Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. október 1-től fórum

Fogyjunk együtt 2012. október 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2410. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2408. - SziReni)
2013. jún. 3. 08:46

Jajj de jó, bizti édes lehet :)

Majd mutizz képet róla :)

2409. SziReni
2013. jún. 1. 15:09
Ja és nagyon tuti most még nem is tudok keseregni rajta hogy nem jött össze baba, Éjszakai pisilések szobatisztaságra szoktatás, és éjszakai hiszti hogy nem akar a saját ágyában aludni. Állandóan mozog, állandóan láb alatt van. :) Imádom. A 4 éves kutyám most olyan nyugisnak tűnik mellette, pedig azért a vizsla is egy hiperaktív jószág.
2408. SziReni
2013. jún. 1. 15:07
képzeljétek tegnap kaptam páromtól egy 8 hetes yorkit. annyira édes. Már egy ideje vágyom rá de anyagilag nem tehettük meg, nem is tudom hogy csinálta, mert most sincs pénzünk hónap vége van. de annyira örültem neki. A tegnapi elkeseredésemben. Aztán jött a név választás, nagy keresgélések után a becsületes neve: Honey lett a kisasszonynak. :) Szerintem nagyon szép és összecseng a Luckyval így hívják a másik kutyusunkat. Szóval remélem nagyon sok évet fog nálunk tölteni kisasszony.
2013. jún. 1. 10:38

Hogy vagytok csajok?

Szép hétvégét kívánok mindenkinek! :)

2406. f3000dc5ef (válaszként erre: 2404. - Stephenie Queen)
2013. máj. 31. 18:44
Úristen.......nekem is szólt anyukám....szépen finoman, hogy utána megölelni volt kedvem.....
2405. SziReni
2013. máj. 31. 17:41
én 25 vagyok párom 28 lesz. Nem azt vártam hogy elsőre összejöjjön, csak már 2 éve próbálkozunk, és már 3 hónapja rendesen van vérzésem meg peteéérésem mégse sikerül. De hát ez van.Mi 2 őt szerettünk volna, de ha már egy összejönne attól is nagyon boldogok lennénk.
2404. Stephenie Queen (válaszként erre: 2400. - SziReni)
2013. máj. 31. 15:18

azt lehet tudni, hogy egyébként hány gyereket terveztek, és hogy hány évesek vagytok?


nekem még 9 évem van, hogy 2 kis rosszcsont összejöjjön. lehetőleg fiú, lány, de az se gond ha egyneműek vagy ha csak 1 lesz csak legyen!


én eredetileg úgy gondoltam, hogy 35 után már nem szülnék, de mivel 1 éve próbálkozunk, és hogy kijöjjön kerek 10 éves próbálkozás, 36 éves koromig állapítom meg a várakozási időt. Ha addig nem jön össze, akkor már nem is fog szerintem.


amúgy ma anyámnak is meséltem még reggel, hogy megyek a férjemmel az osztálytalálkozójára. erre anyám beszól, hogy "minek mész? hogy leégesd a kinézeteddel? előbb talán fogyj le."


hát mondom köszi. de azért megyek, hogy ne szomorkodjon. tiszta depi volt mikor a hét elején még nemet mondtam. amúgy meg neki is van túlsúlya, és nekem rinyál folyton, hogy le akar fogyni, de még a töredékét se szenvedi annak amit én.... és erre beszólogat?


igaz hogy fölöslegesen szenvedek mert nem fogytam, de akkor is...

2403. Hudvig (válaszként erre: 2400. - SziReni)
2013. máj. 31. 12:38

Az, hogy egyből nem sikerült, még nem jelenti azt, hogy gondok vannak. Lehet a pete sem volt tökéletes vagy a nyálkahártya nem fogadta be, vagy rossz időben termékenyült meg és vagy még vagy már nem tudott beágyazódni. Azt a pillanatot a legnehezebb elkapni, ezért kell próbálkozni.

Viszont mostmár legalább van érett pete, így csak a sorson (és kicsit rajtatok) múlik, mikor lesz babó!


Csillagom! Ötletet sem tudok adni, hogy mi segítene, mert néha nekem is nehéz tartanom magam!

2402. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2400. - SziReni)
2013. máj. 31. 09:15

Sajnálom :(

Kitartás! Sikerülni fog az, hidd el.

Általában mindig akkor amikor nem is számít rá az ember :)

2013. máj. 31. 09:14

Köszi csajok!


Hát ha elérem a 65-öt, asszem nehezebb lesz megtartani, pláne h leteszem a cigit is akkor....emlékeztek utoljára is híztam agy 15 kilót mikor abba hagytam a cigit :(


Töröm a buksim hogy miel tartsam majd kordába a zabálási rohamokat ha nem cigizek.... :(

2400. SziReni
2013. máj. 31. 05:23
Köszönöm csajok a szúrkálást már sajnos nem kell. Ma reggelre terveztem egy tesztet, mert 14 dik napon vagyok peteérés után és 7 nap telt el az elvileg beágyazódási vérzés óta. Erre ma reggelre megjött így a tesztig se jutottam el. Úgyhogy eléggé padlón vagyok. Nagyon elegem van. Azt mondták a dokik hogy peteérési gondom van csak. Erre ezt megoldjuk, és van normál ciklusom is, erre nem sikerül így sem.
2399. Hudvig (válaszként erre: 2398. - Stephenie Queen)
2013. máj. 30. 18:14

Nagyon jól döntöttél! Hidd el, én sem mutatok szépen, de mégis elégedetnek érzem magam. Én jól nérzem magam a bőrömben.


Csillagom! Gratulálok! Nagyon ügyes vagy és lassan az összes dolog összeáll az életedben, csak türelem.


SziReni! Hát összekulcsoltam az összes ujjam, ami létezik!

2398. Stephenie Queen (válaszként erre: 2397. - ,,Csillagom")
2013. máj. 30. 16:44

Gratula:) most irigykedem:)


Végül meggondoltam magam, és elmegyek a férjemmel az osztálytalálkozójára. este meg is mondom neki.


én is örülnék a fogyásnak, bár én csak holnap nézem meg történt e változás.

2013. máj. 30. 09:31

Csajok, megvan a - 39 kg :))))

Kerek 69 voltam ma reggel, még 4 kiló kell és elérem a 65-öt :)))))


Azzal se leszek vékony, mert 165 magas vagyok, de legalább normál BMI tartományba leszek, lennék vele :)


Utána ha elérem, ujra leteszem a cigit, és megpróbálok majd sulyt tartani....a kettő együtt nehezebb lesz, de remélem sikerült tanulnom a múltbéli rossz szokásokból annyira, h majd kiküszöböljem a hibákat és ne hízzak ujra 15-20 kilót megint :(

2396. SziReni
2013. máj. 29. 18:34
Én jól vagyok kicsit görcsölget a hasam alja, de lehet én tehetek róla mert reggel mostam nap közben meg paprika palántokat ültettem.
2013. máj. 29. 17:39

Még 1 hét , és itt az évfordulónk:))))) alig várom.


remélem mindenki jól van!

2394. Hudvig
2013. máj. 28. 20:36

Sziasztok!

Megjöttem a kétnapos "buliból". Nagyon hasznos volt. Az igazgató azt mondta, hogy elsődleges szempont a létszám tartása, viszont olyan emberekkel, akik hajlandók is dolgozni. Így úgymond biztonságban tudhatom magam. Bár a béren kívülieket megvonták, de még így is van munkahelyem.

A diétát most nem sikerül tartani, zabarohamaim vannak, pontosabban folyamatosan ennék. A súlyom fogalmam sincs, viszont a mozgás jól megy és most ösztönzésre is találtam. A buliról raktak fel képeket és sokkal vékonyabbnak látom magam, mint tavaly augusztusban, így biztos megéri csinálnom. De a kajával újra gondjaim vannak.

2393. Stephenie Queen (válaszként erre: 2392. - ,,Csillagom")
2013. máj. 28. 18:58
köszönöm szépen:) a beutaló jó ötlet:)
2392. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2385. - Stephenie Queen)
2013. máj. 28. 18:28

Kérjetek időpntot urulógiára, és az is tud erre adni beutalót, akkor megy sztk-ra a dolog és nem kell érte külön fizetni.


Anno én párom is így ment el vizsgálatra és nem magán, mert arra ugye nincs keret

2391. SziReni
2013. máj. 28. 18:05
hát igen délután kell csinálni és lehetősleg 2-3 órával előtte nem inni nem pisilni. És ugye naponta kellene addig amíg nem tudja az ember hogy nagyjából mikor van peteérés ha már tudja az ember akkor elég 3-4 napig csinálni de hát könyörgöm ha valaki meg ennyire tudja mikor van akkro meg felesleges. De ez az én véleményem. Nekem nem ment.
2390. Stephenie Queen (válaszként erre: 2387. - Csibész25)
2013. máj. 28. 17:36

szép nevet választottatok:) mostanában nagyon elszálltak a szülők nevek terén...örülök hogy ti szép nevet választottatok.


nekünk is megvannak már a nevek, csak baba nem szeretne még jönni

2389. Stephenie Queen (válaszként erre: 2386. - SziReni)
2013. máj. 28. 17:34

hú, ilyen bonyolult ovu tesztet csinálni?


gondoltam kipróbálom mert az első év nem sikerült, de még utána nézek...hogy kell használni.

2388. SziReni
2013. máj. 28. 16:34
a Dániel az szép név nagyon. Na mi már azt se bánjuk ha szüléskor tudjuk meg a nemét, csak sikerülne már.
2387. csibész25 (válaszként erre: 2383. - Stephenie Queen)
2013. máj. 28. 16:00
Nekünk a 20ik héten mondta a doki hogy kisfiú. Akkor már 100%ra látszott. Előtte nem akarta mondani mert nem látta 100%osan. Dániel Márk lesz a neve
2386. SziReni
2013. máj. 28. 15:52
Csibész nem költöztem mert nincs lakás.Illetve amit kaptunk abba több ok miatt sem költözünk be így kértünk csere lakást. Steph én használtam ovu tesztet. Hát mondjam hogy be is jön meg nem is. Szerintem a hőmérőzés jobban mutatja az ovut. Nekem jobban bejött.Egy hónap volt amikor ovu teszttel el tudtam kapni azt hogy pozitív és a többi hónapban is volt peteérés, csak olyan lehetetlen időpontban délután kell csinálni, hogy sokszor nem vagyok itthon meg 2-3 órát nem pisilni nem inni, mikor dolgozik az ember, és ugye ha dolgozik iszik is. Szóval én nem tudtam tartani magam ezekhez, így nem jött be. De lehet hogy van aki meg tudja csinálni. nekem jobb a hőmérőzás reggel.az eddig szépen mutatta az avut mind a 3 hónapba mióta van. Igazából 3 hónapja mérem a hőmet, előtte nem mértem.
2013. máj. 28. 15:39

ja , és azt kihagytam, hogy a férjem el akar menni termékenységi vizsgálatra, de nem tudunk erről semmit, így szombaton megkérdezi az anyukát, mikor rendel a háziorvosa, és tőle fogja megkérdezni ilyenkor mit kell, hogyan kell.



kérdés Reni: ti használtok ovulációs tesztet?

2384. Stephenie Queen (válaszként erre: 2377. - SziReni)
2013. máj. 28. 15:36

értem. Nos nálunk az van, hogy fogalmam sincs mennyit tud a rokonság. eddig csak a férjem nagybátyjának a felesége kérdezgette, már 2 héttel az esküvőnk után is, hogy mikor lesz gyerek...akkor mondtam, hogy majd pár év múlva.


következő karácsonykor is megkérdezte. meg most a legutóbbin is. aztán áprilisban a férjem nagymamájának a keresztlánya kérdezte akit kb akkor láttam először. azért ez durva szerintem.


anyósom pl nem piszkál ilyenekkel, annyit tud hogy beteg vagyok és gyógyszereket szedek meg ilyesmi, de hogy konkrétabban a férjem mennyit mondott el azt nem tudom.


annyit tudok, hogy legutóbb volt szó a babákról, terhességről, és kérdezte, ha fiú lesz mi lesz a neve, illetve vérszemet kapott, mert ha terhes lennék, jó esélyem van ikerterhességre, és ezt eddig nem tudta, és nagyon örült:D


de nem tolakodik, és nem kérdezősködik úgy mint azok akiket leírtam, pedig mégiscsak közelebb állunk hozzá!

2383. Stephenie Queen (válaszként erre: 2382. - Csibész25)
2013. máj. 28. 15:30

bocsi hogy tolakodok, de tudod már a baba nemét? Ha igen , mikor mondták először?


én már most gondoltam rá, ha valaha sikerül legalább egy bébit összehozni, alig tudom majd kivárni, mire megmondják.

2013. máj. 28. 14:03

Sziasztok!


Nagyon rég nem jelentkeztem itt nálatok pedig rendszeresen olvaslak titeket.


Csillagom: nagyon sajnálom a lakásdolgokat most már ezek után csak jobb jöhet! És gratulálok a fogyáshoz! Ügyes vagy. Cigivel most hogy is állsz?


Hudvig: Kitartás reméljük nem téged küldenek el! Meg ha véletlenül igen biztos gyors találsz másik melót!


Stephenie Queen: Egyetértek Renivel ne mondj ilyet hogy gusztustalan vagy, valóban a molettebb nők is lehetnek szépek. Ne add fel a reményt sem a fogyáshoz sem a babához. És az évfordulóhoz szívből gatulálok!


SziReni: Kitartás babaügyben! Drukkolok neked. Amúgy lemaradtam: te is költöztél már a férjed után Győrbe?


Én csütörtökön töltöm be a 34ik hetet, szóval már nincs sok vissza. A várandósságot relatíve jól viseltem. Ugye az elején 5-15hétig végigrókáztam, aztán tök szép és jó volt minden és most 2 hete kezdek nehezebben mozogni, fájdogál a hasam (húz lehelé). De nem panaszkodom mert tényleg alig van gondom. A kisfiúnk Dániel szépen növekszik - van róla képem az adatlapomon. Hízás terén viszont nem állok túl jól. Ugye 88kg-ról indultam (nem sikerült előtte fogynom) és most vagyok 101 kg-nál. Viszont a 26ik hét óta küzdök a hízás ellen és azóta tényleg csak 3kg-t híztam. De mindegy majd szülés után lemegy. nekem nem is az a sok ami terhesség alatt jött fel hanem ami előtte rajtam volt.

2381. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2380. - SziReni)
2013. máj. 28. 13:58
Én nagyon drukkolok nektek, hogy sikerüljön! ++++++++
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook