Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség alatti szőrtelenítés epillátor, gyanta, krém vagy borotva? fórum

Terhesség alatti szőrtelenítés epillátor, gyanta, krém vagy borotva? (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 2. 09:08

szia gratulálok a picihez

hát lehet hogy hihetetlennek fog tűnni de a gyantát a combomon épp azért hagytam abba mert rettenetes benövések lettek tőle és lehet undi de ugye volt egy csomó fehér is remélem érted mire gondolok:-D nagyon durva volt

én is csak jót akartam magamnak

borotvával csak kevés van

de a legjobb az a krém de ugye azt most nem merem igaz valaki hajat festet az se lehet rosszabb

tényleg nagyon gáz de ez van

köszi hogy megosztottad a te történeted :-D

2012. okt. 2. 08:13

Sziasztok!

Én rendszeresen járok kozmetikushoz gyantáztatni,eszed ágába se jusson borotvát használni főleg ha eleve erős a szőrzeted,mert még jobban megerősödik. Annál förtelmesebb nincs amikor egy borotválás után a szőr benő és begyullad a szőrtüsző.Bocsi,hogy ezt így leírtam :))A gyantázástól meggyengül és elvékonyodik.Nekem is erős szőrzetem,volt sajnos tini koromban borotvával kezdtem,de anyósom és sógornőm belevitt a jóba,elvitek a kozmetikusukhoz.:))Azóta gyantáztatom kb.10 éve tavaly kilövettem,sajna a lövés nem tart örökké,DE tök ritka lett a szőröm.

Na szóval ez az én történetem:))Szép napot mindenkinek!

Ja és ma vagyok 18 hetes:))

2012. szept. 27. 15:03
Engem egészen a szülésig gyantáztak, semmi nem lett belőle.... :-))))
2012. szept. 26. 20:39
maradtam a jó öreg,régi módnál :-D
18. adb20ce52a (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2012. szept. 26. 17:25
Nem tudom, de érdekes. Mindig az volt, hogy amíg meg nem szólalt, addig nem zavarta a kicsit, de abban a pillanatban hogy meghallotta a hangját, üvölteni kezdett... és esküszöm, nem üvöltözött ultra hangon mellette...
17. homern (válaszként erre: 10. - Bea0124)
2012. szept. 26. 17:01
nem,nincs...
16. andi6020 (válaszként erre: 3. - Adb20ce52a)
2012. szept. 26. 16:55
Komolyan is gondolod, hogy van összefüggés???
15. inta (válaszként erre: 13. - Bea0124)
2012. szept. 26. 15:59
Nem hiszem :)
14. inta (válaszként erre: 12. - Petra11)
2012. szept. 26. 15:58

De ez nagyon szép volt, kis csipkével, gyönggyel a tetején :D. Bár lehet, hogy ez csak súlyosbító körülmény :).

Nem csodálkozom, én is röhögtem, alig tudott megvizsgálni.

2012. szept. 26. 15:42
ki tudja mire gondolt a doki lehet más miatt mosolygott :-D
12. Petra11 (válaszként erre: 8. - Inta)
2012. szept. 26. 15:38
Wáááá... azt csak úgy hívom vágyromboló. Pláne ha fekete, és még jól bele is vág a husiba :DDD Leveszem és még két óra múlva is látszik :) Ne csodálkozz a dokin. De tény, hogy ápol, és eltakar...
2012. szept. 26. 15:36

hát ez jó :-D

Én még szülés beindulás előtt is egyedül le szedtem mindenhonnan,igaz mondtam páromnak nézzen át de nem kellett javítania:-D

10. Bea0124 (válaszként erre: 3. - Adb20ce52a)
2012. szept. 26. 15:33
hát akkor lehet benne valami mármint hogy érez a baba
9. inta
2012. szept. 26. 15:33
Na, de visszatérve: én a gyantára szavazok, bár kozmetikussal, mert nem túl kényelmes hajolgatni.
8. inta (válaszként erre: 6. - Petra11)
2012. szept. 26. 15:32

:DD


Erről eszembe jutott a múltkori vizsgálat a dokinál. Már a zuhany alatt nézegettem a lábam, hogy ez már elég necces, de le nem hajolok, úgyhogy fölkaptam egy térdharisnyát, kis vicceset, olyan, mint egy combfix, de hát csak térdig ér.

A doki meg is mosolyogta, na jó, konkrétan kiröhögött, aztán mondtam neki, hogy látná, mi van alatta, nem röhögne, hanem hozná a machatét.


A comb fölötti részeket már nem látom, szóval remélem, nem néztem úgy ki, mint aki vagdossa magát.

2012. szept. 26. 15:32

hát nekem a gyanta is iszonyat :-D

hasam nem szoktam,a nagy gond a combom ott még nem olyan nagyon erős viszont ott cefet az epillátor és a gyanta azért krémeztem inkább.persze volt hogy sürgősen kellett szörmentesnek lennem akkor borotva volt a nyerő.

:-(

2012. szept. 26. 15:26
Hmm a régi szép emlékek :) Lepergett előttem ahogy az utolsó hónapokban már emlékezetből borotválkoztam :D Azt a kenőcsöt én sem használnám...
2012. szept. 26. 15:22

Szia!

Szerintem gyanta, vagy epilálás, vagy borotva, mindegy.

Nem hiszem, hogy kihatna rá az, hogy neked fáj.

4. da33d8ee16 (válaszként erre: 1. - Bea0124)
2012. szept. 26. 15:21

Lézeres szőrtelenítésem volt, így már nem kifejezetten vagyok illetékes a témában, de a gyantát ajánlom.


Nem fáj az annyira, meg nem olyan jellegű "fájdalom", hogy a gyereknek ártana.


:)

2012. szept. 26. 15:21

engem végig gyantáztak...


A lányom 3 éves koráig utálta a kozmetikusomat, amint meghallotta a hangját, üvöltött. Mára kibékültek, most 4,5 éves. :)

2012. szept. 26. 15:21
epilátor mehet nyugodtan,ha nem a hasadon használod :))krémet én még nem terhesen sem használnám,ilyen erős vegyi anyagot kenjen magára aki kitalálta :S
2012. szept. 26. 15:19

Sziasztok nyilván van aki bolondnak néz-e kérdés végett de már kisfiamat várva is nagy fejtörést okozott.Hogy miért is leírom.

Mindig is erős volt a szöröm (borotváltam)is,a combom krémmel szedtem máshol borotva.Epillátort is használtam.

Én ahogy teherbe estem felvetődött a kérdés vajon lehet-e nem-e ártok a babának a krémmel vagy nem-e érzi a fájdalmat amit érzek epillálás alatt.

Lehet van aki nevetségesnek tartja de én nem.Több helyen olvasgattam de sehol nem volt le írva konkrétan hogy lehet-e vagy sem.

Így fiamnál végig borottválkoztam.Gondolhatjátok...

Most hogy újra babát várok megint fel vetődik a kérdés,ezért szeretnék választ,tanácsot kapni hogy vajon más merte-e használni.

Tényleg nagyon érdekelne,erről nagyon kevés ember beszél.

Előre is köszönöm a hozzászólásokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook