Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ti próbáltátok már a WS teleshop és a topshop termékeit? fórum

Ti próbáltátok már a WS teleshop és a topshop termékeit? (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 13. 07:03
Az én kedvencem egy gőzölős vasaló, ami úgy néz ki mint egy porszívó. Apukám, naná, hogy azt is megvette! Most csal áll a dobozában és várja, hogy rászakadjon az ég.
24. acuko (válaszként erre: 22. - Egypt)
2013. ápr. 12. 23:24
Az biztos! Ez egy nagy kamu. Kidobott pénz.
23. egypt
2013. ápr. 12. 23:20

Megnéztem az oldalukat, valami elképesztő árak vannak...:O

A 7990 Ft-os vállfa a kedvencem...:))) Ennyi pénzért veszek egy szekrényt...:)))

22. egypt (válaszként erre: 18. - Acuko)
2013. ápr. 12. 23:18
Jobban jártál volna egy jó kis békebeli gurival...:) Az nem döglött be soha.
2013. ápr. 12. 11:58
mondd a kocsi tipusat kerlek csipobol tuzelek...osszkerekkel ahogy irtad
20. egypt
2013. ápr. 12. 11:50

Én nem vennék, mert ugyanezeket meg lehet kapni más néven az ár töredékéért, sőt aukciós oldalakon az eredetiek is sokkal olcsóbban beszerezhetők. Engem a Leg Magic érdekelt volna, helyett van tescós változatom, a célnak tökéletesen megfelel, ugyanolyan, mint a leg magic, kiválóan bírja a strapát.

Ped Egg-et vettem otthonkavásárban 500 Ft-ért, elméletileg ez az eredeti, mert minden címke, papír benne volt a dobozban, de semmit sem ér, a sima reszelő sokkal hatásosabb.

19. Banyaci (válaszként erre: 18. - Acuko)
2013. ápr. 12. 11:47
Ilyet apum is vett. Nem csak a tiéd adta fel hamar. Ezek a cuccok egy kalap cart sem érnek.
18. acuko (válaszként erre: 4. - Acuko)
2013. ápr. 5. 09:07

MEGVETTEM az ominózus terméket. Sticky Buddy.


[link]


Még akkoriban, vagyis valamikor októberben.


10 ezer Ft-ért adtak két garnitúrát. Ez úgy működik, hogy a guriga felülete valamilyen gumiszerű műanyag bevonattal rendelkezik, ami gyakorlatilag ragad és ezért a hasznáűlat során ráragad a kosz, az apró darabok. Igen. Egy darabig! Kb az 5., 7. használat után, egyszerűen már nem ragad rá semmi. Görgetem, görgetem, de a szemét ott marad a szőnyegen. Eljátszadozok vele, de eredménye már nulla. Vagyis kb egy-két hétig tudtam használni, azóta NEM: Még a boltban kérdeztem, hogy van-e rá garancia. Nem volt. 10 ezer Ft-ért! A műszaki boltban egy 3 ezer Ft-os kenyérpiritóra, vagy hajsütővasra is van. Erre nem volt. Be is döglött.

Most ott foglalja a helyet a gardróbszobában és várja a sorsát. Mert amire rendeltetett, arra nem lehet használni...

2013. ápr. 4. 23:29

A párom náluk dolgozott egy fél évig, és hát eléggé lehordta a termékeik 90%-át. Elvétve, egy kettő (talán az a szeletelő izé) meg az a serpenyő, ami olyan pókhálós mintájú(bocsi, nem emlékszem a nevére) voltak a jók, de pl amennyire tudom, a serpenyő/főzőkészlet nem is teljesen topshop, hanem részben valamilyen más olasz gyártmány.

Anyukámnak ősrégen volt szintén topshopos taoasztalata, hát nem volt elalélva.

Sokat nem ér egyik cucc sem, ha engem kérdezel, és sokszor röhögök is a kisfilmeken, ha épp otthon vagyok, és odakapcsolok 2 percre(mert addig bírom kb.). Tök hiteltelen ugyanis már maga a reklám is.

16. Anitaaa03 (válaszként erre: 15. - Reni79)
2012. szept. 28. 13:02
tényleg most h mondod én is vettem 1x azt is azt a női alakformálót nem tudom már a nevét túl adtam rajta
15. reni79
2012. szept. 28. 10:33
Én fitness gépeket rendeltem.Leg Magic,Air climber,Bella Booty.Nem volt gond a minöségukkel.
14. Anitaaa03 (válaszként erre: 13. - Banyaci)
2012. szept. 28. 10:18
köszönöm a hozzászólásod így nem adok ki feleslegesen 10ezret :)
13. Banyaci (válaszként erre: 12. - Anitaaa03)
2012. szept. 27. 18:00
Minket a kényszer vitt rá. Panelban lakunk és a háztömbben megjelentek a csótányok. Nemrég észrevettük, hogy hozzánk is beköltöztek.Na bumm. Apu vett, hogy na majd attól iszkolnak kifelé. Ám amikor éjjel kimentem a konyhába és azt láttam, hogy egy büdös dög éppen a csodakütyü mögé szalad előle, minden kis hitem elveszett. Apu négy ilyen készüléket vett, Tv-ből rendelte. Sajnálom,mert kidobott pénz, nem más. Azótakihívtuk a csótányírtót és gond megoldódni látszik. A pókokat sem zavarja azok is lazán szövögetnek mellette. Ez egy nagy butítás.
12. Anitaaa03 (válaszként erre: 11. - Banyaci)
2012. szept. 27. 16:11
húú ez nem hangzik jól :(. pedig azt hittem vége a pókhálónak is ha ilyet veszek mert úgy reklámozzák h a pókokat is elűzi:S
11. Banyaci (válaszként erre: 5. - Anitaaa03)
2012. szept. 27. 16:05
Nehogy vegyél, nekünk van. Parasztvakítás az egész. Nekünk apu vett. Ugye kettőt adnak tizenezerért. Bedugtuk a konnektorba a bogarakat nem zavarja.
2012. szept. 27. 12:51
nekem van amúgy régebbi kiadású robotgép ami turmixol meg minden meg van az az elektromos sütő az a hotplan v mi a neve.hát bizony abba is letud ragadni és egyálltalán nem egy törlés a tisztítás,és van egy relax &tone masszírozóm azzal viszont meg vagyok elégedve átmozgat rendesen
2012. szept. 27. 12:35
... nálunk a tescoban van most ilyen részleg, ahol némely termék kapható, hááááát felpróbáltam a napokban azt a csúcsszuper melltartót, ami mindenkinek szuper, és minden mellre, minden alkatra... hm... ha ingyen odaadnák, akkor se venném fel. :(
2012. szept. 27. 12:14

Nekem 14000-ft volt a gőztisztító mert akciós volt,és az volt benne a jó hogy hó elején hozták én mondhattam meg mikor küldjék.

Én még rendeltem tőlük a dubletta nevű terméket serpenyő azt hiszem,nagyon imádom mert mindent lehet sütni benne nekünk van már de már agyon van használva és most leakarom cserélni:))

7. frutty (válaszként erre: 1. - 68bf453ef3)
2012. szept. 27. 11:12

sziasztok!

anyosom is vett és nagyon dicséri!

én lábasokat vettem azis kitünő!

2012. szept. 27. 11:07

Van egy ismerősöm, aki barkács nagyáruházban dolgozik és ott van ilyen TV reklámos részleg, ahol ezeket a dolgokat árulják és így beszélt egy emberkével, aki ezekkel a termékekkel foglalkozik. Alapjában dícsérte, hogy jó ötletek vannak, csak az a baj, hogy egyik másik silányan van kivitelezve.

Különben még nem próbáltam ezeket a termékeket, szerintem is elég drága, pedig egyik másik tetszene!

Aki vett gőztisztítót mennyiért vette?

2012. szept. 27. 11:04
én azt az elektromos rovar és rágcsáló írtót nézegetem h jó lenne
2012. szept. 27. 10:23

Én most készülök venni egy stigy buggit vagy valami iylen hülye neve van, mert úgy látom, nagyon jó lenne nekünk, viszont elég sokba kerül szerintem. Amúgy meg nem rendelem meg telefonon, hanem bemegyek a Visegrádi utcába és ott megvezsem maj,d ha lesz rá 10 ezer Ft-om.. :)


Régebben anyukám rendelt onnan dolgokat, tudod, ült napközben a TV előtt és nyomták ezeket a reklámokat, és őt sikerült több mindenre behülyiteni. Végül is midnen rendben volt, csak nagyon sok pénzt költött felesleges dolgokra, amik a végén a szekrény mélyére kerültek..

3. Sirga (válaszként erre: 2. - A78769861b)
2012. szept. 27. 10:20
Igen, és ha vársz pár hónapot, nagyon hasonlót kapsz töredék áron. :)
2012. szept. 27. 10:16
Szerintem vannak nagyon jó cuccaik... csak kissé drága némelyik.
2012. szept. 27. 10:13

Mi a véleményetek?

én vettem gőzpingvint,meg H2O-t,hát annyiba jó hogy nem kell pancsolni se felmosáskor se takarításkor mert mindent gőzzel tisztítok..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook