Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. október 1-től fórum

Fogyjunk együtt 2012. október 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
1930. ,,Csillagom" (válaszként erre: 1926. - Hudvig)
2013. febr. 18. 19:32

Magas prolaktin nem jó, meg nem jó a magas Tsh sem ha az ember babát szeretne...


Érdemes lenne komplett hormonsort kérned, nézzenek meg mindent,az a legbiztosabb, s ha valami nem ok, akkor lehet kezelni megfelelően

1929. Hudvig (válaszként erre: 1928. - SziReni)
2013. febr. 18. 19:22
Nekem nagyon alacsony a prolaktinom, az a baj
1928. SziReni
2013. febr. 18. 17:32
a prolaktint azt gyógyszresen tuják kezelni csökkenteni.Igen a szoptatásért felelős ez a hormon és ha magas akkor azért tuti nem tudsz teherbe esni.Illetve van aki magas prolaktin mellett is terhes lesz de ez ritka.szerintem a kortizollal is tudnak kezdeni valamit gőgyszeresen.Szerintem jobb ha nincs gond a leleteddel, és olyan nincs hogy ismeretlen eredetű hormon zavar akkor is kezelni kell.és nyugi lesz babád.Igaz már nekem is nehéz elhinni hogy lesz nekem valaha babám, de ki kell tartani.Egyszer csak ránk mosolyog a szerencse.
1927. Stephenie Queen (válaszként erre: 1926. - Hudvig)
2013. febr. 18. 15:11

a prolaktin és a kortizol szintem magas


prol... miatt nem is tudok teherbe esni, de fogyni se valamiért..:P


am elég ramatyul vagyok. a férjem sikeresen megfertőzött a takony-nyál egybe, torokfájós köhögős nyavajájával:( zsákszám iszom a neo cit..de egyenlőre nem sokat segít, pedig szokott...



igazából szerintem negatív lesz a lelet és akkor megint csak nem derül ki mi a lófütyiért rosszak a hormoneredményeim évek óta:( és ezért idegesít...


vagy egyszerűen csak az lesz hogy ismeretlen eredetű a hormonzavar? annak nagyon nem örülnék... azért szeretnék még ebben az életben babucit, lehetőleg kettőt vegyesen :)

1926. Hudvig (válaszként erre: 1925. - Stephenie Queen)
2013. febr. 18. 14:43

Azért reménykedjünk, hogy tényleg nincs ott semmi. Az még mindig jobb megoldás, mintha lenne. Tudom, hogy már azt szeretnéd, ha túl lennél ezen a nyavalyán, de inkább ne most oldódjon ez meg, vagyis ne ilyen módon.

Egyébként mi a bajod a prolaktinnal és a kortizollal?

Nem a prolaktin az, ami a tejelválasztásért felel? Mert nekem azzal van bajom. Mondták is, hogy sosem fogok szoptatni. Ezen nem lepődtem meg, már a nagymamám sem tudott, anyám, sőt keresztanyám sem. Unokaöcsém is tápszeres volt, miért én lennék a kivétel.

2013. febr. 18. 14:11
majd ha megkapom a leletet kiderül de szerintem nincs ott semmi
2013. febr. 18. 14:11

én megnéztem at MR-em felvételeit. semmi rendelleneset nem látok rajta.


bár nem is értek hozzá...


de szerintem nincs ott semmi aminek nem kéne ott lennie...csak annyit látok hogy az agyalapi mirigyem kicsit másmilyen formájú, de gondolom senkinek nem egyforma...:D

1923. Hudvig
2013. febr. 18. 07:12

Én tegnap este bűnőztem. Éhes voltam és ettem egy keveset. Olyan rémálmaim voltak, hogy fél ötkor már be kellett kapcsolnom a telefonomat, mert már csak forgolódtam. Aztán nem is sokat sikerült aludnom.

Menyus! Szedem a D vitamint és szerintem hatásos. Kicsit erősebbnek érzem magam, bár az igazi teszt szerdán lesz: elszámolási nap és eddig mindig sikerült kiborulnom és szédülni. Remélem mostmár jobban fogom bírni, bár ez nem csak rajtam múlik.


Én másfeles flakonnal csinálgattam, de mivel most az edzéstervemben van twister, így ez kimarad.

2013. febr. 18. 07:07
Hogy vagytok?
1921. SziReni
2013. febr. 17. 15:45
jó étvágyat hozzá.
2013. febr. 17. 13:38

tegnap befejeztem az új Stephen King könyvet a 11/22/63-at. annyira jó volt hogy az éjjel azzal is álmodtam:D


most épp sült hagymát eszem hamburgerhusival

1919. SziReni
2013. febr. 17. 12:15
ez gyakorlat ezt majd én is kipróbálom. A súlyt ha kicsi akkor próbáld meg palackos vízzel. A palack literje szerint megtöltöd akkor tudod hány kg. És elég hatásos főleg ha olyat választasz amin jó a fogás.Én azzal szoktam csinálni.Fél literes palack vízzel töltve.
1918. ,,Csillagom" (válaszként erre: 1917. - Hudvig)
2013. febr. 17. 09:46
Köszi! Csuklósúlyom van, kipróbálom, bár az azt hiszem csak 1 kilós :(
1917. Hudvig
2013. febr. 16. 21:34
Csillagom! Az egyik legjobb derékre: kisebb terpeszállás, kézbe súlyzók, elég ha 2 kilósak és oldalradöntés miközben az ellentétes kezet hónalj alá húzod. Óvatosan, mert könnyen meg lehet húzni a hátat és minél lassabban. Először 40-40 egy-egy irányba, majd váltva szintén 40. Nekem konkrétan izomlázam volt tőle.
1916. Stephenie Queen (válaszként erre: 1915. - Stephenie Queen)
2013. febr. 15. 16:38

ja és a másik fele a dolognak hogy kiderüljön az e a bajom amit a doki gondolt. mert ha igen akkor abba 5-10 év alatt kezeletlenül halálhoz vezet.


és itt vagyok már 3 éve és nem tudom mi a bajom okozója, bár ebből ugye 1szer már váltottam orvost és ő végre nem csak a pajzsmirigyemmel van elfoglalva hanem a prolaktin és a kortizollal is... és rögtön arra a nyavajára gondolt amiről el előbb írtam.


viszont ha az MR sem mutat ki semmit akkor kutakodunk tovább de legalább van valami amit már kizárhatunk.

2013. febr. 15. 16:33

én már semmin sem lepődöm meg ami a bánásmódot illeti, azok után hogy 1 évem ráment arra hogy egy MR vizsgálatot megcsináltassak...bár én voltam a hülye, hogy az első visszautasítás után a dokira hallgattam aki azt mondta biztos félreértettem hogy a súlyom miatt küldtek el a francba. és próbáljam meg még egyszer. az újabb 5 hónap várakozás. majd megint visszautasítanak. természetesen ez pest....


érdekes mód ahogy elmegyek máshová, a bánásmód gyökeres ellentéte a pestinek, nem aláznak meg azzal, hogy ott mindenki előtt méricskélnek majd közlik hogy össze fog törni alattam a gép....


hanem megpróbálták és lám sikerült....nahát...mind1. lehet hogy kicsit drágább az utazás miatt, de mostmár legalább tudom hová kell mennem. és ott legalább csak 2 hónap a várakozási idő, nem 5. és nem úgy bánnak az emberrel mint egy leprással..

1914. f3000dc5ef (válaszként erre: 1913. - ,,Csillagom")
2013. febr. 15. 14:32

Rossz hír: nincs helyi fogyás.

Onnan tűnik el utoljára ahová először rakódott. Neked ez valószínűleg a derekad...nekem pl. a combom.

2013. febr. 15. 14:21

Csajok, tudtok jó torna gyakorlatokat derékra?

Nekem ott van a legtöbb háj sajnos és nem akar onnan eltünni.

Amugy is tornázok,kiegészíteném 1-2 uj gyakorlattal derékra...

1912. SziReni
2013. febr. 15. 11:30
Szóval ilyenek.De hát ez van.
1911. SziReni
2013. febr. 15. 11:29
Én is kiakadtam, és addig húzták az időt, hogy megjött a doki, és kérdezte, hogy kivel vagyok meg kije vagyok.Mondom a felesége de nem mintha köze lenne hozzá.Erre mondta férjemnek bent hogy a feleségének mi a baja? Erre mondta a férjem, hogy jobb ha nem tudja, és kijött az asszisztens nő, és mondja hogy mi a gond.Na én rázúdítottam a dolgokat, és mondtam neki hogy örüljön hogy nem jelentem be őket.Mert én is egsézségügyben dolgozom, de ha én ilyet csinálok egyből kirúgnak itt meg mindent lehet.Erre mondja nekem hogy de hát ne rá haragudjak, mondom ha ő nem mondott igazat akkor kire haragudjak?
1910. Hudvig
2013. febr. 15. 10:45
Én is hasonló okokból nem költöztem pestre, pedig munkahelyem lett volna.
1909. Hudvig
2013. febr. 15. 10:44
Nekünk az orvosi alkalmassági abból áll, hogy időpontot kérek a rendelőbe, az aszisztens megméri a vérnyomásomat, ha megjön a doki, megkérdezi van-e változás, probléma. Ha nincs, pecsét és kész. Kíváncsi lennék a cég utánam mennyit fizet ezért a vizsgálatért!
1908. ,,Csillagom" (válaszként erre: 1905. - SziReni)
2013. febr. 15. 10:31
:(((((( Felháborító ami az egészségügybe megy
1907. f3000dc5ef (válaszként erre: 1905. - SziReni)
2013. febr. 15. 09:12
Én egy cseppet helyretettem volna őket.
1906. SziReni
2013. febr. 15. 09:05
Ja és ez friss múlt heti élményünk.
1905. SziReni
2013. febr. 15. 09:05
Mi voltunk Pesten alkalmasságin a Máv rendelőbe.Hát ne mondjam totál kiakadtam.Kezdjük azzal, hogy a mellettünk lévő rendelőből kijön egy nővér meg egy doki és közli hangosan mindenki előtt a folyosón egy beteggel, hogy " magának rohad a pofája, és ebbe bele is fog halni, ha jót akar magának, húzassa ki az egész fogsorát és jöjjön vissza". Na nálam ez betette a kaput.Aztán egy idős néni bottal késett 15 percet és elküldték, hogy kér jen másik időpontot, és akkor már időben jöjjön. Meg ilyenek.A velünk való bánás módot meg nem is említem.A fülészeten nem mondják, hogy mit csinálj, hanem elfordítják erősen a fejed, meg összecsapják a lábad.És úgy beszélnek az emberrel mint a kutyával.Az asszisztens csak 4szer mondott valótlan infot amiért debrecent 3szor kellett megjárni pest debrecen oda vissza. És még sorolhatnám.Alkalmasságin a doki ott sincs.Az asszisztens kiadja a beutalókat csináld mega hoyg tudod, és majd a doki délután mikor már nincs beteg akkor a maga csendességében lepecsételi a papírokat.Hát ez az egész szerintem nem normális.Szóval én totál kiakadtam.Dbrecenben velünk soha nem bántak így.Nem tudom ott hogy lehetnek ilyenek.
1904. f3000dc5ef (válaszként erre: 1903. - Stephenie Queen)
2013. febr. 14. 14:26
Akkor egy jó hír már van. Várjuk az eredményeket is.
2013. febr. 14. 14:21

ja és még annyit, hogy le a kalappal azelőtt ahogy hozzáálltak a problémámhoz. mint tudjuk elég dagi vagyok, és hát na....


viszont a csaj azt mondta, elég sok mindenkit lepasszoltak pestről hozzájuk, és eddig mindenkinek meg tudták csinálni a vizsgálatot. és nekem is azt mondta hogy mindenképpen MEGPRÓBÁLJÁK megcsinálni.


szóval a kedvességül és a hozzáállásuk egész más mint pesten. nem hiába utáltam ott lakni:D

2013. febr. 14. 14:14

sziasztok


remélem minden rendben veletek. tegnap voltam MR vizsgálaton Kaposváron. ha még emlékeztek pesten sehogy se akarták megcsinálni. így önhatalmúlag elmentem oda ahol igen.


nagyjából másfél-2 hét múlva kapom meg az eredményeket. Bár ha jól sejtem úgyse találnak semmit.


egyébként mivel annyira hosszú volt az út, nem is aludtam előtte való éjszaka/a férjem sem ( elkísért) , csak kínszenvedés lett volna felkelni.

szóval simán megcsinálták a vizsgálatot be is fértem meg minden. viszont majdnem elaludtam közben, ha nem lett volna olyan hangos:)


hát ennyi történt velem.


csillagom gratulálok:)nagyon szép eredmény

1901. Hudvig (válaszként erre: 1900. - ,,Csillagom")
2013. febr. 14. 12:09
Jelenleg a gyógyszer mellett milyen diétát tartasz? Mennyit tornázol?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook