Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ér valamit a torna? fórum

Ér valamit a torna? (beszélgetős fórum)


2012. szept. 27. 10:49
35 kilót fogytam és még így is formás popsit csinált Rubit Réka. :)))
2012. szept. 23. 18:23
RR nekem is klassz kemény, formás popsit csinált, kb 3 hónap alatt. (42 éves vagyok:) )
22. Ayna (válaszként erre: 1. - Cséká11)
2012. szept. 21. 15:39
Hát hogyne érne valamit, csak sok sok türelem kell hozzá. Én majdnem egy éve dolgozom popóra, szinte minden másnap. És talán mostanában kezd picit feszesebb lenni. Amúgy Rubint Rékára tolom. :) Nagyon tudom neked is ajánlani.
21. Akinom-rock (válaszként erre: 1. - Cséká11)
2012. szept. 21. 11:03

Simán!

Ha nem akarsz terembe menni, akkor DVD-re nyomj valamit!

20. Criscito (válaszként erre: 17. - Cséká11)
2012. szept. 21. 10:22
Mindent lehet.
2012. szept. 21. 10:11
igen, ha rendszeresen végzed:)
18. Szabolts (válaszként erre: 17. - Cséká11)
2012. szept. 21. 10:10

Én azt vettem észre, hogy teli talppal megfájdul a bokám és a térdem is. Írtózatos súlyt cipelek, tehát nálam hamar jön a fájdalom. Neked lehet, hogy el is marad a fájdalom, de a telitalpas lépcsőzés nem valami kíméletes az izületekhez. Nincs rendes csillapítás.


Lábujjhegyen meg inkább a vádlim dolgozik, nem a combom, és végképp nem a fenekem.


Sima, természetes, gördülő lépésnél a csípőtől le a lábfejig minden izom részt vesz valamilyen mértékben a munkában.


Igazából az jöttbe, hogy normális lépések, de kettesével/hármasával szedem a lépcsőfokokat.

2012. szept. 20. 22:06

Jaaj, dejó!:)) Jól esik ez a sok tanács meg bátorítás köszönöm szépen!:)) Alaposabban átnézem még ki mit írt és összeállítok magamnak heti 3-4 alkalomra egy kis itthoni programot :) Lépcsőzéshez kérdés ( mármint nem a gépen, a rendes lépcsőházban vagy értitek na :D ) : lábujjhegyen, simán, telitalppal? :S

Fehérjedús étkezés: vettem;) Ahogy olvastam a legjobb a lent leírt gyakorlatok után. Szerencsére vékony vagyok, így zsírégetésre nem kell külön gondolnom :) Azért is akartam kérdezni ezeket ( utólag örülök, hogy megtettem , köszi mindenkinek:), mert nyilván vannak lányismerőseim, barátaim akiknek olyan fenekük van, hogy még én is megfordulok utánuk, de a világon semmit nem mozognak. Nem tudom, elhinni hogy :D Ezért gondoltam, hogy ha valakinek a genetika ezt adta akkor nem is tud változtatni? De ezek szerint lehet, juppi:) Ha ti is mozogtok valamit a rossz idő ellenére, hajrá nektek is, sok sikert!:)

16. Cucicsillag (válaszként erre: 15. - Criscito)
2012. szept. 20. 10:29
:))
15. Criscito (válaszként erre: 1. - Cséká11)
2012. szept. 20. 09:02

Guggolások, kitörések, lépcsőzések. Lehetőleg súllyal ( és itt most nem 1-1 kiósokra gondolok ... ). A bicikli nem sokat fog használni szerintem. Én férfi vagyok, edzőterembe járok, és a guggolásoktól olyan seggem van, hogy a haverjaim azzal szoktak baszogatni, hogy jobb seggem van, mint egy csajnak :D Persze én már évek óta edzek, és a kajám is rendben van.


Ja igen. A kaja. Azért nem olyan a "popsid", mint amilyennek szeretnéd, mert kevés ott az izom. Azért kevés az izom, mert nincs kellően megedzve. Izom pedig nem a levegőből lesz. Fehérjedúsan kell étkezni, hogy a tested fel tudja építeni azt a plusz izmot, amit szeretnél.


Ha a kajádat és az edzésedet rendbe teszed, akkor 3-6 hónap múlva olyan segged lesz, hogy mindenki meg fog fordulni utánad. Ez biztos :)

( de az eredményt magadon már heteken belül észlelni fogod, ha tényleg jól csinálsz mindent, és nem veszed félvállról a dolgot )

2012. szept. 20. 08:49

És persze nem írtam le a tapasztalatomat, de most megteszem:)


Január 9-én kezdtem el járni egy sima kondicionáló női tornára, hetente 3x1 órát.

Súlyra is csökkentem, de a centik a lényegesek, meg az állagom.


A derekam 12 cm-et karcsúsodott, a csípőm 6 cm-et, a mellem is ennyit. És ugyan úgy eszek, mint a torna előtt. A combom szép izmos lett és nagyon szép formájú ismét, a fenekem is jó feszes lett ismét, stb.

Tehát a torna használ, de csak akkor ha az rendszeres.

2012. szept. 19. 13:31
A guggolás az tényleg jó!
2012. szept. 18. 19:38

[link]


csináld ezt!Ettől jó kemény és feszes lesz a seneked:))

2012. szept. 18. 10:40
Jóhogy. :)
2012. szept. 18. 10:38

Persze, hogy segít!

Neki kell állni és rendszeresen csinálni. Napi fél óra legalább és akkor látszani fog 2-3 hónap múlva.

9. Szabolts (válaszként erre: 5. - Gingi1)
2012. szept. 18. 06:55

De ha nincs kedve föl le mászkálni egy lépcsőházban, és nincs pénze terembérletre (vagy egyszerüen ahhoz sincs kedve) akkor elég egy sámli is.

bár az ilyen lépzsőzős/taposós/lépegetős gyakorlatokkal lehet bakot lőni. Ha nem úgy mozog, akkor ez is vádlira fog menni.

Hasznos gyakorlat a gugolás, illetve a guggolás különféle variációi. (görkorisok testtartását meg lehet nézni, gyakorlatilag majdnem végig gugolásban, félgugolásban közlekednek.

2012. szept. 18. 05:25
fenékre mindenképp meg fog látszani,főleg ha nem sok zsíron kell átütnie.
7. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Cséká11)
2012. szept. 17. 22:33

A torna, a mozgás mindenkinek nagyon hasznos lenne, de ez nem megy egyik napról, a másikra.

Mindennek idő kell, a végeredmény később lesz.

Hidd el, hogy nagyon megéri.

Szóval, ne hagyd abba, kitartás!

2012. szept. 17. 22:30
Wáó, köszi a gyors válaszokat!:) Akkor nem adom fel :D
2012. szept. 17. 22:25

A lépcsőzés csodákra képes..

Viszont,ha nincs kedved föl-le mászkálni egy lépcsőházban,akkor igenis hatásos lehet egy terembérlet.Zene a füleden és indulhat a taposás!!! :)

2012. szept. 17. 22:14
Biztos vagyok benne,hogy segíteni fog a torna! Sok sikert!
2012. szept. 17. 22:14
Görkorizz! görkoris csajoknak harapnivalóan szexi fenekük szokott lenni. Vagy menj a tube-ra, keresd zuzanat! Fanatikus agyhalott a csibe, de tud valamit.
2012. szept. 17. 22:13

Mindenkeppen hasznos a torna! En csak batoritani tudlak, hogy talalj egy olyan edzesprogit vagy edzot, aki segit, a test aztan meghalalja.

Sajna, nagyon sok fiatal szarik bele,hogy nez ki/s persze a kulso nem mindene/ de lehet erte tenni, mert en pl.kiadatam a nyaron,a strandon egy kb.6eves forma kislanynak volt narancsos a feneke! Persze, lehet hajlam is,de aze nemaaaaa!

Ugyhogy hajra! :))

2012. szept. 17. 22:04

Sziasztok!


Én egy 24éves lány vagyok, viszonylag vékony, ám a fenekem sajnos nem a legszebb.Az igazat megvallva egyáltalán nem feszes és még lóg is:( Persze az étkezésemre, meg a napi 1,5-2 liter vízre odafigyelek, de az lenne a kérdésem, hogy tornával ez tényleg helyrehozható?:S Otthoni tornára gondolok, nem vagyok edzőtermes típus. Láttam egy rakás gyakorlatot, volt olyan ami TÉNYLEG segített ezen? :) Amúgy pár hónapja elkezdtem biciklizni is, azt olvastam csodákat tesz, ahhoz képest, hogy naponta megyek vele, a fenekemre egy kicsit sem volt hatással :S A vádlijaim viszont szebbek lettek :D De éppen ezért kételkedem:( No, valaki?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook