Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi alapján választanátok/választottatok fotóst/esküvői fotóst? fórum

Mi alapján választanátok/választottatok fotóst/esküvői fotóst? (tudásbázis kérdés)

2012. szept. 17. 12:01
Igen, érezhető volt. :) Dehát mind mások vagyunk, nem? :) Így a jó. :)
9. Szabolts (válaszként erre: 8. - Belle Morte)
2012. szept. 17. 11:47

Neked is :)

És remélem az azért sejthető volt, (de azért most mondom, nehogy valaki félreértse) hogy nekem semmi bajom azokkal az emberekkel, akik imádják ha kattog a vaku. tisztában vagyok vele, hogy esküvőkön, keresztelőkön, temetéseken, szokás a fényképezés, tisztában vagyok vele, hogy én vagyok az, aki szembe megy a forgalommal, nem a másik sokezer :)

8. Belle Morte (válaszként erre: 7. - Szabolts)
2012. szept. 17. 11:30
Persze, legutóbb tavaly nyáron. Szeretem azt a könyvet. Elfogadom a gondolkodásmódodat, és köszönöm a válaszodat. Véleményem szerint lehet viszont látni a szép pillanatokat. Dehát mind mások vagyunk, ettől vagyunk különlegesek. Azért nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Csodás, napsütéses napot kívánok Neked!
2012. szept. 17. 11:22

Olvastad a Kis herceget?

"Jól csak a szívével lát az ember, " idáig szokták idézni, pedig ott van még az is, hogy: "ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan."


A képeken látszik (mert fotóst nem hívtunk, de a vendégek "szorgalmasak" voltak) hogy nem volt se nyakkendőm, se zakóm, hanme egy népviseletre emlékeztető inget viseltem mellénnyel, látszik, hogy a menyasszonyomnak földig érő fátyla volt, látszik, hogy a lakodalom vége felé elég vörös volt a fejem, ha ezt valaki meglátja, teszi is a megjegyzéseket, hogy jól berúgott a vőlegény, pedig a pezsgős koccintásokat elcsaltam traubival, a borozgatásokból kimaradtam, és a fejem csak azért vörös, mert egy rettenetes kánikulai napon házasodtunk, amikor éjszaka sem ment le a hőmérő 20 fok alá.

A szép pillanatokat nem lehet sem viszont látni, sem újra átélni. Emlékezni lehet.

2012. szept. 17. 11:09
Szabolts: nem szeretnéd akár 15 év múlva viszont látni a szép pillanatokat? Újra átélni, mosolyogva lapozgatni az albumot/fotókönyvet? Akár azokkal a barátokkal tenni mindezt, akik ott voltak Veletek a Nagy Napon? És jót nosztalgiázni? Vagy akár csak házassági évfordulón meghitten összebújva a Kedveseddel?
5. Szabolts (válaszként erre: 3. - Belle Morte)
2012. szept. 17. 10:51
Megfordíthatom a kérdést? Mi szükség van arra, hogy egy ünnepélyes, ugyanakkor elég intim eseményen fényképek készüljenek?
2012. szept. 17. 10:39
Elsősorban a minőség. Referencia munkát kérnék tőle.Megismételni már nem lehet, ha elrontja a képeket.
2012. szept. 17. 10:38
Azt megkérdezhetem, ha nem vagyok indiszkrét, hogy miért nem? Előre is köszönöm a válaszod!
2012. szept. 17. 10:36
Nálunk nem volt fotós. Engem eléggé zavart az is, hogy a vendégek jó része végigkattogta az esküvőt is, meg a lakodalmat is.
2012. szept. 17. 10:28
A kérdésem alapja, hogy kinél mi dominál? Ár? Minőség? Képmennyiség? Szimpátia? Nagyon érdekelne. És az is, hogy mit vártok el egy fotóstól? Mind munka, anyagiak, és viselkedés szempontjából? Egyéb véleményeket is szívesen várok! Előre is köszönöm! Legyen csodás napotok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook