Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. október 1-től fórum

Fogyjunk együtt 2012. október 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2170. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2167. - Hudvig)
2013. ápr. 9. 20:32

Most mennyi vagy?


Én is csak sulyt tartok szinte, stagnálok szerintem ,de már vagy 3 hete :((((

2169. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2164. - Stephenie Queen)
2013. ápr. 9. 20:31
:)))))
2168. f3000dc5ef (válaszként erre: 2167. - Hudvig)
2013. ápr. 9. 12:59
Kecskékkel mi is próbálkoztunk...na ettek azok mindent, de füvet azt nem :D szerették az alacsony ágakat, és még a tetőre is felmentek, de legelni azt nem legeltek :)))
2167. Hudvig
2013. ápr. 9. 12:55

A kondiban a tulaj azért tart két kecskét, hogy az udvaron lelegeljék a gazt, de ezek szerint neki megéri. Naponta "költözteti" őket.


Végre elmondhatom, hogy legalább tartom a súlyom és nem jönnek vissza a pluszok.

2166. f3000dc5ef (válaszként erre: 2165. - SziReni)
2013. ápr. 9. 12:47

Ez mekkora :)))


Megnézte mekkora a kertje, és mekkora bendője van egy tehénnek??? :) nagy az isten állatkertje, és nem szegény bocira gondolok :))))

2165. SziReni
2013. ápr. 9. 12:46
a csirke módszer az jó.Jaj az egyik szomszédomon dőltem a röhögéstől valamelyik évben. Szószerint ember nagyságú gaz volt az udvarukon, amúgyis ha láttatok már lusta embereket na akkor ezek azok. Erre kitalálja, hogy kölcsön kéri a szomszédtól a tehenet és az majd lelegeli neki a füvet. A teét eltűnt a fűben akkora gaz volt, és kéődzött a füven. Kb egész nap semmire nem haladt szegény tehén. Erre a szomszédom hangosan dühüng, hogy ez a kib.szott tehén már vagy 3 vödör vizemet megitta, és még mindig gazos a kert.Azt mondja nem gazdaságos tehénnel nyíratni a füvet. Halljátok szakadtam a röhögéstől.
2013. ápr. 8. 23:34

nekünk pl füvet sem kell nyírni.... van ugyan fűnyírónk de az elmúlt 2-3 évben anyám a csirkéket használja erre a célra:) kvázi lelegelik a füvet:D


meg majd uram megmetszi a gyümölcsfákat:)

2163. SziReni
2013. ápr. 8. 21:15
csillagom először is jobbulást, te szegény pont a jó időre leszel beteg. igen kell hely a palántáknak, én azért nem szoktam kimárni mennyi csak úgy ránézésre hagyok. Steph,a terasz is tökéletes, ott is éri a nap őket. A lakásban a nap hiány miatt lassan fognak érni szerintem a paprika meg nem is bizi hogy megmarad, de a teraszon ládába tuti megmarad.Tök jó az olyan díszkertész is.Engem is érdekel az ilyen. A virágokat is imádom, a kertemet is csinosítgatom mindig ahogy magamnak tetszik meg próbálkozok. Meg füvesíteni már amennyire a kutyák engedik.
2013. ápr. 8. 15:38

egyébként most hétvégén befogtam az uramat és feltettünk 2 könyvespolcot a falra mert már nem fértek el a könyveim a meglévő 3 db 2 méteres könyvespolcon:D


nem tudom mi volt a fallal, de volt rész ahová nem lehetett rendesen lyukat fúrni, így kicsit csálé lett:D de nem bánom , aranyos így is:)


nálunk most csak ennyi történt a hétvégén.

2161. Stephenie Queen (válaszként erre: 2145. - SziReni)
2013. ápr. 8. 15:34

hát én csak terasszal tudok szolgálni.... az jó annyira mint az erkélyes megoldás? én igazából azért szerettem volna a házon belül mert ugye télen.....na de ha nem lehet akkor nem. nem tragédia.


amúgy az én férjem is kertész az eredeti szakmája szerint:) de ő dísznövényes, + parkfenntartós kerttervezős....csak most nem ebben dolgozik.


köszi egyébként:)


csillag , gyógyulgass

2013. ápr. 8. 12:21

Házidoki szerint, tüdőgyulladás,meg elkaptam mellé az influenzát is :(

Azért vagyok én ennyire dög, nem szoktam én így kifeküdni,meg nyögni ilyen magas lázzal megspékelve.

2159. Hudvig (válaszként erre: 2157. - ,,Csillagom")
2013. ápr. 8. 10:58
Jobbulást! Ne aggódj a súlyod miatt, nagyon sokat sikerült már eddig is elérned. Egy kis megtorpanás legalább feltölt újult erővel-szándékkal!
2158. f3000dc5ef (válaszként erre: 2157. - ,,Csillagom")
2013. ápr. 8. 10:40

D-vitamin. Ha süt a nap feküdj ki!

Gyógyulj meg!

2013. ápr. 8. 09:53

Értem. Hát akkor több helyet kell felásnunk, mert ha jól tudom 50 cm-es távolságra kell tenni őket ugye?


Lebetegedtem, lázas vagyok 3 napja, meg fáj a tüdőm,mindenem.


Sulyom is megtorpant, nem akar lejjebb menni ebben a hóbapban ugy néz ki... :(

2156. SziReni
2013. ápr. 6. 08:53
én szoktam tenni kb 5 sort egy sorba 10-15 palánt. De nekem abból élére lefagyasztva marad. (még most is van több zacskó)meg csavarok is ki paradicsom lénak. Rengeteg.Mert mamáék ilyen nagy paradicsom fát szoktak, meg nem tudom mi a másiknak a neve, de az is ilyen jó bőven termő paradicsom.Nekünk roskadásig szokott lenni a pradicsom is, meg a paprika is. Meg ilyen tenyényi nagyságú paradicsomok szoktak rajta lenni.
2013. ápr. 5. 20:18
Paprikát akartam még írni de az kimaradt, bocsi
2154. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2153. - SziReni)
2013. ápr. 5. 20:18

Hát passz, attól is függ akkor éppen hogy lesz pénzem,meg fogalmam sincs mennyi kellene...

Nincs tapasztalatom ebben..


Amennyire lesz pénzem majd, annyit veszek majd akkor tőletek, aztán kiderül utólag mire lesz elég.


Ti hány darab paradicsom meg hány darab palántát szoktatok kirakni a kertbe? És mi jön kb ki belőle?

2153. SziReni
2013. ápr. 5. 20:14
mindenképp írok. Még most növögetnek a palánták, szóval most nem lehet tudni. De mire tenni kell el addigra tudni fogjuk.Egyébként mennyi kellene? kb?
2152. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2135. - SziReni)
2013. ápr. 5. 20:07

Ha lesz olcsón palánta nálatok, paprika meg paradicsom főleg, akkor írj légyszi és megoldjuk postázással a dolgot :)

Mikor derül ki lesz-e felesleg és mennyiért?

2151. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2148. - Hudvig)
2013. ápr. 5. 20:04
Na, ez is valami, legalább pozitív irányba van változás, maradjon is így :)
2150. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2146. - SziReni)
2013. ápr. 5. 20:03
Ennek nagyon örülöök ! Szorítok h minden sikerüljön ahogy elterveztétek :)
2149. SziReni
2013. ápr. 5. 14:23
Na megkérdeztem mamámat azt mondja a paprika az érzékeny az nem biztos, hogy megmarad, a lakásban, a paradicsom a fürtös a jó, azt tudod nagy dézsás cserépben termelni.(de nem árt ha kap napfényt is, mert attól függ pirosodni) De a lényeg az kivitelezhető a lakásban is. A gombának a fürdőszba nagyon jó, mert a nedves környezetet szereti. Zsákban és ládában is szuperül nevelhető.A retek az pl lakásban is szépen megnő egészséges és egy hónap alatt meg van. De a legjobb ha van erkélyed akkor az erkélyen csináld. Az esővíz begyűjtése pedig jó, mert egy nem kell locsolni a csapvizet kettő jobban nő a növény. :) Hajrá. Jó kertészkedést.
2148. Hudvig
2013. ápr. 5. 11:24

Nekem most, hogy hanyagoltam a kondit, 35 napra jött meg, de ütemszerűen ugyanakkor. Szóval mostmár nekem is rendszeres és ha eleget tornázok, akkor pontos is.

A kaja is mostmár alakul, a kalács elfogyott, vissza a diétás hétköznapokba! Már alig várom a tavaszt és a kocogást.

Nálunk is vannak jó hírek. Anyám mindenképpen eltartásit akart íratni, mert a tesómat ki akarta zárni az örökségből (ő dolguk, nincsenek jóban). Az ügyvéd elfelejtett minket tájékoztatni, hogy illeték is van rá 4%, ami nagyon sok. De megjött a papír és sokkal kevesebb, mint amennyit számoltunk (levették az értékből a még várható értékromlást). Így mostmár biztos lesz beépített szekrény és nem kell dobozokban élnünk (nincs szekrénysorunk és így az olcsóbb és helytakarékosabb). Bár az új ágyról és még egy két dologról le kellett mondanunk. Viszont azért örülök, hogy legalább ez meglesz!

2147. f3000dc5ef (válaszként erre: 2146. - SziReni)
2013. ápr. 5. 09:37
:D csak kialakul minden :)
2146. SziReni
2013. ápr. 5. 09:11
Nálunk is jó hírek vannak. Tegnap megkaptuk a levelet, hogy mehetünk megnézni a lakást, és megkaptuk az ügyintéző nevét akivel egyeztetni kell időpontot. Szóval haladunk. Amikor Lali nem dolgozik egy olyan napon megnézzük a lakást. Én is várom a költözést, bár rengeteg munka lesz vele. De jót fog tenni a változás. Ja és képzeljétek megjött. Ami nagyon szuper mert február 4 én volt az utolsó ,és tegnap este jött meg. Ami azt jelenti hogy most csak 1 hónapot hagyott ki a korábbi 4-5-6 hónaphoz képest. Ez nagyon jó.Szóval olyan boldog vagyok.Most minden kezd pozitív irányba haladni. :)
2145. SziReni
2013. ápr. 5. 09:09
Steph! a csiperkegombát tudod lakásban termeszteni. Van is ilyen doboz ami eleve már be van gombafonallal hálózva és tudod bent termelni. A paradicsom paprikának inkább ha rám hallgatsz egy erkély lenne jó, mert kellene neki a napfény meg a természetes eső is sokat növeszt rajta így azt jó lenne gyűjteni neki. Szóval azt bent szobában nem a legideálisabb szerintem. Ládában erkélyládában erkélyen el tudom képzelni. Nem csináltam még.De mamámat majd megkérdezem, és leírom.Neki kertész a szakmája, szerintem ő tud majd okosabbat mondani. :)
2144. f3000dc5ef (válaszként erre: 2143. - Stephenie Queen)
2013. ápr. 4. 21:27

Nekem is jöhet mindenféle gyümölcs :D


Igen, szőlő-görögdinnye, ezekkel cukrosoknak vigyázni kell.

2143. Stephenie Queen (válaszként erre: 2142. - F3000dc5ef)
2013. ápr. 4. 13:38

akkor gondolom szereted is a gyümölcsöket. én is imádom:) szívfájdalmam, hogy a cukordiéta nem kedveli a kedvenc gyümölcsömet a szőlőt. viszont én nem vagyok hajlandó teljesen lemondani róla havonta 1-2szer de eszem azt is. bár mostanában nem jutott rá keret. nyáron majd lesz vörös szőlőnk, és nem kell venni annyit. mert a teraszt végigfutja a szőlő.


egyébként imádom még a cseresznyét, almát, zöldalmát, körtét, narancsot, málnát, epret, szedret , szamócát áhhh összefutott a nyál a számban..:)

2142. f3000dc5ef (válaszként erre: 2141. - Hudvig)
2013. ápr. 4. 13:06

számold össze a ch-t!

még a 160 is rengeteg, lehet nem is eszel annyit.

én sok gyümölcsöt eszem, és azokból se nagyon tudok 40-nél többet összeszedni.

Ami nagyon megdobja az mindig a pékáru.


Hú! házi szilvalekvár! az nagyon JÓÓÓÓÓ!!!!

2141. Hudvig (válaszként erre: 2140. - F3000dc5ef)
2013. ápr. 4. 11:33

De jó dolga van egyeseknek! ;-D

Én is nehezen szántam rá magam a kondira, de ismét újult erővel. De most ismét változtatnom kell a dolgokon. Kicsit jobban elengedtem magam az utóbbi időben, mint szerettem volna. De igyekszem megjavulni. Azért Stephet irigylem azért, hogy nem bír annyi szénhidrátot enni. Én valahogy mindig túl sokat eszem, mert nem másznak a kilók. Bár még sosem számoltam össze, hogy végülis mennyit eszem meg. Lehet ez a baj.

Én is várom már a költözésünket (bár nekünk nem muszájból, hanem "jódolgunkban" költözünk). Nekem is lesz egy kis gyümölcsös részem, mert imádjuk a bogyósokat, viszont iszonyat árai vannak. Már megvannak a bokrok, csak még nem termők. Meg akarok egy kajszifát, mert szinte minden évben főzök baracklekvárt, nálunk az fogy. Anyósoméknak meg idén lesz szilvafájuk, abból is lekvár lesz.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook