Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Közalkalmazott vagyok, portás, a szerződésemen aláírás után kézzel írva módosítottak. Ez így hivatalos? fórum

Közalkalmazott vagyok, portás, a szerződésemen aláírás után kézzel írva módosítottak. Ez így hivatalos? (tudásbázis kérdés)


8. Hami
2012. szept. 27. 21:13
Nem bonyolódtam bele a munkaidődbe, de ha aláírásodat követően kézzel belefirkáltak a szerződésedbe, a te tudtod és beleegyezésed nélkül... az sehogy sem hivatalos, újat kellett volna készíteniük. Fordulj munkajogászhoz.
7. forgatos (válaszként erre: 3. - Cservenák Vali)
2012. szept. 27. 20:09
A 4 havi munkaidőkeret azt jelenti, hogy 4 hónap alatt átlagban kell kijönnie a heti 20 órának. Ha ennél többet dolgozol, akkor a 4 havi keret végén fizetik ki a túlórák ellenértékét.
2012. szept. 27. 12:15

[link]

ingyens jogi tanácsadás, ők biztosan értik majd, hogy miről van szó.

5. alann (válaszként erre: 3. - Cservenák Vali)
2012. szept. 27. 12:04
Hát ez elég kacifántos!! Javaslom kérj felvilágosítást a munkaügyi bíróságon!
2012. szept. 27. 12:02
Mit szeretnél tudni?
2012. szept. 27. 12:02
A szerződésemen utólag kézzel ráírták, mint egyéb kikötés,hogy a munkakör készenléti munkakörnek minősül.Igénybevehető havi 12o óra persze levan pecsételve és aláirva. A szerződésem elején meg az van irva,hogy Munkaidő heti 20 ora figyelembevételével számított 4 havi munkaidőkerete. nem értem,hogy van ez. ha 80 orát dolgozok akkor is csak 30000ft- fizetést kapok és ha 120 órát dolgozom akkor is csak ugyanennyit. Ja és a szabadságot meg ugy irják ki ahogy akarják nem irtam alá még soha szabadságos papirt és amikor megvan a 120 ora akkor is kiirnak önkényesen szabit., és nem is tudunk róla persze elszámolva nincsen a fizetési papiron ja és közalkalmazott vagyok.Hogy van ez?
2012. szept. 27. 11:57
Mi a kérdés??
2012. szept. 27. 11:56
Közalkalmazott vagyok portás egy kikötés szerepel Készenléti munkakör?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook