Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltak most mit tegyek? fórum

Megcsaltak most mit tegyek? (beszélgetős fórum)


2012. szept. 21. 10:27
ird meg a csajnak hogy vigye!!!!!
2012. szept. 21. 10:26
2012. szept. 21. 10:25

Hogy mit kellene tenned azt Te is tudod.

Minél hamarabb lelépni.


A döntés a te kezedben van,megoldás pedig mindenre van szerintem.


Rokonokhoz nem tudnál költözni?


Én biztos nem tudnék egy ilyen férfivel 1 fedél alatt meglenni.

De szerintem nem csak én nem,hanem 1 olyan nő sem,akinek minimális büszkesége van.

7. alidamolnar (válaszként erre: 1. - Uncsi0)
2012. szept. 21. 10:23
Még ő szabja a feltételeket?? K.... anyját neki, már bocs:(
2012. szept. 21. 10:23
Egyébként, ha az ember magára van utalva, nagyon élelmes és leleményes tud lenni, hogy talpon maradjon és megteremtsen mindent a gyerekeinek.
5. bowie (válaszként erre: 1. - Uncsi0)
2012. szept. 21. 10:20
Tapasztalatból mondom, hogy a pénzre fogni a maradást, csak felesleges időhúzás és kifogás. Ez a férfi megaláz téged, nem is kicsit. El kell dönteni mi a fontosabb..a kényelem, vagy küzdessz és talpra állsz. Ha elváltok is fognak ítélni gyerektartást, ha szar helyzetben vagy, akkor asszonytartást is lehet kérni..aztán majd kiderül akkor is mellette marad e a csaja.:)))
2012. szept. 21. 10:18

Sajnos nem teheted meg, hogy a gerinctelen férjed kidobod, mert valószínűleg a gyerekeidért sem fogja vállalni a felelősséget. Keress munkát, beszélj a családoddal, és teremtsd meg a feltételeit annak, hogy nyugodtan ott hagyd. Legalábbis szerintem.

Amúgy azt hiszem, hogy én meg tudnék bocsátani a páromnak, ha egyszer félrelépne, bocsánatot kérne, látnám, hogy megbánta, stb, bár még nem kellett ilyen problémával szembenéznem. De ha még közölné, hogy ott se hagyja, és te csak tűrj és nyelj, akkor tuti lépnék...

3. tűzijáték! (válaszként erre: 1. - Uncsi0)
2012. szept. 21. 10:18

Hú. Először is, csak semmi meggondolatlan lépés.

Másodszor, intenzív munkakeresés, esetleg tanfolyam.

Harmadszor, ne hagyd, hogy ilyen hülyeségekkel etessen.

2. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Uncsi0)
2012. szept. 21. 10:16
1-2 hónapig fog tartani?? Akkor még mindig tart? Azért röhej, hogy még a férjednek áll feljebb.. Nem tudnál tesóhoz, vagy anyukádhoz költözni?
2012. szept. 21. 10:15
A férjem megcsalt,leis bukott..Van közös gyerek kettő és ház.A gond ott kezdődik ,hogy nem hajlandó véget vetni a kapcsolatának..mert neki kell! De kellünk mi is..mert "az a nő még nem született meg ,akiért itthagyná a családját"És állitólag rengetegen élnek így!Sajnos nincs munkám ezért ezzel visszaél,bár közöltem ha lesz munkám az első havi fizetésemkor mehet a kur...jához.De most ott tartunk azt mondja vagy elfogadom igy vagy itthagy mindent.És amúgy is ez a kapcsolat csak 1-2 hónapig fog tartani nyugodjak meg!!!Azóta csak pörög az agyam....és idegileg kész vagyok!Mit tegyek 18 év házasság után???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook