Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolati öszinteség, kegyes hazugság? fórum

Párkapcsolati öszinteség, kegyes hazugság? (beszélgetős fórum)


1 2
52. a83d2365df (válaszként erre: 51. - Pera0322)
2012. szept. 24. 10:27
igyekszem bízni benne:)
2012. szept. 20. 11:44
Na, én pont ezért nem hiszek az exekkel való barátságban. Félő, h nem mind a két félben múlt el ugyanúgy az érzelem. (tisztelet a kivételeknek). A testvéred jól megfogalmazta a dolgokat, most a barátodnak kell bizonyítani. Te pedig próbálj megbízni benne! :)
50. a83d2365df (válaszként erre: 48. - Lucka)
2012. szept. 20. 09:38

tegnap beszélgettünk elég sokat, a lányank nem közömbös a párom. elmentünk tesómhoz, egy kulcsot vittem neki, és ő azt mondta neki: mi nők már annak is tudunk örülni, hogyha az általunk szeretett férfi, ha nem is vagyunk egy pár, mégis időt tölt el velünk..próbáltunk tisztázni dolgokat, azt hiszem belátja lassan, hogy ez így nem mehetett volna tovább, hogy becsap. néha forrófejű, de tesóm egyszerűen megfogalmazta Neki, ha szereted Ágit, akkor nem teszed ki ilyennek, és ha az exed a kedves ismerősök sorába tartozik nem bántod azzal, hogy akaratlanul reményt kelesz benne. Ági nem benned, hanem a lányban nem bízik..ez így van.

szóval köszönöm a hozzászólásokat, valakinek valami még eszébe jut, írja le nyugodtan!

mi talán tiszta lappal tudunk indulni...sok erő kell hozzá, de legfőképp bizalom..

49. a83d2365df (válaszként erre: 48. - Lucka)
2012. szept. 19. 14:05
rendben megírom. ma fél öttöl beszélünk...mégegyszer köszönöm!!!!!
48. lucka
2012. szept. 19. 14:02
Majd azért írd le hogy mi lett a mai nap eredménye! :-)
47. a83d2365df (válaszként erre: 46. - Lucka)
2012. szept. 19. 13:47
az eddigieket is nagyon köszönöm, nagyon hálás vagyok érte! és szerencsére ha "osztjuk az eszet" szerintem most Te nem ezt tetted, akkor sem fogy el, csal bölcsebb lesz a világ! mégegyszer nagyon köszönöm a hozzászólásaidat!
46. lucka
2012. szept. 19. 13:45
szerintem a legjobb amit tehetsz hogy nem őt kéred számon, hanem te próbálod meg megérteni és elfogadni ezt a helyzetet. De most már befejeztem, nem osztom tovább az észt :) még elfogy :)
45. a83d2365df (válaszként erre: 42. - Lucka)
2012. szept. 19. 12:40
nincs kedvem szenvedni, nagyon nincs kedvem..emberből vagyok a problémák meggyötörtek, még akkor is ha azt látják az emberek hogy acélból vagyok törhetetlen...
44. a83d2365df (válaszként erre: 12. - Pera0322)
2012. szept. 19. 12:38

a mi kapcsolatunk úgy alkault, hogy jóban voltunk egy, egy szervezetben voltunk. bálokon sokat beszélgettünk, tényleg jó haverok barátok voltunk. aztán egyik bálon valami megmozdult mindkettőnkben.. elkezdte nézegetni a facebookprofilomat éjszakai bulik utáni telefonok azon a bálon ketten buliztunk, az akkori párja meg elment máshová. soha nem rondítottam bele a párkapcsolatukba, tiszteletben tartottam. és sem rondítok bele az exemébe, sőt volt hogy úgy írt rám facebook-on, hogy azt álmondta, hogy meghaltam, hogy a mostani barátnője ott ült mellette.

ma igyekszem vele tisztázni a dolgokat...remélem sikerül

43. lucka
2012. szept. 19. 12:36
egy férfinak midig az a nő vonzóbb, aki nem görcsöl hanem laza, és sokkal kevésbé lesz kedve megcsalni, ha téged ez az egész baromira nem is érdekel, mintha azon parázol folyton, hogy ne beszéljen már az exével. Komolyan mondom, ezen gondolkodj el.
42. lucka
2012. szept. 19. 12:35

"de iylenkor mit lehet tenni?" - hagyni a francba az egészet és nem csinálni belőle nagy ügyet.


"hogyan lehet így folytatni bármi is, akár az életet? sajnálom roppant elkeseredett vagyok"


most komolyan az okoz nálad ekkora lelki törést, hogy nem mondta meg hogy még mindig szokott beszélni az exével, aki még mindig szerelmes belé? És akkor mi van, de komolyan? Nem csalt meg, nem szereti a lányt, veled van és veled akar lenni, neki csak próbál segíteni, mert sajnálja. Én így értelmezem. Miért csinálsz ebből ekkora ügyet, hogy még élni sincs kedved? Ez olyan mintha direkt akarnál szenvedni, ráadásul minden egyes hisztivel, számonkéréssel, kötelező elbeszélgetéssel magadtól távolítod el őt, és amikor majd a végén kiderül hogy tényleg megcsal az exével, úgy fogsz hozzáállni mint aki az elejétől tudta, pedig jó eséllyel most még semmi sincs köztük, csak te fogod hozzá kergetni ezzel az egésszel. De ha neked ez kell, úgyis ki fogod harcolni hogy megcsaljon :)

2012. szept. 19. 12:29
köszönöm a hozzászólásokat! sokat segítettetek!
40. 447396604e (válaszként erre: 39. - A83d2365df)
2012. szept. 19. 11:54
mindenképp pontot kell tenni erre a dologra,és ezt le kell zárni.
39. a83d2365df (válaszként erre: 36. - 447396604e)
2012. szept. 19. 11:52
erre törekszem, hogy ma ezt átbeszéljük. ha valaki beleolvas a naplómba láthatja kis szegmensét annak ami történt közöttünk. az a jéghegy csúcsa...
38. a83d2365df (válaszként erre: 35. - Lucka)
2012. szept. 19. 11:51
azt kérte tőlem, miért nem sajnálom, hiszen szenved..mert én itt vagyok.
2012. szept. 19. 11:50

meg nem történté egyik fél sem tudja, és vesse rám nyugodtan bárki a követ aki ilyet még nem tett, megengedem...megérdemlem...de iylenkor mit lehet tenni? én őszintén bevallottam, hogy megnéztem tudok a hazugságról, akkor ő miért nem mondta azt, hogy kicsim üjj le, beszélnem kell veled....

higyjétek el elég szarnak érzem magam mert ezt tettem...és elég megbántottnak, mert ezt tették velem. amikor pár napja feljött ez az egész, konkrétan hétfőn, akkor mondtam neki, hogy kicsim én bízni akarok benned, és tiszta párkapcsolatot...ő is ezt akarja, hogy bízzak benne..mikor összejöttünk anno akkor azt mondta ő ezt tisztán akarja csinálni, de nem tiszta a dolog...kezdetben nagyon is bíztam benne, aztán jött a megtalált smsek hada...hogyan lehet így folytatni bármi is, akár az életet? sajnálom roppant elkeseredett vagyok

2012. szept. 19. 11:49
szerintem üljetek le a pároddal, és beszéljétek meg, hogy ez neked így nem megy.rossz érzés így élni egy kapcsolatban.mindenképp tisztázzátok le ezt,és mondd meg neki hogy ha ez a helyzet nem változik, akkor lépsz.talán erre valamit fog majd tenni
35. lucka
2012. szept. 19. 11:48
hát akkor az is lehet hogy az ex teper nála még mindig, ő meg felelősnek érzi magát hogy szegény még mindig miatta szenved, és sajnálatból kommunikál vele, vagy próbál neki segíteni (de nem feltétlenül azzal, hogy lehúzza a bugyiját).
34. a83d2365df (válaszként erre: 32. - Lucka)
2012. szept. 19. 11:46
ha az ex-nek lenne egy új kapcsolata és én jelenleg 7 hónapos terhes lennék, még azt is elfogadnám, hogy a lakásunkra jöjjön egy vacsorára, vagy ők elmenjenek mondjuk kávézni és beszélgetni (anniyt tudok róla, és ismerem anniyra, hogy a házasság, gyerek szent dolog).
33. a83d2365df (válaszként erre: 17. - Lucka)
2012. szept. 19. 11:41
elmondása alapján nem történt semmi sem....már nem tudom higyjem e el neki. korábbi sms-knél is ugyan ezt állította, a lány írta hogy szereti stb..
32. lucka
2012. szept. 19. 10:50

ez nagyon igaz! ezért vagyok én biztos benne, hogy a párom nem csal meg, és így mindenki boldog :D


az meg hogy kivel tartja a kapcsolatot és kinek megy fel a lakására beszélgetni, vagy segíteni felfúrni egy polcot, az ő magánügye. Én is sütök diétás sütit a fiú kollégámnak, és ha úgy adódik, szívfájdalom nélkül felmennék az exem lakására megdumálni hogy kivel mi a helyzet... csak sajnos nem tehetem meg, mert azon túl hogy egy aranyember, a barátnőjét sajnos megszállta velem kapcsolatban a zöldszemű szörnyeteg, és lehetek én 7 hónapos terhes valaki mástól, akkor sem szereti ha találkozunk. Lehet hogy azért is ítélem el ennyire a kérdésfeltevőt, mert én már egy ideje ebben a helyzetben vagyok vele kapcsolatban, és sajnos úgy néz ki, hogy nem fogunk tudni barátok maradni, mert az asszonynak nem tetszik. :-(

31. Pera0322 (válaszként erre: 30. - Lucka)
2012. szept. 19. 10:27
Na, azért szerintem senki nem akar olyan kapcsolatban élni, ahol megcsalják :) Szerintem az őszinteség a legfontosabb. Ha már megcsalt a másik, tudjak róla, és majd eldöntöm, h túl tudok-e lépni ezen, vagy nem. Van egy olyan mondás, h a biztos megöl de túléled, a kétely éltet de belehalsz. Ez szerintem nagyon igaz!
30. lucka
2012. szept. 19. 10:20
ja és a másik hogy én inkább lennék BOLDOG egy kapcsolatban ahol megcsalnak, de nem tudok róla, minthogy BOLDOGTALAN legyek egy olyanban, ahol nem csalnak meg, de kételkedek ebben.
29. Pera0322 (válaszként erre: 24. - Lucka)
2012. szept. 19. 10:20
Ez pontosan így van:) Megtanultam én is egy életre. Ami nem megy, azt nem szabad erőltetni. A kommunikáció pedig a legfontosabb, így ma már kutakodás helyett inkább kérdezek és beszélgetek.
28. lucka
2012. szept. 19. 10:17

"azt is írta vkinek, hogy ha én nem lennék, akkor lehetne köztük valami" - hát lehet hogy felfogásbeli különbségek vannak köztünk, de szerintem ez azért nem akkora gáz. Alapvetően a férfiakat két csoportra tudom osztani, az egyikkel lehetne valami ha nem lenne a párom, a másikkal meg akkor sem. Ha ezt valakinek megmondom, az még nem jelent semmit, csak azt hogy bizony van a párom, szeretem őt, így szóba sem jöhet :-)

Egy ilyen mondat azt jelenti hogy szeret téged és nem csal meg, ezt inkább értékelni kellene mint kiakadni rajta.

27. a6bc29c843 (válaszként erre: 25. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 19. 10:11
Első esetnél még elmegy, de mikor a hátad mögött szórakozik, na az már sokkoló. :S
26. lucka
2012. szept. 19. 10:09
ja és engem még mindig érdekel hogy itt most tulajdonképpen arról van szó hogy a pasi tartja a kapcsolatát az exével mindenféle megcsalás nélkül, és az a baj, vagy ennél azért több is van, és mondjuk szerelmemnek hívják egymást azokban az sms-ekben, levelekben...
25. 74f8c12b8e (válaszként erre: 23. - A6bc29c843)
2012. szept. 19. 10:09

Hát,ha nem bumeráng alakú,akkor lehet,hogy megússza a visszatérést :D egyébként meg ki tudja.

Ez mégsem egy folyamatos megcsalás,vagy ordenáré becsapás,amik tényleg szakítóokok szoktak lenni

24. lucka (válaszként erre: 19. - Pera0322)
2012. szept. 19. 10:06

fiatalon én is megjártam ezt az utat is, de ezért mondom hogy vagy bízz a másikban, vagy hagyd a francba. Annak nincs értelme hogy az ember évekig nyúzza a másikat (én is így voltam vele). Egész egyszerűen sok az a 2 év egy boldogtalan, megmérgezett kapcsolatra - mert a bizalmatlanság, a féltékenység, a kutakodás bizon méreg. A kutató fél akkor sem boldog ha talál valamit, de akkor sem, ha nem, mert akkor leginkább tovább keres, vagy olyasmibe kapaszkodik, ami lehet rossz fogalmazás vagy egész egszerűen csak egy kedves megnyilvánulás egy kollégától, minden jelentőség nélkül.


ma már azt tenném egy ilyen kapcsolatban, hogy vagy megpróbálok nem folyamatosan kételkedni a másikban, vagy ha nem sikerül, akkor akármilyen nehéz is, szakítanék, és nem húznám még évekig ezt az állapotot.

23. a6bc29c843 (válaszként erre: 22. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 19. 09:57
...és lehetőleg soha ne is térjen vissza. :D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook