Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fitnesz nadrág, sport melltartó hol vegyek? fórum

Fitnesz nadrág, sport melltartó hol vegyek? (tudásbázis kérdés)


18. bigris
2012. okt. 13. 21:05
Ja, annyi, hogy én olyan sportmelltartót vagyis inkább topot rendeltem, ami sokkal jobban tartja a cicit, mint az itthon kapható sportmelltartók. (Enell) Velem elég bőkezűen bánt a sors etéren, ezért régen mindig sportmelltartó fölött sporttop kombinációban kellett edzenem.
17. bigris (válaszként erre: 1. - Tavasz007)
2012. okt. 13. 21:03
Én az ebay-ről (USA) szoktam rendelni sportmelltartókat. Sokkal jobbakat lehet kapni, ha kifogod még postaköltséggel is olcsóbban, mint itthon. 10-14 nap alatt szoktak megérkezni a cuccok. De nyilván nem csak sportmelltartókat lehet kapni. Van magyar nyelvű ebay is, ha nem tudsz angolul, ott is lehet nézelődni. Azok a cuccok angliából jönnek. Ismerek olyanokat, akik ez utóbbi helyről veszik a ruhákat (télikabáttól a nadrágig mindent), együtt rendelnek többen, és megosztoznak a postaköltségeken.
16. Anda39
2012. okt. 12. 08:37
Én ezt is a Decathlonban vettem, mint a legtöbb sportruházatot. Már hat éve megvan a kedvencem, és még mindig jó.
15. bd55e3f068 (válaszként erre: 14. - Tivi)
2012. okt. 11. 09:01
Jól lesszőzik az anyaga?
14. Tivi
2012. okt. 11. 08:43

Sportmelltartó: ALDI!!

2500 Ft, német gyártmány és tökéletes tartást ad

2012. szept. 30. 01:25
Melltartó a már többek által emlegetett Triumph. Nekem cipőből a RBK jött be. Nadrágom és felsőm van Jessica, RBK és noname is. Kb. ugyan annyiba került mindegyik és ugyanazt is tudja, egyikkel sincs gondom.
2012. szept. 29. 22:35

nadrágra, felsőre nem kell olyan nagyon költeni, abból megteszi az olcsóbb is, arra viszont figyelj, hogy ne legyen pamut ha szabadtéri sportot űzöl, mert beszívja az izzadságot, így nedves cucc lesz rajtad és könnyű megfázni

Amin nem szabad spórolni az a cipő, ez is mozgásformától függ, meg a te adottságaidtól

Másik amiből nagyon érdemes minőségre menni a sportmelltartó; én csak és kizárólag a Triumph triactiont tudom ajánlani, picit dárágbbak, de fixen tartanak és tartósan hozzák ugyanazt a minőséget

2012. szept. 29. 22:30
Ezekre kíváncsi vagyok én is. :)
2012. szept. 27. 16:21

[link]


thermoruhát keresett egy fórumozó:)

2012. szept. 27. 13:53
outlet. Sztem nagyon jó minőségűeket lehet, nagyon jó áron kifogni. (Biatorbágy)
2012. szept. 27. 10:39

Én most nyáron vettem Jessica melltartót meg nadrágot, és jószívvel ajánlom. A méretet tekintve egyel a megszokott számozás alá kell lőni. Nekem M-es ruháim vannak, ebből viszont az S-es jó. Nem rossz széria volt, mindig így méreteznek.

Ahogy elnéztem a Saucony hasonló technológiával gyárthat.

Ez a két cég nem készít derékmelegítőt. Nem tudtok olyan gyártót, aki hasonló tulajdonságú anyagokból készít derékmelegítőt?

7. eandi78 (válaszként erre: 5. - 4f5fe0204f)
2012. szept. 26. 18:38
Épp ezt akartam írni én is:) Ott van téli nadrág és felső is. Nekem még nincs csak tervezem a vásárlást.
2012. szept. 26. 18:37

En Decathlonban vettem, szerintem okes

,(kiv.melltarto, abbol triumph)

2012. szept. 26. 18:35
Saucony. Nekem ez jött be, imádom a cuccait! :)
2012. szept. 26. 17:46
Top shop:-)
2012. szept. 26. 17:45
mire jő egy thermo nadrág? :)
2012. szept. 26. 17:34
thermo gatyát én is keresek, ami hosszú! hol találok?
2012. szept. 26. 17:32

Úgy gondolom, hogy újra belevágok a sportba, mielőtt meg lelkileg rosszabb lesz. De aki sportol, az tudja, hogy nem olyan egzszerű a dolog, mert kellenek "kellékek", azaz nadrág, felső, sport melltartó, mivel ugrabugrálni is szeretnék.


Tudnátok javasolni jó árban boltokat, hol lehet venni, mit?


köszönöm!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook