Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egészségügyi szűréseket kellene szerveznem. Segítségeteket kérem, hogy ti hogyan fognátok hozzá a megszervezéshez? fórum

Egészségügyi szűréseket kellene szerveznem. Segítségeteket kérem, hogy ti hogyan fognátok hozzá a megszervezéshez? (tudásbázis kérdés)


7. Georgina319 (válaszként erre: 5. - Nagynéedina)
2012. szept. 29. 16:51
..és megéri? Köszönöm a tájékoztatást. Csináljak szórólapokat, hírdessem eü. intézményekben, gyógyszertárakban, és mindenhol ahol lehet?
2012. szept. 29. 16:19
Szedjél össze mindent, amit csak tudsz a neten az adott vizsgálatról, írj egy jó, ütős szöveget, amit te is szívesen olvasnál.
2012. szept. 29. 16:15
Én ezt csinálom. Kapunk címlistát, telefont, megvan, hogy mikor hol lesz a szűrés. Mi kaptunk egy standard szöveget is, hogy mit kell mondanunk. Már csak az a dolgunk, hogy elhitessük az emberekkel, hogy tényleg jó ez és tényleg kell ez nekik :)
2012. szept. 29. 14:13

JAaaaaaaaa,bocsi,tényleg...baxus...

Hirdetni kellene...helyi/kerületi újságban/weblapon...vagy esetleg szórólap

2012. szept. 29. 12:02
Félreértettél. Nekem kellene megszerveznem, hogy jöjjenek az emberek szűrésre.
2012. szept. 29. 11:27

1.milyen vizsgálatokat kérnek?

2.irány háziorvos beutalókért

3.telefonálás-időpont egyeztetés az illetékes rendelővel ahol ezeket meg is csinálják

2012. szept. 29. 11:21
Találtam egy munkát. Egészségügyi szűréseket kellene szerveznem. Segítségeteket kérem, hogy ti hogyan fognátok hozzá a megszervezéshez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook