Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. október 1-től fórum

Fogyjunk együtt 2012. október 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
2080. Hudvig (válaszként erre: 2079. - SziReni)
2013. márc. 11. 10:55

Igen, de azzal kapcsolatban fordulhat feléjük, hogy mi a francért kell kétszer annyit visszafizetni, mint amennyit felvettek, hiszen az árfolyamok sem duplázódtak meg és elfogadták törvényileg, hogy a költségeket nem háríthatják át. A kamatokat sem emelhetik az egekig. Ezért nem értem.

Mi anno 6 milliót vettünk fel 20 évre. Fizetjük 6 éve és "csak" 7,5 a tartozásunk. Ezért nem értem, hogy lehet, hogy ennyire megemelkedett nekik.

2079. SziReni
2013. márc. 11. 08:42
az a baj a PSZÁF fal, hogy én is írtam nekik levelet a kocsival kapcsolatban, és azt írták vissza, hogy ha szerzősdést szegsz. Magyarul nem fizetted a hiteled, akkor ők nem szólhatnak bele, csak a bankkal kell egyezkedni.Ők akkor tudnak beleszólni ha a bank nem tesz eleget annak, hogy az álltalad küldött levélre nem válaszol 30 napon belül, meg ilyenek, de hogy ha szerződést szegsz mi a következménye az a bankra és rád tartozik. Szóval mi se jutottunk előrébb.
2078. Hudvig
2013. márc. 11. 07:27

Én is megvagyok! Tudom eltűntem egy időre, de most itt vagyok!

Csillagom! Sajnálom, hogy ilyen körülmények közé kerültetek. Megoldást sajnos nem tudok javasolni. De az adabszordum, hogy több, mint a kétszeresére ment fel a kölcsönötök. Én a helyetekben a PSZÁF-fal megvizsgáltatnám a körülményeket.

2077. SziReni
2013. márc. 10. 21:12
Én meg vagyok.Nálunk nincs semmi.Hőmérőzök egy pár napja.Amivel nem nagyon vagyok kibékülve nem is nagyon értem.Sajnos még mindig nem jött meg. Járunk futni a kutyámmal reggelente, és már szabadabbnak érzem magam, mert tegnap előtt sikerült becsippeztetni.(Eddig azért féltem nehogy megbüntessenek vele) De így már sokkal több helyre tudom vinni magammal. Szóval nagy vátolások nincsenek.Tegnap kiakasztott anyósom.de hát ő ezzel jár. :) Ja meg remééljük jövő héten nézzük meg győrben a lakást, és hónap végén költözhetünk ha minden igaz.De remélem ez így is lesz, mert ezt a lakás nézést már egy ideje ígérgetik nekünk.
2013. márc. 10. 18:10
Hogy vagytok csajok?
2075. SziReni
2013. márc. 8. 08:39
csillagom.Doki, mert a pecsételgetéssel meg az alacsony hcg-vel még mindig kettő tipp van, vagy méhen kívül van, vagy vetélés előtt álsz.És ha ez utóbbi akkor az azt jelenti ha dokihoz kerülsz, és mág nem vetéltél el, akkor tudnak adni gyógyszert ami segít megtartani a babát.Így ha méhen kívüli a te érdeked hogy sürgősen doki, ha meg vetélés előtt vagy akkor meg a baba megmentése érdekében sürgőssen doki. De mindenképpen sürgősen doki. Semmiképp sem jó jelek amiket leírsz.Hidd el védőnőként is ezt mondom mindenkinek ha ilyen gondjai vannak.Nem ilyesztgetni akarlak, hanem tudom, hogy sürgős a helyzeted.
2074. f3000dc5ef (válaszként erre: 2071. - ,,Csillagom")
2013. márc. 7. 20:56

:D de jó :)


Én tudok tanácsot adni, csak azt, hogy gyorsan dokihoz UH-ra!

2073. Stephenie Queen (válaszként erre: 2071. - ,,Csillagom")
2013. márc. 7. 20:51

azt meg szabad kérdezni mennyi a lakbéretek?


bocsi ha tolakodtam...

2072. Stephenie Queen (válaszként erre: 2071. - ,,Csillagom")
2013. márc. 7. 20:49

a helyzetetekre vonatkozóan, elképzelni sem tudom mit élhettek át. az ilyen hiteles dolgok szörnyűek:(


annak a pénz volt az egyik oka hogy a férjem ideköltözött hozzánk . talán még nem mondtam de kertes ház és 2 lakórész van leválasztva, és mi élünk az egyikben de leválasztva. a másikban pedig anyu és a testvérem.


szóval így a számlák feleződnek, és annyival kevesebbet kell fizetni nekik is, nekünk is jobb.. na meg utáltam volna panellakásban lakni.


nagy pofátlanság szerintem hogy annyira emelgetik a hiteleket, lakbért mindent,hogy aztán senki ember fia nem tudja kifizetni és még nekik áll feljebb....szemétség.


de ha a párod nem a gyerek apja akkor a volt felesége miért várja el hogy ő fizesse a közös hitelt? én biztos nem tenném.... gondoskodnék a gyerekről ha már velem nőtt fel és kész.


a teszt meg szerintem pozitív. nekem jelenleg 2 hete késik, és napok óta majd elalszom egész nap....nem értem. pedig amióta máshogy diétázok fél6nál tovább nem tudok aludni....délután 1.2 re meg olyan vagyok mint a mosott. k.


szóval szerintem azért pozitív mert én sok helyen olvastam hogy a teszt csíkja ritkán olyan erős mint a kontroll csík

2013. márc. 7. 17:16

Hát csajok, képzeljétek :)


Csajok, ma is teszteltem, még mindig halvány a 2. csík, de már nem csak fénynél, hanem szabad szemmel is nagyon jól látható ennek ellenére...

Tehát egyértelmüen pozitív a tesztem :)))))


Ami nagyon idegesít, hogy elméletileg erősödnie kellene szépen, mert ugye 2 naponta megduplázódik a Hcg a szervezetben... és félek ez rosszat jelent hogy nekem csak ilyen nagyon halovány lett a tesztem már 2. alkalommal.

Mit a véleményetek erről??? Nagyon félek, és egyfolytában görcsölgetek is amint nem fekszem hanem teszek-veszek valamit és mozgok :(

2070. SziReni
2013. márc. 7. 13:28
ja értem.Tényleg emlékszem ,hogy ezt mesélted.Figyelj tegnap óta agyalok a helyzeteden. Nem lehetne jogi védelmet kérni bíróságtól PSZÁF-tól vagy valami.Hogy fizetnétek csak ennyit meg ennyit, mert túl magas nektek a törlesztő, és eléggé irreális ez amit várnak tőled ahogy ki van fizetve. Tudod a házon kívülis példa jut eszembe ilyenkor amikor hitel jön szóba.Persze nem pozitív értelemben.Mondjuk okoskodok én itt, mikor mi meg a kocsival vagyunk hasonló helyzetben ahogy a múltkor írtam.
2069. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2068. - SziReni)
2013. márc. 6. 20:51

Mert ott van az 1 szem gyereke,aki csak 11 éves még, aki ugy néz ki nem is az övé, mert ugye nálunk derült ki,hogy spontán nem lehet gyereke, alig van sperma termelése, orvosilag kifejezve 100% meddő...


Szóval nem akarja hogy a volt feleség a gyerekkel nehezebb anyagi körülmények között éljen, ezért vállalta magára mindet.

2068. SziReni
2013. márc. 6. 18:43
Úristen.Nem nagyon sajnálom hogy ilyen helyzetben vagytok.Olyan megoldás nem lenne,hogy albérlet helyett családhoz költözni vagy ilyesmi? Miért vállalja a párod a hitel fizetését a volt feleségétől ha szabad tudni? Most nektek nagyobb szükségetek lenne arra a pénzre.
2067. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2066. - F3000dc5ef)
2013. márc. 5. 19:53

Hát ez van :(

Nekem elviszik a felét a pénzemnek, párom meg magára vállalta a közös hitelt a volt feleségétől, így ő sincs sokkal jobb helyzetben mint én.

Ebből így megélni 2 kurta fizetésből meg nem lehet,mire majd kifizetem az albérletet meg a rezsit, marad havi 30.000 ft-om? Mihez kezdjek én azzal? Enni inni kell,tisztálkodni kell, tisztálkodó szerek kellenek...képtelenség megélni belőle...

2066. f3000dc5ef (válaszként erre: 2065. - ,,Csillagom")
2013. márc. 5. 19:47
A francba, még ez is.... :(
2065. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2064. - F3000dc5ef)
2013. márc. 5. 19:39

Nem ha meghaladja a tarozás az 1 milliót,akkor lehet 50%-ig tiltani vagy ha valaki több banknak tartozik akkor is lehet 50-ig.

Végig jártam a dolgot, azért tudom ennyire, sajnos :(

2064. f3000dc5ef (válaszként erre: 2063. - ,,Csillagom")
2013. márc. 5. 19:37

Fizetésből max. 33 %-ot lehet letiltani szerintem.

az ötvenet csak akkor ha gyerektartás.

2013. márc. 5. 19:33

Mert a lakásokat csak nagyon áron alul tudják eladni árveréseken is, és ilyenkor a teljes hitel összeg-ből levonják az árverésen befojt pénz, és ami még fent marad, azt letiltják a fizetésből vagyis annak havonta az 50% erejéig :(


Én felvettem 5,5 milliót , kb 5 milliót fizettem eddig a banknak ki, de még 11-12 millió tartozásom van rajta :(

Na most a végrehajtó szerint kb 2-2,5 millióért fogja tudni eladni a 7,5 milliót érő lakásomat, akkor az azt jelenti hogy kb 9-10 millió tartozás marad még rajtam :(

2062. SziReni
2013. márc. 5. 19:01
ha elálverezik a lakást akkor miért kell fizetneket utána? Lehet hülye kérdés.Csak a múlkor írtad hogy a fizetésed felét vonni fogják vagy valami ilyesmit. De ha a ház a fedezett akkor miért kell fizetni? Vagy a különbözetet csak?
2061. f3000dc5ef (válaszként erre: 2060. - ,,Csillagom")
2013. márc. 5. 18:23

:(

Nem lehet semmit tenni???


Tudom, hülye kérdés, amit lehetett gondolom már megtettétek :( annyira elkeserítő ez....

2060. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2059. - F3000dc5ef)
2013. márc. 5. 18:22

Ennél jobban nem tudok csalódni már :( Nem keserítesz el...


Most ment el a végrehajtó :( 1-2 hónapon belül meglesz az árverés, és max csak 30 napom van a kiköltözésre :(

2059. f3000dc5ef (válaszként erre: 2055. - ,,Csillagom")
2013. márc. 5. 18:05
Nem akarlak elkeseríteni, de a tegnapi tesztet már hiába nézegeti. gondolom olyan mint a többi, hogy x ideig hiteles, utána akármi akárhol lehet rajta :(
2058. Hudvig (válaszként erre: 2056. - Stephenie Queen)
2013. márc. 5. 12:56

Ezt hogy csináltad?

Mondjuk a kondiban a 12 fokozatból 5ösön csinálom 70-80as fordulaton és 140 fölé simán viszi. Mondjuk ott a kitétel a fordulatszám. Az edző azt mondta, az kell, hogy azért izommozgás is legyen, ne csak pulzust emeljen.

A másik pedig, hogy 134es pulusnál kezd el égni a zsír intenzíven, ezért nekem 134 és 140 között kell tartanom.

2057. Stephenie Queen (válaszként erre: 2054. - ,,Csillagom")
2013. márc. 5. 08:56
értem, szóval ne ijedjek meg nagyon ha eleinte nem fogyok. köszi:)
2056. Stephenie Queen (válaszként erre: 2053. - 5427edee11)
2013. márc. 5. 08:55

húú jó kérdés. jó ideje nem tudom használni. én 35 percet tekertem 6os fokozaton a 8ból hétköznap. péntek +hétvégenként 1 órát, de a a km-t sose figyeltem sajnos:(


ja és 130 fölé sose vitte a púlzusomat

2013. márc. 5. 08:41

Csajok,megnézte délután apa a tegnapi negatíív tesztemet, és nagyon-nagyon haloványan ,de van ott valami halvány csík,amit csak természetes fénynél lehet észrevenni...

Talán van remény, nem tudom... ma veszek még egy tesztet és 1-2 nap mulva megnézem, lesz-e ott megint vagy sem.

2054. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2050. - Stephenie Queen)
2013. márc. 5. 08:39

Nekem az 1 hónapban még felfelé ment a súlyom, ugye a kevés ch miatt raktározott a szervezetem amikor elkezdtem normálisan diétázni, enni.

a 2. hónapban kezdtett el lefelé menni nekem a súly.

2053. 5427edee11 (válaszként erre: 2052. - Stephenie Queen)
2013. márc. 5. 08:19

Én is imádom a bicómat, az enyém is haldoklik, pedig csak most lesz benne 200 km.


8 km te hány perc alatt tekertél le? Érdekelne, a tempó, mert nem tudom, hogy jó e így.

Nekem 44 percembe telt és 4-es fokozaton csináltam, a 8-ból.


Most mit mozogsz helyette?

2052. Stephenie Queen (válaszként erre: 2051. - 5427edee11)
2013. márc. 5. 00:32
én pár hónapig csináltam és imádtam de már nem tudom mert leesett a pedál és nem tudjuk megcsináltatni.... egyébként nagyon klassz dolog én nagyon nagyon imádtam. mióta nem jó a szobabicóm azóta csak nyögöm a mozgást. (muszájból) csinálom. nem élvezem:(
2013. márc. 4. 22:30

Sziasztok!

Szobabiciklizik valaki közületek?

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook