Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség alatt használhatok HOMEOPÁTIÁS orrcseppet? fórum

Terhesség alatt használhatok HOMEOPÁTIÁS orrcseppet? (tudásbázis kérdés)


13. lapbarna (válaszként erre: 11. - Timi8127)
2017. febr. 14. 18:33
Én simán a nasivint használtam. A baba is jól van (1 éves múlt), meg én is. Ja, az orvos is meg a védőnő is azt mondta, hogy többet ártok, ha nem kapok levegőt, fuldoklok, mintha egy helyileg ható szert használok.
12. STEPHANIE (válaszként erre: 11. - Timi8127)
2017. febr. 14. 17:07
Szia! Ėn 11 hetes kismama vagyok. Nekem is azt mondta a doki hogy használhatom, ne túl sokat. Nekem csak este elalvás előtt van rá szüksėgem.
2017. febr. 13. 15:23

Sziasztok!

23. hetes kismama vagyok.

Kérdésem a következő:

A nőgyógyászom azt mondta, hogy használhatom a Nasivint, mert helyileg hat.

Az interneten azt is olvastam, hogy nem javasolt.

Nekem a sós vizes cuccok semmit nem érnek, ha nem használok érösszehúzó hatású orrcseppet, szédülök, zsibbadok, nem kapok levegőt.

Valakinek valami tanács, ötlet, tipp???

10. Mókica (válaszként erre: 9. - Mokka78)
2008. febr. 9. 00:30

Szia!

Az az egy baj van, hogy én az USA.ban élek,nem tudom lehet e pont ugyanezt kapni.. :(

Bár amint irtam nekem ez a sós viz most nagyon jó:)

Köszike azért!!!!

2008. febr. 7. 15:54
Szia Mókica! ÉN is nagyon allergiás vagyok,vagyis erős tüneteim vannak! ÉN a terhesség alatt az Alerblock nevű készítményt használtam ,nagyon bevállt,mert az egy réteget visz az orrodba és nem engedi be az allergén anyagokat a levegőből és így sokkal lecsökkent a tüsszögés és orrfúlás is! Nézz utána! A BAbának nem árt mert nem szívódik fel a szervezetbe! :)
8. Mókica (válaszként erre: 4. - 1a50c86bb0)
2008. febr. 7. 13:55

óvatos vagyok baba, nem használom:)

köszi neked is

7. Mókica (válaszként erre: 5. - Bucimami)
2008. febr. 7. 13:55
köszönöm !
6. Mókica (válaszként erre: 3. - Kiniand)
2008. febr. 7. 13:54

szia:)


Köszike a választ!

2-3 napot nagyon szenvedtem , de azóta tökéletesen kitisztitja az orrom ez a sós viz, sőt még jobban is mint az orrcsepp...:))

Nagyon köszi! Puszi

2008. febr. 5. 12:08
Nyugodtan. A homeopátiás készítményeknek annyira alacsony- szinte elenyésző- a tényleges hatóanyagtartalma, hogy a babának nem jut belőle.
2008. jan. 31. 14:04
Az orrnyalkahartyan siman felszivodik, szerintem felelotlenseg azt tanacsolni, hogy nyugodtan hasznald. A homeopatias keszitmenyeknel is ellenorizni kell, hogy mi van rairva, nem-e ellenjavallt terhesseg eseten.
2008. jan. 31. 14:01

Szia,

Homeopátiás cuccot elvileg használhatsz terhesség, szoptatás alatt is. Épp az a lényege, hogy nem árthat a babinak. De, ha az megnyugtat én végi használtam orrsprayt, és nem homeo-t, mert különben én se kaptam volna levegőt és semmi, de semmi baja nem lett a babámnak. Nekem a doki azt mondta,( a nőgyógyász) hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz, az orrspay helyileg hat, nem a vérkeringésen keresztül. De azért váltottam egy másik márkára és egyre ritkábban kell használnom. Mostmár csak éjszaka fújok, ha nagyon muszáj.

2008. jan. 30. 19:45

Sziasztok!


lassan 3 hónapos terhes vagyok, viszont nagyon erős allergiám van. Minimum napi 3-4× használnom kell orcseppet különben nem kapok levegőt! :(

Kb 6 hónapja van ez igy, azóta napi szinten használom.

Ma voltam dokinál és megemlitettem neki...nagyon kiakadt!

Azt mondta már teljesen hozzászokott a szervezetem, úgy kell neki mint a drog...:(

Mondta, hogy árthatok vele a babának, szal hagyjam abba!

Ezzel nincs is gond, mindent a babiért!

Van nekem itthon homeopátiás orrcseppen, szerintetetek az is veszélyes?


Azt ájánlotta hogy használjak sós vizet, ehhez kell majd pár nap mig a szervezett átáll újra...

attól félek nem fog segiteni.

Nagyon rossz.... annyira bedagadnak az orromban a mebránok, vagy mi a nevúk, hogy semmi levegő nem megy át rajtuk...iszonyat rossz!

Allergiás gyógyszert alapban nem szedhetek :(


Valaki tud segiteni??

2008. jan. 30. 19:39
Terhesség alatt használhatok HOMEOPÁTIÁS orrcseppet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook