Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. október 1-től fórum

Fogyjunk együtt 2012. október 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯
1480. SziReni
2012. dec. 3. 10:31
ja és a tesóink az eljegyzésünk után szakítottak.Szóval mintha a sors miatt lettek volna csak együtt.
1479. f3000dc5ef (válaszként erre: 1478. - SziReni)
2012. dec. 3. 10:29
:D jó kis történet :D
1478. SziReni
2012. dec. 3. 10:07
Nekem férjem huga már egy pár éve barátnőm volt, és rendszeresen találkoztunk is férjemmel de soha nem tetszett.Az egyik alkalommal megkérte a huga hogy vigyen haza és tiszta mérges volt rám mert valamit csinálni akart de még ráadásul azt se tudta kit visz haza huga barátai közül egész úton nézte az arcom de a sötétben nem látta.Aztán később volt egy nap amikor lázas voltam és náluk voltunk feküdtem a barátnőm ágyán beszélgettünk és szólt neki hogy hozzon be egy algopirint és közbe párom kihallgatta hogy beszélgettünk és a huga mondta hogy neki soha nem lesz felesége mert nem lesz bátorsága megkérni a kezét senkinek.Erre bejött hozta a gyógyszert meg egy plédet letérdelt az ágy mellé miután betakart és kinyújtotta a kezét és megkérdezte hozzá megyek e feleségül.Na nekem akkor még egy másik srác udvarolt, de mivel poénra vettem azt mondtam igen.Na telt az idő, és egyszer a huga összejött az öcsémmel, és mi voltunk a kisárők az anyja küldte férjemet vigyázon a tesójára meg az én anyám is küldött engem.És hát amíg a tesóink el voltak addig valakivel beszélgetni kellett, és mi tök jól el voltunk egymással.Nagyon jó barátság lett közöttünk.De ugyebár én már akkor régen jártam azzal a másik sráccal (aki melleslegle se tojt, mert még személyes találkozóra is vagy 2 szer volt lehetőség, meg sokszor be is csapott hogy eljön hozzám, aztán nem jött.-távkapcsolat) Na és egy nap megkérdezte férjem hogy nem e megyek el vele a munkahelyére, ami azt jelentette hogy 2 órát egy kocsiban voltunk beszélgettünk, és ő elmondta hogy ő neki komolyabb érzései vannak mint barátsgág.Én meg mondtam hogy meggondolom, aztán egy vasárnap beszéltem az "udvarlómmal" ő mit gondol szeretné e ezt komolyabbra venni, azt mondta nem.Így akkor felhívtam a férjem hogy próbáljuk meg én nem mondom hogy lesz ebből valami de próbáljuk meg.És aztán december 25én lesz 4 éve hogy volt az eljegyzésünk, mi ezt adátumot is ünnepeljük évfordulónak.
1477. f3000dc5ef (válaszként erre: 1476. - Stephenie Queen)
2012. dec. 3. 07:22

Én a férjemmel egy szilveszteri bulin jöttem össze.

Egy társaságba jártunk, eleinte én őt nagyon öregnek találtam...és egy másik pasiba voltam belezúgva...aki egyidős volt vele. Istenem de hülye tud lenni egy kamaszjány :D


Majd jó barátok lettünk, sokat beszélgettünk..a többiek már húztak minket, hogy mikor lesz az esküvő...és lám :D

2012. dec. 3. 00:53

nálunk... sokszor belegondolok, hogy mi lett volna, ha azon a netes társkeresőn nem engem szúr ki a férjem. még mindig egyedül lennék és próbálkoznék hiába... a dologban sok ám a véletlen:)


én nem akartam megadni az eredeti lakóhelyemet, ezért budapestet jelöltem be, (amúgy is sokat voltam ott). akkoriban már fél éve voltam fenn, és csak idiótákkal találkoztam. törölni is akartam magam, de lusta voltam....


a férjem pedig zuglói volt eredetileg és budapestre írta be a keresőt.én voltam az egyik akit kidobott a rendszer.. bátor volt és írt nekem, pedig azon korhatár alatt volt amit megjelöltem:)))

2010. május 18.án ismerkedtünk össze. akkor írt először. június 5.én első randi:ezt tartjuk évfordulónak. azóta is együtt:) illetve 1és fél év +5 nap után esküvő:) és 1 hét mulva lesz a házassági évfordulónk (első) :)


ilyen apró véletleneken múlik és az embernek teljesen megváltozik az élete:)

2012. dec. 2. 14:51

Sziasztok! Jó rég néztem már el erre. Fogyás témát mellőztem mert hát a nap 24órájában szarul vagyok és örülök ha nem hányok és egyáltalán valamit meg tudok enni. A terhesség nekem nem a kívánósságot hanem a nem kívánosságot hozta. Imádtam az édességet, de már szinte soha nem kívánom:-) Ennek örülök. Szóval most 87,5 vagyok, ami pont annyi mint amikor fogyózni kezdtem (volna). Igaz akkor hirtelen felszedtem 4kg-t, mire kiderült a pm alulműködés. Na azóta ez a 4kg szépen eltűnt és 1 hete se le se fel (aminek én örülök.


Férj témáról: Cserediákként jöttem ki az egyik egyetemre Ausztriába és egy koliba kaptam szállást. Persze mindig jó sokat telefonáltam haza a nagymamáméknak és mindezt az erkélyről mert közben cigiztem (de rég is volt). Rossz szokásomhoz híven hangosan beszéltem de gondoltam úgysem érti senki. Tévedtem. Akkor jött fel hozzám a férjem, hogy hello te is magyar vagy? :-) Ő itt tanult rendesen. Eleinte csak haverkodtunk azán összejöttünk én meg a félév lejártával csak látógatóba mentem haza. Ennek most már 5 éve. Tavaly augusztusban házasodtunk persze magyarországon (otthon is csak 35km-re laknak egymástól a családjaink). A vicc hogy kiderült hogy otthon is ugyanarra az egyetemre és karra jártunk és ő ismert is engem látásból. De mégis ki kell jönni Ausztriába hogy egymásra találjunk. Na most meg várjuk az első babánkat

1474. Hudvig
2012. dec. 2. 14:29
Én mikor megismertem a párom "haverok" lettünk. Egy csapatba jártunk, mindig is bírtam. Utólag derült ki, hogy egyszer már korábban bepróbálkozott, csak nem vettem a lapot(alkoholos befolyás) és gúnyolódtam rajta. Aztán úgy alakult, hogy szokásos hülyéskedésünk közben a barátnőm mindkettőnknek beadta, hogy a másik komolyan gondolja. Jelenleg nyolc éve vagyunk egy pár.
1473. fuszulka
2012. dec. 2. 13:32

igen jo eza net

mert én még ujsághirdetéses modon ismertem eg a páro

feladot egy hirdetést arra válaszoltam

szörnyü érzés hogy azok ahelyek ahova 20 évvel ezelött jártunk megszünnek

szerencsére a mostani párommal 15 éve a blaha aluljárban találkoztam

na talán azt nem bontják le

1472. SziReni
2012. dec. 2. 13:14
hú ahhoz képest hogy fiatal vagyok.Ez a netes ismerkedés nekem kimaradt.Nekünk ennél kicsit izibb volt a dolog.Nem is tudom hogyan lehet neten ismerkedni. :)
1471. Stephenie Queen (válaszként erre: 1469. - Edike1010)
2012. dec. 1. 20:13

mi is:), mármint mi is neten ismerkedtünk meg:)pár nap múlva lesz 2 és fél éve hogy együtt vagyunk összesen.

úgy látom az elmúlt pár évben a netes ismi egyre elterjedtebb:)

1470. f3000dc5ef (válaszként erre: 1469. - Edike1010)
2012. dec. 1. 18:54

:D én is kesudiót szoktam nasizni :D


Hú, de messze van még január 1.

1469. edike1010
2012. dec. 1. 18:04

Sziasztok!

Végre "meggyógyították" a gépem:)

Látom megy a férj téma, én is beszállok:)

Én 5 éve már, hogy talákoztam a kedvesemmel, november 7 én találkoztunk először személyesen, előtte neten ismerkedtünk, november 10 -től együtt élünk, következő év áprilisban eljegyzett és augusztus 23- án megtartottuk az esküvőt, immáron 4 éve.

Imádott a kezdetektől nasit hozni, kesudió és társai, mindketten felszedtünk 40 kg-ot pluszba, de ilyennek szeretjük egymást azóta is nagy a szerelem:)

Most Hargita születésénél, amikor megszültem még 2 órát ott kellett feküdnöm a szülő ágyon és kedvesen elkezdte ecsetelni, hogy most 2 év szünetet tartunk, amit előtte megbeszéltünk, és mind a ketten szépen lefogyunk, eljárunk ide -oda stb...

Mondtam neki jó volt az időzítés, pont odaillő téma volt, nem is merte azóta emlegetni, de szépen elkezdett ő is fogyni, pedig mindig kihangsúlyozza, hogy ő nem fogyózik:)De viszont ő sokszor megjegyzi, hogy milyen csinos vagyok, és ő nem azért mondta, hogy bántson, csak hogy egészségesebben éljünk stb, stb... Tudom, én hogy így szeret, de a hely és időbe nagyon betrafált.

Én most stagnálok, ugyanúgy 116 kg vagyok, meg most menszeszelek is, tehát következő mérés január 1 -e:))) Mindenkinek gratula a fogyáshoz:)))

1468. f3000dc5ef (válaszként erre: 1467. - Stephenie Queen)
2012. nov. 30. 15:58
Teljesen okés.
2012. nov. 30. 15:38

szerintetek ez a csaj milyen?


célnak megfelelhet?


[link]

1466. f3000dc5ef (válaszként erre: 1464. - ,,Csillagom")
2012. nov. 30. 15:21
szia te kis titokzatos :D
1465. f3000dc5ef (válaszként erre: 1463. - Stephenie Queen)
2012. nov. 30. 15:21
:D Látod, minden jó, ha jó a vége :))
2012. nov. 30. 14:59

1-2 hét és vissza jövök hozzátok,és elmesélem az eltünésem okát is nektek.


Addig is olvaslak ám benneteket,ahogy eddig is! Csak írni nem írtam,de hamarosan leszek veletek ,UJRA!!!!


Kitartást! puszim mindenkinek <3

1463. Stephenie Queen (válaszként erre: 1456. - F3000dc5ef)
2012. nov. 30. 14:50

megvolt persze:)


mikor hazajött az úr, akkor megkérdeztem hozzámjön e férjül? és visszaadtam neki a gyűrűt:) aztán mikor kiörömködtük magunkat akkor azt mondta hogy már elvett, de szivesen hozzámjön megint:)

adtam neki vacsit, begyújtottunk, nézett egy kis mesét amíg eszik, és megemészti:) aztán ünnepeltünk:)

1462. Hudvig
2012. nov. 30. 12:50
Steph! Megnéztem a naplódat. Rettenetesen sokat fogytál! Nem hiszem el, hogy mások nem látják. Végülis ez hány kiló volt?
1461. Hudvig (válaszként erre: 1460. - SziReni)
2012. nov. 30. 12:37

Ilyen sosincs. Belőlem is azt nézik ki az emberek, hogy zabálok, aztán amikor látnak enni, akkor megkérdezik, hogy akkor honnan a kilók.

Bár ma tényleg bekajáltam, de nagyon éhes voltam. Ebédelni mesemintás gyerektányérból szoktam, hogy tudjam tartani az adagokat is, de ma lecsúszott két tányér gombapörkölt. Meg is szídtam magam rendesen, mert mióta diétázom, ennyit nem ettem egyszerre.

1460. SziReni
2012. nov. 30. 11:50
hát én azért ritkán szoktam így csinálni, de ha nagyonfelhúznak én is küldtem már el nem egy embert melegebb éghajlatra.Én nem szeretem ha valaki megjegyzi hogy hogy nézek ki.Figyelj amikor fogytam rengeteget emrt nagy volt rajtam a stressz és 60 kg-ra lefogytam akkor se esett jól hogy a súlyomról beszéltek hogy milyen gebe vagyok.Nagyon érdekes egyik oldalt se szeretik az emberek.Mikor van az ember abban a súlyban hogy ne beszéljenek róla?Szerintem ilyen nincs.
1459. f3000dc5ef (válaszként erre: 1458. - SziReni)
2012. nov. 30. 11:44

Én is így vagyok vele :D De akinek adok a véleményére az tegyen nyugodtan megjegyzést. Ha más tesz...nos az nem teszi ki az ablakba amit kap vissza tőlem :))))


Én már szóltam rá tök idegen emberre, amiért megjegyzést tett egy túlsúlyos gyerekre. Megkérdeztem tőle, hogy mit tud róla? Miért ilyen? És milyen jogon szól be??? Csak lesett rám, de láttam rajta, hogy legalább egy kicsit elgondolkodik :)

Erre egyébként is ugrok, ha valaki gyerekre tesz bármilyen megjegyzést. Az én fiam sose volt vékony...na kaptak is tőlem a nyanyák amikor beszóltak, hogy: "minek eszik az a gyerek"....elmagyaráztam a tényállást higgadtan..majd elküldtem melegebb éghajlatra :))))

1458. SziReni
2012. nov. 30. 08:13
hát én mondjuk úgy vagyok ezzel a dologgal hogy se szépen se csúnyán ne tegyenek a súlyomra megjegyzést az emberek.Én se megyek valakihez oda senkihez még anyámhoz se hogy de gebe vagy vagy de dagadt vagy.NEm is nagyon nézem az emberek súlyát.Jó ilyen kirívóan dagikat meglátok nem tagaom de ez 200 kg körül kezdődik és akkor se teszek megjegyzést.A nagyon vékonyakra se mondok semmit.Mindenki legyen olyan ami neki jó,én nem szólok bele.Csak az enyémba se szóljon már bele senki.
1457. f3000dc5ef (válaszként erre: 1455. - SziReni)
2012. nov. 30. 07:55

Engem a férjem 56 kilósan ismert meg :D

És 85-nél szólt, hogy: izé, így is tök jól nézel ki...de.....Nem akart megbántani akkor sem :)

Anyukám viszont ezt mondta: édes lányom vigyázhatnál, mert már igen nagy a sejhajod :D

75 kilósan azt mondta: most már befejezheted a fogyást :D

1456. f3000dc5ef (válaszként erre: 1454. - Stephenie Queen)
2012. nov. 30. 07:53

De szuper!!! Örülök :D


Meg volt az ünneplés? :))))

1455. SziReni
2012. nov. 29. 20:43
jaj de jó hogy meg van a gyűrű mi is örülünl.Az én férjem se mond semmit a súlyomra nem baszogat hogy dagi vagyok.De azt észre vette hogy fogytam.MOndja hogy milyen jó alakom lett meg tetszek neki.De mindig mondja hogy azért túl ne fogyjak. :) Nagyon imádom érte.A család nálunk is ilyen mindenki piszkál engem a súlyom miatt.De hát nem nekik akarok tetszeni.És igen jobb hogy saját elhatározásból kezdted el.Hatásosabb szerintem hamarabb feladja az ember ha másért csinálja.
1454. Stephenie Queen (válaszként erre: 1452. - Hudvig)
2012. nov. 29. 20:42

van fent, csak a naplómban. (a kezdet, augusztus és november közepénél) a kövit majd február végén teszem ki, akkor lesz meg fél év. már ha egyáltalán addig fogyok valamit.


ja és behajtom rajta.:)

bár kicsit bűntudatom is van, amiért azt mondtam hogy nem vigyázott rá:(


de ma vigadni fogunk:)

1453. Hudvig (válaszként erre: 1451. - Stephenie Queen)
2012. nov. 29. 20:07
De jó! Akkor most este vigadni fogtok!!! És persze jutalom jár a megtalálonak, tessék behajtani rajta.
1452. Hudvig (válaszként erre: 1450. - Stephenie Queen)
2012. nov. 29. 20:06

Szerintem sokkal nagyobb így az elhatározásod, hogy magadtól döntötted el, mintha bárki b@szogatása miatt tetted volna.

Egész alakos képet nem akarsz felrakni? Azton biztos látni a változást. Én is most keresek egyet és felrakom, hogy lássátok honnan indultam.

2012. nov. 29. 20:04

csajok!!!!!


nem fogjátok elhinni!


megtaláltam a férjem karikagyűrűjét:)))))nincs egy perce... azt tudni kell hogy mi a cipőket a bajárat mellett tartjuk! és az egyik bakancsából esett ki mikor felfordítottam.:))) biztos ahogy a kesztyűjét levette, akkor esett bele.


annyira boldog vagyok:))))ő is az lesz ha hazajön:)

❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook