Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Paypal számla otthoni munkához fórum

Paypal számla otthoni munkához (beszélgetős fórum)


5. Annie1130 (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2012. szept. 30. 16:13
A saját, már meglévő bankszámládat, és a hozzá tartozó kártyát lehet hozzárendelni a Pay Pal-hoz és így a bankszámládról gyorsan és egyszerűen tudsz pénzt "utalni" vagy fogadni a Pay Pal virtuális számládra és azon keresztül tovább más Pay Pay számlájára.
2012. szept. 29. 18:34
Sziasztok nagyon szépen köszönöm a segítséget. Most több munkát is találtam de nem a telecomex.
3. 55875e9863 (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2012. szept. 29. 13:37

Szia! Ugye nem a telecomex-es otthoni netes munka?

Mert ha igen akkor vigyázz, mert én is befürödtem velük 2x, 12 ezer ft-omba került a marhaság.

2. Castia (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2012. szept. 29. 13:20
A dombornyomott, vagy internetes használatra alkalmas kártyát a bankodtól kell igényelni. A dombornyomottak mind jók, a többi felől az adott banknál kell érdeklődni. Tehát kell hogy legyen egy banknál vezetett folyószámlád, ahhoz egy kártyád, és miután beregisztráltál a Paypalra, összekötöd a kettőt. Ez azért előnyös, mert ha pénzt küldesz valakinek, vagy neked küldenek, nem kell kiadnod a bankszámlaszámodat, elég a paypal azonosítód, ami voltaképpen egy email cím.
2012. szept. 29. 12:50

Sziasztok!


Otthoni munkához kellene paypal számlát nyitnom, olvasgattam is a fórumokat róla. Inkább netes vásárláshoz való hozzászólások vannak, én arra lennék kiváncsi ha belevágok egy ilyen otthonról végezhető munkába amihez paypal számla kell akkor hogy kapom majd meg a pénzt? Találtam már leírást, hogy hogy kell beregizni, de a dombornyomott kártyával kapcsolatban nem igazán értem a teendőket. Azt hol kell hozzá igényelni vagy mit kell vele csinálni?


Köszi előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook