Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltak most mit tegyek? fórum

Megcsaltak most mit tegyek? (beszélgetős fórum)


40. Júlia* (válaszként erre: 18. - Nbandus)
2012. szept. 21. 10:47
Nem teheti ki a saját lakásából.
2012. szept. 21. 10:47
*0 embernek tartja 18 év iga együtt húzás után
38. bowie (válaszként erre: 23. - Acuko)
2012. szept. 21. 10:47

Nekem egyszer egy ismerősöm azt mondta, hogy nem feltétlenül azon múlik, hogy mit kap otthon az ember, mert egyvalamit nem tud megadni..az idegen pu..i ízét...

Jó..az a pasi olyan típus is volt, de bennem ez a mondat olyan nyomokat hagyott...

37. acuko (válaszként erre: 34. - Júlia*)
2012. szept. 21. 10:47
Igen, így van. És milyen sok iylen van még...!
36. 6e22f93b2e (válaszként erre: 30. - A362b29577)
2012. szept. 21. 10:46
A gyerekeket elviszi a gyámügy-hát persze, ahhoz kicsit nagyon sok kell és az miatt, hogy valaki köszöni nem kér egy olyan pasiból, aki szimplán megtapossa, és 0 embernek tartja-még nem kapcsolják ki a gázt és a villanyt.
2012. szept. 21. 10:46
Inkább az a kérdés, hogy 18 év alatt nem ismerted fel, hogy egy görénnyel élsz? Ez soha nem derült égből villámcsapásként szokott jönni, hanem valaminek a végkifejlete, egy tuskó pasi mindig is tuskó volt...
34. Júlia* (válaszként erre: 14. - Acuko)
2012. szept. 21. 10:45

Az ilyeneknek kell az otthon megszokott kényelme,

kell a példás családapa látszat,

de a farkuk vezeti őket.

33. acuko (válaszként erre: 29. - Vigyorex6)
2012. szept. 21. 10:45
Hát, igen..
2012. szept. 21. 10:44
A legnagyobb baj az, hogy egy senkinek tartja azt, akivel 18 évet lehúzott. Ez nem csak a megcsalás témát veti fel,hanem emberi témát is:)
2012. szept. 21. 10:43

Három dolgot tehetsz:

-Vagy elfogadod, ahogy ő elvárja és maradsz.


-Nem fogadod el, lépsz annak ellenére, hogy esetleg éhezni fogtok.

Az ilyen fazonok vagy munkanélkülire, vagy minimálbérre jelentik be magukat, hogy ne kelljen tartásdíjat fizetni, mert a harmadiknak már nem fog kelleni, ha nincsenek pezsgős vacsorák.


-3. Leülsz vele, és megbeszélitek, hogy mi az a dolog, ami miatt a másik jobb.

Amiért 3 ember boldogtalanságát idézte elő.


Mondanék egy 4.-et is, de az 8 napon túl gyógyuló.

Én azért költöztem el pontosan ilyen szitu miatt, hogy ne csapjam agyon.

Épp eleget szenvedtek a lányaink még a néma válás miatt is.


Őrizd meg a hidegvéredet, ha szükségét látod, kérj segítséget az orvosodtól, mert ilyenkor az ember nem tud normálisan gondolkodni.

30. a362b29577 (válaszként erre: 11. - 6e22f93b2e)
2012. szept. 21. 10:42
Mikor kikapcsolják a villanyt meg a gázt, a gyerekeket meg elviszi a gyámügy, akkor lefagyna a mosoly az arcodról.
29. Vigyorex6 (válaszként erre: 23. - Acuko)
2012. szept. 21. 10:42

Normál esetben valóban.

Valószínűleg valami nem volt jó, azért történt meg az eset. Ebben mindkét fél felelős.

De az első hsz-t elolvasva a gyomrom is felfordult.

A minimum az lenne, ha azt mondaná a férj, hogy beszéljék meg, mély bocsánatkérés, és ígéret, hogy befejezte a kapcsolatát a szeretővel.

Nem még azzal, hogy még egy kicsit fenn akarja tartani a viszonyt.

2012. szept. 21. 10:41

Én kivárnék! Na nem arra, hogy ő vissztáncol, vagy "megbán". Hanem arra, hogy összeszedjem a gondolataimat, melyik lépés lenne a legbölcsebb. Beszélnék jogásszal (sok helyen van ingyenes jodi tanácsadás), a családommal, ismerősökkel, barátokkal, és megtalálnám azt a megoldást, ahol a lehető legkevesebbet veszthetek, és a legtöbbet nyerhetek.

Aki ilyet csinál, és még büszke is rá, az nem érdemli meg, hogy számítsába vegyem. Mehet.

Jobb egyedül, még akkor is, ha nehezebb, mint egy olyan alakkal, aki megaláz. Mert igen is megalázó, hogy tudsz a másik életéről, hogy a te ágyadba bújik, miután a másikat kefélte, és hogy te mosod ki a gatyáját, miután a másik nő a fogával szedte le róla előző nap. Már bocsánat a szemléltetésért!

Ja és akkor azt meg még nem is említettük, hogy a család pénzén viszi a pipit vacsizni, meg színházba.

Szóval kell akkor egy ilyen pasi után kapaszkodni?

27. acuko (válaszként erre: 24. - Mézgapaula)
2012. szept. 21. 10:41
Hát akkor meg menjen, ha menni akar. Ez lenne a legegyszerűbb. De ez csak fenyegetés. Nem megy majd el, annál a kényelme sokkal fontosabb. És a feleségnek ez az adu a kezében!
26. 6e22f93b2e (válaszként erre: 15. - Novehaki)
2012. szept. 21. 10:41
Ilyen emberrel nem erőlködik senki.Minek?
25. 4244093cd0 (válaszként erre: 1. - Uncsi0)
2012. szept. 21. 10:40

Szerintem előbb nyugodj meg ,és gondold át a helyzetedet.

Ha jó apa amúgy és jó férj,akkor szerintem egyenlőre költözködj át egy másik szobába,ha van rá mód,és így old meg a "külön élést".

Közben keress munkát,és ha lesz már pénzed,akkor elválhassatok rendesen .

Addig is nyugi ,attól ,hogy 18 év házasság után van valakije ,még nem dől össze a világ ,a házasságok 99,9% -ban előfordul az ilyen.

A kérdés,szereted -e még egyáltalán ?Vagy csak a büszkeséged csorbult?

Ezt neked kell tudnod.

Ha szereted,akkor majd idővel ,később amikor már kiharagudtad magad a külön szobában,akkor hódítsd vissza:))

24. mézgapaula (válaszként erre: 1. - Uncsi0)
2012. szept. 21. 10:39

Szia,

18 év után most csalt meg először? Mert az alapján, amiket beszél, nem úgy tűnik...

Azt hogy érti, hogy ha nem fogadod el így, otthagy mindent?

23. acuko
2012. szept. 21. 10:39

Azért egy 18 éves házasságot, két gyerekkel, nem olyan egyszerű megszüntetni, mint ahogy sokan gondolják..

El kellene gondolkodni azon is, hogy miért csalta meg a feleségét a pasi. lehet, hogy nem kapta meg otthon azt, ami neki kell. Le kell ülni és meg kell beszélni ezeket a dolgokat, nem mindjárt kidobni, meg lapátra tenni.

Ami elromlik, azt meg kell javítani, nem pedig elhajítani és másikat venni. Egy 18 éves házasság nem egy eldobható játékszer.

22. 6e22f93b2e (válaszként erre: 18. - Nbandus)
2012. szept. 21. 10:38
Pontosan:)
21. Vigyorex6 (válaszként erre: 18. - Nbandus)
2012. szept. 21. 10:37

Pontosan.

Mert a megcsalás így is nagyon kemény történet, de a viselkedése...

Én a helyében behúznám fülem-farkam, ellenben még neki áll feljebb?

20. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Uncsi0)
2012. szept. 21. 10:36

Aztaqrva ... így egybe! :(

Egyáltalán mi ez a szöveg, hogy nyugodj meg, 1-2 hónapig fog tartani. Semmi tisztelet nincs benne irántad.

Keress munkát! Egyelőre bármi megteszi, aztán mellett kereshetsz jobbat, csak kereseted legyen, és lapát.

19. napalm
2012. szept. 21. 10:35

Az ágyban minden ok?

Kapott elég punettát?

2012. szept. 21. 10:35
Zárcsere!!! Rakd ki az ajtó elé a bőröndjét, és köszönj el szépen. Nem a megcsalással van a baj ebben a sztoriban, hanem a férjed hozzáállásával. Felháborító.
17. acuko (válaszként erre: 8. - Bucóka20)
2012. szept. 21. 10:34

Hát ezt nem értem.

Miért kellene neki lelépni?? Ha a férfi megcsalta őt, annak másik nő kell, akkor menjen a pasi! Miért a feleség menne???

Amúg meg lehet, hogy ez csak egy kapuzárási pánik, hogy bebizonyitsa magának elsősorban, hogy van még olyan nő, akinek ő kell. vagyis most bizonygat önmagának. El fog múlni. Ha meg nem, akkor majd lépni kell, de most még nem kell borítani szerintem és főleg nem a megcsalt félnek kell lelépnie..

16. hajini
2012. szept. 21. 10:32

ez nagyon gáz! hánynék a gondolattól is,hogyha hozzám érne ezek után.... menjen!!!!

csak hülye nő tűri el a megaláztatást!!!!

Hozzám nem kéne hazajönnie... kitenném a cuccait az ajtó elé!

2012. szept. 21. 10:32

Szia ha lehet akkor metsd meg a házasságodat kérjetek segítséget. Mind a ketten kellettetek ahhoz hogy így legyen, és ahhoz is ketten kelletek hogy helyre jöjjön.

Tudom hogy most tele vagy haraggal és ez helyes is de ez csak a hab a tortán volt, hogy megcsalt, valami már régóta nem működött köztetek, és ez azért történt. Üljetek le beszélgetni csináljatok közös programokat, kevesebb idegeskedés, (persze ha már egy kicsit megnyugodtál), sok-sok beszélgetés, 18 évi házasságot nem ronthat el egy másik nő!


Te jobb vagy nála és ketten meg még jobbak vagytok, és nem utolsó sorban ott vannak a gyermekek, (elvált szülők gyereke vagyok azért írtam ezeket a dolgokat mert én a gyermek szemével látom a válást, tönkre fog menni a gyermekek élete) mindent meg kell tenni hogy helyre jöjjön a kapcsolatotok, és ez sok sok idő és irány vissza a múltba megkeresni hogy hol rontottátok el, beszélgetés beszélgetés beszélgetés, tudom javasolni a Tomas Gordon féle kommunikációt.


KÉRLEK PRÓBÁLJÁTOK MEGMENTENI A HÁZASSÁGOT

14. acuko
2012. szept. 21. 10:30

Szerintem nem kell azonnal a váláson gondolkodni, két gyerekkel, 18 év után. Nagyon szomorú, de kell adni neki egy kis időt. Meg fogja unni azt a nőt, egyenlőre talán az újdonság varázsa vonza benne. És azt mondta, hogy nincs olyan nő, akiért elhagyná a családját. Indulj ebből ki és várj.

Na nem túl sokáig, de azért várj. ne veszekedj vele, legyél olyan, mint eddig, ne csinálj konfliktust még akkor se, ha ez a szitu neked naygon fáj.

Ha látja, érzi, hogy itthon minden rendben van, és szerető család veszi körül, előbb-utóbb visszatér. Szerintem

Ha mégsem, akkor kicsit később ráér azon gondolkodni, hogy hogyan tovább..

13. 298b15dfdd (válaszként erre: 10. - Amacska)
2012. szept. 21. 10:29
:)
12. 6e22f93b2e (válaszként erre: 10. - Amacska)
2012. szept. 21. 10:28
Minek ennyi energiát pazarolni egy faszira is?:DD
11. 6e22f93b2e (válaszként erre: 1. - Uncsi0)
2012. szept. 21. 10:27

"azt mondja vagy elfogadom igy vagy itthagy mindent"


Köszönöd szépen, sok boldogságot, és nyisd ki az ajtót előtte: a viszont látásra c. fejezet, a gyerekeket meg ha akarja látni ne zárd el tőle.

Akár van munkád, akár nincs én ezt tenném a helyedbe.Nem k.rváznék, nem kérdezősködnék, hanem felemelném a fejem és mosolyognék:)


Kb.ennyi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook