Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Működhet házasság szex nélkül? fórum

Működhet házasság szex nélkül? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2013. júl. 26. 10:37
valami valtozas??
2012. szept. 27. 08:05

Egyenlőre végig értem az olvasással. Sok érdekes, és értékes dolgot írtak már.

Néhány dolog nekem is eszembe jutott.

Havi 1, az naon kevés!

Én más miatt szedek bogyót, mert kell, és mégis ha nem lenne a " ha ", bizony heti 2 - 3 simán elviselném.

Az a " ha " az a fáradtság miatti gyors elalvás szokott lenni. Vagy én vagy a férjem.

Pl.. Nem tenném tűzbe a kezem, hogy nincs valakije, akivel gyors numerékat eltöltenek. Mert a másiknak és van házastársa, és nagy a lebukás veszélye. Hol melózik hogy jól keres Ő is?

( Nem akarok a " buxtárcárokba vájkálni, semmi jogom de akkor megy el az ész amikor már minden megvan )

Pl meglepném a munkaidő lejárta végén, és azt mondanám köves. Gondolom neki is van autója.. Ha pedig tömegközlekedik, akkor is odamennék.

( sajna nem melózok, de én nagyon örülnék ha meglepne így váratlanul. Segít bevásárolni, vagy egyszerűen meló után semleges helyen sétálni, akármiről is beszélgetni ).

Pl . Óvatosan feltérképezném nincs e vibrije, mert ha azzal kényezteti magát, akkor is előfordulhat, hogy nem kíván tőled több együttlétet. ( elég könnyű hozzájutni ma már mindenhez. kíváncsi természetem megnéztem ilyen dolgokat is itt a neten. van olyan is ami mint egy szájrúzs, olyan pici. Még csak véletlen se jutna eszedbe, az nem rúzs / szőlőzsír / szájfény nehezebb így lebukni is. csak a józan " paraszti és " )

Pl Meglepném a fürdőbe hogy megmosom a hátát ;). Lehet a zuhany alatt kényezteti magát..

( mesélték, nem jöttek rá miért pancsol a kislány olyan sokáig a fürdőbe, kiderült masztizott a zuhannyal, nem tini, annál fiatalabbról esett szó. igaz vagy nem, nem tudom )

Pl találj ki valami " extrém helyet ". Most már itt az ősz, de nem megoldhatatlan. Autókázzatok el, parkolj le olyan helyen ahol szinte biztosan nem háborgat semmi, és ott kezdeményezd. ( sok éve kipróbáltuk milyen, egy új élmény ez is ) Vagy egyszerűen beszélgessetek.

Mikor volt még autónk, olyan jól esett még pár percig beszélgetni a házunk előtti parkolóban.

Lehetőségek tárháza áll még a rendelkezésre.

Kinyomozni valóban a bogyó a hibás? Ha az, kezdj el gondolkodni, hogyan védekeztek a nem kívánt újabb utód ellen.

Hirtelen ennyi elég sok ez így is.

Egyébként a döntés a Ti kezetekbe van..

2012. szept. 27. 07:37
Szerintem csak egy darabig(?) lehet szex nélkül élni. De azt is csak akkor ha a felek különleges módon szeretik egymást. Ha a feleségednek nincs senkije, akkor nem lehet,hogy saját kezét használja és ezért bírja olyan sokáig nélküled? És ha ez így van, mi az oka? De ha ez a lehetőség sem áll fent, akkor ott nagy baj van!
50. töprengő (válaszként erre: 42. - Bcicus)
2012. szept. 27. 07:16

És ki kell helyette találni mik legyenek a természetesebb módok a védekezésre.

Sose szedtem, mert nem lehetett más bogyó miatt.

49. erdei galóca (válaszként erre: 1. - F5112bf73e)
2012. szept. 25. 20:41

Szerintem nem működhet.

A párkapcsolatban az egyik legfontosabb csodának tartom a szexet.Mégpedig a jó szexet!


Nem tudom jó ötlet-e ,de lehet megpróbálnám a helyedben felhozni néhány megcsalással kapcsolatos

hoxa fórumra.

48. Icus
2012. szept. 23. 19:22

Végig olvastam a fórumot Bihepi:) Te egy ritka gyöngyszem vagy az asszonyod, meg ritka balfék, ha igaz amiket írsz:)


Te: szerető, megértő férj, aki még masszírozni is megtanult, aki mindent megtesz, hogy a feleségét lázba hozza!!! Gondolom, sokat segítesz a feleségednek a házimunkában a gyerekeknél is.


Az asszony: Ő is szeret (állítólag), de csak plátóian. Jól érzi magát a házasságban- azaz anyagilag mindene meg van, és neki ennyi elég is. Nem törödik a te igényeddel, és nem érti neked miért nem jó ez így. Beszélni sőt!!! tenni egyáltalán nem hajlandó semmit sem a dologért.


Kérdésem: Mikortól csökkent a szexuális aktívítása?

Mert, ilyet új gyógyszer( bármilyen pszichés, fogamzásgátló, vérnyomás csökkenő, pajzsmirigygyógyszer...), valamilyen trauma, tölled való viszolygás ( iszol, cigizel, nem tisztálkodsz, veszekszel vele, szipogsz, krákogsz... tök mindegy mi csak lehet nem akar szólni). Elégedett-e a testével a feleséged? Nincs-e valami amit szégyel, esetleg, te tettél valamire megjegyzést vele kapcsolatban?

Biztos, hogy nincs neki senkije???


Én úgy gondolom, saját magamból kiindulva, nekem mindig is fontos volt a szex a férjemnek is. Én mindig is 100 kiló feletti voltam, de a férjem így vett el és így szeret 25 éve. Mi sokat vitatkozunk veszekszünk, mind a kettőnknek elég rossz természete van:) Ki tomboljuk magunkat és szent a béke. Ágyba nem szeretünk haraggal menni, mert szeretünk esténként összebújni:) A lényeg, 3szor volt életünkben olyan, hogy én nem kívántam a szexet vele (mert ő mmindig kívánta és kívánja is)

1, amikor ívott (hál' Isten cukorbeteg lett és letette a piát 7 éve most a cigit is)

2, vérnyomásproblémáimat, pszichés gondokra vezették vissza és voltam olyan balga, hogy 3 hónap alatt 3féle gyógyszert is kribóbálta. Az egyiknek ez volta mellékhatása. Én rögtön szóltam a dokinőnek, válasz: más még nem panaszkodott erre! Nos én igen, adjon mást!!Ennyi... Sokan szégyellik és nem szólnak a dokinak, én úgy voltam vele, kellemetlennek kellemetlen, de az Urammal való szex elmaradása mégrosszabb!!! Ráadásul, pampogott is már a férjem, hogy mi van velem...

3, 43 évesen, mióma és változókori tünetek miatt Mirena hormonspirál felhelyezése, Tünetek javultak, a szex még havi egyszer is sok volt!!!! Hál 'Isten probléma megoldódott: Mirena kilöködött, szex szinte napi szinten...


Jó hosszú voltam. A lényeg: ezt csak akkor lehet, megoldani, ha mind a két fél akarja és erről meg is győzöd. De, ha ő nem akarja, akkor fenyegetőzhetsz bármivel, akkor sem fog változni a helyzet. Vagy elfogadod őt igy, vagy váltasz, mert gondolom te nem vagy boldog igy?

47. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 1. - F5112bf73e)
2012. szept. 22. 11:09
Szerintem ,erőltesd ki az erről való beszélgetést.Mondd el neki te így nem vagy boldog..ezt csak ketten tudjátok megoldani.
2012. szept. 22. 11:06
szerintem nem.
2012. szept. 22. 10:54
szerintem nem,csak úgy langyosan mert az eggyik megunja és lépni fog!!
44. moonlight13 (válaszként erre: 43. - Gyöngyszemü)
2012. szept. 22. 10:53
Akkor valami hormonális probléma lehet Nálad is!
2012. szept. 21. 23:16
Nekem azóta nulla a libidóm amióta abbahagytam a fogigátlót (pár éve már) Nálunk is ezen megy a vita én pedig nem tudok változtatni, kiráz a hideg ha hozzám ér..... :-(
42. Bcicus
2012. szept. 21. 21:16
Ha fogigátló szed régebb óta akkor nem csoda, hagyja abba és minden a régi lesz.
41. júliusi (válaszként erre: 39. - Mosolyka1111)
2012. szept. 21. 20:49
:)
2012. szept. 21. 20:38
Nem hittem volna,hogy itt ennyi kedves másokkal törödő ember van.Mindenkinek köszönöm a hozzászólást.A fogamzásgátlós témába pedig beásom magam,remélem(bízom benne),hogy ez a probléma alapja.
39. mosolyka1111 (válaszként erre: 38. - P.Petra)
2012. szept. 21. 20:28

Ugyanígy volt nálam is, amíg szedtem:(

Szerettem a férjemet, de valahogy simán megvoltam havi egy szexuális élménnyel (és arra is alig tudott rávenni).

Amióta nem szedem, alig bír velem:)

(Vacak bogyók, inkább nem kell...)

2012. szept. 21. 20:21
A fogamzásgátló elég szemét dolog, vigyázni kell vele. Jó dolog, hogy nem kell a védekezéssel törődni, beállítja a ciklust, elmulasztja a bőrproblémákat, csak arról nem szól senki, hogy a libidót a 0-val teszi egyenlővé. 4 évig szedtem ilyen hulladékot, meg is sínylette a szexuális életünk, aztán egy műtét miatt abbahagytam, sok vért vesztettem és kaptam, így hamar kitisztult a szervezetemből. Utána mintha kicseréltek volna, visszatért az "életkedvem", és igénylem a napi "törődést".:)
2012. szept. 21. 20:20
Kedves mosolyka1111 köszi a kitárulkozást nagyon ari vagy.A gond csak az,hogy én imádok masszírozni,még egy tanfolyamot is elvégeztem és tetszik is a feleségemnek,minden nagyképüség nélkül mondhatom,de utánna úgy beájul mint a csuda.Stephenie Queen,köszi a hozzászólást,de nemhinném,hogy van valakilye mert eléggé tartalmas életet élünk a gyerekeinkel és egyszerűen nem lenne rá ideje.A kérdésedre válaszolva pedig szerintem a heti legalább 2 agyisten 3 alkalom tenne engem boldoggá.
36. Té-eM
2012. szept. 21. 20:08

Kedves Bihepi!

Dobjátok ki a fogamzásgátlót a fenébe.Ahogy kitisztul a feleséged szervezete azonnal egy vadmacskát szelídíthetsz meg.Ez a sok hormonális ló...r tönkreteszi a Nőket mind szervezetileg mind testileg és lelkileg.Kukába az összeset.tapasztalatból írom a dolgokat.Négy évig kellett nélkülöznöm a párom szexuális közeledését.

2012. szept. 21. 19:48

végre egy férfi a kevésből:) akinek nem az az első dolga hogy szalad szeretőt keresni, köszönöm:)


na szóval. lehet említetted, és csak én siklottam át felette. mégis mekkora igényed lenne a szexre? ha nem túl személyes a kérdés...mondjuk heti szinten.


egyébként egyetértek azzal hogy ez nem normális dolog. nálunk a férjemmel heti 5-10 alkalom szokott lenni, szóval én el sem tudok képzelni havi 1et.

a feleségedet pedig nem értem. szeret téged, és mégis beéri ennyivel? számomra rejtély. az pedig kifejezetten nem tetszik hogy nem is hajlandó a változtatásra valamilyen formában:(

sajnálom de ha ez így megy szerintem is szét fogtok menni.


esetleg nem lehet hogy van valakije? és azért nem akar veled annyi szexet..? tényleg nem bunkóságból de a leírtak és a kommentek alapján még ez jutott eszembe, illetve az említett fogammzásgátló!!!!próbálj újra beszélni vele erről és ne hagyd annyiban! a házasságotokban ketten vagytok nem csak ő! nem csak az ő igényei a fontosak hanem a tieid is!

34. mosolyka1111 (válaszként erre: 21. - F5112bf73e)
2012. szept. 21. 19:28

Figyelj, nem kellenek nagy változtatások, meg extrém dolgok.

Ha már témánál vagyunk (mert erről szól a fórum), hát én pl. a masszírozástól jövök hangulatba. Akármilyen fáradt vagyok (általában agyilag, mert olyan a melóm, és sokszor még az ágyban is azon pörög az agyam), ha elkezdi masszírozni a lábfejemet, aztán a bokát, felfelé halad, de nagyon szép lassan, akkor mindig begerjedek, (szóval érted). Valami ilyesmi kellene talán. (Bocs, hogy így kitárulkoztam.)

2012. szept. 21. 19:22
Egy ismerős pasi panaszkodott nekem, hogy nincs szex otthon. Ezért kihasznál minden alkalmat arra, hogy félre keféljen. Ez lenne a megoldás?
2012. szept. 21. 19:03
Köszönöm a tartalmas hozzászólást Minocska.Megfogadom a tanácsodat.Kedves Piri néni a legkissebb gyerek is már 10 éves úgyhogy nemhinném,hogy ez bármiben is befolyásoló tényező lenne.
2012. szept. 21. 18:48

Hormonális probléma lehet a háttérben, ez lehet a fogamzásgátlótól, de lehet azért is, mert közeledik a változó kor. Az, hogy 37 éves, még nem jelenti azt, hogy lehetetlen. Vannak homeopátiás szerek,amelyek nem terhelik le a szervezetet.

De lehet vitaminhiány miatt, akkor étrendváltás a megoldás. Vagy vitaminok szedése. De lehet akár vashiánya is. Rá kellene beszélni egy vérvételre, hogy lássátok, minden rendben.

De lehet depresszió is. Ha egészen enyhe lefolyású, akkor még ő maga sem biztos, hogy tudja. Hajtogatja, hogy minden rendben, de közben azért messze nem az. Minden meg van, nincs miért harcolni, lehet egy kicsit fásult, unott. Kellene neki egy új kihívás. Teszem azt fazekas tanfolyam. :) Ez csak egy példa, bármi megfelel, amit már rég szeretne kipróbálni, vagy amit régebben nagyon kedvelt, de valamiért abbahagyott. Kis változatosság is jó lenne a mindennapi rutinban. Nem rögtön a szexre gondolok. Járjatok el többször otthonról. Bulizni, kirándulni, egyszerűen sétálni. Valamit, amit szivesen vesz. Esetleg némi zenés testmozgás is jól jönne. A zene jót tesz a léleknek, a mozgás a testnek.

A havi 1 szex egyáltalán nem normális. A probléma az, hogy ő ezt nem ismeri el, nem veszi észre. Kutass egy kicsit a neten. Szembesítsd véleményekkel. De ne az enyémmel, vagy egyszerű hozzászólókéval. Nézz utána tudományos cikkekben. Doktor Professzor Nagyonokos emberek által írt cikkeket, tanulmányokat keress. Ha az orra elé dugsz 10 tanulmányt, amit hozzáértők írtak, talán elgondolkodtatja.

30. moonlight13 (válaszként erre: 25. - F5112bf73e)
2012. szept. 21. 17:59
Bocsi, én idősebb vagyok jó pár évvel, de csodálkozom!
29. moonlight13 (válaszként erre: 8. - F5112bf73e)
2012. szept. 21. 17:56
Nehogy már elhidd, hogy ez a természetes! Itt valami más van a háttérben!
28. e32d76b828 (válaszként erre: 21. - F5112bf73e)
2012. szept. 21. 17:11
nem olvastam se elore se vegre...szuletett kozben babatok?azesetben elofordul illesmi
27. bb001c2074 (válaszként erre: 17. - F5112bf73e)
2012. szept. 21. 17:09

Dehogy nagyok az igényeid! Nálunk mondjuk kb. heti 1 van, de én ezt is kevesellem.

Működni működhet, ha ebbe beletörődsz, de szerint megelégeled egy idő után aztán válás vagy szerető lesz belőle...

26. Noorah
2012. szept. 21. 16:44
Bár én még csak 26 éves vagyok, ugyanez megy nálunk is egy éve, annyi különbséggel, hogy nekem az az egy sem esik jól, sőt olyan, mintha megerőszakolna a párom (fáj). 5 éve szedek fogamzásgátlót, de csak az utóbbi egy évben lett rendgeteg mellékhatása, többek között a nullára csökkent libidóm. Két hete hagytam abba a szedését és várom az áldásos hatásokat, mert így senkinek sem jó. lehet nálatok is hormonális a dolog (ha szeret a feleséged).
2012. szept. 21. 16:44
Köszönöm az őszinte hozzászólásod beata21,most legalább tudom,hogy nem egyedi a problémánk.
2012. szept. 21. 16:37
en hasonlo cipoben jaro no vagyok. 33 eves. en megertem a feleseged. es u.ugy erzek. havi 1 eleg es jo! a ferjem meg veled ert egyet...
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook