Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki tud jó fogorvost a 17. kerületben, aki fogadni is tudna? fórum

Ki tud jó fogorvost a 17. kerületben, aki fogadni is tudna? (tudásbázis kérdés)


2016. ápr. 22. 08:35
Én sajnos Balajthi Zoltán munkájáról nem tudok jót mondani.Tömte egy fogamat, amibe nem tett gyógyszert, és ezáltal annyira begyulladt, hogy egy éjszakán keresztül szenvedtem vele. Másnap visszamentem, azt mondta gyökérkezelni kell. Meg is csinálta, most pedig egy másik orvos által készített röntgenből kiderült, hogy begócosodott, mert nem tömte csúcsig.. Úgyhogy újra gyökérkezelni kell. Arról természetesen nem is beszélve, hogy ez mennyi pénzbe került eddig és kerül ismét.
2012. szept. 28. 20:37
Bocsi, most néztem meg a weboldalt, már nincsenek hétvégén...sztem még nincs egy éve, hogy voltam náluk.Ettől függetlenül a doki jó.
13. pumukli1985 (válaszként erre: 9. - Nyafa)
2012. szept. 28. 20:36

A Medicalba ne is próbálkozz!

Küldök privibe egy dokinőt!

Nagyon szupi és kisebb szájsebészeti beavatkozásokat is csinál nem küld egyből tovább!!!!

És a mobilon meg is lehet próbálni hátha fel veszi!

2012. szept. 28. 20:20

Ha nem ragaszkodsz a XVII-hez, én tudok olyat,ahol hétvégén is van felár nélküli rendelés IX-ben.

[link] Én itt Tesics Györgyhöz jártam, erős, mint egy bivaj,szájsebészeti eseteket gond nélkül megold. Relatív normális árai is vannak.

2012. szept. 28. 19:34
Én is Balajti Zoltánt ajánlottam volna, nálunk az egész család hozzá járt:)
10. andi6020 (válaszként erre: 8. - Nyafa)
2012. szept. 28. 19:12

A férjem jár hozzá hosszú évek óta, nagyon dicséri.

Árban olyan, mint a többi. Drága, de melyik maszek fogorvos nem az? Nézd meg, ha a munkáit, és a hozzáállását nézem, nyugodt lelkiismerettel tudom ajánlani.

2012. szept. 28. 19:10
Medical Centerbe volt-e esetleg valaki fogászaton , oda érdemes-e elmenni ?
8. Nyafa (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2012. szept. 28. 19:07
Szia Andi ! Köszönöm szépen ! Esetleg ismered , jársz hozzá ? Bármilyen részlet érdekelne , ha "kitudom fizetni" , még abba a kategóriába tartozna , akkor mindenképpen érdekel , de rákeresek én is ! Köszi :))
2012. szept. 28. 19:00

Egyébként Dr. Balajti Zoltán

(1173 Budapest , 516. utca 11. 1-258-6145, 30-225-6467)

ma 19 óráig rendel(t), de fogadni szerintem nem tudott volna. (Bár egy telefont megért volna)

2012. szept. 28. 18:56
Nem ma , már így is úgy is kibírom hétfőig , de tovább nem halogatom . A körzeti orvosomnál voltam hétfőn , utoljára . Eddig minden gond nélkül jártam fogorvoshoz , most se csináltam belőle nagy ügyet , gondoltam rosszabb nem lehet , de lett . Azt mondta , ne húzzuk ki majd ő körbevágja az ínyemet . Mire én : Ne menjek fogsebészhez ?! Ne , ő megoldja . Ahogy beadta a szurit már vágta is , 1 percet nem hagyott , hogy hasson . Durva volt , már voltam ilyen kezelésen & semmit se éreztem belőle akkor . Ettől még aznap begyulladt a torkom , szájzáram van azóta is & csak a gyógyszereket kapkodom . Kiakarom húzatni , eleget kínlódtam . Csak egy normális orvost akarok , nem egy hentest , aki ész nélkül több kárt okoz . Segítsen aki tud , kérem !
5. kisj
2012. szept. 28. 18:47

Bölcsesség foggal hétvégén és főleg este sajnos nem foglalkoznak.

Csak a fájdalomcsillapító marad és az, hogy holnap reggel elmész a területileg illetékes ügyeletre, vagy pedig egy maszek fogorvoshoz, aki hétvégén is üzemel.

Ne ragaszkodj annyira a 17. kerülethez, oda menj, ahol fogadnak.

2012. szept. 28. 18:44
Én is ismerek jót a 17. kerületben, de hát péntek este ő sem rendel:s
2012. szept. 28. 18:35

Hát, én tudok, de hogy fogadna, azt nem hiszem.

Péntek este több mint necces.

2012. szept. 28. 18:34
Most péntek este?
2012. szept. 28. 18:32
Kérlek segítsetek ! Nagyon fáj a bölcsességfogam .Ki tud jó fogorvost a 17. kerületben, aki fogadna?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook