Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tapasztalatok mellfeszesítéssel kapcsolatban? Nektek mi vált be, illetve mi nem? fórum

Tapasztalatok mellfeszesítéssel kapcsolatban? Nektek mi vált be, illetve mi nem? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 14. 15:16
ez a tema engem is erdekelne...fitness Rekak hol 1 jo otlet?!
2012. szept. 14. 14:03
Amikor a fogyásnál a zsír kimegy, a zacsi lógó marad! Kenheted akármivel.
11. Mari20
2012. szept. 14. 13:46

a lentebb iróknak is


miden fejben dől el

ha akarod meg tudod csinálni

kitartás semmi kencét ne kenj rá

hideg/ melleg vizes váltogatós zuhanyzás ez is kell


plasztikáztatni az megy akinek nincs önbizalma, és sok pénze van, és ( magánvélemény öngyilkosjelölt )


52é vagyok és igenis a torna segit

nekem segitett , mert hiszek magamba, és a kitartó tornában, egészséges táplálkozásban

10. Mari20
2012. szept. 14. 13:43

nekem a torna:)

fekvő támasz , gumiszallagos torna, súlyzós...


úszás ( aki tud)

és minden nap !!! kitartóan

ha csak most kezdesz hozzá legyen kitartásod, kell fél év is , hogy elégedett légy


ha minden nap tornázol :)

2012. szept. 13. 20:38
Semmi. Feszes mint a fene! :)
8. csgybzs (válaszként erre: 1. - Toulouse)
2012. szept. 13. 20:37
A Sunfleur mellfeszesítő/ápoló krémei nagyon jók szerintem.
7. vaczila (válaszként erre: 6. - SzánI.)
2012. szept. 13. 20:08
Az a baj hogy szerintem a legtöbb nőnek pont a fogyás miatt ereszkedik meg. Nyilván nem azért fogyóznak, hogy a mellük miatt meg vissza hízlalják magukat.
2012. szept. 13. 20:02
Próbáld ki, hogyha felhízol kb 10 kilót, a melleid is jól megtelnek. Máris feszesebb lesz.
2012. szept. 13. 19:59
Szerintem ha már megereszkedett, azt nem hozza vissza semmi, csak a plasztika. Sem krémektől, sem tornától nem fog újra megemelkedni.
2012. szept. 13. 18:13
Hát..valamit valamiért...:(
3. Shila (válaszként erre: 2. - Toulouse)
2012. szept. 13. 18:09

Velemenyem szerint a kiurult "borzacskok" nem lehetnek feszesek toltes nelkul .

Bocs, ha ez kicsit durvan hangzik, (egy kedves ismerosom jellemezte igy a sajat melleit szules utan :D )

A noi mell zsir es tejmirigybol all ( ha jol tudom, ha nem javitsatok ki kerlek) es a fogyasod altal elveszett az egyik alkotoelem.

Esetleg a bort tudod apolni, de feszesseget szerintem szike nelkul nem tudod visszaszerezni :(


Sajnos ez az igazsag. De ha megis, kerlek oszt meg velunk, mert az enyemekre is raferne egy kis emlekedettseg :D

2012. szept. 13. 18:02
19 éves vagyok és a melleim nagyon megsínylették a folyamatos súlyingadozást. D kosárról ma már csak B kosaras lett. Megereszkedtek, amivel még meg is békélnék, de sajnos a teltségét is elveszítettem. Van esetleg olyan kozmetikum ami nektek bevált? Félreértés ne essék, nem hiszem, hogy bármilyen kence megnövelheti, csak abban reménykedek, hogy esetleg van lehetőség valahogy feszesíteni, egy kicsit teltebbé érzést adni neki.
2012. szept. 13. 17:58
Tapasztalatok mellfeszesítéssel kapcsolatban? Nektek mi vált be, illetve mi nem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook