Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miteszeres kiütések kisfiam alkarján. Mitől? fórum

Miteszeres kiütések kisfiam alkarján. Mitől? (tudásbázis kérdés)


4. mandulacska2 (válaszként erre: 3. - Shilladora)
2012. szept. 21. 21:33
Neked is miteszeres kiütések voltak? Csak az alkarján van, de mindkettőn, ilyen sűrű pici mitesszerek. Meg most pár pötty a nyakán. Már egy hete nem adok neki tejteréket. Most még gondolkodom, hogy a zsemle esetleg. De hát azt elvileg 8 hós kortól ajánlják. Max. veszek majd vizes zsemlét.
2012. szept. 21. 21:26
Szia, szerintem a tejtermékek okozzák. Nekem csak 1 éve jutott el az agyamig, hogy ne fogyasszam őket. Pár hét alatt rendbejöttem, azóta is kerülöm mindet.
2012. szept. 21. 21:17
Sziasztok. Kisfiamnak hetekkel ezelőtt jöttek ki miteszeres jellegű kiütések mindkét alkarján. Ma látom, hogy a nyakán is. De a testén nem. Ez mitől lehet? 9,5 hónapos. Minden hozzátáplálási szabályt betartottunk. Most leálltunk tejtermékről is a biztonság kedvéért (joghurt, túró, sajt, amit eddig kapott, de ezekkel is már több mint 1 hete leálltunk. Most még kimosom a ruháit illatanyagmentes mosószerrel is. Szerintetek mitől van ez?
2012. szept. 21. 21:15
Miteszeres kiütések kisfiam alkarján. Mitől?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook