Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 27 hetes terhes vagyok, mit tegyek ha elkaptam a calici vírust? fórum

27 hetes terhes vagyok, mit tegyek ha elkaptam a calici vírust? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 19. 19:15
Eszembe jutott a neve: HIPP ORS 200
2012. szept. 19. 19:14
HA ez kicsit megnyugtat, 24 max. 48 óra alatt le szoktak csengeni ezek a vírusok! Kitartás, és, ha kell, tényleg kórház sajna!
2012. szept. 19. 19:13

SZia! Van a babáknka is ilyen ital. A gyógyszertárakban is lehet kapni,ami kimondottan a hányásos-hasmenéses pici babáknak van. Csak sajnos nem emlékszem nevére.

Lázcsillapításra terhesen a panadolt mondták nekem anno.

2012. szept. 19. 18:58
Minden ami kell
2012. szept. 19. 18:58
Igyál sportitalt. Powerade, getorade.... Megvan benne minden ami az. Nekem a kisfiam cukorbeteg, neki nagy baj ha hányásos hasmenéses betegséget kap el. Ezzel lehet nála kivédeni a kórházat. Fontos elektrolitok vannak benne!!!!
2012. szept. 19. 18:47
Ú, szegény! Jobbulást neked!
3. Vigyorex6 (válaszként erre: 2. - Macskanita)
2012. szept. 19. 18:44

Pedig nem sok alternatíva van.

Ha minden kijön belőled, akkor félő a kiszáradás és most kettőtökről van szó.

Nem kell befeküdni a kórházba, csak bekötik az infúziót, lefolyik és eljöhetsz.

2012. szept. 19. 18:33

Sziasztok! Van köztetek valaki, aki terhesen lett calicis vagy rotás? reggel óta nagyon rosszul vagyok, csak inni tudtam, jéghideg cola, meg víz, orvosi tanácsra, meg pár szem keksz.

Ügyelet most volt kint, kizárólag B6 injekciót adtak, adott volna algopirynt is, de arra allergiás vagyok. Lázas vagyok, fáj a fejem, a lábaim.Semmi nem marad meg bennem, semmi, már ott tartok, hogy látom a gyomrom tartalmát, épp mit ittam. Reggel keserű epéssel indult a dolog. 27 hetes terhes vagyok, ha van valakinek valami tapasztalata ezügyben, kérlek segítsetek, mert nem szeertnék kórházba kerülni, infúzióra, ha nem muszáj.Köszönöm!!!

2012. szept. 19. 18:30
Terhesen...calicisan.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook