Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Leírnátok fogyásotokkal kapcsolatos sikertörténeteiteket? Leginkább olyan érdekel, aki 6 után nem evett, ezt betartotta és úgy fogyott! fórum

Leírnátok fogyásotokkal kapcsolatos sikertörténeteiteket? Leginkább olyan érdekel, aki 6 után nem evett, ezt betartotta és úgy fogyott! (beszélgetős fórum)


2012. szept. 19. 13:20
Én eszem este 6 után, mert nekem úgy jön ki a munkaidő miatt. Viszont arra ügyelek, hogy lefekvés előtt 3 órával már ne egyek semmi, illetve vacsira már nem eszek kenyeret, müzlit ilyesmit, szóval semmi szénhidrátot. Általában valami húsfélét zöldséggel.
29. katus3 (válaszként erre: 28. - Skorpió775)
2012. szept. 19. 13:13
Pedig reggelizni kellene. :-( Igen,általában délután is azt eszem, amit főztem ebédre, de ma például csak cézár salátát készítettem csirkemellel. A vacsi is ez lesz. :-) Nem tudom megmondani,hogy mikortól volt látványos az eredmény. Pár hónap azért biztosan kell.
2012. szept. 18. 16:29
nekem az a gondom hogy nem tudom hogy osztjam be az étkezést:)mivel hogy 6után nem eszek.és úgy szoktam hogy ebédelek normálissan ami van persze csak mértékkel :)aztán 6előtt egy kicsivel eszek valamit de akkor már keveset szerintetek jó lesz ez így?vagy ez már sok?reggelizős sosem voltam hiába mondják hogy fontos...
2012. szept. 18. 16:26

Nem biztos,hogy ideillik,mert én azért 6után is ettem:)de azért megosztanám...

Helen Foster:Hétköznapi diéta c. könyvében leírt diéta segítségével fogytam 2hónap alatt 8kilót,azaz heti 1kg-t.Bár én hétvégén sem nassoltam nagyon,és odafigyeltem,hogy minden nap mozogjak,ha az csak egy séta volt vacsora után.A mozgás része úgy nézett ki,hogy kb 2szer futottam egy héten,2szer tornára mentem,a többi estén pedig mindig sétáltam vacsora után.A rendszeres evés(mert én ezelőtt sosem étkeztem napi 5ször)és a rendszeres mozgás megtette a hatását,és azóta a mozgást hellyel-közzel megtartottam(a torna nyáron kimaradt)és eszek mindent ami jól esik,persze módjával,sikeresen tartom a súlyom már 4hónapja.

2012. szept. 18. 16:16
értem az jó:))
25. paninaro (válaszként erre: 24. - Skorpió775)
2012. szept. 18. 16:09
en eleinte csak siman tornaztam. semmi tornavideo, csak tv-nezes kozben legalabb fel oraig 40 percig mozogtam. (paros labemelgetes, torzshajlitas, guggolas,felules..stb)aztan kesobb pedig megvettem az Xbox Kinect-et es ahhoz a Yourshape Fitnesst. azt csinaltam heti tobb alkalommal. eleg kemeny de nagyon hatasos. azt tervezem hogy szules utan megint nekiallok.
24. skorpió775 (válaszként erre: 23. - Paninaro)
2012. szept. 18. 15:28
értem és miylen torna videókra fogytál ha fennt van joutobon amit csináltál akkor linkeld már be lécci:)
2012. szept. 18. 14:19
en anno 157 centihez 67 kilo voltam. ami rengeteg. de szepen eletmodvaltassal es sporttal lefogytam. tudom ez igy nagyon altalanosan hangzik es mindenki valami hangzatos szupergyors csodadietat var de ez nem igy mukodik. a 6 utani nem eves az egy b*romsag, hacsak nem 8kor mesz aludni. a testet nem eheztetni kell. amin en valtoztattam anno. feher kenyeret,edessegeket,pekarukat,cukros lottyoket nagyjabol kiiktattam, ami nem azt jelenti hogy neha nem ettem de nem napi szinten. bevezettem a napi 5-6 kis etkezest a nagy kajalasok helyett. igy sosem voltam ehes. az utolso ket etkezesre igyekeztem csak feherjet enni,max zoldsegekkel. reggelire zabkasat ,natur joghurtot mezzel gyumolcsokkel ettem. tizoraira is vagy joghurt gyumivel, vagy csak gyumolcs.aztan ebedre valami tartalmasabb,pl feher hus zoldsegekkel, salataval uzsonnara megincsak valami konnyebb, turo,natur joghurt, vacsorara szinten valami feher hus/hal/tojas salatalval. aztan ha utana megeheztem akar este 10-kor is ettem egy kis feherjes kajat. mondjuk en keson fekszek tehat nem is birtam volna az este 9-1 koruli kaja nelkul. melle pedig elkezdtem mozogni, eleinte csak esti otthoni torna, aztan mini stepper. ezzel a modszerrel siman lefogytam 54 kilora ugy hogy nem volt megerolteto nem eheztem, scak elveztem az uj eletmodomat. aztan utana elkezzdtem kemenyebben edzeni, heti 3 vagy 4 alkalom aerobik. lefogytam 48 kilora. siman tartottam is. most terhes vagyok ezert most valtoztak a dolgok, de a baba szuletese utan biztos hogy visszanyerem az alakom.
2012. szept. 18. 13:52
katus3 és nállad mennyi idő után látszott meg a fogyás?:)
21. skorpió775 (válaszként erre: 20. - Katus3)
2012. szept. 18. 13:51
az jó én is is így csinálom hogy ami főzve van mindig eszek belőle a kenyeret kihagyom és semmi édeset nem eszek 6előtt én is szoktam enni pár falatot te mit eszel hat előtt vagy 5körül?:)valami könnyebb kaját vagy ami megmarad ebédről abból egy keveset?mert én csak egy pár falatot szoktam enni vagy abból ami megmarad ebédről vagy esetleg egy almát vagy néha semmit egy hete fogyózom te mennyit fogytál ezzel a módszerrel?
20. katus3 (válaszként erre: 19. - Skorpió775)
2012. szept. 18. 12:57
Igen,napközben bármit megeszem,amit a családnak főzök. :-) Viszont a 6 előtti vacsit mindig betartom, van hogy már 5-kor eszem. Eleinte nehéz volt,de megszoktam. Szerintem a torna is sokat számít, napi legalább 30 perc.
2012. szept. 17. 14:43
értem köszi mindenkinek a választ:)
18. Castia
2012. szept. 16. 20:53
Rólam az első 5 kg ment le elég gyorsan nagyjából annyival, hogy a vacsorát kiváltottam 6 óra körül egy fehérjeturmix-szal. Utána ez már kevés volt, ahhoz hogy tovább tudjak fogyni, a napközbeni szénhidrátot is vissza kellett fognom.
2012. szept. 16. 20:44
juppííjjj, ma reggelre még 1 kg-mal kevesebbet mutatott a mérleg. Ma sem ettem semmit kb 5 óra óta és már nem is fogok, nem is vagyok éhes :) Minden megszokás kérdése, és agyban dől el
16. skorpió775 (válaszként erre: 2. - Nbandus)
2012. szept. 15. 15:18
ez szép eredmény :)
15. skorpió775 (válaszként erre: 7. - Antigonia)
2012. szept. 15. 15:17
ezt hogy érted hogy olyan lett az alakod majdnem mint a frissen gyalult szörf deszkájért?:))mennyi idő alatt lett ilyen az alakod és miért nem bírtad a 6után nem evést?:)
14. skorpió775 (válaszként erre: 9. - Mmacus)
2012. szept. 15. 15:15
Én is így vagyok vele én reggel nem birok enni mert akkor valamiért mindig rosszul érzem magam aztán magam:))Én is kávézni szoktam lehet nem túl jó de én ezt bírom:))
13. skorpió775 (válaszként erre: 7. - Antigonia)
2012. szept. 15. 15:14
miért nem bírtad ki hogy 6után ne egyél?előtte miket ettél?én most csinálom ezt.hogy 6után nem eszek és már lassan egy hete de én eléggé jól bírom:)
12. skorpió775 (válaszként erre: 11. - Katus3)
2012. szept. 15. 15:12
Az jó.Na és miket ettél ebédre panírozott dolgokat is meg ettél ha épp az volt?Mikor indult be nálad a fogyás hány hét után leírnád részlettesen?:)Érdekelne.
11. katus3
2012. szept. 15. 12:03
Sziasztok! Én egy éve kezdtem el,hogy 6 után nem eszem, így lement kb. 14 kg. Nem sanyargattam magam,napközben bármit megettem,de 6 után semmit!Nemrég elkezdtem tornázni is, napi 30-40 perc, azóta lement még 2-3 kg. Így nem nehéz betartani, és mégis fogyok. :-)
10. Totesz
2012. szept. 15. 08:25
Kb. 2 évvel ezelőtt én is így fogytam le. Reggelire egy kávé,általában korpás zsemle valami felvágottal,ám ha meguntam volt,hogy simán ettem kakaóscsigát,vagy valami mást. Ebédre megettem bármit amit anyukám főzőtt (akkor még otthon laktam),délután meló után jártam konditerembe,ahol 80-85%-ban én a futópadot részesítettem előnybe. Utána már nem ettem,max. egy gyümit.Érdekes rólam így is nehezebben mentek le a kilók,165cm-hez képest voltam 66kg.Sikerült lefogynom 54kg-ra, és azóta is 54-55kg között mozgok,próbálok odafigyelni,hogy ne hízzak,de persze sokszor bűnbe esem. Nekem ez a 12kg fogyás kb. fél év alatt sikerült.
9. mmacus (válaszként erre: 5. - Melinda032)
2012. szept. 14. 19:14
Én soha nem tudtam reggelizni, nem esik jól. A kávé is remekül beindítja az anyagcserémet:)
8. kisnyuszi24 (válaszként erre: 7. - Antigonia)
2012. szept. 14. 18:49
Ez is lehet egy megoldás :)
2012. szept. 14. 18:48
Én személy szerint egy hétig bírtam a 6 utáni evést. Az alakom már majdnem olyan lett mint egy frissen gyalult szörfdeszkáé.:) Ennek ellenére többé nem vagyok hajlandó éhezni; haditervem: inkább többet mozgok.:)
2012. szept. 14. 18:48
Én is ezt a módszert csinálom kb egy hete, és mellette tornázom minden nap valamit. Tavaly így fogytam kb 3 hónap alatt 10 kg-ot :) Most is szeretnék, mert 8 kg visszajött azóta, de már lement 1-1,5 kg.
5. melinda032 (válaszként erre: 4. - Mmacus)
2012. szept. 14. 18:41
A reggeli nagyon fontos..!Az indítja be a napodat, az anyagcserédet.Ha nem vagy éhes, akkor is érdemes enni egy kis tojást, felvágottat, zöldséget.
2012. szept. 14. 18:30

Szia!


Én reggel iszom egy édesítős kávét, délelőtt semmi, esetleg ha nagyon kell valami, akkor egy db gyümölcs. Ebéd rendesen, de kenyér nélkül. Utána, késő délután, vagy estefelé itthon már csak gyümölcs. Nem világba, 1 körte, 1 alma, kis fürt szőlő, 1-2 felszeletelt paradicsom. Ezek közül egy valami.

Nagyon látványos az eredmény és tartható.

2012. szept. 14. 18:28
Keresd meg Cukornádkisasszonyt :) Ezzel a módszerrel csodákat művelt :) Klub is van a Facebookon, ahol ezzel a módszerrel nagyon sokan fogytak.
2012. szept. 14. 18:26

Szia,


Én kb 10 éve, 17 évesen cirka 10 kilóval több voltam, mint azóta, és ugyanezt csináltam. Reggeliztem, tízóraiztam (kefírt puffasztott rizzsel), majd ebédeltem teljesen rendesen, akármit. Ezután már szinte egyáltalán nem ettem, csak ha éhes voltam max. 1 kefírt sajttal, paradicsommal, puffasztott rizzsel. És este futás.Ja és egy nap megittam kb 4 liter vizet.


Kb 2 hét alatt leadtam 6 kilót, majd elég gyorsan még 6-ot, így a végén 59 kiló lettem (71-ről) a 186 centimhez. Na ekkor abbahagytam, és szépen visszajött 3 kiló, így legalább egészségesen néztem ki.

2012. szept. 14. 18:17
fogyózom és rengeteget olvasok sikersztorikról a fogyással kapcsolatba és gondoltam ti is leihatnátok siker sztoriaitokat:)én 6után nem eszek mit gondoltok eredményes lesz ez így?154cm vagyok 67kg úgy csinálom hogy ebédelek ami van 6előtt eszek még aztán semmi.és minden nap tornázok fekvőtámaszozol:)és remélem sikeres leszek és hogy én is valamikor leirhatom majd ide fogyásom siker történetetét:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook