Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jártatok már úgy, hogy eltűnt a Facebook e-mail címetek? fórum

Jártatok már úgy, hogy eltűnt a Facebook e-mail címetek? (tudásbázis kérdés)

9. 001269bfc9 (válaszként erre: 8. - Nagypillango)
2012. szept. 18. 17:18

A saját e-mail címeddel kell belépni mindig!

Nem az általuk kreálttal.

8. Nagypillango (válaszként erre: 7. - 001269bfc9)
2012. szept. 18. 16:47

Ez nagyon klassz lenne, csak az a baj, hogy csak az általuk kreált e-mail cím maradt a facebook-omba, és nincs olyan e-mail cím, amire el tudnák küldeni a kódot. Nem tudod hová lehet nekik írni?

Köszönöm!

7. 001269bfc9 (válaszként erre: 6. - Nagypillango)
2012. szept. 18. 16:17

Ezt próbáltad már?

[link]

2012. szept. 18. 16:06
Nem tudjátok véletlen, hogyan tudok kapcsolatba lépni a fecebook-kal, ahol leírhatom magyarul, hogy mi a problémám?
5. Nagypillango (válaszként erre: 2. - Sylvia81)
2012. szept. 18. 16:04
Az a baj, hogy az általuk kreált címnek nem tudom a jelszavát, és állítólag nem is lehet vele belépni! :-( Akkor mit tegyek?
2012. szept. 18. 15:55
De ez csak egy tipp. Én nem találkoztam ezzel a problémával, viszont én visszajavítottam a címemet a régire...
2012. szept. 18. 15:54
velem is volt mar iljen.probald meg mas geprol.nekem az segitet!
2012. szept. 18. 15:54

A face kavart egy olyat, hogy egyszercswak átírta az adatlapon megjelenő mailcímeket a sajátjára. Tehát generált mindenkinek egyet, akinek a nevéből több létezik, pakolt a végére egy számot. Tehát ha ott Nagy Pillangó a neved, akkor átírta nagy.pillango32 (kukac) féééészbúúúk (pont) com -ra.

Nem lehet, hogy most meg szólás nélkül kitalálták, hogy ha nem javítottad ki, akkor ezzel kell belépni?

Tőlük már minden kitelik... :(

2012. szept. 18. 15:43

Sziasztok!

Járt már valaki így? A facebook-om az írja, hogy az az e-mail cím amivel eddig beléptem nem tartozik a fiókomhoz, valószínű kitörlődött. Nem tudjátok mi ilyenkor a teendő, vagy kihez tudok fordulni, hogy visszaállítsák az e-mail címemet? Légyszi segítsetek!! Köszönöm :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook