Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Normális, hogy fáj? fórum

Normális, hogy fáj? (beszélgetős fórum)


12. Bri32 (válaszként erre: 11. - *babyboy*)
2012. dec. 2. 14:39
Szintén zenész!!!!! :-(((((
2012. dec. 2. 14:15
azóta a 3.hónap is sikertelen
10. Bri32
2012. nov. 15. 09:46
Bocs mindenkinek, hogy csak most, de nem értem rá. Sajnos Okt 15-én megjött :-((((( Furi volt, de azótavoltam dokinál. Semmi... Most a második adag után vagyok, most hétfőre NEM várom.Remélem nem is jön.Nekem olyan 22mm volt a bal oldalon és azt monda a doki, hogy két nap és mehet.És most várunk...Csak olyan nehéz!Remélem nektek jobban megy. :-)
2012. okt. 15. 11:35

és megis jött még 2.-án

és azóta újra clostys hónap pénteken

mindkét oldalon volt tüsző az ult.szerint

az egyik 16mm a másik 15 mm

8. Cucicsillag (válaszként erre: 7. - Csiby)
2012. szept. 30. 21:44

Koszonjuk szepen! :))

Remelem, mindenkihez koltozik a golya, aki szeretne:)

2012. szept. 29. 09:57
babyboy, Bri32 drukkolok, hogy összejöjjön. Ezek simán lehetnek a várandósság tünetei is. Majd írjátok meg az eredményt! Cucicsillag neked pedig gratulálok és jó egészséget mindkettőtöknek.
2012. szept. 28. 23:50

Nekem is hasonlo tuneteim voltak, aztan most itt a pocaklako!

Meg maszatolni is elkezdtem, de aztan jott vmi "furcsa" erzes,teszt es a 2 csik:)

Drukkolok!

5. Bri32 (válaszként erre: 4. - *babyboy*)
2012. szept. 28. 18:18
Nekem sajna még sok van a mensiig.Most szerda volt a jó nap és azóta fájdogál.A leginkább kellemetlen, hogy éjszaka is felkeltem arra, hogy nem tudok tovább a hasamon feküdni.És aderekam is fáj. Nem tudom miért.?
2012. szept. 28. 17:30
Nálam ugyanez van dettó.És én is első havi clostynál tartok.Vasárnap kéne megjönnie.
3. Bri32 (válaszként erre: 2. - Csiby)
2012. szept. 28. 15:54
ÓÓÓÓÓÓÓ.....Bárcsak a tesztnél tartanék!!!!!!!! Csak pár nap telt el.Attól tartok, hogy inkább cisztásodás lehet a closty miatt, mert hasra feküdni is alig tudok.A dokim meg szabin. :-(
2012. szept. 28. 12:37

Szia!

Miért ne jöhetett volna össze? Nekem is fájt, görcsölt, húzódott. Mintha meg akart volna jönni. A dokim azzal magyarázta, hogy a méh egy élő szerv, ami változik, dolgozik. Ez fájdalommal járhat. Teszt?

2012. szept. 28. 12:29
Sziasztok! Első havi Closty után az uh-n a doki egy 20mm-es foltot látott (nem túl jo a gép). Kivártunk, akcióztunk.... Azóta viszont folyamatosan fáj a hasam és a derekam. Mintha meg akarna jönni. Nem gondolom, hogy összejött volna, de miért fáj?????Valakinek hasonló???????Vagy ötlet...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook