Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltak most mit tegyek? fórum

Megcsaltak most mit tegyek? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
580. Veronika2001 (válaszként erre: 576. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 28. 08:17
Júlia, sajnos volt egy érzelmi és szexuális elhidegülős időszak az életünkben, kb. egy éve kezdődött. Ebben mindketten ludasak vagyunk. Sajnos logikus következménye ennek az, hogy elkezdett chetelni, stb. Persze, most mondhatnánk azt, hogy miért gondolja azt, hogy ő mindent megtehet, mert férfiből van... De én azt gondolom, hogy ha egy házasság sziklára épült, akkor a viharban az a dolgunk, hogy szorosan összekapaszkodjunk és megrpóbáljuk átvészelni a külső elemek tombolását. Én hiszem azt, hogy a mi házasságunk nem homokra épült. Persze, egyértelmű, hogy most én kapaszkodom szorosabban. De férjem azt is elmondta, hogy volt olyan időszak, és nem csak most, hanem az elmúlt egy éven belül máskor is (amikor nem volt senkije mellettem) amely időszakban komolyan gondolkozott azon, hogy elköltözzön-e otthonról, és mindig mellettünk döntött.
2012. szept. 28. 08:06
Júliusi, köszönöm!
2012. szept. 28. 04:56

Íme az idézet,amit ígértem:



Az élet olyan, mint egy kert. A levelek elszáradnak, és a virágok elhervadnak természetes módon. Csak ha ezeket eltávolítjuk, gyönyörködhetünk ismét új virágaink és leveleink szépségében. Ugyanígy el kell távolítanunk tudatunkból a rossz tapasztalatokat, a múlt árnyait. Élni annyi, mint emlékezni a felejtésre. Bocsásd meg, amit meg kell bocsátani. Felejtsd el, amit el kell felejteni. Öleld át az életet megújult erővel. Az élet minden pillanatát olyan friss tekintettel kellene fogadnunk, mint egy nemrégen nyílt virág.


Máta Amritánandamaji

577. uncsi0
2012. szept. 27. 19:27
hjaj..
576. 74f8c12b8e (válaszként erre: 562. - Veronika2001)
2012. szept. 27. 14:46

Mért gondolja a férjed,hogy annyira romosak az alapok?


Te pedig hogy tervezed:bármit benyelsz neki,csak visszajöjjön?(kivárod,amíg kifutkározza magát)

hidd el,ebből nem fog jó kisülni:(

575. júliusi (válaszként erre: 562. - Veronika2001)
2012. szept. 27. 11:43
Én értem,és igazad van.Amit írtál, eszembe jutott egy idevágó idézet, ha megtalálom, leírom.
574. bowie (válaszként erre: 572. - Uncsi0)
2012. szept. 27. 11:11

Épp tegnap beszélgettünk ilyesmiről a párommal. Néztük a tv-ben az oroszlánokat, hogy beteg volt a nőstény petefészke asszem, és, hogy ez veszélyes a hímoroszlánra is, mert az így ugye mindig párzana, ami oroszlánéknál ez napi 70 aktust is jelenthet. És a párom megjegyezte, hogy "ez a 70 azért már neked is sok lenne naponta azért..nem?":DD

És valahogy erről szóba került a ti meg hát a hétköznapok, a rossz kapcsolatok, stb..és ahogy mesélt nekem az jött le, hogy sok férfi úgy szereti, ha otthon csend van..ha minden hülye döntésükhöz, ötletlükhöz a feleség boldogan őket istenítve reagál...és mondtam neki, hogy játszuk most egy hétig ezt..? így most innentől egy hétig, ha valami olyat mond, vagy kérdez, amit én tartok hülyeségnek, vagy nem jó dolognak, akkor nem mondom ki őszintén, hanem csak csendben mosolygok..aztán később kérdeztem tőle valamit, mintha nem tudnám, és ő elmesélte, elmagyarázta nagy élvezettel, és én csak hallgattam mosolyogva, meg dícsérgettem, hogy hű de jó, hogy te ezt tudod..nekem ez eszembe se jutott volna...:DD Mondjuk így leírva nem jön le, hogy milyen vicces volt a helyzet, de annyira nevettünk a végén, hogy ma hajnalban reggel is hangosan nevetve ébresztett, én pedig csak kedvesen vigyorogtam, ahelyett, hogy megkértem volna, hogy legyen csendbe.:D

573. bowie (válaszként erre: 571. - Veronika2001)
2012. szept. 27. 11:01
Most 24 hetes.:)
572. uncsi0 (válaszként erre: 568. - Veronika2001)
2012. szept. 27. 10:33
MElyik a jobb a higgadság vagy a miénk? kitudja?!Én elég szókimondó és önfejű vagyok és sajnos a szám nyílik könnyen...nem mindig tudok hallgatni ,pedig sokszor megfogadtam...
571. Veronika2001 (válaszként erre: 527. - Bowie)
2012. szept. 27. 10:33
Bowie, átsiklottam azon, hogy azt írtad, hogy most várod a második babát. Tudom, hogy nem a topic tárgya, de mennyi idős a pocaklakó?
570. uncsi0
2012. szept. 27. 10:31
Akarom a végére a pontot. :) ÉS LEZÁRNI!!
569. uncsi0 (válaszként erre: 565. - Bowie)
2012. szept. 27. 10:30
íGY VAN..DE LEGYEN CSAK DEPIS..MAGÁNAK KEVERTE A LAPOKAT..remélem dönt akárhogyis..elegem van ebből az egész ügyből már..
568. Veronika2001 (válaszként erre: 565. - Bowie)
2012. szept. 27. 10:28

Bowie, de jó meglátásod van Uncsiékkal kapcsolatban! Hát igen, dönteni mindig nehéz és nagy felelősség. Uncsi férje sem szeretne dönteni, nem szeretné ő sem elhagyni a családját.

Érdekes, hogy mennyire másképpen éljük meg ezt az időszakot Uncsiék és mi! Mi sokkal nyugodtabbak vagyunk, sokat és higgadtan beszélgetünk, és (nevessetek ki, de) mindketten őrlődünk.

567. Pen80 (válaszként erre: 565. - Bowie)
2012. szept. 27. 10:27
Szerintem is.
566. bowie (válaszként erre: 562. - Veronika2001)
2012. szept. 27. 10:18
Hát, nem tudom..ha egy földön kártevők jelennek meg azt vagy kiírtják rögtön, vagy ha már nem lehet, mert a termés miatt nincs idő rá, akkor hagyják..ez igaz..de abba a földbe jövőre senki nem ültet szívesen.
565. bowie (válaszként erre: 563. - Uncsi0)
2012. szept. 27. 10:16
Sztem azért depis, mert ha a nője elköltözik a pasijától, akkor őt döntéshelyzetbe fogja állítani..:) És ez már nem tetszik annyira, mert az nagy felelőséggel járna, ha dönteni kellene..hiszen akkor nem lehet övé minden.
564. uncsi0 (válaszként erre: 562. - Veronika2001)
2012. szept. 27. 10:14
Újra veteményezni egy kiégett kertbe...jól meg kell trágyázni ,hogy jó termést hozzon..:)Újrakezdés? hát igaz,hogy megbocsátani lehet,de felejteni??Sose mindig benned lesz az emléke és a kétségek,hogy vajon időhúzás vagy tényleg müködő képes lesz?És ezúttal meddig??áhhh utálok gondolkozni!!!!
563. uncsi0
2012. szept. 27. 10:10

Kur..va költözik a pasijától aztmondta.De persze beszéltem a pasival reggel és nem ment sehova.. otthon aludt :)Azt mondja csak fenyegetőzik...úgyse megy el deha igen akkor menjen!Itthon meg örülnie kéne a férjnek,hogy szabad a terep...de ez depis:)

Hát ezzel most én is igy állok ha menni akar hadd menjen ,nem fogok könyörögni !Mindig azt hallom : pakolok és kész! Unalmas..fenyegetőzés !

2012. szept. 27. 09:29

Olyan érdekes, ahogy másképpen gondolkodunk otthon... Ha a házasságunk egy veteményeskerthez hasonlítanám, akkor egyértelmű, hogy kártevők jelentek meg, és ez nem most, nem a harmadik megjelenésével, hanem már valóban voltak problémák otthon az utóbbi időben.

Az én álláspontom az, hogy most gyorsan minden eszközt ragadjunk meg annak érdekében, hogy az össze-vissza károsított veteményből még mentsük, ami menthető. Férjem szerint viszont hagyjuk az egészet a kártevőknek, mert ennyire romos alapokra nem lehet építeni. És idővel, a veteményeskert esetében tavasszal, esetünkben ki tudja, mikor, ha véget ér ez a krízis, akkor újra lehet veteményezni, amire már nagyon fogunk mindketten vigyázni. Mert a mostanit egyikünk sem gondozta igazán.

Jaj, de bonyolult vagyok. :)

561. Veronika2001 (válaszként erre: 560. - Júliusi)
2012. szept. 27. 09:23
Igen, köszönöm szépen.
560. júliusi (válaszként erre: 554. - Veronika2001)
2012. szept. 27. 09:13
Figyelj,vannak jó oldalak a neten,ahol lehet tanácsot kérni,én is megtettem.Több oldalt is tudok, ha gondolod megírom priviben.
559. Veronika2001 (válaszként erre: 556. - Bowie)
2012. szept. 27. 08:55
Igen, tudom... És meg kellene próbálnom mással is foglalkozni. De nem megy.
2012. szept. 27. 08:50
megint bealudtal?
557. bowie (válaszként erre: 556. - Bowie)
2012. szept. 27. 08:48
Arra gondoltam, hogy vajon karácsonykor mi lesz? Lefekszenek a gyerekek, ő meg majd elmegy ünnepelni?
556. bowie (válaszként erre: 554. - Veronika2001)
2012. szept. 27. 08:46

Aztán kapsz egy átlagosított értéket, és ha nem lesz akkor vége, mi lesz? Összeomlassz? Minden ember más Veronika..csak átlagosítani lehet..hisz láttad itt a fórumon is már..

Hát..a tegnap estédet pedig nem irigylem.

555. bowie (válaszként erre: 550. - Uncsi0)
2012. szept. 27. 08:44
Háát...én már tényleg nem tudom minek ragaszkodsz ehhez az emberhez...ezeket te tényleg el fogod tudni felejteni neki? Képes leszel rá, hogy ne hánytorgasd föl, hogy ne maradjon benned tüske?
2012. szept. 27. 08:44
Azt nem tudjátok, hogy létezik online pszichológusi tanácsadás? Azért online szeretném, mert ugyan van pszichológus ismerősöm, de őt nem szeretném beavatni semmibe. A férjemnek gyakorlatilag életközép krízise van, ezzel sem fog újat mondani. (Vagy nevezzük kapuzárási pániknak, bár az életközép krízis némelyest komplexebb.) Engem egyetlen dolog érdekel: vajon van ennek tipikus, papírforma szerinti időtartama? Egy tól-ig intervallum? Hogy leghamarabb és legkésőbb mikor szoktak ezek a krízisek véget érni?
2012. szept. 27. 08:35

Nálam is egyre rosszabb a helyzet...

Tegnap nagyon szép napja volt a férjemnek (nem szeretném megmondani, hogy miért, mert rettegek a felismerhetőségtől), és abban reménykedtem, hogy ezen örömét megosztja velünk, a családjával. Áááááá, dehogy. Nem hozzánk jött haza először. Ez nagyon megviselt. Nálunk eddig az volt a felállás, hogy én vagyok a földre szállt angyal, akihez érdemes legyen hazajönni, de egyre nehezebben viselem. Valami hatodik érzék azt mondatja velem, hogy ha itthon cirkuszolok, akkor csak még jobban eltávolítom magamtól. De egyre kevésbé tudok nyugodt maradni.

2012. szept. 27. 08:29
Uncsi, ne haragud, de most ki költözik el, a K..a, vagy a pasija? Azt nem tudod, hogy az ő kapcsolatuk milyen régi? Viszont szerintem ha az a kapcsolat szétbomlik, akkor még nagyobb esélyt kap a férjed, hiszen egy facér nője lesz. Nem mintha ez változtatna bármin is...
551. csgybzs (válaszként erre: 549. - Uncsi0)
2012. szept. 27. 07:42
Ne haragudj, de a férjed nagyon sötét és primitív. Biztos minden áron ragaszkodni akarsz hozzá??
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook