Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bizsuker Kft.....mit tudtok róla? fórum

Bizsuker Kft.....mit tudtok róla? (beszélgetős fórum)

14. Bogiiimeister (válaszként erre: 13. - Simple)
2012. nov. 7. 14:56
:)
13. simple (válaszként erre: 11. - Bogiiimeister)
2012. nov. 7. 14:48
:D Uhh ez mindent elmond! Még jó, hogy neked van eszed, és nem hiszel el mindent.
12. Bogiiimeister (válaszként erre: 10. - Simple)
2012. nov. 7. 13:14
Ja meg kértem a tel.számukat is,azt meg meg sem adták ! :) :S
11. Bogiiimeister (válaszként erre: 9. - Simple)
2012. nov. 7. 13:13

Teljes mértékben igazad van! Még délelőtt írtam nekik,h. ez KFT.-hol található Debrecenben -erre írják,h. ha mellékállást akarok ,akkor nem kérdezek ilyeneket !! :S



Szóval róluk ennyit !!!!! :S

10. simple (válaszként erre: 8. - Bogiiimeister)
2012. nov. 7. 12:23
Mellesleg ha ez valós munka lenne, szerinted nem találnának rá embert, így kellene hajkurászniuk? Ugyan már...
9. simple (válaszként erre: 8. - Bogiiimeister)
2012. nov. 7. 12:22
Erről van szó! A lényeg ebben az, hogy aki jóhiszemű, és bepalizható, az elküldi nekik az 1000 forintot. Cserébe ők nem küldenek semmit! Így összejön nekik sokszor 1000 forint. Ekkora összeg miatt meg az emberek nem csapnak nagy hisztit, elkönyvelik veszteségként és annyi. Mellékesen megjegyzem hogy amit ők következetesen kaukcióként emlegetnek, az kaució! Számomra már itt elbukott a "hitelük". :-)
8. Bogiiimeister (válaszként erre: 7. - Simple)
2012. nov. 7. 09:23

Nekem ezt küldtél !


Lukács Réka vagyok állásközvetítő.Cégünk bizsuk csomagolásával foglalkozó cég.Tudást nem igénylő munka, egyszerűen elvégezhető és jól is lehet vele keresni.A fizetés teljesítmény szerint van, napi 6 órai munkával megkeresheti a 100.000 Ft-ot.Hosszú távra keresünk munkatársakat!Alkalmilag is végezheti, szállítási munkatársunkkal megbeszélheti hogy egy héten mennyi munkát szeretne vállalni.Leginkább fülbevalók,gyűrűk csomagolásáról, felcímkézéséről van szó, de adódhatnak nyakláncok, karkötők is,ezeket is címkézni vagy csomagolni kell.A munkához minden címkézési illetve csomagoló anyagot biztosítunk.Darabszám szerint van a teljesítmény,ezeket munkatársunk részletesen elmondja majd Önnek, és természetesen elmondja majd a munkavégzés folyamatát is.Az ország egész területén dolgozunk, tehát nem akadály, ha félreeső helyen lakik. Fizetését hetente kapja meg munkatársunktól aki hetente megy a leszállított anyagért,első alkalommal szerződéskötés is van.Mivel a munkát otthon végzi munkatársunkkal a bejelentés részleteit is megbeszélheti.Minimális befektetés szükséges egyszeri 1000 Ft kaukció.Befizetés után már maximum 7-8 napon belül dolgozhat.Az 1000Ft-os kaukció után már nem kérünk semmit.Erre azért van szükségünk,mivel az anyagot ingyen visszük ki Önnek.Szállítási költség nincs, és az 1000Ft-os kaukciót az első fizetéséből visszakapja.Amennyiben felkeltettem érdeklődését cselekedjen!Kérem utalja az 1000Ft-os kaukciót a következő bankszámlára 11600006-00000000-51315340 Varga Barnabás szállítási vezető így rőgzíteni tudja adatbázisukban.Ezután küldje el nekem pontos adatait (név,cím,telefonszám). Én adatait továbbítom munkatársunknak, aki 7-8 munkanapon belül felkeresi Önt, munkakezdés céljából.


Csak azt nem értem,ha ők adják a munkát akkor mire fel utaljak én nekik pénzt! persze amit vissza is kapok ha visszakapom !!!

7. simple (válaszként erre: 6. - Bogiiimeister)
2012. nov. 7. 09:06
Elküldöd az 1000 forintot, és sem a pénzt, sem munkát nem látsz. Ennyi a trükk gondolom. mivel sokan bedőlnek, így sokszor 1000 forint üti a markukat.
2012. nov. 7. 08:44

Engem most kerestek meg vele,de akkor mostmár nem tudom ,h. mit tévő legyek,mert nem szeretném ha átvágnának !

1000ft.-ott kell nekik utalni !

Valaki tud erről több infót mondani ?

5. 3333
2012. szept. 20. 12:49

-.-


Köszönöm forgatos :) Igazából én is sejtettem, hogy ez valami átverés lehet, túl szép hirdetésük volt...soha nem hittem ezeknek az otthoni munkáknak,ennek mégis bedőltem volna.....

2012. szept. 19. 22:13

Ezt: Cégkeresés cég elnevezése alapján

(A cég nevének kezdete: Bizsuker Kft.)


2012. szeptember 19. napján 22 óra 13 perckor Bizsuker Kft kezdetű cégnév a cégnyilvántartásban nem szerepel.



Készült: 2012/09/19 22:13:09. A szolgáltatott adatok a kibocsátás időpontjában megegyeznek a cégnyilvántartó rendszer adataival.

Microsec Céginformációs szolgáltató


[link]

3. simple (válaszként erre: 1. - 3333)
2012. szept. 19. 21:14
Ezek az otthoni "munkák" mindig átverések.
2012. szept. 19. 21:12
Semmit, de ha meg akarod nézni, hogy van-e végrehajtás ellenük, akkor a neten megtudod. NAV honlapja is sokat elárul és az e-cégjegyzék is.
1. 3333
2012. szept. 19. 21:07
Most találtam ezt egy álláskereső oldalon. Ez a cég otthoni munkát kínál, fülbevalókat, gyűrűket, nyakláncokat kellene otthon csomagolni. Már régóta keresek állást, de szinte semmi visszajelzést nem kapok....esetleg ti tudtok valamit erről a cégről? Mennyire megbízható???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook