Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Működhet házasság szex nélkül? fórum

Működhet házasság szex nélkül? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2012. szept. 21. 16:28

Vagy tarts mellette több szeretőt!

Kérdezd a szakértőt!

22. 26092879c1 (válaszként erre: 1. - F5112bf73e)
2012. szept. 21. 16:26
Cseréld le egy fiatalabbra! :)
2012. szept. 21. 16:22
A feleségem nagyon konzervatív e téren,sajna:).Változtatásról meg annyit,hogy amit én ne próbátam volna már meg mármint az ágyban és azon kívül is olyan nem sok lehet de neki nemigazán jönnek be a változások,pedig az elmúlt 3-4 évet leszámítva elötte minden rendbe volt.
2012. szept. 21. 16:15
a szado-mazo egy formaja miert is ne?
2012. szept. 21. 16:12

Talán változtatni kellene bizonyos dolgokon.

Nem a megszokott forgatókönyv szerint... érted??? :D:D

18. 7636c30290 (válaszként erre: 17. - F5112bf73e)
2012. szept. 21. 16:10

Kedves bihepi! :)

Én elhiszem hogy szeret,ez csak egy kérdés volt. ;)

Persze hogy nem akar változtatni,ha egyszer mindenetek megvan,deee az még nem jelenti azt hogy szex terén is elégedett veled. Attól persze szerethet,csak lehet nem akar megbántani. De ez csak feltevés részemről,hagyd figyelmen kívül! :)

2012. szept. 21. 16:03
Szed a nejem fogamzásgátlót már nagyon rég óta.Látod erre nem is gondoltam.Köszi a tippet mosolyka1111.Kedves Tündéred,szerintem szeret még a feleségem és épp ezért nem is akar sem válni,sem változtatni,mert szerinte csodálatos életünk van.Csakhát nagyok az igényeim,szerinte.
2012. szept. 21. 15:34
Ami a nőknél fejfájás, az a férfiaknál a fáradtság.
2012. szept. 21. 15:32
Azt szokták mondani, hogy a házasság háromlábú kisszék: egyik a szerelem, másik a gyermek, harmadik a hűség. Ha az egyik kidől, vége az egésznek.
14. 9f98008a3b (válaszként erre: 13. - 7636c30290)
2012. szept. 21. 15:30
:o)
13. 7636c30290 (válaszként erre: 1. - F5112bf73e)
2012. szept. 21. 15:30
Nem csak mondja hogy jó volt veled? S közben a háta közepére sem kíván? Ezért elég neki egy hónapban egyszer?
12. katus3 (válaszként erre: 8. - F5112bf73e)
2012. szept. 21. 15:24
Ez nem feltétlenül igaz,hogy ritkul a szex az évek során...ezt 13 év tapasztalatából mondom. :-) Tényleg az okot kellene megtudnod elsősorban,és megoldást keresni a problémára. Az mindenesetre dícséretes,hogy nem azonnal a félrelépésen gondolkodsz,hanem a kapcsolatot akarod megmenteni. :-)
2012. szept. 21. 15:24

Kedves bihepi!


Miért nem kérdezed meg a feleséged, Ő mit csinálna fordított szituban?


Bár szerintem ez már megtörtént.

10. mosolyka1111 (válaszként erre: 1. - F5112bf73e)
2012. szept. 21. 15:24

Lehet, hogy h...-e kérdés, de a feleséged szed fogamzásgátlót?

Magamon tapasztaltam egy időben ezt, amit asszonykádról írtál, és a fogigátló volt az oka, úgymond nagyon lecsökkentette a nemi vágyat.

Azóta nem szedem, és minden oké, szóval csak azért írtam, hátha...

2012. szept. 21. 15:22
Én a feleséged helyében egy alapos hormonális kivizsgálással kezdeném a dolgot. De ha ő nem hajlandó semmit tenni, valszeg előbb utóbb szét mentek. Szex nélkül nem lehet fent tartani egy normális kapcsolatot.
2012. szept. 21. 15:20
Igen valóban ritkul a szex az évek múlásával,de a nejem azt tartja,hogy ez a természetes és én nekem túl nagy az igényem,Ő tökéletesen boldog a mostani állapottal.
2012. szept. 21. 15:17
Kedves Sydney01 sajna magam sem tudom mit szeretnék még.Remélem nem csak a saját megnyugtatásom végett írkálok,csak néha jólesik magunkból kiírni a problémákat.Már ez is egyfajta megkönnyebbülés.
2012. szept. 21. 15:16

Tény,hogy a legtöbb párkapcsolatban az évek során ritkul a szex.De az,ami nálatok van,már tényleg kevés.Ahogy leírtad,a feleséged nem partner a változtatásban.Ez baj.Ha kiderülnének az okok,könnyebb lenne segíteni,változtatni.

Nincs semmi jó ötletem,valahogy tőle kellene megtudni az okokat.

2012. szept. 21. 15:13
A feleségem 37éves,úgyhogy korai lenne még a változó korról beszélni.Ja és azért írtam ide hátha valaki nálam okosabb,vagy aki esetleg hasonló helyzetben,volt tud valami okosságot mondani.
4. Pahet a vadász (válaszként erre: 1. - F5112bf73e)
2012. szept. 21. 15:03

gratulálok az ismerősöd/barátodhoz, hogy ezt ajánlotta... gondolom magából indul ki.

megoldást sajnos nem tudok mondani, de ezt ne válaszd!

Valami oka csak van, hogy a feleséged megváltozott... ezen a téren. azt kellene valahogy megtudni, miért.

3. szafaripók (válaszként erre: 1. - F5112bf73e)
2012. szept. 21. 15:02

A feleséged milyen idős? Gondolom nagyjából egykorúak vagytok, lehet, nála elkezdődött a "változókor", még ha esetleg fiatal is hozzá. Ezen már akár gyógyszerekkel is lehet segíteni - nőgyógyász biztos tud mondani neki okosat.

A másik "ötletem": 2 gyerek után változik az ember lányának teste. És ha esetleg nem elégedett vele, járhat azzal, hogy nem szívesen mutatja meg még az imádott férjének sem. Csak ezt nem meri bevallani magának, vagy ő se tudja, hogy ez az oka, csak megtörténik.

Ha eddig minden ok volt köztetek, valami biztosan változott. Ne eröltesd, fenyegesd válással - próbálj rájönni (vagy próbáljatok együtt rájönni), hogy meg lehessen oldani.

Sok sikert!

2012. szept. 21. 15:01

Új reg....


Hát Te tudod, mi a jó Neked!


Miért érdekel, ki mit mond, mikor Te döntesz?


Vagy csak a lelked akarod nyugtatgatni?

2012. szept. 21. 14:58

Kedves olvasó először is köszönöm,hogy időt szánsz rám és megköszönném ha leírnád javaslataid a következő témában.

Én egy 39 éves 16-éve nős hapi vagyok.Hál istennek és a kemény munkánknak mára mindenünk megvan lakás,autó,garázs,nyaraló.Jól keresünk a feleségemmel,és van két boldog gyermekünk is.A történet sajnos csak eddíg hepi.A probléma pár éve jelentkezett mégpedig az hogy a nejem egyszerűen nem szeret már szeretkezni.Pontosabban ha havonta 1.szer eggyütt vagyunk azt mondja,hogy isteni volt,de ő sűrűbben nem igényli és nem is szeretne eggyütt lenni ennél gyakrabban.Én nem tudom létezik ilyen,hogy valaki élvezi a szexet de csak nagyon ritkán igényli?Én nem ilyen vagyok sajna és már nem tudom,hogy meddíg birom még az önkéntes cölibrátust.Próbátam már ezerszer beszélgetni a nejemmel a témáról,sőt már a válást is említettem ,de ez is csak időleges javulást hozott.Persze elötte megpróbátam minden elképzelhetőt,gyertyafényes vacsora,velnessz hétvége kettesben ecetera ecetera.Mondtam neki,hogy menjünk el párterapeutához,vagy pszihiáterhez,de erre nem hajlandó.Az ő véleménye az,hogy ő boldog így,a gyerekek is azok,meg amúgy is mindenünk megvan ezt nem áldozhatom fel csupán a szexért.Valahol sajna igaza is van,csak hosszútávon már nem fogom ezt bírni.Mivel viszont imádom a gyerekeimet,és szeretem a feleségemet is a fentemlített hibája ellenére.Nehéz és fájdalmas lenne a válás,pláne a gyerekeknek.Egy barátom nemes egyszerüséggel annyit mondott,járjak el titokban örömlányokhoz érzelemmentes szexre,mert csak a szex hiányzik a ejes boldogságomhoz.Sajnos én ezt nem bírnám elképzelni,mert szerintem a szexben éppen az a jó ha látod a másik arcán,hogy milyen örömöt okoztál neki.Egy örömlány meg max akkor boldog szerintem,amikor a pénzt adják neki.Ha lenne valami ötletetek azt szivesen venném.Előre is köszönöm

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook