Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. október 1-től fórum

Fogyjunk együtt 2012. október 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
1510. SziReni
2012. dec. 5. 12:53
Jártatok már úgy hogy a tejszínhab belefagyott a tejszínhabos fújókába, és csak gáz jön belőle ha fújod? :)
1509. SziReni
2012. dec. 5. 10:41
igen beszéltük.
1508. f3000dc5ef (válaszként erre: 1507. - SziReni)
2012. dec. 4. 21:05
Tényleg :D ezt már egyszer megtárgyaltuk :D
1507. SziReni
2012. dec. 4. 20:58
A borderek nagyon okosak.Kutyakiképző vagyok egyébként, és velük azértkönnyű dolgozni persze kell hozzá egy jó gazdi is. Én is imádom a vizslát.Nagyon okos és annyira a gazda kedvében akar járni.Soha enm lesz más kutyám csak vizsla.Mármint persze vizsla mellett mindig vannak nálunk kutyák ilyen átmenetibe de saját kutya vizsla.
1506. f3000dc5ef (válaszként erre: 1505. - SziReni)
2012. dec. 4. 20:29

Border collie,vannak fenn róla képek :D


A vizsla lökött egy jószág :D imádom őket :D

1505. SziReni
2012. dec. 4. 20:15
Milyen kutyád van? Lecserélem :) Na viccelek imádom.De azért fura hogy egy magyar vizsla ennyire kiakad a hótól.Nekem nem szokott fájni a derekam legalább egy éve volt hogy fájt, ha nem több szóval nem jellemzőMost nem tudom mi lelte.
1504. f3000dc5ef (válaszként erre: 1502. - SziReni)
2012. dec. 4. 20:08
ja, még valami. Régen nekem is folyton fájt a derekam....a terhesség helyretette :D
1503. f3000dc5ef (válaszként erre: 1502. - SziReni)
2012. dec. 4. 20:07

Hú, jobbulást!


Én is elmentem a kutyámmal egy jó nagy sétára a hóesésben :D ő imádja a havat :D

1502. SziReni
2012. dec. 4. 20:06
úgy becsípődött a derekam hogy majd megveszek alig bíratm ma haza jönni.Nem tudom holnap hogyan fogok felkelni.De leesett nálunk a hó tök szép.Nagyon szeretem a havazást.A kutyám annyira nem ketten alig bírtuk kikönyörgni hogy menjen ki pisilni.Utálja a havat.Mikor kicsi volt akkor ilyen balerína módjára közlekedett kapkodta fel a lábát.Most kiszalad gyorsan rendezi le és jön vissza.Tök vicces egy ekkora " lótól" mint egy magyar vizsla.
2012. dec. 4. 16:38

remélem összejön a baba amikor szeretnétek:)


a vérzésem nekem most késik.....mikor nem?... na mind1. most úgy áll a helyzet, hogy az októberi átcsúszott november elsejére plusz 4 nap, most december 4 van... egyenlőre semmi.


ez is az egyik rossz a hormonzavarban:( össze vissza van vérzésem van mikor 3 napot késik van hogy 2 hetet, és pl januárban nem is volt egyáltalán. gyógyszert kellett rá szednem. februártól kb júniusig viszonylag pontos volt 1-2 3 nap eltéréssel, azóta megint 1 heteket,másfelet késik.... és az október teljesen átcsúszott...biszti kedvéért szoktam csinálni tesztet 2 hét után, bár már nem is próbálkozunk igazán, szóval nem hiszem...hisz mikor próbálkoztunk fél évet , egyszer se jött össze.


mozgás: tegnap az edzésem végefelé bepusztult a szobabiciklim... leesett a pedál, így nem lehet használni, és hiába csavarom vissza. 20 másodperc se kell és megint kiesik. szóval át kell szokjak a lépcsőzőgépre. fájdalmas menet lesz.

1500. SziReni
2012. dec. 4. 10:54
Nem tudom még hogyan fogjuk megoldani, mert többségébe én mindennap dolgozom ő meg 24 eket dolgozik így ha haza is jön akkor nagyon nagyon ritka lesz hogy tudunk találékozni.De meglátjuk.Lehet csak egy hónapról van szó.Meg ki tudja lehet már pocaklakó van és akkor nem is okoz ez semmi gondot.
1499. f3000dc5ef (válaszként erre: 1498. - SziReni)
2012. dec. 4. 10:47

:(


De néha csak fogtok találkozni az alatt a pár hónap alatt :D

Lehet pont ez a változás lesz az, ami miatt lesz baba :D

1498. SziReni
2012. dec. 4. 10:23
hát januártól nem nagyon tudunk majd együtt lenni, mert elköltözik győrbe én meg maradok egyenlőre debrecenben.De majd ha megoldódik hogy ott lesz lakás meg nekem munka megyek utána.Ez nem hosszú idő lesz.Úgy tervezzük hogy max néhány hónap.Hosszú távon nem akarunk külön lenni, mert az szerintünk megvisel egy kapcsolatot.De hát nem is lesz ez probléma, és talán most jön a mikulással a pozi teszt is.És akkor nem a baba gyártáson kell gondolkodnunk hanem azon hogy jó szülök legyünk.Sajnos nincs semmi tünetem és már csak 2 nap van tesztig.Szóval nem nagyon hiszem hogy bébii.Ebből lehet mensi lesz.
1497. f3000dc5ef (válaszként erre: 1495. - SziReni)
2012. dec. 4. 07:56

Vigyázz magadra.


A legtöbb baba tök véletlenül jön össze...

Nem is tudtok együtt lenni semmikor? Oké, hogy peteérés meg ilyesmi. De azt ugye tudod, hogy az emberben is maradt egy olyan ősi mechanizmus, hogy maga a szexuális együttlét is elősegíti a peteérést? Tehát hiába tudod, hogy éppen nincs peteérésed, az aktus után begyorsulhat :D és még találkozhat egy kis virgonc apajelölttel :)

Az elég közismert, hogy szegény szűzleány az első alkalom után már terhes is....nos valamiért, ez az első alkalom még intenzívebbé teszi a peteérést.


Tehát hajrá :D

1496. f3000dc5ef (válaszként erre: 1494. - Hudvig)
2012. dec. 4. 07:53

Ennyi kaja tényleg nem sok. És ha ezt a mennyiséget egyszerre enné meg ....este? :D


Én most majdnem harcos diétát tartok, egyszerűen azért mert tök jó :D

Annyira jó, hogy napközben nem kell a kajával foglalkozni, este viszont jóízűen eszek :D

1495. SziReni
2012. dec. 3. 22:19
igen én is úgy vagyok vele hogy hiányzik a mozgás.De nekem most megint vissza van fogva mert hónap második fele nekem ilyen.Ha esetleg összejön a baba akkor nehogy elmenjen.Szóval ilyenkor várunk hogy van e baba vagy nincs ha nincs akkor hónap első két hete megint intenzív.Sajnos ez ilyen.Nekem tudod a méhen kívüli meg a vetélés miatt vigyázznom kell.De hát meglátjuk.Lehet ha nem jött össze ebben ahónapban se meg decemberben se jön össze, akkor nem si próbálkozunk egy ideig mert párom költözik és enm tudom mikor leszünk megint úgy együtt hogy tudjunk próbálkozni.
1494. Hudvig
2012. dec. 3. 20:24

A kaja tényleg nem sok, nagyon ügyes vagy, hogy ezt tudod tartani. A torna meg nem kevés, tehát ettől tényleg fogynod kellene. Lehet most jött el a stagnálás. Meg a hűvös is arra inspirálja a szervezeted, hogy raktározzon. Csak így tovább.

Esetleg egy hétig drasztikusan emeld a mozgást. Hátha az beindítja.

1493. f3000dc5ef (válaszként erre: 1492. - Stephenie Queen)
2012. dec. 3. 17:25

Van itt ch. Akkor nem ez okozza.


De biztos nem a köretek.

2012. dec. 3. 17:14

nem tudom... a konkrét túl szénhidrátos dolgokat csökkentett szénhidráttartalmú tésztát és krumplit hetente csak 1-1 szer eszem. szerdán krumplit 100g plusz 50g hús, illetve vasárnap 30 tésztát + 100grammnyi hús. a többi mind zöldség, és ugye salátának való.


tudod én nem számolok kifejezetten ch-t mert egy időbe számoltam azt is, meg kalóriát is de majd megőrültem tőle. amíg számoltam , állandóan a kajával voltam elfoglalva, borzsztó volt. nem számolok, csak az ételek súlyát mérem le, hogy még véletlen se legyen sok.


150gramm étel egy étkezés.

1491. f3000dc5ef (válaszként erre: 1490. - Stephenie Queen)
2012. dec. 3. 17:07

Nem hiszem, hogy számítana.


Erősen korlátozod a ch bevitelt? mert az okozhat ilyen tüneteket. De csak átmenetit.

1490. Stephenie Queen (válaszként erre: 1489. - F3000dc5ef)
2012. dec. 3. 17:03

hogy számít e- energiabevitel szempontjából, ha salátának valót: pl paradicsomot, uborkát, nyers káposztát...jégsalátát, eszem e a húshoz, vagy

zöldségköretet: borsó, répa, karfiol, gomba, zöldbab


mert a múlt héten többször ettem salátának valót, és kicsit gyengébbnek érzem magam.

1489. f3000dc5ef (válaszként erre: 1488. - Stephenie Queen)
2012. dec. 3. 16:56
Nem értem a köret dolgot.....
1488. Stephenie Queen (válaszként erre: 1486. - Hudvig)
2012. dec. 3. 16:53

a csikizést az én férjem se szereti, azért szoktam csinálni:) gonosz vagyok:)


mostanában nem vagyok valami jól. idegbeteg vagyok hogy megint nem lesz meg az mr vizsgálatom... a fogyásom teljesen leállt november közepe óta.


nincs annyi energiám, kicsit szédülök is, viszont a napi edzést képtelen vagyok kihagyni...valami azt súgja minden nap, mikor eljön az idő, menj menj!!!és közben jól érzem magam.


csak arra tudok gondolni, hogy mostanában többször ettem salátának valót mint zöldségköretet a husikhoz. nem tudom ez számít e????

1487. f3000dc5ef (válaszként erre: 1486. - Hudvig)
2012. dec. 3. 14:40
:D
1486. Hudvig (válaszként erre: 1485. - F3000dc5ef)
2012. dec. 3. 13:27

Ki mit ért nyúzás alatt?!

Én a puszilgatás, ölelgetés, csikizés, bökdösést értem. Hát azt nem szereti.

1485. f3000dc5ef (válaszként erre: 1484. - Hudvig)
2012. dec. 3. 13:20

Nem örült a párod, hogy nyúzod??? ;)


Az enyém örült amikor egész szombat délután nyúztam :DDDD Kettesben voltunk otthon ...ritka eset :D

1484. Hudvig (válaszként erre: 1483. - SziReni)
2012. dec. 3. 11:16
Én megint peteérés közelében vagyok mint időieg, mint tünetileg. Sosem gondoltam, hogy a diéta és mozgás tényleg ennyi változást tud előidézni, de mostmár örülök. És ez szerintem tényleg a témához kapcsolódik. Tegnap valahogy fel is voltam pörögve, szívem szerint mentem volnA tornázni, de vasárnap zárva vannak, így inkább a páromat nyúztam. Nem kell mondanom nektek, hogy nem örült. A teremben mondják, hogy már igazi kondis csajszi vagyok, mert hiányzik, ha valami miatt nem tudok menni és hogy rendszeresen járok. Azt látják, hogy élvezem amit csinálok. Már alig várom a dec. 10-et és az új edzéstervet, mert már ez nem elég!
1483. SziReni
2012. dec. 3. 11:01
igen a saját házban a meghitt pillanatok azok nagyon jók.Én személy szerint egyedül a karácsomy az az ünnep amiért oda vagyok.Valahogy olyan melegséggel tölt el, és tényleg valahogy érzem hogy az a szeretet ünnepe.A többi ünnep az nekem nem olyan.Gondolom a gyerekem szülinapja lesz nekem mér olyan mint a karácsony.De azt sajnos még nem tudom.Nekünk ezért is karácsonykor volt az eljegyzésünk, mert valahogy azt tartottam a legalkalmasabbnak rá.Akkor udvarolt nekem hivatalosan fél éve.Mármint a próbáljuk megtől számolva.Az előtte barátság meg itt ott találkozások azokat nem számolom mert az évekkel előtte kezdődtek.Tegnap hallottam pont egy filmbe hogy első találkozás véletlen (a kocsival mikor haza kellett vinnie és még az arcomat se látta) második találkozás már a sors.(amikor gyógyszert kellett behoznia) és nekünka sors többet os adott amikor a tesóink ismerkedtek.SZóval valahol csak meg van mindenkinek a párja.a sors meg rendezi a dolgokat. :) Remélem a sors mostmár úgy gondolja hogy legyen egy közös babánk is. :)
1482. Hudvig
2012. dec. 3. 10:52
Menyus! Akkor ti is kerülgettétek egymást, mint a forró kását.
1481. Hudvig
2012. dec. 3. 10:49

Aranyos történet. Jó ilyeneket olvasni. De eddig azt szűrtem le, hogy akik már korábban ismerték egymást, azok igazán össze tudnak csiszolódni párként.

Mi is két éve ismertük egymást, mégis mikor összejöttünk négy órát ültünk a kocsiban összeölelkezve (ne gondoljatok "rosszra") szótlanul. Nekem ez volt maga a boldogság. Na meg az elsó saját karácsony saját házban.

❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook