Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. október 1-től fórum

Fogyjunk együtt 2012. október 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
1540. Hudvig (válaszként erre: 1539. - Stephenie Queen)
2012. dec. 9. 10:11

Az az úszógumi rész, gratulálok, elvileg onnan a legnehezebb leadni!

Nekem a csípő feletti rész a legrosszabb, ahol a bugyi széle van, ott vagyok a legerősebb. Hétfőn megyek felmérésre, majd közlöm az eredményeket.


Az inszemináció úgy tudom az, amikor a nőt hormonokkal bombázzák, hogy több petesejt érjen be, amjd egy fecskendő segítségével feljuttatják a spermát. Majdnem természetes, csak az időzítés tökéletes és magasabbra helyezik a spermákat, hogy ne legyen olyan hosszú útjuk.

2012. dec. 8. 22:21

ja igen, hogy vigyek valami vidámat is a stagnálásomba:

ugye a harmadik hónap vége óta ezek a centijeim:

mell: 122

derék: 92

csípő: 123


ezek még mindig ugyanazok, viszont felfedeztem valami mást.

a legelején lemértem azt a részt ami konkrétan a derekam alatt van, de a hátsóm felett. magyarul azt a részt is mértem ahol a köldököm van, azon a vonalon körbe. szóval ezt a részt csak a legelején mértem le. azóta meg is feledkeztem róla. és ma eszembejutott, így lemértem, és alig hittem a szememnek.

ezt a részt az elején augusztus 27én, az első nap körben: 140 centire mértem, és most 123!!!!!!!!

el se hiszem:)

2012. dec. 8. 22:11
lehet hülye kérdés de az inszemináció mit takar? a lombikot tudom... bocsi, ilyen szinten még nem mélyedtem bele a dolgokba
1537. ,,Csillagom" (válaszként erre: 1525. - SziReni)
2012. dec. 8. 20:20

Sajna a doki szerint az ő eredményeivel, KIZÁRT hogy természetes uton legyen saját gyereke...


Nem csak hogy nagyon kevés a spermája,de összesen 11%-a él csak, és sem mennyiségre,sem minőségre, sem alakilag nem éri el még a mimimum szintet sem...

1536. Hudvig (válaszként erre: 1534. - Stephenie Queen)
2012. dec. 8. 13:38
Lehet csecsemőt is örökbe fogadni. Kollégámék fél évesen vihették haza, az a nya a kórházban lemondott róla, de valamiért még várnuk kellett. Hát egy életrevaló kisfiú. És annyira hasonlít rájuk. Már egy éve együtt dolgoztunk, mikor megtudtam, hogy nem is az övék. Ők négy év inszem, lombik tán döntöttek mellette.
1535. f3000dc5ef (válaszként erre: 1534. - Stephenie Queen)
2012. dec. 8. 13:19
Persze.De sok babát már pár naposan örökbe lehet fogadni. Az egyik ismerősöm Olaszországban született babát fogadott örökbe :D de magyar természetesen. És mikor nagyobb lett, elvitték megmutatták neki, hogy hol született, és elmondták neki, hogy a vér szerinti nagypapája ebben a kisvárosban volt nagyon elismert tanító :D
2012. dec. 8. 02:23

mikor anyósom mesélte hogy a nagyobbik lánya meg a férje lehet válni fognak, mi a férjemmel már akkor eljátszottunk a gondolattal, milyen jó lenne, ha a kislányt mi kapnánk meg. már ha az anyjával történne valami. mert nem a férj az apa. bár a kicsi már idősebb most lesz 6 éves:) és egy kis tündér:) a férjem azt mondta simán elhihetnék hogy a mi lányunk mert szőke és barna a szeme (én szőke vagyok, a férjemnek meg barna a szeme):))


de azért az mégis más, ha egy gyereket egészen baba korától nevelhetünk:)

1533. f3000dc5ef (válaszként erre: 1530. - Hudvig)
2012. dec. 7. 23:34

GRT hozzá :D



Az én mérlegem ma reggel nagy furcsaságot mutatott XDXD többször meg kellet néznem 68 kilót. De az az érzésem, hogy ez a véletlenek összjátéka, holnap reggel tuti több leszek :D

2012. dec. 7. 23:33

Én senkit nem ítélek el. Isten ments. Valóban sokféleképpen állnak hozzá az emberek. Hozzá kell tenni, hogy én és a tesóm is késői gyerekek vagyunk...legalábbis akkoriban ez elég késői volt. Anyukám 35 volt amikor én születtem...manapság ez tök normális, de akkor nem volt. Na szóval anyukámék , igaz nem fogadtak örökbe gyereket, de a közeli otthonból mindig "hoztak ki" gyerekeket. És én úgy nőttem fel, hogy ezek a gyerekek (akkor már felnőttek) visszajártak hozzánk :D


És több ismerősöm van, aki örökbe fogadott. Nekem ez nagyon természetes dolog. Egyébként már a páromnak sem az. Ő is azt mondta, hogy nem biztos, hogy ugyanúgy tudná szeretni. Pedig dehogynem :D Egy kisgyereket nem lehet nem szeretni :D

1531. SziReni
2012. dec. 7. 22:26
én gondoltam az örökbe fogadásra de nem azért mert nem jön össze a baba, hanem mit ad az ég tavaly november uncsi tesóméknak volt egy autó balesette és az akkor 6 hetes kislányuk hozzánk került, és azóta mi neveljük, mostmár az egy éves kis manónkat.Egy gyönyörű imádnivaló kiscsaj.ÉS gyakorlatilag minket tekint a szüleinek.Mi si szeretjük nagyon.De amit egy év alatt a gyámüggyel végig csináltunk azt inkább nem is mondom el.Szóval mi őt szeretnénk örökbe fogadni, de gyakorlatilag mi neveljük.Csak erről nem szeretek írni, mert itt fórumokon is olvastam nagyon durva dolgokat, amikor valaki akart gyereket örökbe fogadni ha anya lemondana róla mert nem tudja nevelni, és annyira elítélőek hogy ki is töröltem magam onnan.Elmeséltem egy történetet anya kolleganőjével kapcsolatban és csupa rosszindulatú ember volt ott, és a végén még én voltam a hülye.Ott kaptam meg hogy mit mártírkodom hogy egy éve nem jön a gyerek más is van így és nem vagyok én pezz adagoló hogy ha akarom jön a gyerek.Meg aki lemond a gyerekről az inkább vetesse el, mert tuti csak a pénzért adná a gyerekét,és nem azért hogy jobb helye legyen.Na mindegy nem si írok erről mert nagyon felhúzták ott az agyam.Szóval nálunk ez a helyzet.De sajnos Sárika nem hozta meg a mi várva várt babónkat, de ő általa is van az hogy én át tudtam ezt az évet vészelni.
1530. Hudvig
2012. dec. 7. 21:13

Lányok!!!


Végre elértem a 7 kilót! Már van esély arra, hogy januárra 120 kiló legyek! Én igyekszek mindent megtenni ezért.

1529. Hudvig (válaszként erre: 1528. - Stephenie Queen)
2012. dec. 7. 21:11

Egyáltalán nem elítélendő, amit írtál. Igazad van. Lelkileg is fel kell készülni egy esetleges örökbefogadásra. És bele kell szeretni abba a gyerekbe, mielőtt hazaviszitek. Ez ösztönösen jön, de idővel lehet felkészülsz rá.


Menyusnak igaza van. Oly mindegy kié az a gyerek, akit eddig felnevelt, szeretett és ott volt élete eddigi legfontosabb eseményein. Hisz az a gyerek már az övé!

1528. Stephenie Queen (válaszként erre: 1527. - F3000dc5ef)
2012. dec. 7. 18:10

igen a kutya nevére gondoltam:)


egyébként a kislánnyal kapcsolatban: szerintem nem azért került szó ba az apasági teszt hogy ha nem az ővé a kislány akkor már nem fogja szeretni, csak hogy kiderüljön, a spermaprobléma már régebb keletű dolog e. legalábbis szerintem erre irányul a dolog.


régebben én is gondoltam örökbefogadásra....mára már nem tudom. soha senkivel nem éreztem hogy na, tőled akarok gyereket, csak azóta érzem ezt amióta a férjemet ismerem. annyira iszonyatos volt. ma sírógörccsel ébredtem fel és könnyes volt a párnám. Álmomban volt egy babánk, egy kisfiú, és egyszerre fogta meg mindkettőnk ujját, az egyik kezével az enyémet, a másikkal a férjemét. és iszonyú belegondolni hogy nem lehet:(

talán csúnyán hangzik és nagyon szemét vagyok, de nem tudom biztosan, hogy tudnék e szeretni egy olyan babát ami nem az enyém. hidd el nem vagyok lelketlen, és az is előfordulhat hogy belevágnánk, de még nem tartok ott hogy felfogjam, elfogadjam , beletörődjek abba hogy nem lehet saját babánk, és addig szerintem másvalakiét sem tudnám a magaménak érezni, és anyának érezni magam. de ez persze később még változhat.

ne ítéljetek el ezért:(

2012. dec. 7. 15:30

Jajaj :( de rossz dolgok történtek itt :(


Lányok fel a fejjel! Ha agyban feladjátok akkor biztos baj lesz!


Az idegen hely szokott segíteni! Nagyon sok pártól hallottam már a sok kudarc után, egy nyaraláskor/teleléskor történt meg a fogantatás!



Annak a kicsi lánynak meg nem mindegy ki a vér szerinti apja? Ha szereti akkor teljesen mindegy. Ez az én magánvéleményem.



Örökbe fogadáson senki nem gondolkodik? Nem bántás, csak kérdés.

Volt olyan ismerős is, aki évekig szenvedett, majd örökbe fogadtak egy kislányt. Alig két hónap múlva összejött a saját baba :D És esküszöm a két lány még hasonlít is egymásra :D aki nem tudja, hogy nem vérszerinti testvérek, el sem hiszi amikor mondják :)

1526. Hudvig (válaszként erre: 1525. - SziReni)
2012. dec. 7. 13:06

A víz és az evés egyben, biztos nem híztál ennyit. Mostanában kellene megjönnie, nem?

Csillagom! Elég szemét egy orvos lehetett, mert szerintem is arról van szó, hogy mostanában romlottak az értékei. Egy régebbi fórumon az egyik csajnak mondták, hogy azonnal fagyasszanak le jó pár adagot apából, mert folyamatosan romlanak az eredményei, az anyára meg még várni kellett orvosi dolgok miatt. aZóta két gyerek is van, lombikosak. Mára a párja teljesen steril lett. De nem volt az! Tehát lehet, hogy valami a párodnál is kiváltotta. Gondolkozzatok el a fagyasztáson, amíg még van mivel "dolgozni". És magyarázd el neki, hogy te is rosszul érzed magad ezek miatt.

A volt feleség mennyire megbízható? Mert ha eddig ilyen téren nem csalódott benne, akkor fel kell ébreszteni, lehet a doki volt "hülye".

1525. SziReni
2012. dec. 7. 11:25
úristen.De nem lehet hogy akkor amikor "csinálta " még jó lehetett a spermája.Jaj nem is tudom mit mondjak.Figyelj én mielőtt teljesen elkeserednék kérnék egy apaságit mert nem lehetetlen hogy azóta lett gond.Nagyon nagyon sajnálom.Nem tudom nekünk is lesz e valaha baba.És az egyik fórumon ilyet írnak hogy ne játszam a mártírt más is próbálkozott már évekig és nem jött.A baba nem olyan mint egy pezz adagaoló hogy jön ha akarom.Nem is ezt mondtam csak én kib.szottul szarul vagyok most és elegem van mindenből.Egyébkét csajok látezik hogy 3 napa alatt híztam 4 kg-t? Totál készen vagyok ráálltam a mérlegre és 99 kg-t mutatott mikor már 95 volt am.Vagy ez csak víz mert összevissza zabáltam az utóbbi két napban?Szóval kész szerintem a szervezetemnek is elege van belőlem.
1524. ,,Csillagom" (válaszként erre: 1521. - SziReni)
2012. dec. 7. 11:19

Sajnálom :((( Kitartás csajszi! Fel a fejjel!!


Mi is babát akarunk,szeretnénk egy közöset, azért is nem jöttem,mert kiderült mi a baj, ő bánatos,magába fordúlt én meg felettem magam bánmatomba :(((


Páromnak van egy kislánya, de most derült ki h annyira rosszak a sperma eredményei,hogy neki természetes úton nem lehetet gyereke s nem is lehet ,csak segítséggel...... na de van doktornő 1, vágtuk rá,mire jött a válasz, az lehet uram,hogy a nevére vette és azt hitte az öné, de ilyen eredménnyel ez nem lehet az öné, orvosilag,lehetetlenség...


na azóta nem bírok vele, bele van betegedve és tőlem is elfordúlt már teljesen


Én meg 82 kg vagyok már :((((

1523. SziReni
2012. dec. 7. 11:17
clostylbegytre gondolsz? Kaptam régen amikor nem jött meg de nem szedtem be mert mire szedtem volna addigra megjött.És itt van afiókomban csak nem mertem eddig szedni, mert az orvos nem mondta azóta se hogy szedjem.De egyébként bennem is felmerült hogy beszedem csak nem tudom felelőtlenség-e
1522. Hudvig (válaszként erre: 1521. - SziReni)
2012. dec. 7. 11:11

Mert a gyógyszer összezzavarta a hormonjaidat. Sajnos ez van. Nem szeretnéd kipróbálni azt a gyógyszert, ami segíti a peteérést?

Volt kolléganőm 10 évig szedett gyógyszert. Elhagyta, nem jött meg neki, aztán jött egy nőgyógyászati műtét. Másfél év sikertelenség, sokszor a menszesze sem jött meg. Elment Szekszárdra magánorvoshoz. Felírta neki ezt a gyógyszert (C betűvel kezdődik, nem emlékszem már rá). Végigszendvedte a peteérést, fetrengett a görcstől, de még abban a hónapban terhes maradt. Azóta mégegyszer szült és semmi gondja a menszesszel.

1521. SziReni
2012. dec. 7. 10:14
nem tudom most nem érdekel semmi.A fogyás sem, meg az egész életem nem.Eljutottam oda, hogy semmi nem sikerül amit akarok.Nem tudtam a sulikat befejezni mert nem volt pénzem.Nincs egy jó munka helyem ahol rendesen keresnék nem tudok gyereket szülni, és semmi más sem, amibe bele kezdek nem sikerül.És most nagyon ki vagyok.Nincs cél nincs semmi.A babával se tudom hol kellene belekezdeni hogy sikerüljön.Mert eddig vértam hogy megjön és akkor sikerül de most mire várjak még? Elmentem mminden orvoshoz de elvileg semmi bajom.Nem tudom mit csináljak.Igaz 6 hónapot adott az endos doki hogy próbálkozzunk de most megint lehet várunk 6 hónapot hogy egyáltalán megjöjjön.Azt se értem ha nincs hormonális bajom se állítólag akkor mi a francért nem jön meg rendesen.
1520. f3000dc5ef (válaszként erre: 1518. - SziReni)
2012. dec. 7. 08:03
Belefér az néha, semmi gond. Sőt még a fogyást is elősegítheti egy nagyobb evészet :D
1519. f3000dc5ef (válaszként erre: 1517. - Stephenie Queen)
2012. dec. 7. 08:02

A kutyának? Remélem :D nehogy félre értsek itt valamit. Ha mégsem rá voltál kíváncsi akkor bocsi :D



Rocky, született Shadow of the Meadow Flex, 4 éves kan :D

1518. SziReni
2012. dec. 6. 20:41
nem én akrtam enni tejszínhabot.Páromnak kellett kávéhoz.De megoldottuk a gondot.De ma viszont nem fogyiztam annyit ettem és azt amit bírtam csokit mindent.Elegem lett.Negatív lett a tesztem és most a mai napot megengedtem magamnak hogy elegem legyen a világból és azt tegyem amit akarok.Majd holnaptól meglátjuk.Visszaállunk valahogy.
2012. dec. 5. 20:16
a nevét elárulod? fiú, lány?
1516. f3000dc5ef (válaszként erre: 1514. - Stephenie Queen)
2012. dec. 5. 20:12
Ja, azért érdekes a kutya színe a sorozatban, mert ennyi fehérnek nem szabad lenni egy borderben. és nem azért mert sznobság vagy ilyesmi :D ő már erősen fehér faktoros ami betegségre is utalhat. Egyébként szép kutya :D
1515. f3000dc5ef (válaszként erre: 1514. - Stephenie Queen)
2012. dec. 5. 20:10

:D A barna (hivatalosan red ) is alapszín, de régen ritka volt. Ma már nagyon sok színes border van :D

És vannak merle változatok is :D és csomó más is ami már nekem is követhetetlen :D :D


Mi is vaciláltunk, hogy ff vagy bf legyen :D de most már csak a barnát tudom elgondolni magamnak :D

2012. dec. 5. 20:08
a te kutyusod meg nekem fura. sose láttam még barna fehér fajtát. mindig fekete fehéret csak.
1513. f3000dc5ef (válaszként erre: 1512. - Stephenie Queen)
2012. dec. 5. 20:04

Azt sorozatot már legalább háromszor láttam elejétől a végéig :D

Igen ott is bc van. Elég érdekes a színe :D



Nekem volt egy Bandita sziámi cicám :D

1512. Stephenie Queen (válaszként erre: 1506. - F3000dc5ef)
2012. dec. 5. 18:36
a border collie nagyon helyes kutya:) valahogy mindig egy sorozat (A farm ahol élünk ) jut róla eszembe, abban van egy ilyen kutya:) Bandita a neve, mert épp lopni próbált amikor felfedezték:) és olyan a buksiján a maszk, mint egy Banditának:D
1511. Hudvig
2012. dec. 5. 16:31
Reni! Te tényleg tejszínhabot akarsz enni diéta alatt? :-D
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook