Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek jogos, hogy a közeljövőben felülvizsgálják a rokkant nyugdíjasokat? fórum

Szerintetek jogos, hogy a közeljövőben felülvizsgálják a rokkant nyugdíjasokat? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
337. Szera1 (válaszként erre: 336. - Rozália)
2009. aug. 22. 07:20

Szia Rozika!


Vártunk az IWIW-en!!! Tagja vagy??? Ha Nem akkor megpróbálok meghívót szerezni Neked, mert oda csak úgy lehet regisztrálni, ha valaki meghív, de azt külön igényelni kell /mármint a meghívót a meghívó félnek!/ és van, hogy akár 1 hónapot is várni kell rá!!! De szólj nyugodtan, és megoldjuk!!!

336. Rozália (válaszként erre: 334. - 1ebb4c5670)
2009. aug. 20. 04:37

Sziasztok!

Semmi gond ám, poénkodtam (volna):))

Legyen szép napotok.

Rozika

335. Szera1 (válaszként erre: 334. - 1ebb4c5670)
2009. aug. 19. 15:10

Szia nem vagyok szimuláns!!!

Szerintem a név "korrekció" nekem szólhatott, hiszen én kértem, hogy ha lehet írjatok egy keresztnevet, hogy tudjunk emberi módon kommunikálni egymással, azaz tudjuk valahogy szólítani egymást!!! Én a Te nevedet már tudom, de "hivatalosan" ezen a fórumon a fenti megszólításodat kell használnom, hiszen csak az iwiw-ről tudom az igazi nevedet!!! Nem adtál hozzá jogosultságot, hogy itt azon a nevedet szólíthassalak, és így a többiek sem tudják hogyan címezzék a Neked szóló bejegyzéseket!!! Nem probléma ez, csak könnyebbé teszi a beszélgetést!!! Szép napot Mindenkinek!!!

334. 1ebb4c5670 (válaszként erre: 333. - Rozália)
2009. aug. 19. 12:11
Bocs ,de én azalapján írtam le a neved ahogy látom .
333. Rozália (válaszként erre: 329. - 1ebb4c5670)
2009. aug. 19. 07:06

Jaaaaa, az agyamra megy az "egészségem":))

Megnézem az iwiwet...

Én meg simán Rozália (Rozika) vagyok...:)

332. Szera1
2009. aug. 18. 12:54
Kérlek Titeket, hogy ha lehet egy keresztnevet írjatok, hogy meg tudjuk egymást szólítani! Az én keresztnevem Erika, de Szera a becenevem, ezért is ez a loginnevem. Így azért könnyebb lenne a beszélgetés!!!
331. Szera1 (válaszként erre: 330. - Anyuci91)
2009. aug. 18. 12:52

Drága Anyuci91!

Pont ez ellen küzdünk itt, és bár én sem vagyok régi tag, üdvözöllek a "klubban"!!!

Kell az összetartás, mert mint már megénekelték a nálunk okosabbak..."egyedül nem megy,....egyedül nem megy"...!!! :))

2009. aug. 18. 12:11

Kedves beiróknak üzenem, hogy sokan be tudják bizonyitani, hogy mi a betegségük. Az állam bekeményitett rendesen a mi rovásunkra, mert ennek

előtte sokan visszaéltek vele és bennünket becsületeseket szivatnak, de rendesen. Én méltánytalannak és igazságtalannak tartom.

Üdv.Anyuci91

329. 1ebb4c5670 (válaszként erre: 325. - Rozália)
2009. aug. 18. 12:06
Kedves Rozália szeretettel várunk az iwiwen ,de itt is leirom ha bármi olyan dolog van ami minket beteg embereket érint.
328. 1ebb4c5670 (válaszként erre: 320. - Szera1)
2009. aug. 18. 12:05

A másod fok után a bíróság jön.

Ilyenkor végig kell menni az első és másodfok összes leirt lelet és diagnózián.

Mindenüt elkövetnek hibát .

Oltári hibákat.

Na ezt kell meglovagolni.

Ha csak egy diagnózis nem stimmel már lehet vele kezdeni valamit.

Ha meg olyan állapotba vagy , hogy nemtudsz bemenni a vizsgálatra kérd a lakásra a vzsgáló orvost.

Ha egyedül jön akkor már nyert ügy !

Olvasd el az ORSZI honlapját.!

327. 1ebb4c5670 (válaszként erre: 319. - Rozália)
2009. aug. 18. 11:59

Á , félreértesz!

Ott is mükődik egy fórum csak jobban látogatott.

Ennyi.

326. Szera1 (válaszként erre: 319. - Rozália)
2009. aug. 18. 11:03

Drága Rozália! Úgy értette, hogy gyere Te is oda /iwiw-re!/, mert ott is van ilyen fórum!!! Olyan néven talod meg a fórumot hogy : ORSZI

Ott is beteg emberek vesézik ki ezt a témát!!!

2009. aug. 18. 05:26

Most néztem, ez a fórum 2008. 01.29-én indult.

Voltak rendkívüli felülvizsgálatok?

324. Rozália (válaszként erre: 323. - Szera1)
2009. aug. 18. 05:24
Legyünk optimisták.
323. Szera1 (válaszként erre: 322. - Sanyi64)
2009. aug. 17. 19:48
Ez katasztrófa, de komolyan!!! Jó kis cikk, kár, hogy nem láttam egy 20 perccel előbb!!! Most fejeztem be a /minden beteg nevében!!!/ a TV2-nek küldött levelemet!!! Abban megpróbáltam leírni az összes sérelmünket, megalázásainkat...stb. Vagy 3 órán keresztül írtam, hogy biztos a nagyrésze benne legyen a csalássorozatuknak!!! Nem tudom mi lesz belőle, hogy kapok-e választ, de rögtön "tudósítalak" Benneteket is, hogy tudnak-e segíteni a nyilvánosságra vitellel kapcsolatban!!!
322. sanyi64 (válaszként erre: 321. - Sanyi64)
2009. aug. 17. 19:30

Bocsi lemaradt a link


[link]

321. sanyi64
2009. aug. 17. 19:29
Ezt olvassátok el,szerintem,ez már iszonyu.
320. Szera1 (válaszként erre: 318. - 1ebb4c5670)
2009. aug. 17. 17:42
Én már sokadszor adom be az állapotrosszabbodás miatt a papírjaimat, de az elsőfokon írtakat másolják be mindenhová, és nem bírálják felül azt az orvosi véleményt!!! Nem akarnak a 40%-ról elmozdulni, akármilyen nyomorék vagyok, most is itthon fekszek, és nem tudok mit csinálni ellenük, mert nem hajlandóak az orvosaim véleményét elolvasni sem!!! Sőt...az igazságügyi orvosszakértő félresöpörte a papírjaimat, és azt mondta, hogy az orvosok azt írnak amit akarnak, majd ő megmondja, hogy mennyire vagyok beteg, vagy mennyire nem!!! Kikérte magának, szó szerint így: Mondja már meg asszonyom, hogy mi baja van az első két kolléganőmmel!?. Szerintetek mennyire volt objektív a vizsgálata, mikor az előző határozatokból mazsolázott, ezeket másolták be az ő határozatába is, és még a vérnyomásmérőt sem tudta rendesen a kezemre rakni!!!??? Tiszta idegbeteg volt, hogy megfellebbeztem az első kettőt!!! Röhej!!! Miért kell egyáltalán tudniuk az előző orvos véleményét??? Miért nem a saját véleményüket írják meg a határozatban??? Hogy is működik ez...ha az első orvosnak lövése sincs pl. az én betegségemről...akkor a többi követi a hülyeséget???
319. Rozália (válaszként erre: 318. - 1ebb4c5670)
2009. aug. 17. 17:27
Miért? Ha valaki fent van az iwiwen, az nem lehet beteg?! Vagy hogy érted ezt?
2009. aug. 17. 17:03

Vagyok beszoktam nézni ,de ha látom , hogy senki nem irt akkor feleslegesen nemfirkálok.

Bizony azzal , hogy megvan egy rokkantási , vagy közgyogy , még nincs megoldcóva semmi.

A beteg embereken akarnak sporolni.Habár talán máshol kellene.

Nálam most annyi a helyzet , hogy megadták a 40 % -ot.

Csak akkor kell mennem ha állapot rosszabodás áll fent.

Igaz a magasvérnyomást az ORSZI - ben kihagyták.

De várok egy vizsgálati eredményre szeptemberben .

Annak az eredényétől függ , hogy beadom az állapot rosszabodást.

Mindenki megtalál bennünket az iwiwen ORSZI.

317. Szera1 (válaszként erre: 316. - Rozália)
2009. aug. 17. 14:36

Szia Rozália!

Ez igazán genyóság, én nem is értem, hogy Magyarországon miért működik minden rosszul...nem úgy mint máshol!!! Itt még meghalni sem érdemes, mert sokba kerül a temetés, meg a virág :))

Most is nyomorékon fekszek itthon, és a legutóbbi /múlt hét keddi/ bizottsági vizsgálat is tutira 40%-ot adott /bár még nem kaptam meg a határozatukat, de meg sem nézte az orvosi papírjaimat, csak eltépte őket/!!! szinte kizavart a helyiségből!!! Ez azt jelenti, hogy huszonegynehány forintból jöjjek ki, és fizessem még plussz a nem támogatott gyógyszereket!!! Hát szép!!! Dolgozni nem tudok elmenni, mert nem foglalkoztatnak úgy, hogy van mikor ki tudok kellni az ágyból, van mikor nem, mert az izületeim ilyen kiszámíthatatlanul működnek! Melyik az a vállakozó akivel kiszúrjak, hogy bemegyek dolgozni, majd esetleg két nap múlva már nem megyek egy pár hétig!!! Otthon végezhető munkát meg senki nem tud ajánlani, én pedigf már nem fizetek egyetlen közvetítőnek sem, mert az is humbuk!!! Ezeket nem akarják esetleg kiszűrni, büntetni??? Csak a betegekkel vannak elfoglalva??? Ezért vagyok felháborodva, hogy nem ismerik a betegségek tüneteit az erre hivatott "okostojások", sőt a nevéről is csak hallottak!!! Orvos létükre!!! Mindet rúgnám pároslábbal kifelé onnan, és helyet adnék az igazi orvosoknak...!!!

Szégyen amit ezek művelnek. És akkor még a gyógyszereinkért is tízezreket van pofájuk elkérni!!! Cserélnék pénztárcát velük egy pár hónapra!!!

316. Rozália (válaszként erre: 315. - Szera1)
2009. aug. 17. 13:43

A párom is csak annyit kap... Mi azt állapítottuk meg, hogy akinek alanyi jogon jár, az 6 ezret kap, akinek méltányossági alapon adják, az kap 12-t...

Mindenesetre érdekes. Jövőre már nem kapok, az biztos, a fiam lediplomázik, nem lesz eltartottunk... én semmit sem fogok kapni. Legfeljebb gutaütést.

315. Szera1
2009. aug. 17. 09:33

Akkor jól van...már azt hittem mindenkinek megoldódott a problémája. Ne vesszetek el, mert szükség lesz Rátok!!! Jobban mondva MINDENKIRE!!!

Láttam, hogy megkaptad Te is a közgyógyot! Én is megkaptam, de a 25 ezer forintos gyógyszerszámlámból 6 ezret kaptam támogatásként!!! Így a 18 féle gyogyimból csak 8-at tudok kiváltani. Ezért felháborító, hogy a százalékaink a békafeneke alatt van, így persze pénzt sem kap az ember utána. Röhej!!!

314. Rozália (válaszként erre: 313. - Szera1)
2009. aug. 17. 04:24
De igen...., csak én is mindig benéztem és nem volt itt senki...
313. Szera1
2009. aug. 16. 21:03

Sziasztok!

Már senkit nem érdekel ez a téma???

312. Szera1
2009. aug. 11. 18:38

Szervusztok!

Benéztem...és dőltem, hol a röhögéstől...hol a sírástól!!! Annyira jó hogy vagytok!!! Most már nem érzem magam egyedül a bajommal!!! Undorító... OOSZI !!! Pénzvadász...!!! Na az nekem nincs!!! Remélem megalakul az amit itt gyanítok!!! Minden támogatás fontos a betegeknek!!! Én már elindítottam egy szálat, bár nem sok segítséget kaptam, mégis egy kis remény!!!

Mindenkinek jobbulást, és fájdalommentes szép napokat!!!

2009. júl. 20. 11:10

Mihelyt megalakul ez a valami akkor minden BETEG ember csatlakozhat.

Nem hagyhatjuk szónélkül , hogy olyanok vegyék fel az adófizetők pénzéből történő rokkantsági nyugdijat, akik csalás árán jutottak hozzá.

310. 1ebb4c5670 (válaszként erre: 308. - C502273b01)
2009. júl. 20. 11:07

Tudom , hogy késő ,de kérdezd meg akezelőorvosod mikor adhatod be az állapot rosszabodást.

Miért?

Nézd meg , hogy a beadott orvosi papirjaid mind benne szerepelnek az általuk leirtakkal.

A másik a diagnózisokat nézd végig.


Mert ugye nem mindegy ha egy angiológus azt irja TOS ISZB, Raymond zindroma éreleszesedés.

Ellenben azt írja le ez a diszes társaság" fürdőkorházi kezelése után javult".

Ez egy árva szoval sem volt leirva.

Vagy " Felszólitásra" irták ők a kezelőorvos "Figylemelterelésre".

Tehát szószerint végig kell nézni mit firkáltak le.

309. sanyi64 (válaszként erre: 306. - 1ebb4c5670)
2009. júl. 18. 18:46
Hát tényleg jó lenne ha valaki képviselne bennünket.
2009. júl. 17. 11:07
Engemet márciusban hívtak felülvizsgálatra.50%-ról 40%-ra vettek le,odaírva,nem rehabilitálható,de könnyű fizikai munkát végezhet...mikor bent voltam,állandóan arról faggattak,miért nem megyek el dolgozni,stb..meg,hogy kevés ez a pénz nekem,meg ilyenek...
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook