Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lábadozó kutyának milyen tápot adjunk? fórum

Lábadozó kutyának milyen tápot adjunk? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 25. 17:03

nincs eleg baja meg tappal is megtomned?

vegyel neki rendes kajat pl.a piacon csirkefej v far-hat,fozd meg kuktaban es adj hozza rizst v tesztat...amit a Tesco arul epp megfelel tolteleknek...tudom...budos...de a kutyad hamarabb megerosodik

2012. szept. 25. 12:49
A facebookon a HomeVet oldal egy állatorvos lapja, aki válszol a kérdésekre. Esetleg ott megkérdezheted.
2012. szept. 24. 16:00
a mi állatorvosunk a felnőtt kutyának pár napig is fajtáján kívül a junior tápot tanácsolja, mert abba több vitamin van.
2012. szept. 24. 15:54

Sziasztok!


Abban kérném a tanácsotokat, hogy egy menhelyi, harapásból lábadozó kistestű (kb tacsi méretű) kutyusnak melyik tápot ajánlanátok? Kb. 4 hónapja történt a harapás és sajnos a hátsó lábait nem is tudta használni. Mostmár szerencsére majdnem felépült de még gyenge az izomzata és kicsit sovány is. Sokat pihenget, amúgy sem egy aktív kutyus. Kb. 2 éves a kutyuska.

Nekem az Acana és az Orijen gabonamentes terméketi ajánlották.

Ezeket felváltva is lehet adni a kutyusnak vagy elég csak az egyiket folyamatosan. Mert ahogy olvasom az egyikben húsként csak hal van és gondolom a csirkehús sem ártana ha megkapná a szervezete. Az Orijen is szimpatikus de nem tudom hogy lehet adni a kutyunak, hogy vegyek akkor Acana-t is meg Orijen-t is és felváltva adjam neki vagy inkább csak egyfélét?


Köszi:Zsu

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook