Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek mit lehet tenni, ha a szemközti lakásból álló nap bömböl a zene? Gyanús alakok lakják ráadásul... fórum

Szerintetek mit lehet tenni, ha a szemközti lakásból álló nap bömböl a zene? Gyanús alakok lakják ráadásul... (tudásbázis kérdés)


11. e475b894d7 (válaszként erre: 9. - 9bc47feccc)
2008. jún. 14. 21:46
Jó az ötlet, csak az nem biztos, hogy a rádió szól.
10. Munya
2008. ápr. 25. 12:49
Atomot nekik :)))))))))))))))))))
2008. febr. 5. 04:27
Egyszerű,és nagyszerű a megoldás.Keresel egy olyan fazont,aki ért az elektronikához,és csináltatsz vele egy picike oszcillátort,amit tudsz hangolászni,persze ez nem törvényes,de addig,míg a gondod megoldódik,addig hasznos.Nos,a gázsi bekepcsolja a rádiót,te meg bekapcsolod a kis kütyüt,és addig tekered,amig el nem találod a frekvenciát,amit a gádzsók használnak,és már ki is kapcsolták,csodás csend van,a légyzümmögést is hallani lehet.Nem kell sokáig működtetni,csak,amíg el nem kezdik ütni a rádió tetejét,akkor állj,had higgye,hogy megjavította,ha már elterpeszkedtek,és döglenek a fotelben,akkor megint adni a testüknek,csavargatni a potmétert,had fütyüljön,sípoljon,hörögjön a rádió.Aztán úgy is kikapcsolják,és viszik javítani,vagy vesznek másikat,de nem probléma,ezt is meg lehet bolondítani.De ezt csak neked mondtam el,ne add tovább..
2008. jan. 30. 17:01
Pl elköltözni....
2008. jan. 30. 16:49
Én is a rendőrséget hívnám.
6. iminimi (válaszként erre: 5. - Andrea54)
2008. jan. 30. 16:05
Igen, megérdeklődtem egy ismerős rendőrtől. Szerinte feljelentést kell tenni, viszont a feljelentettnek joga van tudni, hogy ki értesítettea rendőrséget... :( Ezért van, hogy rettegek, viszont elviselhetetlenek miattuk a mindennapjaim.
5. andrea54 (válaszként erre: 3. - Iminimi)
2008. jan. 30. 15:57
A rendőrség közli a feljelentő nevét ? Hol itt az adatvédelem ? Önkormányzatnál is talán utána lehetne nézni, létezik nappali csendháboritás is . (hátha több a semminél...)
2008. jan. 30. 15:45
rendőőőőőőőőőőőőr, bár amennyit érnek azok manapság
3. iminimi (válaszként erre: 2. - PAGI62)
2008. jan. 30. 15:35
Erre gondoltam én is... Az ablakot már nem lehet kinyitani sem lassan. De börtönviseltek ketten is, veszélyes alakok. A rendőrség pedig közli a feljelentő nevét. Nem szeretném, ha rajtam vagy a gyerekemen állnának bosszút. :(
2008. jan. 30. 15:33
Hívd ki a Rendőrséget!
2008. jan. 30. 15:31
Szerintetek mit lehet tenni, ha a szemközti lakásból álló nap bömböl a zene? Gyanús alakok lakják ráadásul...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook