Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltak most mit tegyek? fórum

Megcsaltak most mit tegyek? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
400. 74f8c12b8e (válaszként erre: 399. - Veronika2001)
2012. szept. 24. 22:45
Ez nem vezekeltetés egyébként,hanem hozzászoktatás egy normális családi munkamegosztáshoz.Igazából sokkal előbb kellett volna-ahogy láttam más hsz-eidben,otthon eddig szinte semmit sem csinált.
399. Veronika2001 (válaszként erre: 395. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 24. 22:38
Elviekben ez is igaz, de amikor látom, hogy a családjáért vállalt kötelességtudatból sok mindent megtesz, persze néhány dologban kihasználom, de nem szeretném látványosan vezekeltetni, mert hosszú távon szerintem az sem vezet jóra. De természetesen vannak terveim, amit már rég óta nem csinált meg... :)
398. Veronika2001 (válaszként erre: 387. - Ditta67)
2012. szept. 24. 22:09

Igen Ditta, igazad van, hogy nálunk "primitívebb" a gondolkodásuk, a farkuk és az egójuk vezérli őket. Viszont azt is sok helyen lehet olvasni, hogy nemcsak ők, férfiak szeretik, ha felnézünk rájuk, hanem a nőknek is jár(na) az, hogy otthon "hercegnőként" bánjanak velük, ne pedig cselédként. Mi mindketten 8 órát dolgozunk, és a férjemnek az az álláspontja, hogy itthon ő pihenni akar, nem pedig a második műszakot "lenyomni". Ő nem kertészkedik, nem takarít, nem megy biciklizni a gyerekekkel, stb., hanem itthon ő pihen. Következésképpen valakinek ezeket (és még mi minden mást!) meg kell csinálnia. És akkor gondolom érthető az a reakcióm, hogy ha ki sem látok a házimunkából, akkor azt szeretném, hogy ő inkább segítsen, ne udvaroljon.

És tudom, hogy a házimunka megvár, de nekem halványan rémlik valami olyasmi ígéret, hogy "jóban, rosszban együtt".

2012. szept. 24. 22:02
Igen Júlia, ez igaz... Most már lefeküdtek aludni, de legközelebb beszélek róla vele.
396. 74f8c12b8e (válaszként erre: 367. - Veronika2001)
2012. szept. 24. 20:15

Majd mond el a kislányodnak,hogy DE: Az baj,ha az apa nam jön haza az anyához.Mert ti eredetileg arra szövetkeztetek,hogy együtt fogtok élni,egymást boldoggá tenni,és közösen szeretnétek gyerekeket.

A kislányod erkölcsét,értékrendjét alapozod meg azzal,ahogy erre reagálsz.

395. 74f8c12b8e (válaszként erre: 328. - Veronika2001)
2012. szept. 24. 20:09

:S hát azért ez sem fáklyásmenet,hogy "életemben először kímél meg attól,hogy főznöm kelljen" :S

Én azt csinálnám-pusztán technikai tanács-hogy kihasználnám ezt a rohamát,és kezembe venném jobban az irányítást,hogy foglakozzon ennyit rendszeresen a gyerekekkel,és vigye el őket hetente egyszer enni valahová-addig te csinálhasz,amit szeretnél.

Az otthonlevős estéin pedig 1in 1 rábíznám a gyerekeket,leckéstül,fürdetéssel,meseolvasással együtt.

Persze ezek az átmeneti időre való megoldások,amíg eldöntöd ,mit csinálsz.Bár Ha együtt maradtok,szerintem akkor is érdemes lenne megtartani ezt a rendszert,mint alapot.

394. uncsi0 (válaszként erre: 391. - Ditta67)
2012. szept. 24. 19:53
IGENIS ODABUJOK ÉS TVZEK ÉS SOKAT BESZÉLÜNK MINDENRŐL..ezért vagyok padlón ..nem bántana ha szartam volna a fejére eddig..járunk pecálni sokat sétálunk az erdőben és a dunán!Ezért nemérzem hogy javítanom kéne ilyentéren:)
393. uncsi0 (válaszként erre: 392. - 26092879c1)
2012. szept. 24. 19:51
AJJ!
392. 26092879c1 (válaszként erre: 389. - Uncsi0)
2012. szept. 24. 19:28
Mit nem teszel meg? Megteszed hogy nem teszed meg, vagy nem teszed meg hogy megteszed? :)
391. Ditta67
2012. szept. 24. 19:24

Ne érts félre!Nem kritizálni akarlak!

Csak rámutatni,hogy ha javítani akarsz,hol tegyed!

390. Ditta67 (válaszként erre: 385. - Uncsi0)
2012. szept. 24. 19:21

De szerintem ott tévedsz,hogy Ő nem szolgát akar!

Ne vidd be neki tálcán,van 2 keze,meg tudja tenni!

Lehet,hogy nem tudom jobban elmagyarázni!Az odafigyelés nem a kiszolgálást jelenti!

A beszélgetést,az érintéseket és az örömöt,hogy együtt vagytok!

Én akkor is leülök mellé TV-t nézni,ha nincs kész a házimunka!Az ugyanis megvár!De ha leülök mellé,megsimogatom és elmeséltetem milyen napja volt!Ráfigyelek!Teljesen!Nekem is van 2 gyerekem!Megszokták!

389. uncsi0 (válaszként erre: 388. - 26092879c1)
2012. szept. 24. 19:16
Mivel hogy nem teszem meg vagy hogy megteszem?
388. 26092879c1 (válaszként erre: 386. - Uncsi0)
2012. szept. 24. 19:09
Gondolod hogy ezzel visszaszerezheted? :)
387. Ditta67 (válaszként erre: 384. - Veronika2001)
2012. szept. 24. 19:08

Ez igaz!De a férfiaknak ennél sokkal "primitivebb" a gondolkodásuk!A farkuk vezérli és az egojuk!

Én biztos nem pattintottam volna le,hanem megkérem,hogy segítsen utána,mert nem leszek máshogy kész!

Tudom,ez kicsit más gondolkodásmódot kíván!Lehet nem könnyű belejönni!Dehogy hasznos,az biztos!

Minden kapcsolatot ápolni kell!A férfiak is azt szeretik,ha törődnek velük.

A párom is meg van győződve róla,hogy minden úgy van,ahogy ő akarja!Miért ne higgye?

Ha bebizonyítod neki,hogy ő a nagy erős,ügyes férfi és egy polcot is CSAK Ő tud feltenni,simán felteszi!

Nem kell,hogy olyat tegyen amiért meg tudod dicsérni!Elég,ha reggel azt mondod,hogy milyen szépen süt a nap és milyen jó,hogy ezt a napot is együtt kezdjük,mert szereted!És én még így is gondolom!

386. uncsi0
2012. szept. 24. 19:00
Ma elöször nem tettem meg ezeket!
385. uncsi0 (válaszként erre: 383. - Ditta67)
2012. szept. 24. 18:58

HM!

Én a mai napig tálcán viszem be a kaját neki! És reggel kávét főzők..pakolok kaját kikészítem a ruháját és igen sokat masszirozom a hátát..

2012. szept. 24. 18:26

Kedves Ditta67!

A véleményed teljesen helytálló. Viszont ahhoz, hogy odafigyeljek a férjemre, dícsérjem, ahhoz az is kell, hogy ő olyat tegyen, amiért meg tudom dícsérni. Tudod, amikor nagytakarítok, ő pedig a fotelből nyomkodja a távirányítót, és lehajolok porszívózás közben, ő megkíván, én viszont lepattintom, mert értékelném, ha nem kamatyolni akarna, hanem inkább arréb rakna valamit, hogy én be tudjam fejezni a nagytakarítást.

Most már megtanultam, hogy fel kellett volna nézni rá, de aki egy éve(!) nem tud felszerelni egy polcot (minek azt odarakni), arra nem könnyű felnézni.

Persze, most már én is fájó szívvel nézek a távolodó vonat után, aki mostanában nem haza, hanem egészen máshova siet, és minden idegszálammal kívánom, hogy minél hamarabb érjen véget ez a rémálom, de összességében azt gondolom, hogy közösen jutottunk el oda, hogy nem tudok felnézni rá, hogy nem érzi magát jól itthon, tehát közösen is kellene helyrerakni a témát, nem pedig félremenni jól éreznie magát.

383. Ditta67
2012. szept. 24. 18:11

Sokáig gondolkodtam,hogy elmondjam-e a véleményem.

Az ilyen férfiaknak,-mint a tied is- valami hiányzik otthon.És itt nem a szexre gondolok!Sokszor akivel megcsalják az asszonyt,nem szebb,jobb,csinosabb mint a feleség.Én abból a szempontból nézem mi az ami hiányzott?

A legtöbbször az odafigyelés,dicséret.Hányszor dicsérted meg a férjed,hogy milyen ügyesen megcsinált valamit?Vagy ha fáradtan hazajött,elismerni milyen sokat dolgozott és megmasszírozod a vállát?!

Tudom mindez idő!De a legtöbb férfinak arra van szüksége,hogy otthon felnézzenek rá!Na ez az,amit mástól megkap!

Hogy mit tegyél,vagy ne tegyél,nem tudom!Nem adok tanácsot,nem vagyok a helyedben.Én óvakodnék a hirtelen döntésektől.Ha meg akarod próbálni helyrehozni,sokkal több figyelmet kell rá fordítanod!

382. uncsi0
2012. szept. 24. 16:42
El kell veszítse amilye van ,hogy értékelni tudja!!
381. uncsi0
2012. szept. 24. 16:41

Hm:(

Az élet nem könnyű másnál sem..

Sose dobnám el az életemet nincs olyan ember aki miatt a lányaimat elhagynám!!Attól erősebb vagyok!Hát igen az idegeim odavannak..és még mindig egy csodában bízom ..majd rájövök ,hogy csodák nincsenek :)Addig vegetálok azhiszem ez a legjobb szó a mostani állapotomra--nah és elértem a -5 kg-ot.:) Van még rajtam ,úgyhogy ezzel nagy szíveséget tesznek nekem...majd a végén megis köszönöm nekik!Mellesleg a rib...ca sokkal kövérebb mint én és kinézetre se különb sőőt!Mégis ő most a tökéletes nő kinek a nyomába se érhetek...meglátjuk ezt is..felfogok állni és sajnálni fogja még amit velem művelt..RÁ FOG jönni ,hogy a kurvák hosszú távon nem boldogítanak!Mert ha már az ővé lesz egyedül nemlesz ilyen érdekes..

380. júliusi (válaszként erre: 378. - Veronika2001)
2012. szept. 24. 14:53

A fiam 19 volt.Nem mondanám anyásnak,inkább csak kiskorában.

Nem,nem váltunk el,és most volt 2 éve.

A történetem,ha érdekel,nézd meg a fórumjaim,és a h.szólásaim közt.

Azóta annyiszor leírtam,hogy már szinte unom:)bocsi.

Mert vhogy mindig rátalálok sajnos a megcsalós témájú fórumokra, sajnos, és nem bírom megállni, hogy ne szóljak hozzá...

379. bowie (válaszként erre: 377. - Júliusi)
2012. szept. 24. 14:46
Az én fiútesóm még csak köszönni sem köszön az anyámnak, amikor évente egyszer úgy dönt, hogy eljön és felborzolja a kedélyeket. Sőt, messziről elkerüli..én még most is elviselem..itt van 2 napot, utána szenvedek 2 hónapot és kész. De sajnálom, hogy nem vagyok olyan erős, mint a tesóm.
378. Veronika2001 (válaszként erre: 377. - Júliusi)
2012. szept. 24. 14:43
Júliusi, nálatok mi volt a helyzet? 17 éves lányotok volt, és hány éves volt a fiad? Ő inkább anyás volt? És jól értelmezem, hogy nem váltatok el? Mikor történt? És most mennyi idősek a gyerekek?
377. júliusi (válaszként erre: 370. - Bowie)
2012. szept. 24. 14:38

Igen,ált. ban a lányok apásak.De nálunk is érezhetően megromlott a viszony a lányo és a férjem közt,pedig a lányom már nem volt kicsi ekkor, 17 éves.Azelőtt jobban húzott az apjához...

A fiam viszont egyértelműen kijelentette:árulónak nincs bocsánat! És lehet hogy a szemében én vagyok a gyenge mert mégis megbocsátottam.

Nagyon szomorú dolgok ezek, pláne akkor, ha ráadásul valaki a halálba menekül...

376. bowie
2012. szept. 24. 14:19

És totál megértem a kislányodat. Én sem értettem...nem értettem, hogy oké, hogy anyámat elhagyja végre a halálával..na de engem? Engem hogy volt képes itt hagyni? Tudod, olyan 20 évembe került, hogy ezt elfogadjam és megértsem. Ennyi időbe került, mire rádöbbentem, hogy az anyámtól nem lehet elég messzire menni....többszáz kilóméterre lakunk már tőle..és még így is képes a gyerekeit megalázni, bántani.

Szóval teljesen megértem a lányodat, és azt is, hogy mentenétek te is és Uncsi is a házasságotokat. De vannak helyzetek, amikor jobb külön. A kisfiam most 6 és fél éves, teljesen kiegyensúlyozott gyerek, és neki amíg házasságban éltem nem volt ilyen jó..nem akartam, hogy úgy nőjjön fel, hogy nem látja azt mondjuk, hogy engem megölel az apja..nem akartam, hogy úgy nőjjön fel, hogy azt gondolja az a normális, ha az egyik fél a másik szobában lakik..

Ahogy én látom, és bocsánat, ha túl őszinte leszek: nálatok a kislány fogja a leginkább megsínyleni..ha már most ilyen van benne, ez benne lesz évek múlva is...mi van, ha egyszercsak megint nem jön haza...hozzá...és sajnos, valószínű ez a félelem majd szépen átkerül a kapcsolataiba is.

Uncsinál viszont jelenlegi helyzetben, ahol egy nagyobb Kamaszodó(!) lányról beszélünk, ott azt látom, hogy Uncsi megy rá erre az egészre..olyan szinten már, ahogyan nem szabadna, és úgy beszélnek vele, ahogyan nem kellene hagyni.

375. bowie (válaszként erre: 374. - Veronika2001)
2012. szept. 24. 13:58
7 éves...és 12-13 évesen döbbentem rá, hogy az anyámmal vannak a gondok.
374. Veronika2001 (válaszként erre: 370. - Bowie)
2012. szept. 24. 13:54
Hány éves voltál?
373. minden ;) (válaszként erre: 337. - Uncsi0)
2012. szept. 24. 13:09

Ki vagy Te???

A felesége, a gyermekei anyja.

Ha ilyeneket megenged magának, annak ellenére, hogy ő bántott meg téged, nem hiszem, hogy lehet közös jövőben reménykedni, hacsak nem akarsz te állandóan megalázkodni. Tényleg ilyen életre vágysz, ez fel fog emészteni, elveszíted az önbecsülésedet, ha ezt hagyod.

Én házasságpárti vagyok, de nem mindenáron.

372. bowie (válaszként erre: 371. - Júliusi)
2012. szept. 24. 12:58
Totál egyetértek veled.
371. júliusi (válaszként erre: 356. - Uncsi0)
2012. szept. 24. 11:58

Ez nagyon szomorú, nagyon sajnállak,tudom, ez nem vigasz!

De azért ez nem fair tőle, hogy nem tud dönteni,és mind a kettőtőkkel van.Én nem mentem volna bele a helyedbe.

Amikor velem megtörtént,sokat gondolkoztam.Persze az 1. gondolatom a válás volt,és elzavartam otthonról,egy barátjánál lakott 10 napig.De a távoltöltött idő alatt rájöttem ,még szeretem,és adok 1 esélyt.

DE! A feltételem az volt, hogy döntsön,ha velem akar élni, szakítson a nővel!!!És ő meg is tette szó nélkül.Örült ,hogy megpróbálok megbocsátani, és kapott még 1 esélyt.Sokat nyomott a latban a volt szertő hozzáállása is.Mert olyan szemét módon viselkedett(és még utána is sokáig, még az éven is, pedig ennek már 2 éve),hogy úgy döntöttem, nem válok el,azért sem,és nem csinálok magammal semmit(pedig ajánlotta),nem szerzem neki meg ezt az örömet....

Szóval azt akartam ezzel mondani,hogy elég megalázó ez a helyzet, szerintem a sarkadra kellene állnod.

És emelt fejjel elviselni, ha a másikat választja.De ha téged, akkor ott nincs helye a 3. -nak!

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook