem, ha megint nem sikerül akkor megoldom magam... valaki még velem tart a Testcsere Csináld Magad Program során október 8-tól (az eredeti október 15-én indul, de minek várni addig)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook