Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. október 1-től fórum

Fogyjunk együtt 2012. október 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
1600. SziReni
2012. dec. 20. 10:27
Nem fog összejönni tudom.Meg elegem is van.Abból is hogy mindig jönnek ezzel a ne görcsöljekkel.Nem hiszem, hogy kiborulás nélkül végig tudja valaki csinálni ezt az egy évet amit én csináltam.El vagyok keseredve de nem vagyok rágörcsölve sőt már lesz.rom a dolgot.Ide nem akar jönni gyerek és kész, és ha a fejem tetejére állok se fog soha jönni.
1599. f3000dc5ef (válaszként erre: 1597. - SziReni)
2012. dec. 20. 07:50
Ne keseredj el! Majd egyszer pozitív lesz! Ne görcsölj rá, fiatal vagy, majd összejön!
1598. f3000dc5ef (válaszként erre: 1596. - Stephenie Queen)
2012. dec. 20. 07:49

Hát ez nem jó.


A válladnak jobbulást! Szerintem egy jó darabig még érezni fogod, nem ugrott ki a helyéről? Előfordulhat az is.


A feketenadálytő kencefice nagyon jó ilyen sérülésekre! Én pont tegnap vettem, mert akciós volt a boltban, jó ha van otthon.

1597. SziReni
2012. dec. 20. 03:48
Hú ezek nagyon nem jó hírek.Nem értem azért teljesen ezt a visszautasítást, de mindegy.Nálunk is elég furák ezen a téren az orvosok.Az egyik ismerősömet terheléses vizsgálatról küldték el, mondván úgyse tudja megcsinálni, hát ha meg se próbálják akkor tuti nem tudja.Na mindegy.közbe meg rendszeresen biciklizik. Egyébként a ma reggeli tesztem is negatív.Én totál készen vagyok.Már nem is érdekel semmi.Persze vérzésem sincs.Ki vagyok teljesen. Tuti van valami bajom, csak azt se tudom merre induljak.Nem hiszem el hogy 4 nőgyógyész mege gy endokrinológus nem találta meg a baj okát.
1596. Stephenie Queen (válaszként erre: 1595. - F3000dc5ef)
2012. dec. 19. 23:17

Nem volt vizsgálat. nem csinálták meg. azt javasolták hogy Kaposváron próbáljam meg, ott állítólag vannak nagyobb MR gépek amik elbírnak nagyobb súlyt. holnap próbálom meg felhívni őket , marha kiváncsi leszek...


megkérdeztem a csajt hogy mi van azokkal az emberekkel akik betegek, és nem csinálják meg rajtuk a vizsgálatot a kövérségük miatt, diagnosztizálatlanok maradnak, hosszú hónapokig, és rosszabbul lesznek....ebbe mért nem gondolnak bele?

azt mondta ez a betegek problémája.


bizonyos szinten megértem őket is. elég drágák az MR gépek, és ha összetörik....

én a dokimat nem értem, miért nem gondolt erre:( majd januárban megyek gyógyszert iratni, addig igyekszek Kaposvárra időpontot szerezni. remélem sikerül.


addig meg lógok a levegőben.


amúgy meg ráadásként, a villamos amivel a vizsgálatra mentem, kivasalt valakit vagy valamit, és kegyetlen nagyot fékezett, én meg kapaszkodtam....gondolhatjátok. marhára megrándult a vállam ...v nem tom mit csinált, de kb a mellemig tudom felemelni és ennyi:( iszonyúan fáj....mintha nem lenne elég bajom így is:(

1595. f3000dc5ef (válaszként erre: 1593. - Stephenie Queen)
2012. dec. 19. 14:50
Majd írd meg mi volt! kíváncsi vagyok rá.
1594. f3000dc5ef (válaszként erre: 1592. - Stephenie Queen)
2012. dec. 19. 14:50

Öregembernemgyorsvonat :D ennyi idő alatt nem is fog :D ha ilyen egyszerű lenne...azért ennél több idő kell.


Egy hónap az már igen, de akkor tényleg minden ilyen gyulladás keltő kaját ki kellene hagynod, akkor már érezhető lenne egysmás jó esetben, nekem anno a fogyás másfél hónap múlva indult be pl. amikor már normalizálódott a testem, akkor viszont begyorsult rendesen. én akkor hard paleon voltam, és így is kellett neki ennyi idő. ha melléeszel akkor még több.

2012. dec. 19. 14:48
lassacskán készülődök, és a remény hal meg utoljára alapon elindulok.
2012. dec. 19. 14:47
hülyeséget írtam . kb másfél hét...
2012. dec. 19. 14:46
hát, gyakorlatilag én ezeket az elmúlt 2 hétben kihagytam és nem változott semmi:D
1590. f3000dc5ef (válaszként erre: 1589. - Stephenie Queen)
2012. dec. 19. 14:45

Nem, dehogyis :D


Egyáltalán nem eszek ilyeneket :D és hidd el, nem vagyok egyoldalú :D tészta is, krumpli is tud ám nagyon durva dolgokat csinálni. És nem a ch tartalmuk miatt.

2012. dec. 19. 14:41

hogy állsz így pl a tésztákkal, krumplival? eszed ezeket?


én pl alapvetően heti 1x eszek csőkkentett szénhidráttartalmú tésztát 30g ot

illetve heti 1szer adag alapon krumplit is, csak hogy ne legyen teljesen egyoldalú a dolog. bár a házassági évfordulónk óta ezeket is kihagytam az aznapi pizza miatt:D


de tervezem visszaállítani

1588. f3000dc5ef (válaszként erre: 1587. - Stephenie Queen)
2012. dec. 19. 14:28

pont, hogy nem fog kitágulni a gyomrod! Sokkal kevesebbet eszel meg ilyenkor,mintha egész nap eszegetnéd a 150 g-i kajáidat.


és ha fehérjét és zsírt eszel többet, egyszerűen kizárt hogy hízzál. és mivel ezek ch mentesek, nem is lesz gondod a betegségeddel sem.


persze, hogy érzed amiket érzel....ismerős ám nekem is a régi kajálásomból! simán le lehet ám róla szokni!


Le írom a tegnapi kajálásom, csak hogy lásd se hízni nem fogsz, se kitágulni nemfog a gyomrod.


kb. 11-kor egy banán, majd egy kávé. Este hét fele öt tojásból rántotta rá bőven reszelt sajt, majd (félve írom le, de hát én sem vagyok szent ;) ) egy 65 gr-os csokimikulás is lecsusszant :D


nem hinném, hogy ez nagyon brutál mennyiség lenne. Van amikor több gyümölcsöt eszek napközben, és ha úgy érzem akkor harcos ide, harcos oda eszek napközben is valamit...pl. sonkát. De az a jó, hogy nem nagyon érzem, hogy kellene :D


Hozzá vagyunk láncolva a régi beidegződésekhez, és tudom nehéz váltani, de én nagyon örülök,hogy megtettem.

2012. dec. 19. 14:20

nem tudom. nekem csúf hányingerem van ha felkelés után ne ehetek.. kínomban már minden dolgomat este csinálom és nem kelek fel csak dél után hogy ne kelljen reggeliznem se.


én a mostani kajámmal és mozgással tudom azt tartani hogy ne hízzak. ha többet ezek már megindul felfelé. szóval nálam kizárt hogy többet egyek sajna:(


viszont ha elmegyek itthonról pl nagy előny hogy régebben 3 órát is alig bírtam ki éhségérzet vele együtt hányinger nélkül. ma már gond nélkül megy 6-7 óra.


ez a harcos cucc még ....meg is gondolandó, én csak attól félnék ezzel kapcsolatban, ha a a napi mennyiség jelentősebb része egy alkalommal megy be akkor kitágulhat a gyomrom... és azt nem szeretném..

a 7. már necces.

1586. f3000dc5ef (válaszként erre: 1585. - Stephenie Queen)
2012. dec. 19. 13:49

Értem. Furcsa mert az IR-re pont azt szokták mondani, hogy sokszor keveset...hogy állandó legyen a vércukor szint. De ez azért nem jó, mert állandóan dolgozik a szervezet, soha nem tud pihenni, és pont le van terhelve. És ha ugyanezeket ennéd, de harcos módra? Napközben pici gyümölcs ( ch, de lassú felszívódású) este pedig amennyi belefér? Napközben a sejtek tudnának pihenni, hiszen pont azért vagy IR-es, mert már sejtszinten nem bírták a nagy terhelést.


Nekem beindult a fogyás is ettől.

2012. dec. 19. 11:49

ja értem:)


hát nekem már nincs ötletem. tejtermékből kb már csak sajtot eszek, még a kefírt is elhagytam. mérem ugye a kaját..150g/adag.. ennél kevesebb kaját is próbáltam. rászántam időt, de akkor már szédültem meg hányingerem volt. napi mozgás heti 7x40 perc.


nem tudok mást kitalálni. zöldségeket, húst halat, tojást, picit magokat (mogyoró kesudió), abonett, csökkentett szénhidráttartalmú kenyér, némi szója. a gyümölcscukor miatt már gyümit is kevesebbet eszek :(


ritkult a diabetikus édesség is.


csak azért nem adom fel ezt az étrendet mert nem hízok!!! még....

1584. f3000dc5ef (válaszként erre: 1583. - Stephenie Queen)
2012. dec. 19. 11:21

Tényleg bocsi, aki már unja :D


Tehát étkezéssel szerintem jobban lehet kezelni az IR-t mint gyógyszerrel. Paleo, vagy ha nem az valami hasonló étrenddel. Vannak többen akik szintén ezt szedték, de most már teljesen rendben vannak, jó cukor értékekkel.

Arról nem beszélve, hogy az IR kézenfogva jár a PCOS-al, és az is gyógyulhat a kajától.

1583. Stephenie Queen (válaszként erre: 1582. - F3000dc5ef)
2012. dec. 19. 11:19

Meforal 1000ret szedek 2x1


egyébként nem nem emlékszem rá, bocsi. Mi is?

1582. f3000dc5ef (válaszként erre: 1581. - Stephenie Queen)
2012. dec. 19. 11:12

Attól ne félj, a negatív eredmény is eredmény, nem is rossz.


Az IR-es gyógyszerről meg tudod mi a véleményem.

1581. Stephenie Queen (válaszként erre: 1578. - F3000dc5ef)
2012. dec. 19. 11:02
egyébként ha meg is csinálják... attól is félek ám, hogy nem mutat semmit, és akkor megint ott a nagy kérdőjel hogy mi okozza a hormonzavart:P :(
1580. Stephenie Queen (válaszként erre: 1578. - F3000dc5ef)
2012. dec. 19. 11:00

hát ők kb leszarják miért kell a vizsgálat:) 1 szer már lazán visszautasítottak...szal nem lepődöm meg.


annyi a különbség hogy most lelkileg fel vagyok rá készülve.


viszont (a remény hal meg utóljára alapon) a kontrasztanyag miatt vasárnap óta nem szedhettem be a IR es gyógyszeremet... és a kimaradt napok után egy élmény lesz újrakezdeni..


alapból hasmenést okoz, ha kimarad akkor még hányingert is. fincsi lesz.

1579. ,,Csillagom" (válaszként erre: 1574. - Stephenie Queen)
2012. dec. 19. 10:48
Szerintem is meg kellene csinálniuk simán súlytól függetlenül!
1578. f3000dc5ef (válaszként erre: 1576. - Stephenie Queen)
2012. dec. 19. 10:40

Nehogymár ne csinálják meg!

Nem véletlenül kell neked ez a vizsgálat!

1577. SziReni
2012. dec. 19. 10:37
biztos hogy meg kell csinálni én láttam már bálnákat is akiknek mr-t csináltak.Mármint nagyon darab embereket.
2012. dec. 19. 10:24

a dokim is azt mondta, hogy nem utasíthattak volna vissza ez miatt.


csak a testbe épített fémcuccok lehetnek kizáró okok.


hát nem tom... majd kiderül. ha mást nem. megpróbálom rávenni hogy máshova utaljon be. azt olvastam kaposváron van nagyobb MR gép

1575. SziReni
2012. dec. 19. 10:23
ez hülyeség mondom verd a balhét meg kell az mr-t csinálni akárhány kg vagy.
2012. dec. 19. 10:06

:) én csak annyi szeretnék most lenni amivel végre megcsinálnak rajtam egy nyamvadt MR vizsgálatot... csak kövérként megint csak akkor van esélyem ha nem ellenőrzik a súlyom és beférek a gépbe:P

este 7re kell mennem. tiszta idegbajos leszek ha megint nem csinálnak.. akkor ráveszek a dokim hogy utaljon be máshova... csak az is hónapokba telik mire időpontot kapok:(

nem baj. ha meghalok kezeletlenül, akkor beperelem őket:D

1573. ,,Csillagom" (válaszként erre: 1570. - F3000dc5ef)
2012. dec. 19. 09:52
De szeretnék én most 69 kg lenni istenem :)))))
1572. SziReni
2012. dec. 16. 12:41
Én meg vagyok.Nem mértem magam ma.Majd ha ráérek megnézem, de mostanság én is le vagyok maradva az edésekkel.
1571. Hudvig
2012. dec. 16. 10:04

Én még nem voltam kondiban, megvárom, hogy tényleg helyrejöjjek, mert ilyen hidegben nem akarok izzadtan sétálni. Így súlyt nem tudok mondani, de már alig várom. Remélem nem híztam.

Jövő hetem nagyon sűrű lesz, így nem tudom, hogy tudok-e jönni, de igyekszem. De ahogy látom nem csak én vagyok elúszva. Hova lettek a többiek?

❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook