Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek hány éves volt a kisfia, mikor fityma letapadással sebészhez vitte? fórum

Kinek hány éves volt a kisfia, mikor fityma letapadással sebészhez vitte? (tudásbázis kérdés)


15. Anda39
2012. szept. 24. 11:21

Kb. két évesen vittem a szakorvoshoz, aki megkérdezte, minek?! Mert ugye a gyerekorvos szerint szűkület volt, szerinte meg letapadás, aztán annyi.

Na mindegy, nálunk megoldódott magától a dolog, pedig mindhárom fiamnál volt kiskorukban. Természetesen fürdéskor mindig hátra kellett húzni a bőrt, amennyire lehetett, és érdekes módon egyre jobban feljött a letapadás, úgyhogy nem kellett sebészi beavatkozás.

14. icuri (válaszként erre: 6. - Darcy73)
2012. szept. 24. 10:45
Nekünk 3 orvos egymástól függetlenül és a védőnők mondták hogy ráérünk, csak húzogassuk. Aztán begyulladt, rohantunk gyermekurológushoz, aki jól letolt, hogy ezt már régen meg kellett volna csinálni. Ekkor volt másfél éves. Azóta semmi gond, de ennyit az orvosokról.
2012. szept. 24. 08:57
Nálunk 2 évesen megoldotta a sebész, utána még kenni kellett neki lidocainnal de egy hét múlva már csak nevettünk rajta ez 6 évvel ezelött volt és örültem neki hogy ilyen korán megoldották igy az oviból nem kellett kimaradnia, mert nem szívesen küldtem volna őt oviba ott el is fertőződhet azért.
12. bowie
2012. szept. 24. 08:56
És a barátnőm fiát is krémek nélkül egyből sebészhez küldték..elkérte a krémet, és egy hét alatt ott is megoldotta a problémát.
11. bowie (válaszként erre: 8. - 6795561eb7)
2012. szept. 24. 08:55

Azaz! Ha jól emlékszem..az rendbe hozza neki pár nap alatt, egyszercsak, majd amikor kennéd neki, csak úgy hátracsúszik.:))

Utána egyszer még olyan nehézkesebbnek éreztem pár hét múlva, akkor újra bekentem és azóta, immáron 6 és fél éves, és ez 3 éves kora körül volt..semmi gond nincsen.

10. kinni (válaszként erre: 9. - Kinni)
2012. szept. 24. 08:51
A gyerekorvos tanácsára sebészhez mentünk, nem próbálkoztunk krémmel.
2012. szept. 24. 08:50

3 éves volt, fél perc alatt megoldotta a gyereksebész, utána egy napig fájt neki és az első hátrahúzás volt kellemetlen. Nem tapadt neki vissza.

Én nem várnék 6 éves korig, a tisztán tartás miatt sokkal könnyebb így.

2012. szept. 24. 08:49
Cutivate krém,ezzel kell minden este kenegetni.
2012. szept. 24. 08:43
Mi valamilyen szteroidos krémet kaptunk anno. Az néhány nap alatt megoldotta. Mi a neve a krémnek, amit kaptatok?
2012. szept. 24. 08:42

Nekem is azt mondták várjunk.3,5 évesen.

Aztán dec.24-én,(mikor máskor???)este rohanhattunk,mert begyulladt neki.Előző nap semmi baja nem volt a gyereknek!Reggel mondta hogy fáj,néztem:kicsit piros.Pár óra alatt sokat romlott a helyzet,nem várhattunk.Nem kívánom senkinek az a gyerek mit szenvedett!!!Meglátásom szerint jobb minél hamarabb ezen túlesni.Talán ha nekünk is megcsinálják 3 évesen,nem szenved feleslegesen a fiam.Egyébként ezután még 1x visszatapadt neki,mert nekem nem engedte hogy hozzányúljak.

2012. szept. 24. 08:41
Te akkor 6 éves koráig vártál vele az enyém pénteken lesz 4 éves,és már akarják sebészhez küldni:((
4. dus
2012. szept. 24. 08:32
A nagy fiam 6 éves volt, a kicsinél egyenlőre még várunk, mert egy darabon már levált a bőr. De ha megmutatod gyerekorvosnak/védőnőnek, Ők úgyis mondják: kell vagy nem kell. Sőt, nálunk a védőnő kicsit fel is húzta, hátha magától válik. A nagynál nem, de a kicsinél ez is elég volt.
2012. szept. 24. 08:30

Kisfiam,4 éves és egy hete mondta a doki hogy le van tapadva neki,irt ki krémet,azt mondta meg nézi 3 hét után,ha még mindig le lesz akkor ad be utalót a gyerek sebészetre!


Nektek is le volt tapadva??

2012. szept. 24. 08:25
nekem anno azt mondta egy orvos, hogy hat éves koráig ne nyuljanak hozzá, és igaza lett, magától megoldódott...
2012. szept. 24. 08:14
Meddig próbálkoztatok a krémek használatával,mennyi idő után mentetek el a sebészhez??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook