Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. október 1-től fórum

Fogyjunk együtt 2012. október 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
2013. márc. 24. 08:14
Többiek, hogy vagytok ? Fogyás hogy megy?
2109. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2108. - SziReni)
2013. márc. 24. 08:13
Ez nagyon kedves tőled :)
2108. SziReni
2013. márc. 23. 08:57
ja én arra gondoltam, hogy a te lakásodban lakhatsz mint bérlő.Volt valami ilyen opció a tv-ben. Viszont ha nem jogos a deviza hitel akkor az sem hogy 12 000 000 ót fizess ki tehát akkor szerintem meg lehet reklamálni, hogy te nem fizetsz ennyit, mert nem ennyit vettél fel. Gondolom én.Persze lehet hülye vagyok, meg nem is vagyok benne.Csak néha egész nap az eszembe vagy. Úgy segítenék ha tudnék neked.
2107. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2105. - SziReni)
2013. márc. 22. 18:26

Hát a deviza hitelek nem jogosak, az fix!

De mire az bebizonyosodik, addigra elárverezik a lakást. Sajnos jogukban áll, mivel mire én 12 milliót letörlesztenék a havi kb 20.000-es letiltással, az örökkévalóság lenne és addig nem vár a bank,se a behajtó,se senki...


Érdeklődtem, hogy kaphatok-e önkormányzati lakást, de nem adnak,mert ez még a nevemen van, majd ha elárverezték és lekerült a nevemről,majd akkor pályázhatok, de az is sok idő, van aki 2-3 évet is pályázik,mire kap...

2106. SziReni
2013. márc. 21. 20:04
EZek csak ötletek. A babával mi újság?
2105. SziReni
2013. márc. 21. 20:04
Jó csak elvileg eszerint áron alul nem adhatná el.tehát ah 5 millió az értéke akkor neki annyiért kell eladni. Persze mondjuk ez egy úság cikk nem tudom mennyi igaz belőle.De amennyire én tudom a behajtósok azért nem mind törvényesen becsületesen csinálják a dolgokut.Főleg ha úgy van vele hogy az "ÜGYFÉL " úgyse tudja alapon át lehet verni. Velünk is ilyen mocsok ládák egyébként a behajtósok. Én is itt harcolok velük. De persze nekünk "csak" a kocsiról van szó. Különben elvileg elég durva hogy vonja a fizetésedet is meg a lakást is elveszi szerintem azért ez nem jogos, főleg hogy mondtad mennyit fizetettek vissza.Valamit tuti lehet tenni. Főleg ha bebizonyosodik hogy ezek a deviza hitelek nem is jogosak.Tudod amit most vizsgálnak. Meg olyat nem lehet hogy béreljétek a lakást? Olyat is lehet kérni.
2013. márc. 21. 19:03

Nos, mivel sok-sok millió a tartozás, ezért belátható időn belül nem tudják belőle rendezni a tartozást, és mivel ingóságom nincs, illetve ami van, az nem vonható lefoglalás alá, személyes dolgok, ezért akarnak árverezni... :(


Már felbecsülték az ingatlant, piaci áron 5 millió, ők az alsó küszöbbel számolnak ilyenkor, nem számít hogy mi a piaci ára... sajnos.


1 árverezés, ennek a 70 % indul, ha nem kelne el, akkor minden árverésnék lejjebb viszik az árat...

Tehár az elsőnél 3, 5 millióért lesz kihirdetve, utána már csak 3 millióért, aztán 2,5 majd így mennek lefelé sajnos, 4 vagy 5 árverést tartanak, ha addig nem viszik el, akkor kicsit félreteszik az ügyet, majd pár hónap mulba ujra kezdik az árverezést előről :(


Ezeket mind a végrehajtótól tudom, ha jól informált, akkor kb 1 hónapon belül meglesz az első árverés, majd kb 1 vagy 1,5 havonta a többi :(

2103. SziReni
2013. márc. 21. 18:04
szóval nekem egy pár dolog sántít. Az egyik, hogy írtad hogy csak 2 millióért akarják eladni a lakást. Ezek szerint ezt nem lehet, mert az értékének megfelelően kell eladnia. Addig nem lakoltathat ki ameddig nincs meg az új tulajdonos.Ha a fizetésedből tudják vonni a tartozást akkor pedig nincs is szükség a további lépésekre. Nem tudom ez segít e neked valamit. De ennyit írt az újság ami hasznos lehet, és szerintem érdemes utána kérdezni.
2102. SziReni
2013. márc. 21. 18:02
csillagom bocsi de totál el voltam havazva. Szóval az van hogy az újság azt írja, hogy mielőtt a lakást visszakellene adnod addig több lépés van leírom. Elsőnek az adós bankszámlájának inkasszójával kell megpróbálni rendezni a tartozást, ha nem sikerül akkor a fizetás 33%át letilthatja a végrehajtó. Ha ezen a módon belátható időn belül nem rendezhető a tartozás akkor jönnek a további lépsek.A végrehajtó dönti el mi számít belátható időnek, de ha fél éven belül rendezhető a tartozás akkor nem lépnek tovább.Ha a letiltás nem elegendő akkor az adós ingóságait értékeli fel a végrehajtó.Ha ez sem fedezi akkor az adós ingatlanára készül értékbecslés.A becsérték ellen az adós végrehajtási kifogást emelhet, amely szakértő bevonásával újabb becslést jelent.ennek kiállítása után 30 napon belül ki kell írni az ingatlant árverésre.ha megvan az új tulajdonos akkor 30 napja van az adósnak elhagyni a lakást.Ha ezt nem teszi meg akkor jöhet a kilakoltatás.
2101. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2100. - SziReni)
2013. márc. 16. 08:59
Köszi, az jó lenne !
2100. SziReni
2013. márc. 15. 17:48
remélem rendben lesz veled minden. Azt olvastam a netropolba ezzel a lakás adósággal kapcsolatban, hogy nem jogos amit csinálni akarnak veled.Na majd leírom mi volt benne csak nagyon fáradt vagyok.
2099. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2098. - 973d9d6ecf)
2013. márc. 14. 09:37

Tudom. Drága vagy nagyon :)


és persze itt mindenki , hisz olyan jól esik ez most nekem hogy így aggódtok értem... :) Köszi csajok :)

2098. 973d9d6ecf (válaszként erre: 2097. - ,,Csillagom")
2013. márc. 14. 09:25
Szurkolok neked tudod...
2097. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2094. - 973d9d6ecf)
2013. márc. 14. 09:21

Szia Gabykám :) Köszi, igyekszem, ugy néz ki hat a gyógyszer a betegségemre,meg a diéta.

Csak maradjon is így....

2096. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2093. - SziReni)
2013. márc. 14. 09:20
Csak a méhemet nézte meg, nem látott babát, meg a petefészkemet és mondta hogy nincs érett petém egyik tüszűben sem, pedig elvileg pont a 14. napomon voltam nála, tehát kellett volna lennie valamelyikben, de még csak félig érett se, semmilyen nem volt...
2095. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2092. - SziReni)
2013. márc. 14. 09:18

Az igazi Február.1


De február 28-án véreztem 2 napot, meg barnáztam vagy 3-at mellé.

2094. 973d9d6ecf (válaszként erre: 2091. - ,,Csillagom")
2013. márc. 14. 07:53
Nagyon ügyes vagy....Amúgy szia..
2093. SziReni
2013. márc. 14. 07:42
csak azért kérdezem, mert én tegnap amikor írtam neked, akkor azt hittem, hogy hüvelyi uh-on megnéztek, és nem találtak babát.És ha csak a méhet nézték akkor simán lehet méhen kívüli is, azt pedig ne húzd még egy hetet, mert ha átrepeszti a peteveztődet meg is halhatsz.Az nem vicc.Azonkívül, ha úgy érzed nem néztek meg rendesen akkor most kell elmenni máshova és megmondani, hogy neked pozitív a teszted és nézzenek meg, mert a vetélés is olyan, hogy maradhatnak vissza dolgok, amiből megint baj lehet, és lehet, hogy szükség lesz művi befejezésre Mindenesettre sürgősen dokihoz kellene menned, és kideríteni mi van. A hcg nem mérvadó, mert az egy ideig jelenvan a szervezetben, akár vetélés akár méhen kívüli után. Nekem mág 3 hét múlva is volt hcg-m, pedig azért mivel műtéti úton szüntették meg a terhességet, így tuti nem volt baba.Azért is kellett vérvételre járnom, hogy megnézzék lecsökken-e, mert ha nem akkor elvileg gyógyszert kaptam volna, de lement szépen. Na egy szó ami szó.Menj dokihoz, és mond meg pozotív a teszted és keressék meg mi van.
2092. SziReni
2013. márc. 14. 07:36
gratulálok a fogyáshoz. Megkérrdezhetem mikor volt az utolsó menstruációd?
2013. márc. 14. 07:12

Amugy jó híreim is vannak :)


3 hónap alatt sikerült 11 kg-ot fogynom :)))))


85-ről, 74-re :)))


Gondoljatok bele,én ,aki a napi 20 gr ch mellett nem tudtam már fogyni, végre kezd beállni a szervezetem a gyógyszernek és a ch diétának köszönhetően :))) Örülök neki, csak maradjon is így,mert még sok-sok felesleg van rajtam :(

2013. márc. 14. 07:10

Ja és akkora a hasam mint egy 4-5 hónapos terhesnek...sokszor bekeményedik,olyan mint egy beton :( Tegnap azt hittem kiszakad még a köldököm is,mintha ki akart volnafordulni,annyira felfújódtam,és megnőtt,pedig semmi olyat nem ettem ami felfujhatott volna...

Mérlegem többet mutatott,vizet tartok vissza,vizesedek...lehet meg fog jönni előbb vagy tényleg elvetélek, lehet igazad van és nem ürült ki teljesen, és ez okozza ezeket a tüneteket :(

2089. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2088. - SziReni)
2013. márc. 14. 07:07

Jövő héten csinálok még 1 tesztet,és ha sikerül elmegyek magán uh-ra, talán az megnéz rendesen.

A méhemet is, meg a hasüreget is, nehogy méhen kívüli legyen...

2088. SziReni
2013. márc. 13. 22:32
csillagom. Az a helyzet, hogy lehet volt egy kémiai terhességed, és sajnos a vérezgetésekkel elment a baba. Ez okozhatja hogy nincs peteérésed meg hogy a hcg még a szervezetedben van, mert az idő amíg kiürül, és ezért halvány a teszt. Sajnálom, de nekem ez tűnik a legvalószínűbbnek. Tudom milyen nehéz, én egy szívhanggal rendelkező babát veszítettem már el, úgyhogy még láttam is.Szóval nagyon megértem.És szerintem ha neked is segít írj az érzéseidről, mert talán kicsit könnyebb lesz feldolgozni. De hátha esetleg mégis ott van csak elbújt persze nem hitegetni akarlak, mert sajnos ha most kelleni megint peteérésnek lennie, akkor már kb 6 hetesnek kell lennie, azt meg már látták volna, de azért vannak csodák. Az egyik ismerőömnek 3 hónapos koráig nem vették észre uh-n a terhességét.Hátha.
2087. f3000dc5ef (válaszként erre: 2086. - ,,Csillagom")
2013. márc. 13. 08:47

Ne mondj már ilyeneket!


Hajrá!

2013. márc. 13. 08:45

Sziasztok csajok. Neharagudjatok, magam alatt vagyok nem volt élni se kedvem.

Doki nem látott semmit uh-án, 1-2 hét mulva meg kell ismételni ujra az uh-át, addig marad a bizonytalanság... :(((


A peteérést megnézte, elvileg éppen félidőben lennék, de peteérésem nincsen az már biztos szerinte. Nem tudom mit gondoljak,félek és ideges vagyok nagyon.


Tegnap reggel ujra teszteltem, az is halvány pozitív lett csak, semmit se erősödött a csík a multkorihoz képest.

2085. SziReni
2013. márc. 11. 17:42
nekem február 4dikén volt most az utolsó.De nekem tudod van hogy hónapokig nincs.
2013. márc. 11. 17:12

volt már olyan is hogy kimaradt de a legtöbb 2 hónap kimaradás volt. a legutóbbi teljes 1 hónap pedig tavaly januárban. akkor gyógyszert is kaptam rá


igen ennek az orvosom is örül, hogy legalább a másfél 2, 2 és fél hetes késésektől eltekintve azért lehet mondani hogy rendszeresen megjön:)


neked mióta nem jött meg?

2083. SziReni
2013. márc. 11. 16:51
sajnálom és jobbulást.Igen ilyen ez. de még mindig jobb hogy neked megjön.látod nekem az se.
2013. márc. 11. 16:15

sziasztok csajok


én is élek még:) bár a köhögésem még mindig nem múlt el teljesen....még február közepén betegedtem le torokfájós-taknyolós megfázással.


vasárnap meg is jött a vérzésem 15 nap késés után, de természetesen csak az utáni nap, mikor már elpocsékoltam egy terhességi tesztet.... a rohadék, egy párszor már megcsinálta ezt velem....

2081. SziReni
2013. márc. 11. 11:53
Hát igen nem tehetnék meg.Én is elmondtam sógornőmnek mi hogy állunk a kocsival. Ő egy biztosíó cégnél dolgozik.És azt mondta ilyen nincs amit vbelünk csinálnak. Mert ugye nekünk az elvileg felmondott szerződésünkre, minden hónapban ráteszik az adott havi törlesztőnket.De fizetni meg nem engednek mert fel van mondvaa szerződés.Azt mondják tárgyaljunk a behajtóval az meg nem hajlandó velünk beszélni. Most küldtem egy ajánlott levelet a banknak ha arra se válaszolnak akkor megint PSZÁF. De már én is tátott szájjal nézek néha mit meg nem engednek maguknak a bankok.
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook