Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. október 1-től fórum

Fogyjunk együtt 2012. október 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
1330. f3000dc5ef (válaszként erre: 1329. - ,,Csillagom")
2012. nov. 19. 11:05

Én pedig 70 :D


És meglepetésemre meg is jött a menseszem. Nem bírok hozzászokni ehhez a 24-25 napos ciklushoz.....

2012. nov. 19. 11:03
77 lettem ma reggelre... jobb mint a 80 az tény :(
1328. anccsi79
2012. nov. 19. 09:23
Sziasztok! Ma reggeli mérés: 61,2. Írja valaki az összesítést???
1327. f3000dc5ef (válaszként erre: 1322. - ,,Csillagom")
2012. nov. 19. 08:03

Hát ez valóban nem normális :(

se a dokik, se a hízás.



Eltűntél a paleos fórumról. Ott van egy pár pm-es, tudnál velük konzultálni. Van aki gyógyszert szed, van aki nem, és van sok tapasztalatuk.

1326. fuszulka
2012. nov. 19. 07:37

szasztok

igen az a legfontosabb hogy ne szabad rágörcsölni

szörnyü amikor az embernek csak azon jár az esz mit ehet meg

én is megeszem amit megkivánok

de igyekszem ritkán

régen ezt bünözésnek hivtam

de tudom hogy nem szabad semmit tiltani mert a végén csak jön a falási roham

én épp stagnálok

de annak is örülök hogy nem megy fel fele

utazunk gyulára egy hétre

azt hiszem a mérleg is jön velem

mindenkinek szép napot

1325. SziReni
2012. nov. 18. 21:39
hát okés csak akkor miért nem veszzik fel?Nálunk ha felhívom a számot a kórházat vagy bármit akkor tuti felveszik sose kellett még kétszer hívnom.Szóva én tuti rájuk borítanám az asztalt.
1324. ,,Csillagom" (válaszként erre: 1323. - SziReni)
2012. nov. 18. 19:09
Hát ja, de a központi számon csak azt mondogatják,hogy hiába megyek fel, időpont nélkül ugyse fog fogadni az orvos... :(((
1323. SziReni
2012. nov. 18. 18:32
igen igazad van.Nem tudom miért nem lehet elérni őket telefonon azért ez felelőtlenség.Szerintem ez nem csak a cigi.menj el a kórházba amikor tudsz.És ha az eredmények meg vannak már mésik dokihoz is tudsz akár menni ha ez nem megfelelő.De jó lenne ha tudnának valamit mondani neked.
1322. ,,Csillagom" (válaszként erre: 1321. - SziReni)
2012. nov. 18. 16:04

Már azon vagyok,hogy felmegyek vonattal pestre, elmetrózom a órházik,de nem teszik zsebre amit kapnak tőlem, ez nonszensz hogy elérhetetlenek...éegalább az eredméényeimet adják ki ,mert csúny munkát fogok csinálni...


1,5 hét alatt 7 kg jött rám, ez nem vicces cseppet sem, komoly borulás van a szerevezetemben és nem szeretnék ujra 108 kg lenni csak azért mert úgy eszek és annyit,mint az ,, egészséges" emberek...

1321. SziReni
2012. nov. 18. 15:51
hát ez elég nehéz helyzet mert ebben az esetben mindenkép kell doki mert a p.m. alulműködésre kellene gyógyszer.Az IR-re meg főleg kellene.És ezek is okai hogy a cigi után így elkezdtél hízni ha jól emlékszem.Mindenkép jó lenne ha intenzív mozgásba kezdenél és ezalatt a tényleges mozgást értem nem a fogyókúrát, mert a mozgás sokat segít a hormonok helyrebillentésében.De a dokihoz is el kellene menni, meg egy gyógynövényes bolt ha van felétek meg kellene kérdezni hogy mit ajánlanak erre, mert szerintem van megoldás.én is teákkal kezeltem a problémám, és remélem hatásos lesz.Legalábbis a ciklusomban segített,de a mozgás is segített hogy a hormonok nálam visszaálljanak kicsit.Szóval ezt tudom mondani.Az időpontot meg kérd megh holnap reggel.
1320. ,,Csillagom" (válaszként erre: 1317. - SziReni)
2012. nov. 18. 14:44
1000% hogy PM alúl működésem van, meg inzulinrezisztenciám...orvos is megmondta,de meg akarta várni az eredményeket vele, hogy kimondja a tutit...az a baj,hogy itt vidéken minden vizsgálatra időpont kell, a kontrollra nem tudtam vissza menni,mert nem voltak készen a vizsgálataim az időpontok miatt, most meg 2 hónapja nem érem el telefonon a dokit,hogy ujat kérjek hozzá....beszarok már, 4 éve küldenek ide-oda, s nem jutok eredményre pedig én adom magam hozzá, s mindent megcsinálok amit mondanak....
1319. SziReni
2012. nov. 18. 11:05
ja és nézegettünk képeket amik nyáron készültek.Juj nem mondom hogy néztem ki, de így párom nézi a képet azt mondja már inenn is meg innen is hiányzik aza "hurka" ami a képen van és tényleg nem volt ott.Szóval alakul a jövő nyári képet azért remélem élmény lesz a tavalyi mellé tenni.Igazából ki akartam törölni a képet mert annyira ronda vagyok rajta de azért eltettem hogy majd jó lesz ránézni jövő nyáron. :)
1318. SziReni
2012. nov. 18. 11:03
Most válogattam át régi ruhákat amiket eltettem mert kicsik voltak, és egy jó pár már újra rám jön most mosás lesz és utána horhatom újra őket.Mondjuk sok még mindig nem jó de eljön annak is az ideje. :) Ez elég jó eredmény ha azt nézem amikor kezdtem 106 volt most meg 95.igaz én hamarabb kezdtem mint szeptember.Csaka az elején olyan gyorsan mnet most meg nagyon lassan.De nem baj csak menjen le. :)
1317. SziReni
2012. nov. 18. 10:52
megértem nem tudom a történetemet ismered-e de nálam is ez volt.Egy éve nem jöttek rá mi a bajom.Mire én már régen rájöttemés 3 hónapja kezelem a bajom és úgy látszik javulok is.A doki meg azt mondja na látom megoldja a szervezetem is.Na nem mondok semmit.Csak ha összejön a baba akkor fogom az orruk alá dugni hogy ez volt a gond, és hogyan oldottam meg, de igazából lehet felesleges lesz mert nem fognak elgondolkodni rajta.
1316. ,,Csillagom" (válaszként erre: 1312. - SziReni)
2012. nov. 18. 10:14

Nem,akarok,mert hónapok alatt készülnek el a vizsgálatok... :((( Nem akarok várni még 1 évet mire meg tudom mi van velem valójában...


4 éve nem tudják kideríteni,elegem van az orvosokból, a hozzáállásukból de nagyon :(

1315. Stephenie Queen (válaszként erre: 1314. - F3000dc5ef)
2012. nov. 18. 02:01

nem vagyok egy sértődős fajta:)


háát azt nem mondanám, hogy jól bírom.... durva , hogy második napja vezettem be 5 perc pluszt egy egész láb belső külső comb, hátsó formálására való edzőgépen.... csak 5 perc de ettől van izomlázam, nem az 1 óra biciklitől...azt már kb meg sem érzem:D


gondolom azért van izomláz mert még új, és más izmokat dolgoztat meg, amikről nem is tudtam hogy vannak:) nem lesz könnyű egy darabig azt hiszem.

1314. f3000dc5ef (válaszként erre: 1301. - Stephenie Queen)
2012. nov. 17. 19:59
Anyámmmmm jól bírod :D
1313. f3000dc5ef (válaszként erre: 1300. - Stephenie Queen)
2012. nov. 17. 19:59

Örülök, hogy nem sértődtél meg :D


Valóban rengeteg alternatíva van. Én is igyekszem a józan paraszti eszemet is bevonni a dologba :D

Egyébként maradna a fényevés :D

1312. SziReni
2012. nov. 17. 19:03
szerintem ha másik dokihoz mész az se gond, úgyis friss vérképet csinál ha kezelni szeretne.Szóval nyugodan keres fel mésikat.
1311. ,,Csillagom" (válaszként erre: 1309. - SziReni)
2012. nov. 17. 18:36
1et felkerestem már,de nála vannak a kivizsgálásaimnak az eredményei,az orvost meg nem lehet elérni telefonon,h uj időpontot kérjek magamnak hozzá :(
1310. SziReni
2012. nov. 17. 17:40
Hudvig igazad van a terhesség alatti mozgással kapcsolatban.Akkor is kell mozogni nem kell túlterhelni magát az embernek.És valóban, nem elég a gyógyszerre hagaytkozni a táplálkozáson is kell változtatni.De ezt az orvosok is elmondják.Miért hány orvos van aki mondja hogy nem szabad emelni? És közben meg a méh izom nem is húzódik össze amikor emelsz?Szóval nincs semmi belőle.Nem kell súlyzózni, de nem is kell agyon kímélni magát az embernek.Főleg a terhesség elején nem nagy a pocak még jót is tesz egy kis keringés javítás, és nem is lesz a tereség végén a a lábdagadás és egyéb gondok.Mert jobb lesz a keringés.
1309. SziReni
2012. nov. 17. 17:37
csillagom igen ez elég valószínű.Mind a két baj okozhatja hogy nem jöna a baba, és én a helydben felkeresnék ezzel egy jó endokrinológust.
2012. nov. 17. 17:26
Én azért nem most állok neki futni mert eddig sem tettem és erre nem a terhesség a megfelelő kezdés. Valóban ajánlatos a terhesség alatt a sport viszont azt is mindig hangsúlyozzák hogy aki eddig nem tette ne most kezdje el. Épp ezért sétálok. Diétáról annyit hogy kinek mit jelent. Én igyekszem rendesen enni. pm alulműködés meg mindenkinélk eltérő. Az orvos meg nem diétát hanem gyógyszert írt fel nekem. 3 napja szedem és ugyanúgy étkezek és csodák csodáa visszament 1 kg...
1307. Hudvig
2012. nov. 17. 11:55

Én is azt látom a környezetemben, hogy aki "nem foglalkozott" a terhességével, biciklizet, ugyanazt csinálta, az könnyen, gyorsan szült, aki visszafogta magát, 90%-ban császározták. Nem is beszélve a fennmaradt kilókról. Én is ugyanúgy fogok majd járni kocogni terveim szerint.

De addig is még 45 kilótól kell megszabadulnom!

1306. ,,Csillagom" (válaszként erre: 1305. - SziReni)
2012. nov. 17. 11:51

Igazad van,sok mindenben.

Egyet kell értsek veled.



Most ötlött a fejembe.... nekem PM alúlműködésem van,meg nzulin rezisztenciám, akkor lehet nem is a páromnak van baja, hanem miattam nincs közös babánk...Szegénykém,ő meg magát akarja kivizsgáltatni, aztán meg én vagyok a hunyó....

1305. SziReni
2012. nov. 17. 10:32
Sziasztok.Eltűntem egy pár napra aminek sajnos meg volt az oka.Majd mesélek ha lesz egy kis időm.Csibész szerintem ha alacsony p.m. működés mellett terhes lettéél akkor annak nagyon örülj mert ilyen betegségnél ritka hogy összejön a baba.És ne ess abba a hibába hogy azért eszel dolgokat csak mert kismama vagyok és kell.Nyugodj meg ha a diétát betartott amit a doki kiír semmi baja nem lesz a babának.Sőt inkább diétáz és egy egészséges anyának legyen egészséges gyereke mint ne diétáz és baj legyen belőle.A terhesség alatti diabéteszesek is diétáznak és nincs semmi bajuk a babájuknak sőt ha nem diétáznak akkor van a babának baja.Érdekesek voltak lányok amiket leírtatok még így eü-s szemponból is.Jó volt visszaolvasni.Mindenki vigyázzon magára és azt a módszert kövesse ami neki bevállik.Én reggel ma is futni voltam meg edzettem egy kicsit és most sütök sütit kinder bueno szeletet és nem bánom én eszek mindent és mégis fogyok mert mozgok sokat.Persze nem vonom kétségbe más módszerek hatékonyságát sem.És itt ezen a fórumon sokan sikeresek vagyunk a fogyózásába.Így ezek a módszerek jók.(Ja és p.m.alulműködéssel gyógyszer nélkül anyukám annak idején 120 kg-ról 65 re lefogyott diétával és mozgással, apukám cukorbeteg lett ennek nem genetikai hanem más oka volt majd egyszer ezt is elmondom, de a lényeg hogy ő is lefogyott pedig enki figyelni kell a ch bevitelt hogy mennyit mikor.Igaz ő gyógyszert is szed.-Ergo bármilyen betegség esetén lehet fogyni max nehezebb de ez nem indokolja hogy na én beteg vagyok azért nem tudok fogyni gondolkodást.) Mindenki tegyen az egészsége érdekében mert csak akkor leszel jobban ha lemennek a plusz kg-k.A betegségre vagy terhességre nem szabad fogni.Terhesség alatt is nyugodtan lehet menni mozogni, futni és nem lesz baja a babának.Lehet diétát tartani mert nem a mennyiségi hanem minőségi étkezést kell szem előtt tartani.
1304. Hudvig
2012. nov. 17. 10:22
Én is a rokontól kaptam egy doboz Ferrero R...t. És minden nap meg fogok enni egyet, ha kívánom. Én inkább úgy írnám le a diétámat, hogymegpróbálok egészségesebben, de nem vonok meg magamtól semmit. Hétvégén is megsütöm azt az islert, amit a páromnak megígértem. Ő nem diétázik.
2012. nov. 16. 21:02

Teljesen egyet értek. Kell az embernek a kényeztetés! Persze, (mint már annyiszor leírtuk) mindenki másként működik, így mindenkinek mást jelent ez. Lehet valaki már egy zeller száltól extázisba esik, másnak lehet 6 egész torta se lenne elég. A középút a lényeg. Amúgy sem hiszem, hogy maximálisan ki lehet szűrni, hogy mi egészséges és mi nem... Annyi mindent írnak mindenről, hol ezt, hol azt.


Szerintem ezt mindenkinek magának kell kitapasztalnia, hogy mi hogyan hat rá. Mitől lesz energikusabb, szebb, boldogabb, elégedettebb önmagával.

1302. a6867eb71d (válaszként erre: 1301. - Stephenie Queen)
2012. nov. 16. 20:54
Nagyon ügyes vagy! :)
2012. nov. 16. 20:02
amúgy ma dobtam még 5 percet az edzésemre, így már heti 3x95 perces és 4x1 órás kondizásom van:)
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook