Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. október 1-től fórum

Fogyjunk együtt 2012. október 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯
2012. okt. 22. 11:08

Van köztetek olyan aki ért a kerékpárok javításához???


Nagyon nehéz tekerni a bicóm és nem is vált a váltó rendesen...érdemes megcsináltatni vagy mindenképpen uj váltót kell vegyek bele???


Szeretnék azzal kijárni a kertbe, nem busszal,plussz mozgás nekem,de ebben az állapotában tegnap majd meghaltam rajta és annyira megerőltette az amúgy is rossz térdemet,hogy kifordúlt a térdkalácsom s ott dekkoltam fekve az út szélén,mire nagy szenvedések árán vissza tudtam rakni a térdem e helyére ....persze az emberek csak lestek,1 se jött oda még csak megkérdezni se hogy mi a baj...lehet azt hitték berugtam...pedig tele volt a tatyóm energiamentes szörppel ...

2012. okt. 22. 11:04

Sziasztok


Vagyok ám én is csak a kertben tevékenykedek , így nem jutok gépközelbe...


Mértem is magam ma reggel, jobbra számítottam,de tekintve hogy születésnapomon volt és jó pár torta szeletet megettem, még ha Updtae süti volt,akkor is....mindent össze vetve 74,5 voltam ma reggel, ami a 3 hét alatt - 2,5 kg.

Én ezzel kiegyeznék hosszú távon, ha minden hónapban lemenne ennyi... :))))

908. anccsi79 (válaszként erre: 907. - Stephenie Queen)
2012. okt. 22. 10:34
Én ezt olvastam a Vidámparkról: [link]
2012. okt. 21. 23:45

sziasztok


nemrégen értünk haza a Vidámparkozásból. Nagyon jó volt:) csak sajnálom hogy nem lehet több ilyen alkalom:(

a kajám rendben volt, reggelire itthon ettünk. én 2szelet rozskenyeret, sajtot sonkát, paradicsomot, ebédre a vidámparkban, gyros tálat. a sült krumplit a férjemnek adtam, én csak a salit az ubit, paradicsomot és a husit ettem meg. 12től 6ig ott voltunk úgyhogy rengeteget sétáltam. a mai edzést ezzel tudom le kivételesen. a vacsim pedig 4 szál csemege ubi volt sonkával és paprikával.


hát ennyi. igyekeztem odafigyelni a kajára:)

2012. okt. 21. 22:02
Köszönöm a tanácsokat. Kenegettem a térdem, és már sokkal jobb. Remélem, pénteken tudok menni majd tornára is.
905. SziReni
2012. okt. 21. 21:01
nekem most jutattad eszembe hogy holnap mérés. Köszönöm a szorítást olyan lassan telik az idő ikor lesz már november 5? Lehet hamarabb fogok tesztelni de akkor is meg kell várnom a novembert mert most még értelmetlen lenne szerintem.De ha nem sikerül akkor kicsit elkeseredünk aztán fogyózunk tovább aztán meg valamikor csak összejön nekem is a baba.
2012. okt. 21. 20:55
Nekem kajálás szempontjából tragédia volt ez a két nap: minden ami töményen hízlal...:(( Hülye vagyok! Pedig van egy célom, amit márc 10- ig el kellene érnem, egy régi vágyam. és ez az idő elég is lenne. De állandóan elszúrom...:(( Most kiakadtam magamra... Holnap nem mérlegelek.
903. Hudvig (válaszként erre: 902. - SziReni)
2012. okt. 21. 20:46
én szorítok!
902. SziReni
2012. okt. 21. 19:36
Igen én is mikor terhes voltam húst hússal ettem sőt még volt olyan hogy 3 napig májat ettem ma is rosszul vagyok ha arra gondolok hogy bírtam megenni.De nem bánnám ha novembertől megint így ennék:) Akármennyi kg jönne fel :)
2012. okt. 21. 14:54

sziasztok

pénteken zabálos napom volt ami már 6 hete nem volt

de megjött

10 nappal elöbb

reggel voltam speedfittnesen és nem birtam a hasamat terhelni

hát lehet hogy ez a torna kavart be

de ma már ujra a régi kerégvágás

szombaton 1 orát sétáltam torna helyet

ma ruhákat selejteztem

olvastam hogy a fogyáshoz segit az otthoni selejtezés is

900. f3000dc5ef (válaszként erre: 896. - 8f1ddc2679)
2012. okt. 21. 14:34

Ha klasszik vega kaját eszel, értsd zöldség- gyümölcs. Na az fogyókúrás. De ha teletömöd magad gabonával--kenyérrel, sütivel és társaival - na az már nem.

az jó ha tojást legalább eszel! egyél gombát is, az is nagyon jó.

899. Hudvig (válaszként erre: 898. - SziReni)
2012. okt. 21. 12:49

Szerintem nem vagy válogatós, csak egyszerűen nem kell a szervezetednek a hús. A szomszédasszonyom is így volt, de mikor terhes lett, kétpofára "zabálta" a húst. Egyik nap azzal jött, hogy 3 nap alatt 7féle húsételt evett. Meg bezárt a posta, mire ki tudott szálni a kocsiból, mert addigra fogyott el a kétkiló cseresznye, amit előtte vett. Jókat röhögtem rajta. 25 kilót hízott, de csak 5 kiló maradt rajta, ami kell is, mert előtte csontsovány volt.

Én ma vegán ettem, karfiolleves, sárgaborsófőzelék, rántott karfiol. Isteni volt.

898. SziReni
2012. okt. 21. 12:11
hát én nem vagyok teljesen vega csak nem szeretem a húsokat én mondjuk a csirke meg pulyka húst meg a halat megeszem illetve ritkán mert attól se vagyok oda de azt meg tudom enni.A halat azt mondjuk még szeretem is.A rakott padlizsánt szereted tudod a receptet én nagyon szeretem.nem tudom mennyire diétás de vega? Vagy töltött cukkini.tényleg sok vega kaja van ami jó.RÁntott sajt rántott brokkoli, karfiol mondjuk ezek nem diétásak, de én olyat is szoktam hogy megfőzöm vegyesen ezeket a zöldségeket és megsózva megeszegetem nagyon szeretem.a lecsó is vega és ha nem eszel kenyeret hozzá akkor szerintem a kalória tartalma se lehet magas.paradicsom leves mondjuk én saját paradicsomból csavart lével eszem nem tudom a boltiba a tartósítók meg hozzáadott cuccok miatt nem biztos hogy annyira jó.Szóval meglepően sok minden van ami vega csak a magyar mentalitás az hogy ha leves van akkor mellé a második valami húsos.Pedig nem feltétlen nálunk ritkán van hús én nem szeretem egy emberért meg férjemért nem éri meg mindennap főzni.Tegnap mondjuk volt mert toros káposzta volt és én kiválogatom belőle a husit ilyenkor jól jár mert ő megeheti az övét is enyémet is én meg a káposztával jól lakom.Mondjuk ez nem annyira vega ha valaki elvből az mert elvileg az azt se eszi meg amihez hús ért ha jól tudom, én max kiválogatom és nem eszem meg.Szóval én tuti nem vagyok vega csak válogatós. :)
897. edike1010 (válaszként erre: 896. - 8f1ddc2679)
2012. okt. 21. 10:33

Szia!

Örülök, hogy csatlakoztál:)

Sajnos vegetáriánus ötletem nincs, az egyik kolléganőm a sajttal tölti ki napjait:)

Szép napot mindenkinek:)

2012. okt. 21. 08:33
Mondjatok nekem jo vegetarianus fogyokuras etrendet legyszi... Tudom hogy nem a feherje hizlal de ha valaki nem eszik hust-halat... nem lehet tojason elni... Koszonom:-)
895. f3000dc5ef (válaszként erre: 886. - Hudvig)
2012. okt. 20. 23:00

Ez tényleg jó nap volt :)

A Harry Potter is szuper :D én is végigolvastam amikor megjelentek, mihelyst a fiaim kiadták a kezükből :D

894. f3000dc5ef (válaszként erre: 885. - ONE YEAR)
2012. okt. 20. 22:58
:D GRT!
893. f3000dc5ef (válaszként erre: 879. - A6867eb71d)
2012. okt. 20. 22:57

Nyugodtan edd a fél disznót...csak köretet ne kérj :D akik engem látnak enni, nem hiszik el, hogy ettől még fogyok is :))))))))))))))

Komolyra fordítva: fehérjét (húst) és zsírt egyél nyugodtan, és persze zöldséget is, bármennyit. A krumplit tésztát kerüld, és persze a sütiket is :D

Ha a harmadik szelet húst kéred, biztos nem fogják azt gondolni, hogy: alig eszik ez a gyerek valamit :D

2012. okt. 20. 22:41

:)))) a férjem megszerelte a bicajomat:)) újra a megszokott edzés mehet. viszont úgy döntöttem heti 3x beiktatok 5 perc lépcsőzőgépet is 28.ától ( amikor a harmadik hónapom kezdődik:) később ezt majd ahogy fogyok heti 7 napra fogom emelni....


kivételesen ma volt diabetikus tésztás ebédem, (amúgy vasárnaponként szoktam) mert holnap egésznapos progi lesz. A férjemmel még utóljára elmegyünk a Vidámparkba mert be fogják zárni. Hát szomorú vagyok... először és utóljára megyünk együtt oda.... pedig elképzeltem hogy ha lesznek gyerekeink velük megyünk de ez már nem fog összejönni.

2012. okt. 20. 22:07
Nálunk meg hétfő nem is ünnep. Mindketten melózunk.
890. SziReni
2012. okt. 20. 21:20
úgy látom sok mindenkinél van megszakítva a munkával a hétvége az én párom is dolgozik holnap.de a hétfő meg a kedd ott van.
2012. okt. 20. 21:04
Sziasztok:-)
2012. okt. 20. 20:57

Nekünk is nagyon jó napunk volt:)

Kedvesem hagytam 10 - ig aludni, addig mi Kincsővel játszottunk, festettünk:)

Utána egy kicsit pakolásztunk finom ebéd, és egész délután családi móka, a játszótéren:)

Holnap is nyújtózást terveztünk, mert nekünk nincs hosszú hétvége, kedvesem hétfőn dolgozik, de legalább kedden itthon van:)

Szép estét:)

887. SziReni
2012. okt. 20. 19:39
Hú ez szuper napnak hangzik.Nekem is kellene egy ilyen kicsit magamra is figyelek nap.De a reggelem nekem is nagyon szuper volt.Kint voltam futni a kutyámmal, aztán csináltam néhány labdás gyakorlatot meg lépcsős ugrálást.Ugye főként a kézi miatt edzek így.De nagyon jó volt. A napom többi része nem annyira mert dolgoztam és sajnos holnap is fogok.De este elmentünk boltba és vettünk a teknősünknek egy vízmelegítőt meg egy kis zöld növénykét az akváriumába és most tök jól néz ki meg Teki is élvezi nagyon.Szóval tök jó mág mosz este tv-zéshez tervezek egy kis tornát.Reggel meg megint a ma reggeli edzéssel kezdek mert a kutyámnak az is tök jó hogy megyünk futni, ugye magyar vizsla kell neki a mozgás meg imád velem lenni.És ha megyek el itthonról úgy hogy nem tudom vinni magammal akkor mindig reggel mindenkép elmegyünk séta futás.De egyébként is mert van mozgás igénye rendesen.
886. Hudvig
2012. okt. 20. 18:02

Sziasztok!

Nekem ma fantasztikus napom volt. Reggel 8-kor keltem, nekem ez már +2 óra. Aztán irány a piac, turiztam három nagy szatyor pulcsit, vettem trikót, melltartót, de sajnos melegítőt nem kaptam. El is költöttem a névnapi pénzem, de már csak pár hosszúujjú póló kell és kész a tél, na meg melegítő. Ebédre nekem volt rizottó, amit a párom csinált nekem névnapomra, neki meg sütöttem kolbászt. Közben ment a mosógép, kiültem a teraszra a napozóágyba és Harry Pottert olvastam. Azt kaptam a kollégáktól (rajta volt a listán). Jövő héten is szinte végig itthon leszek, már alig várom.

2012. okt. 20. 16:30
Én belenéztem ma a tükörbe és tetszik, mennyit fogyott a hasam, nagyon rég nem volt ilyen lapos a hasam, vékony a derekam. Ma sokat tevékenykedtünk itthon, szépen el is csúszott az ebéd, de nem baj. Kis lazítás, és lesz meg torna is. Szépséges hosszú hétvégét nektek!
884. SziReni
2012. okt. 20. 15:33
nem baj majd hajrá fog az menni.
2012. okt. 20. 11:40
Sziasztok! Lassan cstalakozom vissza, csak itt volt nálunk a család Magyarországról és így nem jutottam a géphez. Na meg a közös nagy kajálások miatt szerintem én még híztam is nemhogy fogytam, na de majd jövő héten.
882. SziReni
2012. okt. 20. 09:46
pamacs.Na az azigazság nálunk ezt nem tudod megmondani.Ha nem eszel mindenből nagy mennyiséget akkor az van hogy nem is ettél.Én mindig ezt kapom még akkor is mikor nem fogyóztam mert soha nem ettem annyit mint a család, és persze mégis én vagyok a legjobban elhízva.Nem is ez a lényeg, de azért azzal is mindig szekálnak hogy hogy lehetek ilyen dagadt.Szóval nem lehet a kedvükre tenni.Én úgy vagyok vele a saját kedvemért eszek annyit amennyit és a saját kedvemért fogyok is le.Szóval hadd mondják azt eszem amit akarok, és utána megmondom köszönöm én tele vagyok nem bírok többet enni.És ha erőltetik húzgálom a számat hogy tényleg nem bírok többet enni.És akkor nem tudnak mit csinálni.
881. ONE YEAR (válaszként erre: 879. - A6867eb71d)
2012. okt. 20. 07:21

Sziasztok!

Picit lemaradtam, sűrű napok voltak a munkában. Este elájulok 9-kor, viszont hajnaltól csak forgolódok, és kattog az agyam a napi teendőkön. Ezen szeretnék változtatni.


Én kedden fogok tartani a 60. napomon, aznap fogok mérlegelni, centizni.

❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook