Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan segíti a teherbeesést a méhpempő? fórum

Hogyan segíti a teherbeesést a méhpempő? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan segíti a teherbeesést a méhpempő?

2012. szept. 25. 21:17
Hét éve nyáron elég sokat dolgoztam, nagyon lefogytam és mindig fáradtnak éreztem magam. Az anyósom ajánlotta a méhpempőt. Most van egy 6 éves lányom. Nem tudom, van-e összefüggés. Lehet...
8. d71ef05a8e (válaszként erre: 5. - Mujoka)
2012. szept. 25. 16:31

Azért biztos nem csak a méhpempőnek köszönhető:) Ne haragudj, nem lehetett kihagyni:)


Amúgy én minden alkalmat meg szoktam ragadni, hogy felhívjam a babára vágyó leendő anyukák figyelmét arra, hogy sem a progeszteront pótló Women's Creamet, sem az elsősorban ösztrogénhatású méhpempőt ne kezdjék el fogyazstani/használni addig, amíg nem történ egy hormonvizsgálat, amiben kiderül, hogy melyik hormonból van sok vagy kevés.


Tapasztalatom szerint hiba progeszteronhiányos állapotban méhpempőt fogyasztani, mert elmaradhat tőle a vérzés, nem válik le a nyálkahártya, de nyilván, akinek ösztogénbőlvan kevés, az pedig ne a Women's Creammel próbálkozzon.


Mindez persze egyértelmű (kellene, hoyg legyen), csak sajnos saját példámból tudom, hogy aki régóta vágyik gyermekre, hajlamos sokmindent akár egyszerre is bevetni a csoada érdekében, csak azt nem szabad elfelejteni, hogy attól, hogy valami természetes összetételű, még nem jelenti azt, hogy nem árthat, ha ok nélkül vag yrosszul használják.

7. 04d410066e (válaszként erre: 2. - 26092879c1)
2012. szept. 25. 10:00
Hát erre én is kíváncsi lennék...
6. titzi (válaszként erre: 1. - Méhpempő)
2012. szept. 25. 09:59

én arról szeretnék kérdezni,hogy ,aki szakmabeli esetleg mennyire tudja,hogy valódi-e a méhpempő ,amit kapni lehet???


Illetőleg nekem egy méhész mondta egy biopiacon,hogy a méhpempő,amit kapni lehet a heréknek szóló váladékból származik,nem a királynő táplálékából ,mert a herék(nek) naponta termelnek és sokat,míg a királynő(nek) nagyon keveset,azzal nem éri meg foglalkozni,mindenki hímivarút árulja,nem az nőivarút.

2012. szept. 24. 22:49
Nekem is bevalt a mehpemponek koszonhetoen itt szuszog a kisagyban a 2 honapos kisfiam
2012. szept. 24. 13:49
Nekem bevált.
2012. szept. 24. 13:40
Hogyan, milyen formában kell fogyasztani?
2012. szept. 24. 12:53
Én arra lennék kíváncsi, hogy milyen tudományosan publikált kutatások, támasztják alá a méhpempő (gyermek)áldásos hatását.
2012. szept. 24. 09:08
A teljesen tiszta, természetes állapotában lévő méhpempő rengeteg meddő párnak segített már eddig is Magyarországon. Számos hazai meddőségi központban is ajánlják a pácienseknek a méhpempő fogyasztását.
A méhpempőt mind a nőknek mind a férfiaknak ajánlott enni. Érdemes a méhpempőt már néhány hónappal a babatervezés előtt elkezdeni fogyasztani, legfőképpen mert helyreállítja a hormonegyensúlyt és méregteleníti a szervezetet. A mérgektől megszabadított kiegyensúlyozott test, biztosabb és egészségesebb fogamzást jelent.

Ugrás a teljes írásra: Hogyan segíti a teherbeesést a méhpempő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook