Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párom lányismerőseivel csetel facen. Lehívja őket munkahelyése, meg elhívogatja ide oda őket. Mindig állítja hogy nem csal meg. Elhiggyem? fórum

Párom lányismerőseivel csetel facen. Lehívja őket munkahelyése, meg elhívogatja ide oda őket. Mindig állítja hogy nem csal meg. Elhiggyem? (tudásbázis kérdés)


1 2
34. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 33. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 29. 15:14
:)
33. 74f8c12b8e (válaszként erre: 27. - 8b7e22b4a7)
2012. szept. 24. 12:14
Profi leírás volt,lájk:)
32. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 31. - A6bc29c843)
2012. szept. 22. 22:12
:)) :*
31. a6bc29c843 (válaszként erre: 27. - 8b7e22b4a7)
2012. szept. 22. 22:03

Elolvastam. :)

Egy mondat ragadott meg igazán, amit én is kihagytam: Azért vándorolnak egyik kapcsolatból a másikba,mert tudják,hogy hamar elunhatók, pillanatnyi a varázs és ők mindig pezsgőnek szeretnék érezni magukat,nem akarnak lelepleződni,hogy még az átlagosnál is átlagosabbak.


Ohhh jeeee, igaz!!! :))

30. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 12. - 57aa4ea1e8)
2012. szept. 22. 21:59
Azért a folyamatos chat elég gáz.Rendben olykor egy két találkozó ismerőssel,kollégával természetes.De állandóan és még otthon is chaten lógni velük.Ilyenkor hol a boldog magánélet vele, ami miatt éreznem kellene,hogy nincs okom aggodalomra?
29. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 6. - Ereika35)
2012. szept. 22. 21:54
A páromnak is ez a mottója!
28. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 5. - Mari20)
2012. szept. 22. 21:53

:))

Sőt jobbat tudok!Adj szabadságot neki,ne korlátozd és ne olvass tovább,adj magadnak is szabadságot.Nehogy már te tespedj búsan míg ő jól érzi magát mások társaságában!Chat-elj te is Face-en,pár jópofa ismerős fickóval, nem kell,hogy jóképűek legyenek,csak érezd jól velük magad,járj el velük moziba,kajálni stb.,ha ez a majom nem visz téged, és mond meg neki,neked is csak haverok.Te ne féltékenykedj, mintha tojnád le hova megy.Jó menj csak stb, nekem úgy is programom van mára..Ha féltékenykedni kezd, van mit takargatnia,nem tiszta pasi, mert fura,hogy feléd ez már miért nem tök természetes.

Nincs ebben semmi rossz,ha állítólag gáz mert féltékenykedsz és szabadon kell engedned, akkor ez a szabadság anyukám neked is kijár.Simán elmennék buliba és táncolnék másokkal is,elvégre csak táncolok,az nem bűn.Bosszúból meg ne csald,míg ki nem forgattad belőle az igazat,magad soha ne süllyeszd az ő szintjére.Könnyebb elhagyni, és fogni egy jobb palit,hisz szerelemre vágysz nem egy kóbor pucura,különben akkor vele is megelégednél :)!

Élvezd az életed,ne hagyd,hogy elvegye az önbizalmad, ő is a tiédből táplálkozik.Naplót vezetnék mikor mit véltem hazugságnak és mi zavart,add neki amit kapsz.Remélem majd fel fog nyílni a szemed,milyen szörnyű ez a kapcsolat,hogy szinte magad vagy,nem engedheted el magad mellette,mindig te idomulj hozzá,ő nem,te fogadd el az ő rigolyáit,nem fordítva,nem önmagadért szeret,én rég mennék ,ismerkednék,míg rám nem talál a cuki pasi,akinek én kellek,és nem csak akkor fanyalodik rám mikor felkapok egy tűsarkút és tangát,majd nekiállok törölgetni a monitort míg ő chat-el.

Aki mellet nem csak akkor lakok jól ha édes anyukám megfőz,mert a többi luvnya már kiette a vagyonából,ő pedig már csak a hagymás büfit hozza haza nekem, hogy szagolhassam mit evett.

27. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 23. - A6bc29c843)
2012. szept. 22. 21:24

Igen.

Mikor kislányomat vártam, unokatestvérem ballagására voltam hivatalos.Félidőben voltam,még épp a rókázós korszakomban,tehát elég sziluttes vonalam volt :).

Ott pont volt egy ilyen pali,egész pofás,nálam 4-5 évvel idősebb és kábította az unokatestvérem és barátnői körét.

Épp elcsíptem,olyan tipikus szöveggel, hogy igen van barátnője de nagyon rossz a kapcsolatuk,ilyen-meg olyan a nő, és áradozott a kritikáiról,mikor meglátott hangosabban mesélt.

Gondoltam csatlakozok az álmélkodók köréhez.A lányok sorra sajnálkoztak.A kezemben egy háromcentes krémlikőr fityegett,már majd 4 órája.Jó volt,hogy valami szöszmötöl a kezemben,de nem igazán kívántatta magát.Előtte erős dohányos voltam és mikor megtudtam,hogy babát várok azonnal letettem,ami vissza maradt,hogy valaminek mindig lennie kellett a kezemben.Kulcscsomó ez-az.

Az ilyen pasik, nagydumásnak és fú de okos álompasinak árulják magukat, aki minden nő álma, mert jaj de tudja mi kell a nőknek, és még a nemi életben is profik, de jaj szegény mégis milyen nyomorult kapcsolatban is él....,hogy lehet ez.Még Miss Venezuela mellett is csak hánykolódó fatuskó volna az élet tengerén,akit ágyadba engedve kellene vigasztalni és még hálásnak is lenni,majd miért is lepődne meg a kislány,hogy lelép....,visszamegy a nyomorba,mert olyan rossz neki egy igazi mártír,csak,hogy szörnyeteg feleségét boldoggá tegye.


Szóval,tudom mi a dörgés, nem lehet egykönnyen megvezetni, teljesen lehengerlő stílusban,kérdőre vont,hogy nem-e árt a babának a krémlikőr.

Ugye mivel ezek a pasik bulis ágyba hulló macák között mozognak és ezen körökben kelendőek, nem is tudják,hogy milyenek más nők,ráadásul nekik minden nő egykutya,mindegyikről ugyan azt gondolják.Ez is meg volna és az is,minden más típusról pedig van egy jó kritikus duma,hogy ők miért nem.Ami szintén őket fényezi.

Eléggé belekapott a szemembe az önfényezős modorával,bár az ilyen típusnál ez is egy módszer.A látszólag nehezen puhítható húst,bosszantással ingereljük,mert,hogy huh.. de milyen kacér.

Picit bilibe nyúlt,mert nem egy szar kapcsolatban élő elkeseredett nőt fogott ki,akinek szexuális problémái is vannak,a palim is jó bőr és kékebb szeme is van mint neki,és nem azért keltem el, mert örülök,hogy valakire ráragadhattam mint a kosz és inkább tűrök,csak ne maradjak egyedül....akit majd ő a gumibotjával jól megment :).


A bosszantás célba ért,mert utálom a nekem célzott ítélkezést.Mit magyarázzak meg egy hülyének aki nem is ismert.

Azt mondtam,hogy ha látnád mikor megveszek egy nagy pohár vörösborért,pedig világ életemben utáltam a bort,talán elvonóra kellene mennem.

Majd nem fecséreltem rá több szót,nehogy azt higgye bármilyen szinten is érdekel.

Beszéltem a lányokkal,hogy kicsit felnyissam a szemüket,de embere válogatja.Valamiért mégis tovább tetszelegtek neki.Mindenki a saját kárán tanul,csak utána ne sírjon saját magát kritizálva.Miss világ szépével is ezt csinálná,nem vele van a baj.

Aki buta és valóban üres az élete,úgyis be fog dőlni az ilyen kábító szavaknak.

Azzal sem lepne meg az ilyen,ha felplakátolná a farkát milyen jó az ágyban itt a telefonszámom,segítek!

Szemtelenül mert továbbra is méregetni.

Tényleg tudják magukról,hogy nullák,mert nők hátán próbálnak felkapaszkodni,besiratják p*csüket a női bugyik mögé..és mindenáron bizonyítani akarnak, nem adják fel,hogy milyen jók.De nem biztos,hogy valóban jók, az is tiszta Xfaktor!Lehet még a sz*rabbnál is sz*rabb:).

Azért vándorolnak egyik kapcsolatból a másikba,mert tudják,hogy hamar elunhatók,pillanatnyi a varázs és ők mindig pezsgőnek szeretnék érezni magukat,nem akarnak lelepleződni,hogy még az átlagosnál is átlagosabbak.A borzasztó barátnő pedig a mankójuk,mert ott pedig papucsot játszanak,kinyalják a lány fenekét,csak ne maradjanak egyedül.Egyedül semmik.Az ilyen pasik egyedül,barátnő nélkül,már tapadó kivert kutyák,hogy valakire végre ráragadhassanak,mert különben oda az önbizalom.

Nem hiszem,hogy a lány így beszélne a kapcsolatukról és így áztatná a pasit.Mint az aktuális példámban.Szégyenletesek,hogy képesek ilyen hazugságban élni és így magukhoz láncolni valakit.Nagyon nagy színészek.

Jobb átgondolni az ilyen pasi dolgot és a gyanúkat.Nagyon jó a meggyőzőkéjük,tudják mit akar hallani a boldogtalan nő, és egy barátnőm mondta,tényleg az ő párja is olyan volt,mint némely tipikus pasi....akkor is letagadja,ha a saját szemeddel látod.

2012. szept. 22. 20:22
:) ne hidd el.
25. Vicus68 (válaszként erre: 1. - Leila&)
2012. szept. 22. 19:54
Hát persze, kérdezd csak meg a Húsvéti nyuszit, meg a Télapót. De most komolyan: egyet értek Pandora Pompadourral, elég rozoga lehet az önértékelése, ha ezt más nők figyelmével próbálja megtámogatni. Ami elég veszélyes játék, nem csak a ti kapcsolatotokat teheti tönkre, hanem azokat a nőket is megbánthatja, akik esetleg nem is tudják, hogy akivel találkozgatnak, foglalt. Akik meg tudják, és mégis találkozgatnak vele, azok magukra vessenek.
24. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 22. - 6b006fc769)
2012. szept. 22. 19:22

Lehet.

Mindenesetre elég beteg ,hogy kisebbségi komplexusát így ellensúlyozza.Sajnos ettől ugyan olyan érzelmileg tagbaszakadt üres senki lesz.Sőt méginkább.Később fogja majd értékelni,mikor jócskán megemésztette már az élet ízeit,hogy mennyit is ér mikor az embert szeretik,de akkorra már nem is fogja tudni mi az a normális viselkedés,amivel egy nőt meg is tud tartani maga mellett.Mert megtartani a legnehezebb.

23. a6bc29c843 (válaszként erre: 21. - 8b7e22b4a7)
2012. szept. 22. 18:29

Önigazolás. Általában az ilyen férfiaknak nincs, vagy csak kevés az önbizalmuk. Tagadják-mert ugye mondhatná, hogy hány nő hever a lábuk előtt.

Sőt ezeknek a nők többsége, többnyire elesett, rossz kapcsolatban/házasságban élő. Így még könnyebb őket lázba hozni, elgyengíteni.

Ráadásul nem a minőségre mennek, hanem a mennyiségre. :)))

22. 6b006fc769 (válaszként erre: 21. - 8b7e22b4a7)
2012. szept. 22. 18:25
lehet hedonizmus, de lehet örők bizonyítási kényszer, hogy milyen zupermanus.:\
2012. szept. 22. 18:22

A párom mondja,pedig férfi,tehát nem hímsovinizmusom tör fel belőlem, hogy nem.

Ha odáig nem is jut el,az nem miatta van, mert ha volna lehetőség biztos élne is vele.

Szerintem is elég egyértelmű ez a túlzott munkálkodás,odafigyelés és törődés más nők felé!

Nem csak te vagy fontos számára.A hedonista élet ami őt pezsdíti.

2012. szept. 22. 18:19

Az ilyen pasi a "nem bír megülni a s..én" típus.


Vagy hasonló nő való hozzá (van ilyen nőből is szép számmal), vagy egy örök gyanakvás, meghunyászkodás, önáltatás lesz a kapcsolat.


Döntsél. :)

19. babyyy
2012. szept. 22. 18:17
Én már úgy kivertem volna a helyedben a balhét...
18. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 15. - Kékpille)
2012. szept. 22. 18:12
Hát, ja. ez igaz.. Mondjuk ha én el akarnék titkolni valamit, azt ziher, hogy nem tudná meg a zuram :) Dehát a pasiknál ez nem megy olyan könnyen. mármint a titkolás. totál bénák hozzá.
17. kékpille (válaszként erre: 14. - A97b9a4e4e)
2012. szept. 22. 18:12
Itt a pont!!
16. a6bc29c843 (válaszként erre: 14. - A97b9a4e4e)
2012. szept. 22. 18:11
Egyetértek! :)
15. kékpille (válaszként erre: 12. - 57aa4ea1e8)
2012. szept. 22. 18:10
A kérdés, hogy tudta meg??..
2012. szept. 22. 18:08
Normális ha féltékeny, mindenki az lenne ebben a helyzetben. Az meg csak blabla..hogy szabadság, meg hosszú kötél, és béke, meg no para..hát én nem hiszek ebben. Aki olyan fajta az úgy is kihasználja a kapott szabadságot, és jól becsajozik, téged meg ott hagy a tutiban. Szerintem nézz jól a körmére, és mondd meg neki hogy ez neked nem pálya. Te vagy a párja, nem más, tehát téged vigyen ide-oda. Ha ez neki nem tetszik, mehet a lekvárba a barátnőivel együtt, nehogy már az legyen mindig amit a pasik akarnak. Igen is hogy keménynek kell lenni velük, különben elkutyulnak..:D
13. Ereika35 (válaszként erre: 11. - 6b006fc769)
2012. szept. 22. 18:08
nagyon is eggyetértek!!!
2012. szept. 22. 18:08

Én is beszélgetek régi ismerőseimmel, kollégákkal, sőt találkozni is szoktunk néha, a férjem nélkül. Még sosem kérdőjelezte meg, hogy mit csinálok. Ha akarnám, megcsalnám csetelés nélkül is.

Amúgy meg, ha tudsz róla, hogy csetel, akkor hidd el, nagy gond nem lehet. A gond akkor van, ha nem tudsz ilyenekről....

11. 6b006fc769 (válaszként erre: 5. - Mari20)
2012. szept. 22. 18:07
nananana... azért nem minden arany ami hörcsög....
2012. szept. 22. 18:05
Nem, szerintem ne hidd el neki..
9. kékpille (válaszként erre: 1. - Leila&)
2012. szept. 22. 18:04

Ezt 22 év házasság után sem tűrném el!

A "bizalom a kapcsolat alapja", ehhez csak annyit: kinek mi fér bele! Ez a pár mondat nekem bizalmatlanságra ad okot..

2012. szept. 22. 18:02
ne...
2012. szept. 22. 18:02

túl kevés infirmáció...

de hidd el, ráérsz akkor idegeskedni, ha bukta van, addig csak rongálod az idegrendszereteket.

6. Ereika35 (válaszként erre: 1. - Leila&)
2012. szept. 22. 18:01

Tapasztalatból mondom...sajnos nő és férfi között csak nagyon ritkán van barátság.

Általábab az egyik fél mindig többet érez.

2012. szept. 22. 17:59

drága

egy kapcsolat alapja a bizalom,

különben nincs értelme

olvass kösd le magad, fejlődj....

azt add amit elvársz, szabadságot, békét, szeretetet, mindig gondold át, neked hogy tetszene, ha veled csinálnák....

ha féltékenykedsz, egész biztos elveszited

ha okos vagy és szabadságot adsz, akkor nem akar majd mással lenni

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook