Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Budapesti Szent István Gimnázium. Menni vagy nem menni? fórum

Budapesti Szent István Gimnázium. Menni vagy nem menni? (beszélgetős fórum)


7. a14deb9047 (válaszként erre: 5. - Mr.Monk)
2012. szept. 26. 17:50
Szent Margit Gimnázium a Villányi úton?
2012. szept. 26. 10:18
akkor inkább Teleki szerintem, vagy Madách, az sem egy hajcsár suli, de jó.
5. Mr.Monk (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2012. szept. 26. 10:15
Nem feltétlenül a "legjobbat" szeretném. Legyen jó a tanítás, de emberséges. Nem szeretném, ha kikészülne a nagy hajtástól. A "legjobb" gimikról ezt hallja az ember. Nem kitűnő a lányom, csak szeret tanulni, de négyesei is vannak. Nem lenne jó, ha megfosztanák a tanulás szertetétől...ha értitek mire gondolok. :-)
4. Mr.Monk (válaszként erre: 3. - Kangaroo Island)
2012. szept. 26. 10:12

Nem feltétlenül a "legjobbat" szeretnénk. 4,5-s tanuló, lehet fel sem vennék, de nem akarom a menő sulikba - Apácai, Veres Pálné, Fazekas,Csokonai, Trefort - adni. Reálgimit keresünk, nem egy hajcsárt. Nem ismerem az "Istvént" csak infót gyüjtök. Őt írnánk előre és/vagy a Telekit.

Teleki szimpi, Istvánban még nem voltunk. Nem tudom, hogy menyire elit, olvastam, tavaly a "második" volt. Telekinél biztos erősebb, nem tudom érdemes-e megpróbálni, vagy maradjunk a Telekinél....

2012. szept. 26. 09:45

Tényleg jó suli, de én is azt hallottam, hogy ilyenek a gyerekek...ha nem tudod a gyerekednek nyújtani a Nike cipőt, csúcskategóriás okostelefont, drága ruhákat, és a gyereked nem tolerálja ha csúfolják vagy kinézik, akkor többet árt a szuper gimi, mint használ.

Velem ugyanez volt, csak kb.10 éve...ott is hagytam a sulit (nem a Szt.istvánt).


Ami még jó suli: Madách Imre, Apáczai Csere, Radnóti M., Fazekas....pl. az Apáczaiban szerintem nincs ilyen "kinek jobb a telefonja", vagy legalábbis nem ilyen mértékben.

2012. szept. 26. 09:43
Az Apáczai-Csere János a legjobb...
2012. szept. 26. 09:35

Véleményeket kérek!


Úgy hallottam, az egyik legjobb budapesti gimi.

Viszont azt is, hogy mégsem jó hely: A tanárok pofára osztályoznak, sok az elkényeztetett arc, a diákok közt a pénz a mérce.


Valakinek tapasztalata esetleg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook