Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » És hinni akarom, hogy ez így is lesz fórum

És hinni akarom, hogy ez így is lesz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: És hinni akarom, hogy ez így is lesz

1 2 3
76. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 74. - F.Ildikó71)
2012. szept. 18. 07:10

Köszönöm szépen a jó kívánságokat! igen, most azon az úton vagyok. Pihenek és igyekszem jól érezni magamat, élni az életet.

neked is minden jót!

75. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 73. - Nívea)
2012. szept. 18. 07:09
tudom! Mi is lett volna nélkületek velem??? köszönöm!
2012. szept. 17. 23:31
Szia,nagyon meghatott az irásod,nem akarok okosságokat irni és nem is tudok,csak amit gondolok,lesz babád mert aki ennyire szeretne annak lennie kell,csak hagyd piheni a tested és a lelked is.Találd meg a lelki békéd és meglátod érkezni fog hozzád egy kis lélek.Addig is kitártást kívánok neked,nektek.
73. Nívea
2012. szept. 17. 21:05
Nagyon meghatóra sikeredett a cikked! Gratulálok hozzá! Nagyon rossz érzés volt újra "átélni" az olvasottakat! Veled bánkódtunk, és most is melletted vagyunk!
72. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 71. - Kiscsalád)
2012. szept. 17. 19:24

Hisszük! Te is és én is!

Én is puszillak!

2012. szept. 17. 19:23

Elolvastam a cikket! Megkönnyeztem. Hinnünk kell, hogy ez után már minden jó lesz és jöhet a kistesó!

Puszillak!

70. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 68. - Catrin4)
2012. szept. 17. 18:40

Sok erőt és kitartást neked is! Sajnálom,hogy neked is át kellett élned!

Furcsa és ijesztő a véletlen, látod!


Egyszer majd minden jó lesz te is, és én is meglátod/meglátom!!

69. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 67. - Loch ness)
2012. szept. 17. 18:38
Köszönöm a bíztatást!
2012. szept. 17. 18:25

Már egy pár sor után elfogott a sírás, és most, hogy végigolvastam a hozzászólásokat, még mindig szorítja a torkom. Nagyon nehéz ezen túlesni, de rengeteg erőt kívánok. Jómagam is ebben a helyzetben vagyok, hasonlók történtek velem is, én június 13-án vesztettem el a negyedik babámat, annyira fejbe vágott mikor írtad a soraidat és megemlítetted, hogy mikor történt.

Nagyon jó, hogy a férjed melletted áll, annyira örülök, mert olyan ritkán találkozni manapság (legalábbis az én környezetemben) összetartó párokkal, ebben is hasonlítunk, mert szerencsére nekem is ilyen a férjem. Az ő segítsége nélkül nem tudom, hogy tudnék túl lépni a fájdalmakon.(mert remélem, hogy az idő majd gyógyír lesz)

Rengeteg erőt kívánok, és hidd és tudd, hogy vár még rád az életben boldogság!

2012. szept. 17. 16:00

Itt a portálon volt olyan, aki nyolc hónap alatt veszített el három gyereket (egyszer félidős ikreket, másodszor 26. hétre született babát).


Ma már van egy egészséges, szép kislánya.


Kitartást, nektek is sikerülni fog! Nagyon drukkolok nektek!

66. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 65. - Bugs02)
2012. szept. 17. 11:44
Én is tudom, hogy ez így van. Én örülök ennek és hálás vagyok érte. E zt a cikkben is leírtam. Ő jelenti nekem a mindent.
65. Bugs02
2012. szept. 17. 11:37

Hogy melletted állt a párod ez nagy ajándék!

Sok férfi ilyenkor tovább áll a nő egyedül marad a gondjával.

Próbálj meg ennek örülni, hogy te nem vagy egyedül.

64. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 63. - K.orsy85)
2012. szept. 17. 10:34
Köszönöm! Én is hiszem, hogy így lesz! Bízom benne!
2012. szept. 17. 09:49
Kisdoca! Ezt is végigsírtam, akárcsak a naplódat, pedig ismertem a "történeted". Kívánom neked, hogy januárban már ismét hárman legyetek, hidd el sikerülni fog és ezúttal minden rendben lesz veled és a picivel is! Leácska pedig fentről fog vigyázni rátok!
2012. szept. 16. 20:03

Nem gondoltam volna, hogy ennyien írtok nekem. Nagyon nagyon jól esik és lehet közhely már, vagy azt hiszitek, hogy nem lehet ez igaz, de higyjétek el, így van.tiszta szívből mondom, ti adtok nekem és ezek a szavak erőt és kitartást!

Löktök előrébb és előrébb!


Mindenkinek, akinek angyalkája van. Tartsunk ki! Legyünk erősek!

Mindenki, aki az anyaság előtt áll! Ti is legyetek erősek! És készüljetek nagy szeretettel az anyaságra.


És köszönöm mindenkinek mégegyszer! Én is kitartok és erős leszek. És hiszem, hogy lesz még baba a karomban! Egy kicsi lány vagy kicsi fiú!

61. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 53. - Kata óvónéni)
2012. szept. 16. 19:59

nagyon sajnálom! És együttérzek veled!

Ugyanezt kívánom neked én is! minden lehetséges földi jó!

Legyél erős és tarts ki te is!

60. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 52. - Ditti20)
2012. szept. 16. 19:58

Először is köszönöm a részvétet és a kedve szavakat!

Másodszor! tudom, hogy most azt hiszed, igen, nem szabad beleélned magadat, mert mennyi rossz van a világon és mennyi rossz történhet.

De nektek ilyesmire nem kell gondolni! Várjátok, tervezzétek és legyetek nyugodtak! Ahogy lesz, úgy lesz, nem tudunk se jobbat, se rosszabbat tenni elleni majd. Majd az élet elvégzi a maga munkájá!


Sok boldogságot és örömöt nektek!

59. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 55. - Bluemoon1978)
2012. szept. 16. 19:55
Tudom! Puszillak és a pici lányt is! Öllelek!
58. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 57. - Bugs02)
2012. szept. 16. 19:54
még nincs egy év. 2012. június 15.
57. Bugs02 (válaszként erre: 46. - 3f5c7e70e6)
2012. szept. 16. 18:58
Sajnálom....1 év az még közeli, az idő meggyógyít minden sebet!
56. Bugs02 (válaszként erre: 54. - Ageeeka)
2012. szept. 16. 18:55

Ez igaz, de muszáj túllépnünk, ezt a dolgot sosem fogod elfelejteni sőt senki, akivel hasonló történt.

Persze mindenki más ez teljesen igaz, nem bántani akartalak félre ne érts, de az sem jó ha cssak ezen agyalunk, hogy mi volt, hogy volt...előre kell tekinteni.

Kívánom, hogy minél hamarább dolgozd fel és költözzön be hozzád egy baba, aki elfeledteti veled minden bánatodat!

2012. szept. 16. 16:31
Én tudod, hogy érzek veled kapcsolatban, gyönyörűen írtad le :) puszi innen a távolból is!
54. ageeeka (válaszként erre: 33. - Bugs02)
2012. szept. 16. 15:15

Uh képek, emlékek, tárgyak, játékok. Hiába nincsenek itt, hiába költöztünk el 200 km-rel arébb mégis ugyanúgy fáj.

Nem mindenki ugyanúgy dolgoz fel egy tragédiát , mások vagyunk. Ezeket sajnos akaratunkon kívül meg kell élnünk. Igazad van abban, hogy az élet megy tovább, de nagyon nehéz odáig eljutni hogy hogyan is kellene tovább élni.

Az nem segít amikor azt mondják a körülöttünk lévők, hogy hát megtörtént, de majd....nézzél előre....jajj hát lesz még neked egészséges babád. Nekem ezek mondatok el sem jutnak az agyamig a mai napig, még több mint 1 év távlatából sem.

Mindenki akkor lépjen tovább amikor képesnek érzi rá magát, mert ha elfojtja az csak rosszabb.

53. Kata óvónéni (válaszként erre: 1. - 3f5c7e70e6)
2012. szept. 16. 15:13

Annyira sajnálom(kicsit mintha magamat olvastam volna).Most lennénk mi is a 27.hétben,10 hétig lehettem Zigi anyukája.

Kívánom Neked,hogy egészséges kistestvére legyen az angyalkáidnak!Minden jót,puszi!

2012. szept. 16. 14:46

Kisdoca! Először is részvétem és nagyon sok erőt kívánok neked/ nektek!

Másodszor azon gondolkozom, mióta elolvastam írásodat, hogy én, mint gyermekét éppen tervező és váró feleség csupa jót álmodok. Merengek munka közben, séta közben, rengeteget beszélgetünk, tervezgetünk a Párommal, Anyukámmal. Mosolygunk, sokat, mint, ha már itt lenne! És a cikked arra ébresztett rá, hogy ezt nem szabad. Nem azt mondom, csak mindenki féljen, és rosszra gondoljon, de most olyan, mint ha én túl sok jót várnék el. Az jutott eszembe, hogy olyan , mint ha egy regényt olvasnék, ami csak másokkal történhet meg...velem nem...soha... De ez nem így van.......

Mindenki csak remélhet és a többit a sorsra bízza!Én minden esetre nagyon sok erőt kívánok és szeretetet, feladnod nem szabad, mert ha már ennyit szenvedtetek, igenis jár nektek a boldogság! Ne add fel!

2012. szept. 16. 14:34

Mindig elhatározom, hogy nem írok, amikor ilyen szomorú történeteket olvasok...de nem megy...hiszen Nekem is 2 kislányom van, az egyikük itt téblábol, a másikuk...a Te kislányoddal és Ágeeeka kislányával és még sok más Angyalkával...

Szerintem is az idő a Te gyógyszered. És az, ha hagyod magad gyászolni, úgy, ahogy jól esik, és abban az iramban, ahogy az jól esik. Nem kell most erősnek lenni! Miért kéne? Én is nagyon lassan gyógyultam, nagyon lassan nyílt ki újra a világ. 2 év 2 hét 2 nap után pedig megszületett a kislányunk. Nem tudom, miért, nem tudom, mit csináltunk jól, vagy rosszul, nem tudok Neked tanácsot adni. Az írásoddal nagyon szép emléket állítottál a kislányodnak.Én is így búcsúztam el méltóképpen az én kislányomtól, hogy leírtam a történetét.

Kívánom, hogy legyen időd elengedni Őt és legyen időd fogadni azt, aki biztosan vár már Rátok valahol!

50. misz (válaszként erre: 1. - 3f5c7e70e6)
2012. szept. 16. 13:40

Végigsírtam a cikkedet. Tudom, milyen iszonyú érzés... Nekem is van két Angyalkám...

És van két csodaszép egészséges Gyermekem. :)

Tiszta szívből kívánom, hogy mielőbb karjaidban tarthasd a Kistesót! :)

49. dj.cica (válaszként erre: 43. - 3f5c7e70e6)
2012. szept. 16. 10:23

tudom de nem egyszerű mikor ilyet olvas az ember....

és tudja milyen átélni.

48. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 40. - Novehaki)
2012. szept. 16. 08:19

Köszönöm szépen!

Igen, a férjem egy igazi kincs. Azt hiszem, hogy a Jó Isten vele kárpótol minden fájdalomért.

47. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 13. - Kisj)
2012. szept. 16. 08:17

Köszönöm a jó kívánságot!

Hát..tragikusan rágörcsölni?? Nem tudom, hogy ebben mi a rágörcsölés? De lehet csak nem értem a kifejezést.

Ez a dolog sajnos nem arról szólt, hogy valamire rágörcsöltem, és aztán nem tudtam megvenni, vagy megszerezni vagy teljesetíni.

Kisbabát vártunk, anya voltam, beteg lett és elvesztettük. Ezt próbáljuk feldolgozni. Ha ez görcsös, akkor görcsös.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook