Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A hűtlenség magyarázata fórum

A hűtlenség magyarázata (beszélgetős fórum)


1 2
2012. szept. 29. 14:29
nem vitázni szeretnék.
35. 26092879c1 (válaszként erre: 31. - Erdei galóca)
2012. szept. 28. 20:30
Az élővilágnak Mi is teljes egészében részei vagyunk, a jóisten meg csak a mesében van. :)
34. erdei galóca (válaszként erre: 32. - Júliusi)
2012. szept. 28. 17:51

Miért nem akarják azt ,hogy a párjuk is fel tudjon nézni rájuk?

Külsőssel könnyű a helyzet .Azt mond magáról amit akar.

Nem hiszem hogy növeli az önbizalmukat hazugságra alapuló "imádat"

Ez is csak kifogás, szerintem

33. Aquatica (válaszként erre: 21. - 2a69f78972)
2012. szept. 28. 17:42
nem azért nem ennyire drasztikus a helyzet, csak ő olyan típus, aki maximalista szereti ha minden tökéletes minden tuti. Megcsalni tuti nem csalt meg ezt onnan tudom hogy nincs rá ideje :D KETTŐ: NAGYON Vallásos nagyon erkölcsös. tényleg! csak nem tudom hogy csináljam hogy kicsit lazább legyen és ne figyeljen már ezekre a dolgokra, hiszen ha az ember otthon van az lenne a lényeg hogy ne kötekedjünk a másikkal :P.....
32. júliusi (válaszként erre: 1. - Erdei galóca)
2012. szept. 28. 17:16

Akkoriban nem igen szóltam hozzá,de ennek is oka volt....:(

Nem tudott lemondani az italról, és mikor berúgott, így "büntettem".Nem igazán tudtam már tisztelni,felnézni rá,az előbb említett ok miatt.

A szex se volt túl gyakori max heti- 2heti 1 alkalom...( de állítása szerint nem Ez volt a lényeg)

Tehát ezek hiánya vezetett a megcsaláshoz.

A nő "felnézett rá",talán a kora miatt:)

(mert 17 évvel volt nála fiatalabb),tisztelte,jól elbeszélgettek.

Ő ezekkel magyarázta.

31. erdei galóca (válaszként erre: 29. - 26092879c1)
2012. szept. 28. 17:16

Igen az állatok között.

Az embert értelemmel ruházta fel a jóisten ,erkölccsel, érzelmekkel,tisztességgel élhetne .

30. erdei galóca (válaszként erre: 23. - Magic1978)
2012. szept. 28. 17:14

kicsit jobban átgondolva:

Akarata ellenére nem csal senki.Vagy akar vagy nem.Csak úgy nem kezdünk el vonzódni ,ha tisztességesek vagyunk.Szerintem csak kifogás ,hogy hiányzik v.mi.

Ha valami hiányzik , megbeszélhetné a párjával .Annak is van füle !

Legalább akkora "féreg" ,ha hiányzik ... nem szól.. nem beszéli meg ,hogy baj van ..hanem alattomosan a párját kijátszva csinál igazi bajt.

29. 26092879c1 (válaszként erre: 1. - Erdei galóca)
2012. szept. 28. 15:58
Mint mindennek, ennek is evolúciós magyarázata van. Az élővilágban ritka dolog a hűség.
28. Regin_a (válaszként erre: 24. - Erdei galóca)
2012. szept. 28. 14:26
Annyi van csak benne amennyit irt, ennél bonyolultabb a dolog
27. Regin_a (válaszként erre: 22. - B8103f009a)
2012. szept. 28. 14:25
Nem kell mindig szószerint venni az idézeteket
26. 2a69f78972 (válaszként erre: 23. - Magic1978)
2012. szept. 28. 14:12

Ez annyira jó, hogy nincs is miről tovább beszélgetni!:D:D:D


Itt a magyarázat!:)

25. talofa (válaszként erre: 23. - Magic1978)
2012. szept. 28. 13:46
Pont így gondolom én is!
24. erdei galóca (válaszként erre: 23. - Magic1978)
2012. szept. 28. 13:37
azt hiszem ebben van valami
2012. szept. 28. 13:10

Véleményem szerint két oka lehet a megcsalásnak:

1,Hiányzik valami az életéből és akarata ellenére elkezd vonzódni egy másikhoz

2,alapból egy féreg és keresi az alkalmat

22. b8103f009a (válaszként erre: 18. - Regin_a)
2012. szept. 28. 13:07

Ez azért hosszú távon nem egészen így van, mert nem beprogramozott robotok vagyunk. Aki szeret elfogad a hibáiddal együtt, nem várja, hogy állandóan ugráld körbe mosolyogva, akkor is ha bánt valami, vagy csak rossz kedved van. Hanem kitart melletted jóban-rosszban, egészségben......

Ha baj van a támaszod, ha örülsz abban osztozik, gondoskodó, tisztel, szeret...stb.

Ennek oda-vissza kell működnie. Ha egyoldalú, akkor nem lehet tartós.

21. 2a69f78972 (válaszként erre: 17. - Aquatica)
2012. szept. 28. 12:39

"... Az a baj hogy ő folyton meglátja a hibáim, pl ha nem takarítottam ki azonnal, én meg nem nézem a hibákat..."


Úristen! Nálatok ez így megy???

Te mint egy bejárónő ugrabugrálsz, ő meg mint egy MEO-s, húzgálja az ujját a bútorokon?


Nem akarlak megbántani esküszöm, de ezek után nem jelentheted ki, hogy téged még nem csaltak meg!

Legfeljebb annyit mondhatsz, hogy te még NEM TUDSZ RÓLA !


Akinek ilyen szerep van leosztva és azt el is fogadja, azt rendszerint orrba-szájba csalják olyanokkal, akiket nem lehet így leminősíteni, terrorizálni és úton-útfélen kritizálni.

Ezalatt értem azt, hogy amikor csillog-villog minden, akkor éppen "befásult" vagy!

Tényleg térj észre Te Lány, ez a pasi - már megbocsáss - undorító!

20. b8103f009a (válaszként erre: 7. - Aquatica)
2012. szept. 28. 12:34
Pasi hazajön a melóból, akkor segítsen be a háztartásba, a gyerekek körüli teendőkbe, akkor nem lesz ideje nők után futkozni. A feleségének meg lesz ideje magára, hogy csinos, és fitt lehessen.
19. d878fb6317 (válaszként erre: 17. - Aquatica)
2012. szept. 28. 11:53
Így is van, jól kell érezd magad a bőrödben ennyi a lényeg, Te egy önálló személyiség vagy függetlenül attól, hogy tartozol valakihez. Sajnos ezt nagyon sok nő képes feladni, aztán évek múlva jön rá, hogy nem így kellett volna.
18. Regin_a (válaszként erre: 17. - Aquatica)
2012. szept. 28. 11:52

Az a baj hogy ő folyton meglátja a hibáim, pl ha nem takarítottam ki azonnal, én meg nem nézem a hibákat"


Nagy baromság a férfi részéröl!


Ha nem is igaz igy, mert ettöl még lehet megcsalás, elhagyás, de van benne valami..


"Aki szeret, annak varrd fel a kabátja gombját,

mert könnyen lehet, hogy felvarrja más.


Aki szeret, annak hallgasd meg gondját, baját,

mert könnyen lehet, hogy meghallgatja más.


Aki szeret, azzal sose légy morc, goromba,

mert könnyen lehet, rámosolyog más.


Aki szeret, szeressd! Öleld meg naponta, mert könnyen lehet, hogy megöleli más, és akkor hidd el,


nem Ő a hibás!"

2012. szept. 28. 11:36

hmm, akkor hát mi legyen? mondjuk engem még nem csaltak meg, de ami késik nem múlik, lehet bekövetkezik lehet h nem :P, részemről nem, mert iszonyatosan konzervatív vagyok ebből a szempontból.

DE rájöttem hogy ezentúl többet fogok kimozdulni a házból,többet találkozom a barátnőimmel, élem az én kis csajos életem. nem hagyom magam unalmassá válni,

már magam miatt sem:P, Mert a pasik ugye sok mindent megengednek maguknak.A tegnap beszólt a pasim hogy nem akarja hogy befásult legyek :D , MERT fiatal vagyok . most nem tudom ezzel mire célzott. :P de elgondolkodtam rajta. kicsit depis hangulatom volt mostanában ezért itthon kuksoltam.

takarítottam, mosogattam.Munkám csak október 14-től lesz.De ma rájöttem van élet a pasimon túl is , nem kell folyton azon rágódjak hogy megfelelek e neki , szép vagyok, jó a kaja. Az a baj hogy ő folyton meglátja a hibáim, pl ha nem takarítottam ki azonnal, én meg nem nézem a hibákat :P.....Na de mától minden más lesz :D

16. d878fb6317 (válaszként erre: 14. - Regin_a)
2012. szept. 28. 11:23
Ezt jól megtaláltad, van benne igazság is.:)
15. Regin_a (válaszként erre: 11. - Aquatica)
2012. szept. 28. 11:22

Sokkal rövidebben tömörebben fogalmaz, mint az én ajánlásom, de igaz nagyon

Olyen az ember!/nem a pasik :) /

2012. szept. 28. 11:17

"A szerelmesek izzó önzése nem jó előfeltétel a házasságukhozA

szerelmi kapcsolatokat jellemzi legjobban ez a fajta, végzetes unalom

bizonyos idők elteltével. A szerelem ugyanis szenzációkra vár,

szenzációkat követel s ezeknek az a természetük, ami a csodáknak, hogy

nem tarthatnak sokáig. Ezek elmúltával pedig a szerelmes ember

méltatlankodni kezd, mert azt hiszi, hogy folytonos csodákhoz van joga,

az eddigiek elmúltával tehát körűlnéz, újabb csodák után. Ezért van az,

hogy a szerelem a tartós kapcsolatoknak oly rossz előfeltétele s hogy a

szerelmi házasságok oly rosszúl szoktak végződni. A házassághoz

alighanem sokkal inkább kölcsönös rokonszenv kell, mint szerelem,

kölcsönös jóindulat kell hozzá, vagyis moralitás sokkal inkább, mint a

szerelem élvet hajszoló, izzó önzése."


Nagyon hosszú, de érdemes lassan átgondolva elolvasgatni, Gugli kiadja


Füst Milán: Szexuál-lélektani elmélkedések

13. ina87
2012. szept. 28. 10:59
hutlenseg orokos tema szerintem nincs is eszeru magyarazat eleg baj mar az amikor a ket fel kozul az egyik felre lep,es gyava mert inkabb hejete ki is lephetne a kapcsolatbol hisz ha mar megcsalta a parjat ott bizti mar nem mukodik valmi,de inkabb egy ojan utat valaszt hol majd a masik szenved es nem erti hogy miert csaltak meg...
2012. szept. 28. 10:20
Akit megcsalnak általában hajlamos magát hibáztatni, de szerintem ez nem ilyen egyszerű. A dolgok nem csak feketék vagy fehérek. Gondolom ebben a cipőben jársz, azért indítottad ezt a témát. Ugye nem mentegetni akarod a párod, vagy magadban keresni a hibát!?
2012. szept. 28. 10:19

ez egy jó kis cikk olvassátok el :P

ilyenek ezek a pasik

[link]

2012. szept. 28. 10:17
Hűtlenség=szerelemhiány(ha valaki igazán szerelmes az kizárt,hogy megcsalja a másikat)de igen csak ritka az igaz szerelem,pl én lassan már 40 leszek,de még nem találkoztam vele...
9. 9d7907a17a (válaszként erre: 6. - Kismackó2006)
2012. szept. 28. 10:16
Én értékeltem, hogy szólt előre. Így én szakíthattam és nem kellett megcsalt partnernek lenni.
8. kismackó2006 (válaszként erre: 7. - Aquatica)
2012. szept. 28. 10:11
Nálunk nem néz más nő után (sajnos) pedig lehet, egyszerűbb lenne a szakítás.
2012. szept. 28. 10:09

szerintem egy kapcsolat két emberen múlik, valahol mind a ketten hibásak, ha valami nem jó

egymás iránti tisztelet nagyon fontos, ha ez nincs meg akkor biztos más nő után kandikálnak :D

NEM elég, hogy főzöl, takarítasz, mind ezek mellett mindig kell adj magadra:P ,a pasi meg haza jön a melóból és észre se vesz :D. ...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook