Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit használjak 7 hónapos gyermekem fogfájására, ha a gyógyszertári kenőcs nem segit? fórum

Mit használjak 7 hónapos gyermekem fogfájására, ha a gyógyszertári kenőcs nem segit? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 12. 18:26
Probáljátok ki a homeopátiás chamomilla vulgaris 15ch-t!!Nekünk nagyon bevált!!!És még jó a Dologél is nekünk a krémek közül az vállt be igazán!!!
11. czifi
2008. máj. 9. 11:16
Szisztok.Mi is ezzel kinlódunk.Ma megyek az orvoshoz,ir fel vmi kencét az inyére,Dentinox nem ért semmit.Nekem is a Nurofent javasolta.Kitartás mindenkinek.
2008. máj. 9. 10:48

Használj szegfűszeget!


Vagy áztass vízbe, s utána ha puha turmixold össze, s ezzel kend a fájó helyet.

Vagy még szárazon törd össze porrá, s oldd fel valamiben.


Vagy menj el a szájsebészhez, s kérj tőle rá valami tutit.

2008. máj. 9. 10:35
Szia! Én legvégső esetben Nurofent használtam, ez rendszerint segített és 1 hétig is nyugodtan adhatod, a Panadol is jó, de azt csak 3 napig lehet adni.
2008. máj. 9. 10:32

én mindkét gyerekemnél a Panadol Baby-t használtam. Nekünk nagyon bevált.

Lehet kapni a Dentinox N gélt is, lehet hogy éppen az segít. Ja és van a Viburcol kúp, de azt hiszem azt csak 5-6 napig lehet max. adni.

2008. ápr. 3. 18:32
Panadol szirup-az teljesen elmulasztja neki.
2008. jan. 31. 10:44
a kisfiam ínyére Dentanox-ot kentem egy fülpiszkáló segítségével, és ez bevált. a patikában lehet kapni recept nélkül.
5. eracica (válaszként erre: 4. - Ada12)
2008. jan. 29. 19:19
Persze én is csak nagyon rikán adtam neki, inkább tűrtünk...
4. Ada12 (válaszként erre: 3. - Eracica)
2008. jan. 29. 13:59
a homeopátiát több napig kell használni, h hatásos legyen addig lehet esetleg Nurofent, v Panadol Babyt, de ezekkel vigyázni kell és nem szabad sokáig, míg a homeopátiát igen. Örülök, h azért erre törekszel, nekünk nagyon bevált.
2008. jan. 29. 13:55
Nálunk sajnos a lejjebb írt dolgok nem használtak, de a nurofen szuszpenzió igen. Különben én is a homeopátia híve vagyok, de nem mindig jön be.
2008. jan. 29. 13:53
Viburcol kúpot, vagy Chammomilla Vulgarist ezek homeopátiás szerek, nekünk nagyon bevált, vagy borostyán láncot
2008. jan. 29. 13:52
Mit használjak 7 hónapos gyermekem fogfájására, ha a gyógyszertári kenőcs nem segit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook