Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Smiley nyelviskola fórum

Smiley nyelviskola (beszélgetős fórum)

5. RITA1970 (válaszként erre: 4. - Skóciababy)
2012. szept. 16. 13:44
igen tudom ,személyesen adnak ,de elötte szerettem volna informálódni..köszi:)
2012. szept. 16. 12:26
Egyébként ha megnézed őket személyesen, akkor szoktak listát adni az árakról és egyebekről. Az még semmire nem kötelez és legalább látod a saját szemeddel.:-)
2012. szept. 16. 12:22

Én 2-3 éve jártam, alapfokúhoz kerestem rugalmas iskolát. Nekem nagyon jó volt,mentem amikor csak volt időm, szinte minden nap. A nulláról három hónap alatt lett meg a vizsgám, Origóson voltam. Három könyvet kellett volna átvenni elvileg, én kettőt vettem át.

Az ára csomagonként változott, én valami magas óraszámút vettem, ha jól emlékszem 60.000 körül mozgott. De ahogyan írtam, én szinte naponta mentem, 3-4 órára. Nekem bejött ez a rendszer, gyerek mellett nem lett volna időm házira, itt csak az órán dolgozol. Tanárral,de mégis önállóan és sokat segítettek. Én csak jót tudok írni róla.

2012. szept. 16. 12:22
2012. szept. 16. 12:10
Sziasztok...szeretném ha valaki véleményt mondana a nyelviskoláról...esetleg árairól valamit,Mert sehol nem olvasni róla..és telefonon sem mondanak erről semmit...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook